Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2003., 23:43   #21
Možda časne žele reći da mobitel, za djete te dobi nije primjeren poklon.
Možda bi mobitel u toj situaciji izazvao više "štete" u njihovoj maloj zajednici, nego koristi.
Promisli dobro prije nego li kupiš mobitel.
__________________
back to the Forum
MaSanYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 00:08   #22
Pa necu ga kupit..otud i ovaj topic...ne znam sto da kupim
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 01:16   #23
Slazem se s time kako joj ipak ne treba kupiti mobitel.u tom domu su i druga djeca kojo mozda netko nema tko kupiti isto.Djeca su divna ali ako pratite Unicefovu akciju : Stop nasilju u školama primjetit cete kako ta ista djeca znaju biti i jako jako okrutna prema svojim vršnjacima.Što ako joj netko, samo zato što ono nema mobitel namjerno ga potrga!?! Onda nece imati niti mobitel niti poklon.Za taj isti mobitel treba svaki mjesec-dva kupiti bon. Tko ce joj moci priustiti svaki puta bon za nadoplatiti?
Mozda i nije tako losa ideja majica ili hlace.Mozda cipele koje bi joj se svidjele, nekakvo sjajilo sa šljokicama.Sad ce ionako sve biti blještavo i djevojcice padaju na to.Ja sam svojoj 8- godišnjoj nečaci poklonila za rodjendan novu školsku torbu i godišnju pretplatu na časopis OK.
Ima ideja....
Sretno!
 
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 11:40   #24
Quote:
magic kaže:
Kupi joj neku simpa sitnicu, a otvori shtednu knjizhicu s deponiranim novcem za mobitel, koji cesh joj - u dogovoru s chasnom, kupiti chim i neka druga djeca dobiju

Ona ce to itekako razumijeti
Lijepa ideja
Jedino provjeri s casnama kako stoje "pravne i legalne" stvari oko toga.
U jednom posjetu u rujnu ove godine, kad smo pricali o necemu s casnama, sjecam se da je bilo razgovora oko knjizica i slicnih stvari i da smo culi neke nebuloze oko toga da nase banke ne dopustaju otvaranje takvih knjizica na necije ime, ne znam tocno detalje, ali nesto totalno i sputajuce.

S obzirom na sve okolnosti, i meni se nekako cini da je odlazak u ducan s Ivanom i kupnja odjece/obuce uzivo nekak najbolja ideja
(i neutralnija, u odnosu na ostale klince...)
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 12:24   #25
Quote:
Little Earthquake kaže:


A htjela bih da bude bar malo iznenadjena, nekak mi je nezgodno vodit cu da si sama odabere dar..to je ipak dijete, oduzme se dio radosti poklona...
evo moje ideje, ti joj kupi neki mali znak pažnje neku igricu, i nešto da je iznenadiš...
... a onda drugi dio odvedi je negdje da si ona sama izabere
nešto, vjerujem da će biti radosna i i vesela
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 13:51   #26
Re: sto kupiti za 10.rodjendan djetetu

Quote:
Little Earthquake kaže:
E ovak...ja se bash ne kuzim u djecu...a moram kupiti dar za rodjendan jednoj maloj. Tko prati, radi se o Ivani iz doma na Vrhovcu.
Anyway,ona je htjela mobitel i ja sam na to racunala, al sam onda popricala s casnama i one su rekle da mozda bolje ne.
A ja sam sad...hmm...malo zbunjena jer ne znam sto da joj kupim. Htjela bih da bude neki vrijedan dar, ali da mu se ona isto tako i veseli (dakle, mislim da su blesave ideje koje sipaju neki u mojoj okolini tipa zlatni lancic ili vrijedni komplet knjiga ipak malo blesave jer je to dijete i ona se tome nece veselit, bez obzira na objektivnu vrijednost takvog dara).
Ima netko sugestiju?
Netko s djecom te dobi tko se kuzi u njih ?
Hvala
Kupi joj dobre knjige za citati, npr. prekrasne hrv. bajke Ivane Brlic-Mazuranic, ili nesto slicno.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 14:40   #27
Kupi joj rucni sat-nedavno sam to kupila djevojcici od 7 godina i bila je odusevljena...
Svidja mi se i FFE-in prijedlog-bajke su super...
lela77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:04   #28
Pokloni za djecu od 7 do 10 godina

Dakle, idem na proslavu 8. rodjendana jednog klinca. Nazalost, o njemu ne znam puno (zato sto smo i njegov tata i ja kreteni ), osim da voli crtati, slikati, opcenito likovno se izrazavati.

Imate li vi, iskusni roditelji i poklonopoklanjatelji kakvih ideja sto bih mogla malom kupiti, a da ga razveseli?
Kaj opce vole klinci od 8 godina u danasnje doba?


PS: molim gore narecenog tatu da ne komentira, i da se pravi iskreno iznenadjen kad vidi poklon koji sam kupila!

Hvala...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:11   #29
Ja bih mu kupio oooogroman set Lego kockica. (Jer je to ono sto sam ja zelio za 8. rodjendan.)
A da se nadovezem, sto pokloniti djetetu (bebi, mali muskic) od godinu dana?
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:12   #30
zapravo, kad malo bolje razmislim, mozda bi gore nareceni tata ipak mogao komentirati, odnosno rec ima li malac oooogroman set lego-kockica?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:30   #31
osnovni pribor za malog kemichara
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:42   #32
kad smo kao ekipa s posla isli kolegici na krstitke, ideja je bila da djetetu kupimo neku didakticku igracku. na spomen rijeci "didaktika", sef je mrtav-hladan ispalio "a da mu kupimo slikovnicu iz kvantne kemije"? kemik, this was 4u
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:43   #33
kemik, za 8-godisnjaka imas od Crayole brdo setova za male kreativce (razne tehnike), mislim da to mozes kupiti u Turbolimacu.

Jucer sam bila jednom 1- god. deckicu na rodjendanu. Jako voli autice, pa sam mu uzela od Chicca neke simpa male autice (vatrogasci, policija, mjesalica, vucno vozilo, bager), pakovani su po 3 u setu. Imaju od Smobya isto jako simpa igrackice, recimo vlakic sa malim lutkicama, ili razne satore za igru.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:44   #34
Ja sam cijelo djetinjstvo mojih klinaca ispratio sa :

1. Lego - tehnik
2. Video kasete Disney crtića- Alladin, P.Pan, Ljepotica I zvijer itd
3. Igrice za GAME boy ili Nintendo, Play station

Osamgodišnjak je prilično univerzalan uzrast za poklone
cornuto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:44   #35
Ok, jebes mi sve, ako u Zagrebu postoje slikovnice o kvantnoj kemiji, kupit cu ju. Daj molim te priupitaj sefa ak zna gdje se moze kupiti!!!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:47   #36
Quote:
kemik kaže:
Ok, jebes mi sve, ako u Zagrebu postoje slikovnice o kvantnoj kemiji, kupit cu ju. Daj molim te priupitaj sefa ak zna gdje se moze kupiti!!!
naravno da ne postoje, zar mislis da je on ikad u zivotu samostalno prohodao zagrebom trazeci nesto za kupiti i gnjaveci se slicnim tehnikalijama? pa ima robove za takve stvari, on uglavnom sjedi na mjestu i razmislja
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:53   #37
Quote:
violent_femmes9 kaže:
naravno da ne postoje
steta
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:54   #38
jel ovo neka interna špreha o kemiji ili se može pisati i o poklonima?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:57   #39
ne, ovo je zapravo interna spreha o vajolentinom sefu, a za sve je kriva magic koja je pocela.

smijes pisat o poklonima, dapace, pliz, pliz...

ova ideja od cutecat sa Crayole setovima mi se cini super, ima jos tko kakvu?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 11:59   #40
zashto bih ja bila kriva

ja sam to dobila za 7. rodjendan. komplet za malog kemichara...ili biologa quisquid bila sam presretna


odonda potjeche moj hobi spravljanja napitaka...raznoraznih
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.