Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2008., 12:40   #21
Fish1968 hvala ti, stvarno si genijalna....!
anaj2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 18:15   #22
Ajde dosta ulizivanja ja imam konkretno pitanje.
8.kuća je ako sam dobro ukapirala kuća seksa, ali i okultnog i tako malo nastranog.
Ja imam mars u strijelcu(sam kraj strijelca 29 stupnjeva) u 8.kući.
Jel to kakav pokazatelj seksualnosti i što bi otprilike pokazivao?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 18:22   #23
to znači da ćeš se jednom ševiti u restoranu pored neke autoceste može biti i motel

s nekim čudakom
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 18:26   #24
Ne znači
Daj ti Fish molim te mi to lijepo objasni.
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 22:40   #25
zezaš me lolla.

mars u strijelcu sex na autoputu. 29 stupanj je analogija lava i govori o uživanju, tako bi rekao da se radi i o hrani.

fish ti tako neće napisati
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 23:28   #26
Budem ti odgovorila ovdje, ali molim te ubuduće stavi osobna pitanja na prigodne topice (Astro Help za općenito pitanje, a Natalne karte ukoliko pitanje uključuje analizu natalne).
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Ajde dosta ulizivanja ja imam konkretno pitanje.
8.kuća je ako sam dobro ukapirala kuća seksa, ali i okultnog i tako malo nastranog.
Svašta si tu smiksala. Puno sam pisala na topicu o tome kako se promatra seksualnost u natalnoj karti, pa virni jer ovako kao si napisala pitanje zvuči zaista…..chaterski.
Quote:
Ja imam mars u strijelcu(sam kraj strijelca 29 stupnjeva) u 8.kući.
Jel to kakav pokazatelj seksualnosti i što bi otprilike pokazivao?
Eh, baš je konkretno.

Tvoj Mars je zaista na samom izlasku iz znaka strijelca, na 29º 53’, zaista je snažno, da ne može snažnije obojan jarčevim farbama. U 8. polju imaš i Urana što stavlja jaku dominaciju na 8. polje po pitanju seksualnosti (5. polje je prazno). Oba rade opoziciju na Jupiter iz 2. polja.

Da, takav Mars je pokazatelj strasti i pokazuje da osoba mora ukrotiti vlastite najanimalnije seksualne nagone da bi uspjela ostvariti zadovoljavajući seksualni odnos. Treba puno raditi na savladavanju instiktivnog i "sirovog" dijela sebe….bilo bi najbolje i za tebe i još više za druge kada bi najprije "u tišini vlastite sobe" dobro upoznala sebe, svoje tijelo i seksualne potrebe (kad je Mars u 8. polju, onda su snažne).…pa jedno prvih 30-tak godina.

Shalim se malo, ali konjukciju Mars/Uran uz tvoj Sunčani znak vodenjaka je teško, da ne kažem nemoguće disciplinirati...mogući su brojni lomovi i kolapsi na seksualnom planu prije nego dosegneš određeni stupanj seksualne zrelosti. Uran konjukcijom na Mars jako izaziva nagone i to one najanimalnije, grube, muške….koji moraju izaći van ili verbalno ili fizički. Vrlo si impulzivna, nepromišljena, bezobzirna i tvrdoglava, a dugoročno tako nije baš mudro živjeti. Samouvjerena si i ponašaš se neoprezno …teško je naći partnera koji može zadovoljiti seksualne prohtjeve ovakvog 8. polja.

Ne znam da li si gledala Cronenbergov "Crash", ali ako nisi pogledaj…to je film u kojem Cronenberg šminkerski priča o seksualnim pomacima, glavni protagonisti filma voze brze automobile prilikom seksa, da bi se u trenutku orgazma snažno sudarili. Ee, to je situacija koja bi najbolje opisivala konjukciju Mars/Uran u 8. polju na 29º strijelca.

Zato, pamet u glavu...dobro ti veli Suspirium, nemoj se igrati na autoputu.


Dakle, ti si još mlada djevojka, svako malo se kloniraš tako da znam tvoju kartu napamet …a što se astrologije tiče tek nešto prije Saturnova povratka možeš očekivati prvu ozbiljniju lekciju ovog polja. Točnije, ne prije 28. godine. Do tada se preporuča vježbanje strpljenja, prilagodljivosti i suradnje s partnerom….jer je to ujedno i jedini način da budeš seksualno efikasnija. A kako ova pozicija pokazuje nedostatak senzibiliteta za druge, preokupiranost sobom i vlastitim željama, svoju volju i svoje želje osoba vidi kao vrhovni princip i često se rukovodi isključivo vlastitim kodom…to je područje na kojem imaš što za raditi cijeli život.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 00:35   #27
a konjukcija mars uran u 4,slično ili se odnosi samo na psihu?
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 00:37   #28
Ne kloniram se
Nisam seksualni frik, više frigdna
Kakva je to seksualna zrelost?
Neće mi valjda partneri umirat u krevetu?
P.S.
Ok, budem na Astro help, ali si me prepala s tim nagonima, nisam baš ja takva...Samantha
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 00:40   #29
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Ne kloniram se
Već sam pisala tebi dosta odgovora na topicu Sinastrije, ali tada si bila u fazi "pljuvanja po astrologiji".
Quote:
Kakva je to seksualna zrelost?
Kada osoba zrelo, odgovorno i iskreno ulazi u svaki seksualni odnos.
Quote:
P.S.
Ok, budem na Astro help, ali si me prepala s tim nagonima, nisam baš ja takva...Samantha
Samantha živi svoju seksualnost, kod tebe je problem u kontroli agresivnosti i strpljenja.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 01:10   #30
Pa ja nisam agresivna prema svojim partnerima
Pogotovo ne u seksu, sve u normalnim dozama..Isuse, pa ovo je uzas!
Meni je zasad bilo dobro u seksu i zivotu i nisam pokazivala nikakve animalne nagone,a kamoli da bi nekoga maltretirala i tukla boze sačuvaj
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 01:16   #31
mars u skorpionu kako to ide
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 01:18   #32
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Meni je zasad bilo dobro u seksu i zivotu i nisam pokazivala nikakve animalne nagone,a kamoli da bi nekoga maltretirala i tukla boze sačuvaj
Super.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 14:01   #33
Quote:
Madonna01 kaže: Pogledaj post
a konjukcija mars uran u 4,slično ili se odnosi samo na psihu?
Da, 4. polje ima drugačiju simboliku, vezanu uz korjene i nasljeđeno, dok u gornjem primjeru vezanom uz seksualnost tjera osobu da iscenira "saobraćajnu nesreću" ne bi li se seksualno uzbudila.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 14:19   #34
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Budem ti odgovorila ovdje, ali molim te ubuduće stavi osobna pitanja na prigodne topice (Astro Help za općenito pitanje, a Natalne karte ukoliko pitanje uključuje analizu natalne).

Svašta si tu smiksala. Puno sam pisala na topicu o tome kako se promatra seksualnost u natalnoj karti, pa virni jer ovako kao si napisala pitanje zvuči zaista…..chaterski.

Eh, baš je konkretno.

Tvoj Mars je zaista na samom izlasku iz znaka strijelca, na 29º 53’, zaista je snažno, da ne može snažnije obojan jarčevim farbama. U 8. polju imaš i Urana što stavlja jaku dominaciju na 8. polje po pitanju seksualnosti (5. polje je prazno). Oba rade opoziciju na Jupiter iz 2. polja.

Da, takav Mars je pokazatelj strasti i pokazuje da osoba mora ukrotiti vlastite najanimalnije seksualne nagone da bi uspjela ostvariti zadovoljavajući seksualni odnos. Treba puno raditi na savladavanju instiktivnog i "sirovog" dijela sebe….bilo bi najbolje i za tebe i još više za druge kada bi najprije "u tišini vlastite sobe" dobro upoznala sebe, svoje tijelo i seksualne potrebe (kad je Mars u 8. polju, onda su snažne).…pa jedno prvih 30-tak godina.

Shalim se malo, ali konjukciju Mars/Uran uz tvoj Sunčani znak vodenjaka je teško, da ne kažem nemoguće disciplinirati...mogući su brojni lomovi i kolapsi na seksualnom planu prije nego dosegneš određeni stupanj seksualne zrelosti. Uran konjukcijom na Mars jako izaziva nagone i to one najanimalnije, grube, muške….koji moraju izaći van ili verbalno ili fizički. Vrlo si impulzivna, nepromišljena, bezobzirna i tvrdoglava, a dugoročno tako nije baš mudro živjeti. Samouvjerena si i ponašaš se neoprezno …teško je naći partnera koji može zadovoljiti seksualne prohtjeve ovakvog 8. polja.

Ne znam da li si gledala Cronenbergov "Crash", ali ako nisi pogledaj…to je film u kojem Cronenberg šminkerski priča o seksualnim pomacima, glavni protagonisti filma voze brze automobile prilikom seksa, da bi se u trenutku orgazma snažno sudarili. Ee, to je situacija koja bi najbolje opisivala konjukciju Mars/Uran u 8. polju na 29º strijelca.

Zato, pamet u glavu...dobro ti veli Suspirium, nemoj se igrati na autoputu.


Dakle, ti si još mlada djevojka, svako malo se kloniraš tako da znam tvoju kartu napamet …a što se astrologije tiče tek nešto prije Saturnova povratka možeš očekivati prvu ozbiljniju lekciju ovog polja. Točnije, ne prije 28. godine. Do tada se preporuča vježbanje strpljenja, prilagodljivosti i suradnje s partnerom….jer je to ujedno i jedini način da budeš seksualno efikasnija. A kako ova pozicija pokazuje nedostatak senzibiliteta za druge, preokupiranost sobom i vlastitim željama, svoju volju i svoje želje osoba vidi kao vrhovni princip i često se rukovodi isključivo vlastitim kodom…to je područje na kojem imaš što za raditi cijeli život.
ja imam konjunkciju Marsa i Urana u 8. kući, samo je moj Mars na 3° Strijelca, a Uran je u Škorpionu na 23°. Ne mogu reći da sam neprilagodljiva prema partneru niti da sam nestrpljiva. Malo me iznenadio ovaj odgovor
Moram priznati da volim sex i često preuzimam inicijativu, ali ne na način da vidim samo svoje želje i potrebe, a definitivno mi nije napeta ideja sudaranja automobilima u trenutku orgazma.
blanka m is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 17:19   #35
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da, 4. polje ima drugačiju simboliku, vezanu korjene i nasljeđeno, dok u gornjem primjeru vezanom uz seksualnost tjera osobu da iscenira "saobraćajnu nesreću" ne bi li se seksualno uzbudila.
šta incest
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 18:02   #36
Quote:
Madonna01 kaže: Pogledaj post
šta incest

I to s mamom
Leela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 19:01   #37
Quote:
blanka m kaže: Pogledaj post
ja imam konjunkciju Marsa i Urana u 8. kući, samo je moj Mars na 3° Strijelca, a Uran je u Škorpionu na 23°.
Vidjela sam...konjukcija ti ima orbis mrvicu više od 9°.
Quote:
Ne mogu reći da sam neprilagodljiva prema partneru niti da sam nestrpljiva. Moram priznati da volim sex i često preuzimam inicijativu, ali ne na način da vidim samo svoje želje i potrebe, a definitivno mi nije napeta ideja sudaranja automobilima u trenutku orgazma.
A tamo na drugom topicu si napisala da ne možeš reći da te ne privlači ta ideja? ....a jes' barem gledala film?


Shalim se ...da, u tvojoj karti ima znatno manje napetosti. Temeljni sunčani znak vage, a Mars vladar podznaka radi lijepe sekstile na Jupiter i egzaktni na Saturn. Također imaš Mjesec u jarcu u egzatnom sekstilu na Merkur...puno strpljenja izbija iz ovih aspekata.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 19:49   #38
Quote:
Leela kaže: Pogledaj post

I to s mamom
pa ne čudi me budući da nikak da se odljepi od mene,ja mislim da bi ona umrla kad bi ja ošla od kuće,al morat ću
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:12   #39
Pitam se pitam - kakva je to moja seksualnost?

Pozdravljam vas jer dugo nisam bila ovdjeali sad se ukljucujemi malo me zanima . . . Mars u Raku u 1.

Vladar 5.Pluton, vladalac 8. Uran a obje u konjukciji u Djevici u 3.
Mislim da se "neko" htio igrati sa mnom. . nije mi lako jos sa Mjesecom u Skorpiji. . . .
arci 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 10:17   #40
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Vidjela sam...konjukcija ti ima orbis mrvicu više od 9°.

A tamo na drugom topicu si napisala da ne možeš reći da te ne privlači ta ideja? ....a jes' barem gledala film?


Shalim se ...da, u tvojoj karti ima znatno manje napetosti. Temeljni sunčani znak vage, a Mars vladar podznaka radi lijepe sekstile na Jupiter i egzaktni na Saturn. Također imaš Mjesec u jarcu u egzatnom sekstilu na Merkur...puno strpljenja izbija iz ovih aspekata.
nisam gledala film, a dok nisam vidjela na ovom topicu da se radi o sudaranju nisam ni mislila da Suspirium na to misli kad je napisao sex na autoputu. Ja sam napisala da me privlači ideja sexa na autoputu, ali ne u vožnji i ne ne daj Bože sudaranje za vrijeme orgazma
blanka m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.