Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2010., 21:13   #41
evo i sedeža - za 18.90€

__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 21:15   #42
malo mi je čudan 'sedež' - hm?!?!?
bojim se da bi kliznuo?
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 13:03   #43
Evo mi danas kupili sanjke u tl, imali bodove pa platili samo 80kn one velike s platnenim sjedistem.
Ali to ne znaci da necemo nagovoriti baku da nam kupi plasticne ao negdje nadjemo jeftine
Nazalost oni linkovi na nekerman su iz 2008 godine.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 22:34   #44
Podzrav svima, ja sam nova, pa se jos ne snalazim :-) Zanimalo bi me gdje ste nabavili ove crvene sanjke?? Ima li ih kod nas ili negdje vani ? Unparijed hvala, pozdrav
Tasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 22:45   #45
Quote:
Tasky kaže: Pogledaj post
Podzrav svima, ja sam nova, pa se jos ne snalazim :-) Zanimalo bi me gdje ste nabavili ove crvene sanjke?? Ima li ih kod nas ili negdje vani ? Unparijed hvala, pozdrav
U Konzumu, cijena oko 300 kn ( možda čak i 299 )
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 23:03   #46
jel ima tko ove plastične sa sjedištem iz kike za djecu do 3 god?
http://www.kika.com/hr/katalog/m/dje...baby-snowstar/
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:57   #47
Quote:
TinchiS kaže: Pogledaj post
U Konzumu, cijena oko 300 kn ( možda čak i 299 )
Sada su na akciji i drvene i plasticne kostaju 199 kuna - jucer sam vidjela
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 09:51   #48
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
jel ima tko ove plastične sa sjedištem iz kike za djecu do 3 god?
http://www.kika.com/hr/katalog/m/dje...baby-snowstar/
Goddemn, takvih više u Kiki nema.
Zna netko gdje bi se takav model (ili sličan) mogao kupiti?
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 02:37   #49
gdje ima sad najjeftinije za kupiti drvene sanjke?
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 11:58   #50
nas je snijeg zatrpao i kolicim nema šanse da se izvučemo iz naše ulice i idemo u šetnju. kupila bih sanjke, ali malac još ne sjedi palo mi je na pamet da uzmem neke remene i pričvrstim as na obične sanjke
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 13:28   #51
Quote:
maalena kaže: Pogledaj post
nas je snijeg zatrpao i kolicim nema šanse da se izvučemo iz naše ulice i idemo u šetnju. kupila bih sanjke, ali malac još ne sjedi palo mi je na pamet da uzmem neke remene i pričvrstim as na obične sanjke

ne znam zašto to već nisu izmislili!
moj tata je to lani napravio nekim običnim gurtnama i super smo se proveli -
naravno da su se njemu svi smijali - ali ja (tatina maza) znam da je tata najbolji i najpametniji i da mu je izum bio za 5!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 13:42   #52
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Evo mi danas kupili sanjke u tl, imali bodove pa platili samo 80kn one velike s platnenim sjedistem.
Ali to ne znaci da necemo nagovoriti baku da nam kupi plasticne ao negdje nadjemo jeftine
Nazalost oni linkovi na nekerman su iz 2008 godine.
daj summer, stavi fotku, ako stigneš, please.... i mi smo u potrazi sad za sanjkama za malu od preko 3 godine (a postoji mogućnost da će joj se na sanjke uvaliti i starija braća) , pa da vidim kakve ste vi upecali u TL... i jeste li ih isprobali, su ok?
__________________
If you continually give, you will continually have.
greenmagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 14:02   #53
Quote:
greenmagic kaže: Pogledaj post
daj summer, stavi fotku, ako stigneš, please.... i mi smo u potrazi sad za sanjkama za malu od preko 3 godine (a postoji mogućnost da će joj se na sanjke uvaliti i starija braća) , pa da vidim kakve ste vi upecali u TL... i jeste li ih isprobali, su ok?
cekali smo snijeg pravi, a sad kad je zapao necemo ici ovaj vik na sanjkanje jer je mala iscasila rucicu u srijedu pa ju cuvamo.
naci cu ti link, ima ih u tl web shopu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 19:55   #54
Imam pitanje: dobili smo sanjke, drvene, klasika, ali su stvarno stare i sad bi ja to trebala s necime premazati jer su stvarno
A čime?
m@m@84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 20:34   #55
Ja ih premaze sa spekom, on ih bas fino uglanca.

Moji su danas isprobali svoje i idu ko lude. Uzeli smo obicne drvene, veci model, u TL.
Mala je ispocetka bila malo neodlucna. Ima traumu od prosle godine, kada sam je nakon dosta nagovaranja jedva dobila da legne na sanjke. I onda sam je malo jace cuknula, pa je skliznula sa sanjki i to drito u bljuzgu. Bila je mokra od glave do pete, lice blatno, a derala se ko koza.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 11:14   #56
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
cekali smo snijeg pravi, a sad kad je zapao necemo ici ovaj vik na sanjkanje jer je mala iscasila rucicu u srijedu pa ju cuvamo.
naci cu ti link, ima ih u tl web shopu.
aaa, jadna... nadam se da će brzo proći ...

sanjke sam tražila u web shopu, nema ih izgleda da ćemo sutra u TL, ali kod nas se TL sport zatvara, jedino ako nađemo baš u TL među igračkama
__________________
If you continually give, you will continually have.
greenmagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 11:23   #57
čim više gledam ove razne modele sanjki, to sam bedastija

ak ne nađemo drvene, uzet ćemo plastične, kakve je kupila TinchiS - kakve smo sreće, kad ih kupimo, neće više biti snijega
__________________
If you continually give, you will continually have.
greenmagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 14:49   #58
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Ja ih premaze sa spekom, on ih bas fino uglanca.
A nesto za drveni dio?
m@m@84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 14:52   #59
mi smo jučer kupili onaj bob u kiki,149 kn,za bebe do 3 godine,ima i one gurtne za vezanje bebe super su,beba je oduševljena kad se vozi u njima
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 15:28   #60
Prosle godine sam probala malu voziti u posudjenima plasticnim (ala bob) ali su imale neku manu u dizajnu, ako je snijeg mokar onda se nakuplja pod njima i svako malo moras stati i taj snijeg istresti inace je koma za vuci. Bas sam se namucila dok sam je teglila

Sad smo kupili drvene s platnenim sjedistem, te sigurno idu i po mokrom snijegu, a maloj sam rekla nek se drzi, tako da ogradicu nismo kupovali (ima malo ispod 2 godine). Za sada su nam super
proab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.