Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2005., 17:01   #81
hvala
ma spremna sam da sve zivo pokusam
da popunim ove kosti malo hehe
netocna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 17:02   #82
potrebne su i godine za dobar savjet

nećeš nam reći?
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 17:04   #83
Quote:
gottcha kaže:
a kolko godina imaš?


jedini način na koji ćeš se "na silu" zdebljat je da ćeš dobit škembu a mislim da to ne želiš


zato budi sretna mršavica a kile će doć s godinama
\
ma starim vec mi je 23 godine i jos sam mrsava
ali naravno nista nebi na silu..
netocna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 17:06   #84
onda bi bilo najbolje da ojačaš tijelo, kreni u teretanu
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 17:11   #85
neznam mogla bi pokusati mozda teretana mi nabiju koju kilu
netocna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 17:20   #86
Quote:
gottcha kaže:
onda bi bilo najbolje da ojačaš tijelo, kreni u teretanu
Upravo tako,jedi zdravo i idi u teretanu. Najbolje da dobijes misicnu masu, a ne salo preko slatkisa i masne hrane koje ces kasnije morati skidati.
Ja sam do negdje 20-bila jako mrsava 175 cm 53 kg i onda se za mjesec dana udebljala nekih 8 kg.Ali gdje?Dobila salo na trbuhu,O.k. grudi mi se povecale, a dupe je zaista bilo veliko.Noge,ruke,nista.
Onda sam isla svaki drugi dan u teretanu i skinula to salo za mjesec dana.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 18:03   #87
aha ali jesi li se udebljala? da razumijem skinila si salo sto je bilo na guzi stomaku.. ali dali si se udebljala s vremenom? ruke noge i ostalo?
netocna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 20:07   #88
pa naravno da dobiješ na masi kad si mišiće razradiš... ne moraš bildat al lagano..
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 21:20   #89
Quote:
Xavi kaže:
Upravo tako,jedi zdravo i idi u teretanu. Najbolje da dobijes misicnu masu, a ne salo preko slatkisa i masne hrane koje ces kasnije morati skidati.
Tako je.

Povećaj tjelesnu aktivnost (potražnju tijela za energijom) čime će ti se povećati i apetit. Jedi što češće. Nemoj preskakati obroke, nakon nekog intenzivnijeg treninga unesi malo više proteina u sebe i to je to.

Doduše, ovo je sporiji način "debljanja", nego onaj s špekom i kruhom, ali za par mjeseci bi trebala imati koju kilu mišića više (a ne još više kila sala više).
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 21:25   #90
Thumbs up

hvala vam! pokusat cu..
netocna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 21:48   #91
reply

Sve o prehrani,sta valja a sta ne valja
mozes naci na http://www.hr-fitness.net
Gooran is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 08:44   #92
Re: reply

Quote:
Gooran kaže:
Sve o prehrani,sta valja a sta ne valja
mozes naci na http://www.hr-fitness.net
hvala gorane
netocna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 09:33   #93
pocni jesti tako da pojedes normalan obrok i tek nakon njega jedi slatko a ne prije jer neces dobiti zeljeni efekt debljanja

i pocni jesti kada se probudis ujutro obavezno i to ne corn flakes i musle nego malo jacu hranu kao jaja, tjestenina

teretana ne bi bila losa ideja zapravo je skroz u redu, 3x tjedno i udri po tezinama jer od malih neces imati puno efekta
absolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 17:16   #94
Re: kako se udebljati?

Quote:
netocna kaže:
mrsava sam od kad znam za sebe i nikad se nisam mogla udebljati imam oko 45 kila visoka sam 170cm
kako se udebljatii
ne nisam bolesna niti povracam kad jedem
imam apetit i sve to..
sad neznam u cemu je problem..


ajme koje pitanje....cemo se mijenjat?jedi prije spavanja,jedi u krevetu,jediii....
__________________
Tomorrow
Will it really come ?
And if it does come
Will I still be human ?
All I ask of you is one thing that you never do
Would you put your arms around me ?(I won’t tell anyone)
Tomorrow
Does it have to come ?
rencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 10:40   #95
moguce da mi debljanje ne ide od ruke jer nisam aktiva puno ali evo pokusat cu malo teretana i tako to, jedem puno i cesto ali eto koce znati izgleda jer nevjezbam i to mozda i neide.. hvala vam!
netocna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2005., 20:37   #96
Re: kako se udebljati?

Quote:
netocna kaže:
mrsava sam od kad znam za sebe i nikad se nisam mogla udebljati imam oko 45 kila visoka sam 170cm
kako se udebljatii
ne nisam bolesna niti povracam kad jedem
imam apetit i sve to..
sad neznam u cemu je problem..
dođi na seminar pa buš znala.
Ivanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 02:11   #97
netocna,jako dobro znam kako ti je.sa mnom je bila ista stvar,cijeli život mršava,na kraju razvoja to se ustalilo na 170cm i 45 kg.trpjela sam svakojaka poniženja i ruganja,najgore je bilo u osnovnoj-ja izađem na ploču,a učiteljica me pita kad ću se više udebljati-iako odlikašica,bila sam optužena za prepisivanje u testu koji sam jedina riješila 100% s objašnjenjem da tako mršava ne mogu biti toliko pametna . ogovaranja i probleme s odjećom da i ne spominjem. inače sam se normalno i zdravo hranila.
uglavnom,s 21 sam odlučila tome stati na kraj.dečko mi je isto bio malo mršaviji,pa smo se počeli zajedno prežderavati pekarskim proizvodima nakon ponoći i nakon žderanja spavanje.nakon nekoliko mjeseci dobila sam 7-8kg,ali sam samu sebe još uvijek vidjela kao mršavicu,pa sam dobila i višak od par kila,koji sam bez problema skinula vrativši se normalnim prehrambenim navikama u roku od 10ak dana.
kako sam sklona mršavljenju,a pretpostavljam i ti,i danas trebam extra kalorije da bi održala željenu težinu(54-55kg).više se ne prežderavam,ali navečer pojedem malo više kruha i sl.
ako si i ovako aktivna,ne bih ti ispočetka preporučila odlazak u teretanu.prvo nabaci koji kg,pa makar i sala,jer mišići na kosti izgledaju grozno(primjer caliste flockhart koja se tako pokušala udebljati). i kad kreneš,ne pretjeruj,meni se dogodilo da sam napokon zadovoljna svojom težinom krenula 3x tjedno na tenis i opet sam počela rapidno mršaviti,pa sam smanjila na1x i to mi je ok.
nadam se da sam ti bar malo pomogla. sretno
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 09:51   #98
Quote:
netocna kaže:
aha ali jesi li se udebljala? da razumijem skinila si salo sto je bilo na guzi stomaku.. ali dali si se udebljala s vremenom? ruke noge i ostalo?
Nisam se udebljala, ali sto je zanimljivo skinula sam to salo, a kilaza je ostala ista, sto znaci da polako dobivam misicnu masu sto zaista super izgleda, listovi su mi bili jako tanki, a sad su vec malo izrazeni. No,polako ne ocekujem cudo za par mjeseci, kad za dvije godine postignem ono sto zelim bit cu i vise nego zadovoljna, vec sam super ucvrstila misice i mislim da se ti misici najprije ucvrste, bar je to kod mene slucaj. Guza mi je isto puno cvrsca, ma sva sam si nekako tvrdja i to se nikako ne moze usporediti s nabijanjem kila przederavanjem. Zato samo vjezbaj, lai budi jako strpljiva, jer ce potrajati, ali onda ces imat prekrasno jako tijelo, a ne salo.Znaci svaki drugi dan u fitness po 2, 2 i pol sata i rezultati ce polako nadolaziti.
I naravno moras puno jesti, pogotovo crveno meso i zelen, odakle bi mogla crpiti snagu.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 11:13   #99
hvala vam na pomoci..
neznam vidjecemo hoce li mi pomoci ako budem vise aktiva.
kao sto u postu pise res plublica kako su je zezali i to znam kako je a isto tako nekad i deblji mi govore blago tebi mrsava si a pojma nemaju kako je tesko.. a jos sa odijecom da nepricam tesko naci sta mi stoji.
valjda cu nabiti koju kilu
neki kazu kad budem imala prvo djete da cu se udebljat
koce znati vidicemo
netocna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 11:25   #100
ma samo ti kreni u teretanu da ne dobijes na krivim mjestima podebljanje
absolon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.