Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 13:35   #661
Ja moram prijaviti njihov Vitamin C Suspension 23%+ HA Spheres 2%. Koristim C vitamin zadnje 2 godine ali ovakve reakcije još nisam doživjela. Dakle mene je toliko "skurio" taj c vitamin da jednostavno ne mogu doći k sebi. Koža mi se lica doslovno peruta. Nisam početnik. Koristim spf 50 cijelo vrijeme, znam rutinu (potpuno suho lice) ali nisam očekivala da ću se toliko perutati. Sva sreća uzela sam i 100% Plant-Derived Squalane pa sada polako saniram štetu. Mislim da ću ograničiti (dok mi se lice ne navikne na) upotrebu 1 -2 puta tjedno.
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:29   #662
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ulje šipka je postao moj HG proizvod

stavim 3 kapi u kremu navečer i ujutro nahranjena i meka koža
inače imam suhu i dehidriranu i savršeno mi paše
Hvala,narucila sam i jedno i drugo

Mislila sam ih samostalno koristiti u sklopu azijske rutine

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 08:38   #663
Stigao i moj paketić...sinoć isprobala Buffet i Hyaluronic acid i na prvu mogu reci da mi se sviđa. Upilo se odmah, imam osjecaj da ostane onako ljepljiv tanki filmić na koži,ali nakon svega nanesem ulje šipka pa sam onda masna i ljepljivosti nema. Vidjeti ćemo kako će se pokazati dugoročno. Aha+bha ću isprobati u petak, da ne bi kao rak dolazila na posao.
E da..koza mi je fino mekana i kao da su se pore mrvicu smanjile...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:50   #664
Jučer sam probala i AHA+BHA.. oduševljena sam! Nakon toga Buffet, Hyaluron pa rosehip oil. Danas su pore vidljivo manje i koža zaglađena i meka. Čak mi se i ova moja bora mrštilica na čelu smanjila. I to nakon dva dana upotrebe njihovih proizvoda! Nadam se da će ostati ovi rezulati. Vidjet ćemo kako će to sve izgledati nakon nekog vremena.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:28   #665
cure..pozz.citam hvalospjeve o ovom brendu , trebam preporuku za masnu dehidriranu kozu blizu 40 te, bore, siroke pore i hiperpigmetacija, sta je za takvu kožu najbolje od njih?
hvala
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 03:36   #666
Hej pozdrav svima mozete mi molim vas rec gdje narucujete?
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:06   #667
Quote:
leonalea kaže: Pogledaj post
Hej pozdrav svima mozete mi molim vas rec gdje narucujete?
Direktno s njihove stranice sam ja, ali ima i na Superskin.


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:20   #668
Ja nisam nesto odusevljena sa Aha 30%
Ne vidim ja tu neki rezultat.
Mozda jer koristim kiseline vec duze i mozda sam postigla maximum no opet ovo je 4x jace od onog sto koristim inace
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:31   #669
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Ja nisam nesto odusevljena sa Aha 30%
Ne vidim ja tu neki rezultat.
Mozda jer koristim kiseline vec duze i mozda sam postigla maximum no opet ovo je 4x jace od onog sto koristim inace
Mislim da je babushka govorila da nije poanta u jačini kiseline nego u njenoj vrsti/porijeklu, ostalim sastojcima, ph-u proizvoda itd. I, naravno, sve je individualno (to će mi postati najdraža rečenica)
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 17:53   #670
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Direktno s njihove stranice sam ja, ali ima i na Superskin.


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Hvala ti mozes mi molim te reci koja je cijena dostave s njihove stranice?
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:35   #671
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Ja moram prijaviti njihov Vitamin C Suspension 23%+ HA Spheres 2%. Koristim C vitamin zadnje 2 godine ali ovakve reakcije još nisam doživjela. Dakle mene je toliko "skurio" taj c vitamin da jednostavno ne mogu doći k sebi. Koža mi se lica doslovno peruta. Nisam početnik. Koristim spf 50 cijelo vrijeme, znam rutinu (potpuno suho lice) ali nisam očekivala da ću se toliko perutati. Sva sreća uzela sam i 100% Plant-Derived Squalane pa sada polako saniram štetu. Mislim da ću ograničiti (dok mi se lice ne navikne na) upotrebu 1 -2 puta tjedno.
Nije od C vitammina nego od hijaluronske kiseline sto posto (jer imam takvu rekaciju na hijaluronsku i u drugim njihovim proizvodima ali i ostalih brandova)
Mene je više iritirala grubost, pa sam uzela Argireline Solution 10% jer sam našla da je super u kombinaciji sa C vitaminom. I stvarno je. Oboje pomješam u ruci i tapkam po licu ( ne trljam jer i dalje lagano ostaje kao pijesak osjećaj ali puno manje) Razlika je nebo i zemlja. Mogu koristiti svakodnevno, ne koristim u dane kada stavljam retin ili lactic acid (svako od to dvoje jednom tjedno) Iza stavljam squalane kojim sam oduševljena (i na kosu ga stavim). Suprug koristi samo c vitamin taj i argireline i nevjerojatno koju svježinu kože je dobio u samo tjedan dana korištenja.
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:06   #672
Quote:
memorysun kaže: Pogledaj post
Nije od C vitammina nego od hijaluronske kiseline sto posto (jer imam takvu rekaciju na hijaluronsku i u drugim njihovim proizvodima ali i ostalih brandova)
Mene je više iritirala grubost, pa sam uzela Argireline Solution 10% jer sam našla da je super u kombinaciji sa C vitaminom. I stvarno je. Oboje pomješam u ruci i tapkam po licu ( ne trljam jer i dalje lagano ostaje kao pijesak osjećaj ali puno manje) Razlika je nebo i zemlja. Mogu koristiti svakodnevno, ne koristim u dane kada stavljam retin ili lactic acid (svako od to dvoje jednom tjedno) Iza stavljam squalane kojim sam oduševljena (i na kosu ga stavim). Suprug koristi samo c vitamin taj i argireline i nevjerojatno koju svježinu kože je dobio u samo tjedan dana korištenja.
Hvala puno, uopće nisam razmišljala o hijaluronskoj kiselini I da dodam - squalane mi je fenomenalan koža je nekako "plump" i fina mekana....
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:15   #673
Quote:
memorysun kaže: Pogledaj post
Nije od C vitammina nego od hijaluronske kiseline sto posto (jer imam takvu rekaciju na hijaluronsku i u drugim njihovim proizvodima ali i ostalih brandova)
Potpisujem sto posto. Ništa me ne isuši kao hijaluronska, ma koliko i s čime ju zalijevala. Odustala sam od borbe s njom.

Vidim da koristiš lactic...može li se ona skupa s ttonikom od glikolne ili bi bilo previše?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 14:29   #674
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Potpisujem sto posto. Ništa me ne isuši kao hijaluronska, ma koliko i s čime ju zalijevala. Odustala sam od borbe s njom.

Vidim da koristiš lactic...može li se ona skupa s ttonikom od glikolne ili bi bilo previše?
Nemam iskustva sa glikolnom, no pretpostavljam da može samo ne u istom danu.
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 14:50   #675
Quote:
memorysun kaže: Pogledaj post
Nije od C vitammina nego od hijaluronske kiseline sto posto (jer imam takvu rekaciju na hijaluronsku i u drugim njihovim proizvodima ali i ostalih brandova)
Mene je više iritirala grubost, pa sam uzela Argireline Solution 10% jer sam našla da je super u kombinaciji sa C vitaminom. I stvarno je. Oboje pomješam u ruci i tapkam po licu ( ne trljam jer i dalje lagano ostaje kao pijesak osjećaj ali puno manje) Razlika je nebo i zemlja. Mogu koristiti svakodnevno, ne koristim u dane kada stavljam retin ili lactic acid (svako od to dvoje jednom tjedno) Iza stavljam squalane kojim sam oduševljena (i na kosu ga stavim). Suprug koristi samo c vitamin taj i argireline i nevjerojatno koju svježinu kože je dobio u samo tjedan dana korištenja.
a da li ste probali i sa Matryxilom 10% + HA? pitam jer imam i njega i Argirelireline - ali Argireline nisam otvorila jer imam puno toga otvorenoga pa zbilja nema smisla

i da li to znači da i ti i muž mažete Argireline na cijelo lice, ne samo na "mimičke" bore?
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:00   #676
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
cure..pozz.citam hvalospjeve o ovom brendu , trebam preporuku za masnu dehidriranu kozu blizu 40 te, bore, siroke pore i hiperpigmetacija, sta je za takvu kožu najbolje od njih?
hvala
c vitamin, ferulična kiselina, EUK 134, peptidi matryxil, argireline, retinoidi, niacinamid, azelaična, glikolna...
imaš sve na njihovoj stranici kako ih kombinirati. i da: polako ih uvodi, proizvod po proizvod
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 20:50   #677
Koristi li netko alpha arbutin i jel zbilja pomaze kod fleka?
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:10   #678
Quote:
Jassica kaže: Pogledaj post
a da li ste probali i sa Matryxilom 10% + HA? pitam jer imam i njega i Argirelireline - ali Argireline nisam otvorila jer imam puno toga otvorenoga pa zbilja nema smisla

i da li to znači da i ti i muž mažete Argireline na cijelo lice, ne samo na "mimičke" bore?
Nisam probala sa Matryxillom + HA, nemam ga. Ali sad baš kad spominješ.
Da stavljamo na cijelo lice, ne ciljano samo na mimičke bore, sad vidim da u uputama piše čelo i oko očiju, mada nama treba i oko usta. Prelijena sam još tako i na dijelove lica nanositi.
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:30   #679
Ima možda zainteresiranih za Matrxyl http://theordinary.com/product/rdn-m...a-30ml?redir=1,
Ascorbyl Glucoside Solution http://theordinary.com/product/rdn-m...a-30ml?redir=1,
AHA+ BHA http://theordinary.com/product/rdn-a...n-30ml?redir=1 i
hidratantnu kremu http://theordinary.com/product/rdn-n...-100ml?redir=1
U moru otvorene kozmetike ne koristim ih uopće
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 10:16   #680
NinaDrv, jesi se već rješila viška? Konkretno me zanima AHA+BHA i hidratantna krema.
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.