Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2010., 19:35   #41
A zna li itko radi li Petrinjska subotom? I kako...na internetu usitinu nisam uspjela pronaći radno vrijeme...

I može li to užurbana zbilja biti gotova taj dan?!...jer dolazila bih iz Osijeka i zbog faxa nikako ne bih mogla ostajati duže...
white_witch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:27   #42
Meni je bila gotova "tek" sljedeći dan, radila sam je sad početkom veljače. :/ Možda najbolje da probaš nazvati i pitati.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 10:41   #43
Subotom ne radi.

Evo ti info: (www.zagrebacka.policija.hr)

Radno vrijeme sa rad sa strankama od 7.30 do 19 sati (od ponedjeljka do petka).

INFORMACIJE - Petrinjska 30, šalter 2- polukat - tel.01/4563 670, 01/4563 671
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 21:21   #44
Do koliko sati se može doć napravit nova putovnica?
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 10:50   #45
Jeli neko zna kako se moze dobiti dvi HR putovnice ? Jedna za vize a druga za putovanje. Znan da Englezi i Ameri tako imaju a sad mi firma trazi da i ja napravin jos jednu
ZMAJ76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 12:19   #46
Kod nas toga nema. Koristiš jednu putovnicu - dok ne potrošiš stranice ili dok ne istekne.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 11:17   #47
Podnijela sam zahtjev za biometrijsku putovnicu, izgleda da samo takve sad i mozes napravit, zanima me dal se na webu negdje moze provjerit kad je gotova, hvala puno
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 21:52   #48
http://www.zagrebacka.policija.hr/MainPu.aspx?id=15577
205 Dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 20:36   #49
gledam ovaj link i vidim da su putovnice gotove za dva tjedna. jel' u zadnje vrijeme to uobičajeno? ne bi baš htjela bacati novce za hitno izdavanje kad bi znala da zaista može biti gotova za maksimalno 2-3 tjedna
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 20:51   #50
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
gledam ovaj link i vidim da su putovnice gotove za dva tjedna. jel' u zadnje vrijeme to uobičajeno? ne bi baš htjela bacati novce za hitno izdavanje kad bi znala da zaista može biti gotova za maksimalno 2-3 tjedna
Je, istina je. Putovnica je gotova puno prije nego osobna. Za cca 2 tjedna.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 22:10   #51
Da pokrenem opet ovo pitanje :/
Trenutno boravim u Srbiji, i moram hitno da si napravim novu putovnicu, jer imam kupljene Karte za put u Brazil krajem Februara, a putovnica mi istice 26.06.... Da bih usao u Brazil mora da mi vazi minimum 6 meseci.
Da li ima neko da je nedavno pravio putovnicu po uzurbanom postupku?
I ako jeste, sta mi sve treba, koliko kosta, i taj zahtev za izdavanje uzurbane jel ga jos traze i da li je kopija avio Karata dovoljna ukoliko traze?

Hvala unaprijed
buddE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 19:05   #52
Quote:
buddE kaže: Pogledaj post
Da pokrenem opet ovo pitanje :/
Trenutno boravim u Srbiji, i moram hitno da si napravim novu putovnicu, jer imam kupljene Karte za put u Brazil krajem Februara, a putovnica mi istice 26.06.... Da bih usao u Brazil mora da mi vazi minimum 6 meseci.
Da li ima neko da je nedavno pravio putovnicu po uzurbanom postupku?
I ako jeste, sta mi sve treba, koliko kosta, i taj zahtev za izdavanje uzurbane jel ga jos traze i da li je kopija avio Karata dovoljna ukoliko traze?

Hvala unaprijed
http://www.mup.hr/main.aspx?id=44#1
205 Dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 19:14   #53
henzlova

Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
Ovako, informirao sam se malo i cijena nove putvnice je svugdje ista - s tim da u "normalnom" mup.u treba čekati 3 tjedna, a u petrinjskoj samo dva dana...

pa me zanima u kojem periodu dana je najbolje doći, tj. kada su najmanje gužve?

Mislim da biljega treba za 70kn, no zanima me da li treba čekati red za dobivanje one uplatnice od 150kn ili se može negdje uzeti bez čekanja...

htio bih doći sa svim stvarima odmah i sve srediti u jednom mahu...

Tnx unaprijed!
to ti ide super brzo samo veliš da moraš hitno na put
doni.veli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 15:12   #54
ne znam jel dost da "samo veliš", nekad je trebalo neku potvrdu, znači neš napismeno tipa putni nalog firme, voucher turistički, avio-kartu i sl.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 14:50   #55
Hvala, printa cu im ticket valjda je dosta :/
buddE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 10:31   #56
E ovako, evo me na Kolodvoru u zagrebu, net hot spot ili kako god...
Dakle u 7 . 30 budete tu u Petrinjskoj 30, sacekate red posto ce ga biti -.-, Udjete unutra uzmete broj za ¨Brzu Putovnicu¨ Teta vam kaze idite tu u postu trazite uplatnice za brzu putovnicu, platite 20 Kuna, dobijete 2 uplatnice i 1 markicu, odete u deo za uplate (odma tu), platite 622 Kune, nakon toga idete nazad kod ¨Tete¨ dadnete joj staru Putovnicu i Osobnu i 1 Fotku, Malo cekate tu dok ona sredi sve Potpisete na 2 mesta, u 1 delu napisete ¨Put u Kinu¨ ili gde god, ostavite otiske, i razgledate Zagreb do 16 h kada mozete otici da podignete....


I da Menacnice rade tek od 8 tako da ako morate zamenuti Eure ili sta god uradite to dan prije ako mozete...
buddE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 18:07   #57
Potvrđujem što je buddE gore napisao, s tim da bih dodao još da je meni bila gotova malo ranije, oko 15 sati, a prijatelju mi koji dan ranije čak oko 12:30. Svima kažu oko 16, ali ovisi kakva im je gužva taj dan, tako da ako vam se žuri, provjerite svakih sat vremena jer je velika šansa da su ranije gotove
Duke_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 13:38   #58
Putovnicu možete izvaditi po žurnom postupku, ali ćete to platiti više.

Čika Google je pokazao ovo:
Quote:
Zahtjev za izdavanje putovnice rješava se u roku od 30 dana od dana podnošenja urednog zahtjeva.

Za izdavanje putovnice potrebno je priložiti sljedeće:

osobnu iskaznicu ili drugu ispravu na temelju koje se može provjeriti identitet i hrvatsko državljanstvo;
dokaz o uplati u državni proračun (posebnom uplatnicom koja se dobije u policijskoj upravi/postaji*):
- iznosa od 320,00 kuna za izdavanje biometrijske putovnice ili
- iznosa od 410,00 kuna za izdavanje biometrijske putovnice u žurnom postupku;

upravna pristojba u državnim biljezima u iznosu od 70,00 kuna; a za izdavanje putovnice u žurnom postupku upravnu pristojbu u iznosu od 220,00 kuna (20,00 kuna u državnim biljezima, a iznos od 200 kuna uplatiti posebnom uplatnicom koja se dobije u policijskoj upravi); 1 fotografija - 3,5 x 4,5 cm, (naglasak fotografu da je fotografija za biometrijsku putovnicu);
staru putnu ispravu, koja će se poništiti i vratiti;
za malodobnu djecu koja prvi puta vade putovnicu, a nemaju osobnu iskaznicu: izvod iz matice rođenih i domovnicu (djeca koja su navršila 12 godina moraju biti prisutna radi potpisivanja zahtjeva odnosno radi davanja otisaka prstiju koji se pohranjuju u čipu biometrijske putovnice).
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 06:21   #59
Hei.

Ovako.

Trebam hitno izdavanje putnovice, znaci u ponedjeljak odem iz st u zg, u mup u zg i tamo trazim izdavanje hitne putnovice, pitanja:

1.Jel moguce da je dobijem isti dan, jer ako nije nema mi smisla. Treba mi za put vec u srijedu.

2. Moram li nositi staru putnovicu sa sebom, sobzirom da je ne posjedujem

3. Dali je bitno dati valjani razlog za izdavanje hitne putnovice, ili je dovoljno samo platiti ..?

4. Koji je broj MUP-a u zg (petrinjska jel ? )

Thanks
__________________
pičko što si zvao murju ?!
Kimbo_Slice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 03:20   #60
ti ovo zbilja ili???
jesi kojim slučajem pročitao/la zadnjih niti 10 postova?
mislim stvarno...

pod 2. mi nije jasno kako je nemaš, ako je nisi ni imao/la dosad onda ne znam, ali ako si je imao/la pa je istekla treba je svakako donijeti na uništenje, bez toga nema nove, a ako si je pak izgubio/la trebala si prijaviti gubitak kako bi je se proglasilo nevažećom...sad si još možeš i sranje navuć na vrat ako nisi na vrijeme (odmah) prijavila gubitak jednog od osobnih dokumenata (pasoša) koji je podložan mogućoj zloupotrebi.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.