Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 23:48   #2001
Pozdrav svima, ajmo reć da sam početnik u vježbanju, zadnji sam put vježbala kak treba prije godinu i pol, nešto na foru kružnog treninga, uglavnom sa vlastitim tijelom, malo tabate i tako, to sam vježbala s trenerom... Onda sam morala prestati zbog zdravstvenih problema.. Sad sam ih valjda riješila tako da sam se odlučila ponovo pomalo aktivirati, vježbala bih doma, Od opreme još nemam ali sam naručila male bučice od 1 kg pilates loptu i prostirku za vježbanje.. Sjećam se nekih vježbi s tih treninga na koje sam išla ali mi je već dosta toga i isparilo. Ono što me zanima i što bezuspješno tražim već danima je primjer dva tri treninga neka tako sa vlastitim tijelom i osnovnim rekvizitima koja su tekstualno opisana.. E ovo je ključno, dakle 5 ili 10 vježbi koje su riječima opisane do u detalje, bez slika i videa.. Možda djeluje zahtjev malo čudnjikav al obzirom da sam slijepa meni je bar poprilično logičan.. Dakle ima tih mixera fitnes blendera na yt tone, treninga kakvih hoćeš ali fućkaš to kad opisa ili nema ili su polovični, u svakom su slučaju najčešće nedovoljni da uopće pokopčam o čemu se radi!
Eto, ako netko ima neki pametan prijedlog bit ću mu vrlo zahvalna!!
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 13:14   #2002
pitanjce

Zanima me mogu li u stanu montirati šipku za zgibove?
Jel to ide u taj armirani beton, točno na određenim mjestima ili kako?
Ne znam zapravo ni od čega mi je strop da budem iskren, ali stan je od 4 kata pa valjda nije od slame hm...
translucent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:46   #2003
Quote:
sunnyflower kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, ajmo reć da sam početnik u vježbanju, zadnji sam put vježbala kak treba prije godinu i pol, nešto na foru kružnog treninga, uglavnom sa vlastitim tijelom, malo tabate i tako, to sam vježbala s trenerom... Onda sam morala prestati zbog zdravstvenih problema.. Sad sam ih valjda riješila tako da sam se odlučila ponovo pomalo aktivirati, vježbala bih doma, Od opreme još nemam ali sam naručila male bučice od 1 kg pilates loptu i prostirku za vježbanje.. Sjećam se nekih vježbi s tih treninga na koje sam išla ali mi je već dosta toga i isparilo. Ono što me zanima i što bezuspješno tražim već danima je primjer dva tri treninga neka tako sa vlastitim tijelom i osnovnim rekvizitima koja su tekstualno opisana.. E ovo je ključno, dakle 5 ili 10 vježbi koje su riječima opisane do u detalje, bez slika i videa.. Možda djeluje zahtjev malo čudnjikav al obzirom da sam slijepa meni je bar poprilično logičan.. Dakle ima tih mixera fitnes blendera na yt tone, treninga kakvih hoćeš ali fućkaš to kad opisa ili nema ili su polovični, u svakom su slučaju najčešće nedovoljni da uopće pokopčam o čemu se radi!
Eto, ako netko ima neki pametan prijedlog bit ću mu vrlo zahvalna!!
Upiši u youtube tražilicu home workout i nađeš sve što ti treba.
Budući da nemaš dovoljno opreme upiši i body weight exercises.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:48   #2004
Quote:
translucent kaže: Pogledaj post
Zanima me mogu li u stanu montirati šipku za zgibove?
Jel to ide u taj armirani beton, točno na određenim mjestima ili kako?
Ne znam zapravo ni od čega mi je strop da budem iskren, ali stan je od 4 kata pa valjda nije od slame hm...
https://www.youtube.com/watch?v=PYNPLenD_Yg
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:03   #2005
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Upiši u youtube tražilicu home workout i nađeš sve što ti treba.
Budući da nemaš dovoljno opreme upiši i body weight exercises.
Zena je trazila bez slika i videa, s tekstualnim detaljnim opisom vjezbi.
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:03   #2006
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
Zena je trazila bez slika i videa, s tekstualnim detaljnim opisom vjezbi.
Nije problem uzet olovku i zapisat na papir.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:48   #2007
Citaj s razumjevanjem, zena je slijepa

Sunny kakve te vjezbe zanimaju tj u koju svrhu? Oblikovanje, snaga, izdrzljivost...?
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 12:29   #2008
Quote:
vaglji kaže: Pogledaj post
Citaj s razumjevanjem, zena je slijepa
Propustio sam čitajući taj podatak.

sorry sunnyflower
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 01:27   #2009
Quote:
translucent kaže: Pogledaj post
Zanima me mogu li u stanu montirati šipku za zgibove?

Jel to ide u taj armirani beton, točno na određenim mjestima ili kako?

Ne znam zapravo ni od čega mi je strop da budem iskren, ali stan je od 4 kata pa valjda nije od slame hm...


Evo, to bi trebalo tako izgledati.



Sent from my iPhone using Tapatalk
bojan56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:17   #2010
Pozzz

Snimila sam Core de force. Dobre su vjezbe. Ugl. Jutros u 6.30 popila kavu s malo.mlijeka i zasladjena stevijom. 7.30 odradila prvi workout u trajanju od 30 min. Pojela kajganu od 3 jaja, 2 snite visokoproteinskog kruha i 1 paradajz.
Mislila sam da na posao ponesem 2 kuhana jaja, posni i neku salatu. Bez kruha. Prije posla mozda da pojedem jabuku stajaznam.
Na poslu se sve svodi na sendvic sa purecom/pilecom salamom ili tuna. Grozno. Prodje i 2-3 sata dok ne smislim sta da jedem.
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 14:30   #2011
Quote:
bojan56 kaže: Pogledaj post
Evo, to bi trebalo tako izgledati.

Sent from my iPhone using Tapatalk
E to, jel si morao paziti gdje točno u strop to ide? Jer imao sam neki dan radove jer mi je majstor namontiravao ormar i rekao je da nije siguran da bi to držalo kao i da ne zna...
Uglavnom, baš to kako ti imaš mi se sviđa, jedino sad ne znam jel mogu tako postaviti a da drži.
translucent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 15:33   #2012
Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Pozzz

Snimila sam Core de force. Dobre su vjezbe. Ugl. Jutros u 6.30 popila kavu s malo.mlijeka i zasladjena stevijom. 7.30 odradila prvi workout u trajanju od 30 min. Pojela kajganu od 3 jaja, 2 snite visokoproteinskog kruha i 1 paradajz.
Mislila sam da na posao ponesem 2 kuhana jaja, posni i neku salatu. Bez kruha. Prije posla mozda da pojedem jabuku stajaznam.
Na poslu se sve svodi na sendvic sa purecom/pilecom salamom ili tuna. Grozno. Prodje i 2-3 sata dok ne smislim sta da jedem.

Kada mi se jede sendvić, kruh u sendviću zamjenim sa paprikom baburom koju prerežem po dužini.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:34   #2013
Odradila Dynamic Strength. 50 min drillanja svih mogucih i nemogucih misica. Al neka. Volim kad je challenging. Prije vjezbanja pojela 1 bananu.
Pojela 3 male snite visokoproteinskog kruha, purece salame i solju jogurta. Za posao cu skuhat 2 jaja, posni i paradajz. Danas cu smjeti jesti na poslu yeeeey
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 17:23   #2014
Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Na poslu se sve svodi na sendvic sa purecom/pilecom salamom ili tuna. Grozno. Prodje i 2-3 sata dok ne smislim sta da jedem.
kombiniraj razne salate, pogotovo sada kada ima hrpa povrća
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 21:20   #2015
Treba mi preporuka dobrog youtube kanala za kardio workout. Fućka mi se za mišiće, želim izgubiti dobar dio težine barem u idućih 6 mjeseci. Znam da dolazi Božić, to je moja briga, od vas tražim samo preprouku za youtube kanal.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 21:37   #2016
Zašto ti se "fućka" za mišiće?
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 21:39   #2017
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Treba mi preporuka dobrog youtube kanala za kardio workout. Fućka mi se za mišiće, želim izgubiti dobar dio težine barem u idućih 6 mjeseci. Znam da dolazi Božić, to je moja briga, od vas tražim samo preprouku za youtube kanal.
Kardiom neces izgubiti salo, guglaj na temu pliometrija.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 00:18   #2018
Quote:
ccaterpillar kaže: Pogledaj post
Kardiom neces izgubiti salo, guglaj na temu pliometrija.
Super, neko vrijeme sam se trusila da obavim kardio youtube vježbu do kraja, a nikad nisam, sad saznajem da su svi moji živci otišli uzalud.

Dakle, pliometrija. Hmmm.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:52   #2019
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Super, neko vrijeme sam se trusila da obavim kardio youtube vježbu do kraja, a nikad nisam, sad saznajem da su svi moji živci otišli uzalud.

Dakle, pliometrija. Hmmm.
Pliometrija je pogodna za vezbanje kuci, inace ne samo pliometrija, nego i sve vrste vezbanja gde je opterecenje misica veliko, dakle i tegovi, i eksplozivni pokreti sa ili bez tegova itd..

Poenta je da ta vrsta aktivacije misica ubrzava metabolizam.

Recimo, ti mozes da hodas mozda i 4-5 sati, mozes da trcis sat vremena, ali ubrzanje metabolizma koje dolazi uz ovakve vezbe radi 24 sata na dan, to je onda kao da hodas 24 sata na dan.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:09   #2020
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Treba mi preporuka dobrog youtube kanala za kardio workout. Fućka mi se za mišiće, želim izgubiti dobar dio težine barem u idućih 6 mjeseci. Znam da dolazi Božić, to je moja briga, od vas tražim samo preprouku za youtube kanal.
Kakve veze ima Božić?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.