Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2009., 14:48   #2621
Quote:
kijaraa kaže: Pogledaj post
JA SAM DALA DA MI SKINU CIRKONE JER SU GLUPOST IOONAKO ISPADNU ILI SE OGREBU A PRSTEN ŽELIM NOSITI CILI ŽIVOT ANE DA MORAM PAZITI ŠTA SMIJEM RADITI A ŠTA NE, SVI KAMENČIĆI SE OGREBU I UNIŠTE TU ĆEŠ UŠTEDJETI1500 KN,A VJENČANI PRSTEN NEBI TREBAO IMAT KAMENJE SAMO ZARUČNIČKI IMAJU
prvo, ne pisati velikim slovima, jer to znači da vičeš
drugo, gdje to piše da vjenčani prsten nesmije imati kamenčiće?
a i da negdje piše, who cares?
naravno da se grebu ako imaš cirkone, ali ako staviš dijamante, nema šanse..
moj zaručnički ima briljant a vjenčani bogami i dva i sa njima radim sve; perem suđe i rifljam pod
zaručnički kupljen kod Tušija, vjenčani kod Gojanija ( kod kafića televizija)
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 16:16   #2622
Quote:
lavida kaže: Pogledaj post
prvo, ne pisati velikim slovima, jer to znači da vičeš
drugo, gdje to piše da vjenčani prsten nesmije imati kamenčiće?
a i da negdje piše, who cares?
naravno da se grebu ako imaš cirkone, ali ako staviš dijamante, nema šanse..
moj zaručnički ima briljant a vjenčani bogami i dva i sa njima radim sve; perem suđe i rifljam pod
zaručnički kupljen kod Tušija, vjenčani kod Gojanija ( kod kafića televizija)
Ej Lavida si dobila pp? Ili sam krivo poslala? A možda si sve prodala... Aj javi da ti se ponovno javim ako treba....
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 23:20   #2623
Quote:
kijaraa kaže: Pogledaj post
ma ja vam u to nevirujem , prvo nošenje je u sposi 5000kn, a ako želim da ju šivaju za mene je 4500 ma imal to smisla i zašto bi ju kupovala , ionako nakraju završe na oglasniku npr. nošena jednom, ma to mi je sranje, je udaješ se samo jednom ali ljudi moji za 5000kn za jednu noć je ipsk previše radije ću uplatiti putovanje za te novce.ja sam našla super za 2500. u super sposa u rijeci, podigla ju u četvrtak, ma važno je da nije teška i da je okretna jer sam cilu noć plesala u njoj a ne da ju vučem za sobom,šlepovi su dobri samo za slikanje a poslije ga ili skinite ili dignite,buket kupite na tržnici za 150kn super ga naprave a ne u cvjećarnoj za500kn, ka da je od zlata ionako ga bacitefrizure neka rade sa figarom a ne viklerima I POTRAJAT ĆE CILU NOĆ LOKNICE,ZNAM IZ ISKUSTVA.JER VLAGA U ZRAKU SMANJI VOLUMEN.PRSTENJE SMO PLATILI 2500,BIJELO ZLATO I ZADOVOLJNI SMOIMA NA KORZU OD700-5000KN I LIJEPI SU ,KRAJ CICIBANA,FOTOGRAFI SU PRESKUPI MOJI SU DONIJELI 5KAMERA I NA KRAJU SMIO SVE SASTAVILI I SUPER JE I UŠTEDJELI 5OOO KN NA TO . TORTU NENARUČUJTE ZA TOČAN BR,GOSTIJU SMANJTE ZA 15 OSOBA JER ĆE VAM OSTATI PUNO, TAKO I KOLAČE
zašto ne. moja vjenčanica je bila 3350 kn, dakle tisuću kn skuplja od tvoje i bila je prvo nošenje samo za mene, jer je naručena po mojim mjerama i stigla je u 5 mjesecu za vjenčanje u 9, taman koliko je uspjela preživit sve prepravke, da bi meni stajala savršeno.
moj buket je radio cvjećar i bio je mrvicu skuplji od tih tvojih navedenih 150 kn, a nema šanse da bi sama složila tako nešto, a bome se ni sekirala to jutro.
nemamo svi istu kvalitetu kose, moja ionako nebi izdržala viklere pa da je neznam kakvo vrijeme, tko da sam morala stavljat najprije njih, pod haubu, a tek onda figaro.
i naše je prstenje bijelog (i crvenog) zlata i ne smatram da su preskupi (3.100kn) s obzirom na kvalitetu.
a što se tiče kamera... ja onda mogu biti zadovoljna i sa ovim malim amaterskim videom šta imam (snimao mi 10godišnjak), ali željeli smo si priuštit nešto fensi šmensi jer to volimo, tako da za prvu ruku imam amatersko, a za drugu profi.
Quote:
kijaraa kaže: Pogledaj post
JA SAM DALA DA MI SKINU CIRKONE JER SU GLUPOST IOONAKO ISPADNU ILI SE OGREBU A PRSTEN ŽELIM NOSITI CILI ŽIVOT ANE DA MORAM PAZITI ŠTA SMIJEM RADITI A ŠTA NE, SVI KAMENČIĆI SE OGREBU I UNIŠTE TU ĆEŠ UŠTEDJETI1500 KN,A VJENČANI PRSTEN NEBI TREBAO IMAT KAMENJE SAMO ZARUČNIČKI IMAJU
ista stvar kao kad mi kažu da s geliranim noktima ne možeš ništa radit
Quote:
kijaraa kaže: Pogledaj post
MI SMO BILI U TRSTU RADI CIPELA IPAK JA NOSIM BR.42 I DALI SU MI OD NEKE DRUGE MLADENKE KOJA IH JE NARUČILA ZA SEBE TAKO DA SAM IH JA KUPILA PRIJE NJE ANJOJ SU NARUČILI DRUGE ,TAKO I HALJINE, PROBALA SAM SVE JEDNU, KAPARENE I SLOBODFNE MA SVE ONE GLEDAJU ZARADITI A ONDA TI LAŽU DA NISU NOŠENE
moja noga je 42 i to punih 42, pa nije trebalo komplicirat do italije za cipele. doduše, ja sam htjela u boji, pa sam ih naručila u zg i frendici slala preko maila mjere, a poštom mi došle cipele. isto tako, uz malo manje komplliciranja sad imam lijepe narančaste balerinkice za nosit svakodnevno.

tako da, ne treba previše kompliciranja da bi se napravila savršena svadba
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 21:23   #2624
Našla prstenje u Italiji Skupo ali divno!!!!
Amita31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 22:06   #2625
Quote:
Amita31 kaže: Pogledaj post
Našla prstenje u Italiji Skupo ali divno!!!!
Super! Gdje ste bili i kakvo je? Da li je to vjenčano ili zaručničko?
Imaš kakve detalje s BR-om?
Evo, mi smo krenuli u izradi prototipa pozivnica i našli smo papir u Aurei (ili kako se već zove, kod kazališta). Dante na trgu nema baš puno, a papirnica Pajo nema baš neke boje papira, više ono klasično...
Kako vi stojite s pozivnicama?
Što ste još poduzele? Potaknite nas da se i mi aktiviramo, hehe!
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 22:13   #2626
u aurei i mi uzeli smeđe kartončeke
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 16:55   #2627
Ja sam još uvijek u potrazi za savršenom haljinom..baš sam danas saznala da jedna moja susjeda šiva vjenčanice ,moram to provjeriti!!
Moram početi i s pozivnicama..tko bi rekao da je to tako puuuno posla,na sve treba misliti!!
Šta da radim sa zahvalnicama?? koliko je to važno?? ionako će svatko dobiti bar jednu sliku s vjenčanja...?
A tečaj plesa?? Ide tko od vas na tečaj plesa??
Maria M is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 17:06   #2628
Quote:
blablaca kaže: Pogledaj post
zašto ne. moja vjenčanica je bila 3350 kn, dakle tisuću kn skuplja od tvoje i bila je prvo nošenje samo za mene, jer je naručena po mojim mjerama i stigla je u 5 mjesecu za vjenčanje u 9, taman koliko je uspjela preživit sve prepravke, da bi meni stajala savršeno.
moj buket je radio cvjećar i bio je mrvicu skuplji od tih tvojih navedenih 150 kn, a nema šanse da bi sama složila tako nešto, a bome se ni sekirala to jutro.
nemamo svi istu kvalitetu kose, moja ionako nebi izdržala viklere pa da je neznam kakvo vrijeme, tko da sam morala stavljat najprije njih, pod haubu, a tek onda figaro.
i naše je prstenje bijelog (i crvenog) zlata i ne smatram da su preskupi (3.100kn) s obzirom na kvalitetu.
a što se tiče kamera... ja onda mogu biti zadovoljna i sa ovim malim amaterskim videom šta imam (snimao mi 10godišnjak), ali željeli smo si priuštit nešto fensi šmensi jer to volimo, tako da za prvu ruku imam amatersko, a za drugu profi.

ista stvar kao kad mi kažu da s geliranim noktima ne možeš ništa radit

moja noga je 42 i to punih 42, pa nije trebalo komplicirat do italije za cipele. doduše, ja sam htjela u boji, pa sam ih naručila u zg i frendici slala preko maila mjere, a poštom mi došle cipele. isto tako, uz malo manje komplliciranja sad imam lijepe narančaste balerinkice za nosit svakodnevno.

tako da, ne treba previše kompliciranja da bi se napravila savršena svadba
Slažem se da ne treba previše kompliciranja i mora se paziti da se ne troši na nepotrebne stvari..ali snimanje svadbe je jako važno,to ne možeš prepustititi slučaju samo da bi uštedio nešto love

a s geliranim noktima radim sve sve sve..
Maria M is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 20:18   #2629
slažem se.. tako je i meni bilo bitno snimanje, slikanje i verice, to su jedine stvari koje ti ostanu od cijele te zbrke.
mi smo zahvalnice imali, ali ih je jedna moja frendica printala doma, na mom običnom printeru i stavljala u okviriće za slike, dakle, imala je posla, a to je bilo gotovo u cca sat i pol (60ak komada), prema tome, ako se može ušparat, može se i tako napravit.
okvirići su prekrasni, ljudi bili oduševljeni, a i gdje god sam bila, stoje na stalaži, nema veze, neka ih kroz par mjeseci i maknu, ali za sad stoje tamo kamo trebaju

isto tako smo pozivnice, revere i bombonjere radili sami i da se pohvalim, liče na nešto, uopće se nebi reklo da ih je amater radio, curke koje su vidile sličice svadbe to mogu potvrdit. tako da uz malo truda i volje, sve se može
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 23:32   #2630
Quote:
Maria M kaže: Pogledaj post
Ja sam još uvijek u potrazi za savršenom haljinom..baš sam danas saznala da jedna moja susjeda šiva vjenčanice ,moram to provjeriti!!
Moram početi i s pozivnicama..tko bi rekao da je to tako puuuno posla,na sve treba misliti!!
Šta da radim sa zahvalnicama?? koliko je to važno?? ionako će svatko dobiti bar jednu sliku s vjenčanja...?
A tečaj plesa?? Ide tko od vas na tečaj plesa??
Mi smo bili na tečaju, kod Elija Bašana, plesna škola Dansel, onaj koji je u komisiji za Ples sa zvijezdama: prošli smo početnički, tip te baš nauči stav i plesanje, pa čak i ako imaš predznanja. Samo smo prestali jer smo prebukirani obavezama, a mislim da ćemo do svadbe sve zaboraviti!
Inače ti je 2 puta tjedno po 1 h, ponedjeljak i srijeda.
On ima i facebook, a škola ima internetsku stranicu tako da može vidjeti kada su upisi...
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 09:59   #2631
Mi smo trenutačno u potrazi za bendom pa bi molila sve da mi daju preporuku za dobar bend i naravno cijenu. I vi udane curke ko vam je svirao i kakvi su bili? Naravno da su mi Night E. no1 ali trebam još inf.
JANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 10:14   #2632
Quote:
Poles.ana kaže: Pogledaj post
Mi smo bili na tečaju, kod Elija Bašana, plesna škola Dansel, onaj koji je u komisiji za Ples sa zvijezdama: prošli smo početnički, tip te baš nauči stav i plesanje, pa čak i ako imaš predznanja. Samo smo prestali jer smo prebukirani obavezama, a mislim da ćemo do svadbe sve zaboraviti!
Inače ti je 2 puta tjedno po 1 h, ponedjeljak i srijeda.
On ima i facebook, a škola ima internetsku stranicu tako da može vidjeti kada su upisi...
Mi smo išli na tečaj....plesali Prljavi ples za prvi ples, učili koreografiju i nakon toga valcer, dvokorak itd. Bili smo u Puli kod Tatjane Samuele, uzeli smo privatne sate, 10 sati nas je došlo 1000 kn.
mladenka:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 23:00   #2633
Quote:
JANI kaže: Pogledaj post
Evo kako sam i obećala slikice sa crvenog otoka

http://img142.imageshack.us/gal.php?g=0604y.jpg
http://img80.imageshack.us/gal.php?g=0662z.jpg
http://img709.imageshack.us/gal.php?g=0963.jpg

Ja se nadam da se vide. Ako kome treba još inf. neka pita
evo i mene...ja ljencina malo kaskam za vama..nikako da se bacim u organizaciju kako treba..jani slike su supera da li ste bili zadovoljni sa hranom itd ?jer crveni otok jedni hvale za poludit a drugi kritiziraju za poludit(kao ne dobijes uslugu hranu itd koju bi trebalo za tu cijenu?
mykaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 23:05   #2634
mi smo sada na plesu kod basana)sve super ali ide ultra brzo pa dosta tesko pohvatati sve...ali uz vjezbu ce nam valjda nesto i ostati heheheobjasnjava super...bez obzira kavi plesaci bili(katastrofa kao ja npr)ovaj tecaj stvarno dobro dodje!
mykaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 23:15   #2635
Quote:
simonizam kaže: Pogledaj post
Dobila sam ponudu za vjenčanje od Hotela Pical u Poreču i čini mi se ok. Jel netko možda bio u tom hotelu na vjenčanju, kako vam se činilo?
ja sam bila tamo na jednoj svadbi,a i moji poslije na jos jednoj...stane dosta ljudi komotno i ima mjesta za ples puno...ako si ti aranziras ok moglo bi ti se scvidjati,ali posto taj put nije bilo nista previse truda bilo je prosjecno,nista uauu.ali more ti je blizu pa je ok za foto ako zelis i turisti nisu bili ni blizu nas,tako da je i to bilo ok.sve u svemu,prosjecno,nista vise
mykaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 08:32   #2636
curke koje tražite fotografa, evo, jučer sam prvi put vidila album od foto Licul iz poreča, i mogu ga komotno preporučit, zaista me osvojio. slike su iz grada u kojem oni nisu stalno, pa su koristili neke druge lokacije od "lokalnih" fotografa i moram reć da su mi MRAK!
i mislim da nisu jako skupi i napuhani za ono što nude, tako da slobodno prošvrljajte
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 00:33   #2637
hey curke...
evo da se ja javim sa svojim novostima! danas kaparila vjančanicu u sandri...
prošla sam i bibu,studio m,mariju,mariage...ali nisam našla niti jednu koja bi mi pasala... biba ima dobrih stvari i one su jako simpa i uslužne...a studio m me uopče nije oduševio...teta neka čudna,vjenčanice u svakakvom stanje...vidjela sam čak i jednu prljavu...sav šlep je bio prljav od vucaranja po podu...kako to uopče mogu??? u mariji ista stvar...kad uđeš teta te blijedo gleda,kao da se pita šta ti sad tu tražiš??? wtf???

od svih sandra me oduševila...probala sam 6 vjenčanica i od tih 6 samo 2 nisu bile ok...onda sam te ostale 4 skresala na 2... i napokon odlučila i kaparila moje savršenstvo! dobila sam čak i 10% popusta na nju... i svakakve popuste i bonove za sve ostalo!

gledala sam verice u zlatarni do sandre,u centru YES...mislim da se zove dax-daka...imaju full velik izbor...možete pogledat i na njihovim stranicama...sve se da izmjenit...meni se sviđaju jedni koje imaju u žutom zlatu,ali ja želim bijelo...teta rekla da nema nikakvog problema,da se može napravit... imaju i krasnog nakita,ja si odmah pronašla naušnice i lančić za svadbu...i to za male pare,a swarovski kristali... prezadovoljna sam!

pozivnice,konfete,revere i zahvalnice isto uzimam u sandri...

neznam dal sam nekome pomogla,ali nadam se da ipak jesam... sretno svima!
zelenooka-007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 12:55   #2638
Smile

Quote:
zelenooka-007 kaže: Pogledaj post
hey curke...
evo da se ja javim sa svojim novostima! danas kaparila vjančanicu u sandri...
prošla sam i bibu,studio m,mariju,mariage...ali nisam našla niti jednu koja bi mi pasala... biba ima dobrih stvari i one su jako simpa i uslužne...a studio m me uopče nije oduševio...teta neka čudna,vjenčanice u svakakvom stanje...vidjela sam čak i jednu prljavu...sav šlep je bio prljav od vucaranja po podu...kako to uopče mogu??? u mariji ista stvar...kad uđeš teta te blijedo gleda,kao da se pita šta ti sad tu tražiš??? wtf???

od svih sandra me oduševila...probala sam 6 vjenčanica i od tih 6 samo 2 nisu bile ok...onda sam te ostale 4 skresala na 2... i napokon odlučila i kaparila moje savršenstvo! dobila sam čak i 10% popusta na nju... i svakakve popuste i bonove za sve ostalo!

gledala sam verice u zlatarni do sandre,u centru YES...mislim da se zove dax-daka...imaju full velik izbor...možete pogledat i na njihovim stranicama...sve se da izmjenit...meni se sviđaju jedni koje imaju u žutom zlatu,ali ja želim bijelo...teta rekla da nema nikakvog problema,da se može napravit... imaju i krasnog nakita,ja si odmah pronašla naušnice i lančić za svadbu...i to za male pare,a swarovski kristali... prezadovoljna sam!

pozivnice,konfete,revere i zahvalnice isto uzimam u sandri...

neznam dal sam nekome pomogla,ali nadam se da ipak jesam... sretno svima!

pozdrav curke, eto i ja Vam se udajem 2010. i priznajem već sam većinu stvari obavila upravo uz pomoć ovog vašeg foruma.... i ja sam vjenčanicu kaparila u Sandri i super sam zadovoljna i još dobila 10% popusta....

još neznam koju bi tortu jer sam izbirljiva za slatko i voljela bi da bude fina, pa vas molim preporuke...
cocolina0508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 19:06   #2639
draga,neznam od kud si...ali evo ti onoga što ja znam... izo radi odlične kolače i torte... meni prefino sve... a imaš i u blizini pazina,u mjestu lindar anticu... torte su joj fantastične...ja ću vjerovatno kod nje uzet... nadam se da sam pomogla!
zelenooka-007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 19:09   #2640
hvala, čula sam za tu anticu i da je jako dobra, tako da ću ić vidjet kod nje...do sad još nisam probala ništa od nje...ali valjda kad je toliko hvale ima nešto u tome...čula sam i da je reginex iz Pazina dobar za torte, vidjela sam jednu njihovu i jako mi se svidjela izgledom...
cocolina0508 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.