Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 18:34   #81
Koji lik. U sretnom je braku, a ima ljubavnicu

Ak si u sretnom braku nemaš brige, provjereno!
Bozy is offline  
Old 20.03.2012., 18:34   #82
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Partnerica koja je ostala trudna je to učinila s namjerom
(...)
Mislim da je uzrok trudnoće metoda koju smo koristili ( prekinuti snošaj )
Kako to ona "s namjerom" može sjebati prekinuti snošaj? Stisla i nije dala van?

Poki, vrati se, skuhao sam ti paštašutu...
Lord Byron is offline  
Old 20.03.2012., 18:44   #83
Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
svima se to može dogoditi, ali ama baš svakome

samo smo ljudi.....
Ne... to se moze dogoditi samo onima koji varaju ženi i onda ga ne izvade na vrijeme. Ja to ne radim... meni se to nemože dogodit.

Čisto da ti stavim u perspektivu - Mene sport ne zanima. Nemoze se dogodit onda da na kladionici na utakmici real-barca spušim 10.000 kn. Ito ne zato što sam ja neki super čovjek za razliku od ostalih - nego ja ne idem u kladionicu
Zujoo is offline  
Old 20.03.2012., 19:00   #84
joj kaxte vi muški meni super. svi imate najkvalitetno održive brakove, jebete onu na koju rijetko vam se podiže...al ipak, majka je diteta vašeg...paj red, s vremena na vrijeme, zadovoljstvom ju nagradit. a jebete onda i ta tlane....pa kase desi....štas već obično dešava kad antenatalno vrime teči počne, onda neb ženu ostavljali...rad tuđeg zametka.
razumijem tu...zatrudnjelu ucjenjivačicu. u cijeloj situaciji ona najgore prolazi. umjesto muškarca kakvog je (povremeno) koitalno željela, dobiva...strije, vene, hemeroide i zatvor. i dijete...da. uf, umal zaboravih na njeg
nije fer jebiga. dijete je zajednička briga, koliko god najkomotnim se abortus činio.
a ona...isplata(plaće zaostale za sexualno...okorištavanje), nešto je najjadnije što ponudit sise sjetio, vrli naš autore...preljubniče aktivni.
scarletlemur is offline  
Old 20.03.2012., 19:04   #85
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
Ona ne pristaje na test o očinstvu pa me zanima procedura i kako postupiti u ovakvoj mučnoj situaciji.
Ponudio sam joj i veliku novčanu svotu da me ostavi na miru ali ona svakodnevno
smišlja kako da mi napakosti.
Zbog sveukupnog problema primjetio sam da u krevetu sa suprugom ne mogu se opustiti i imam tokom dana navale bjesa koje iskaljujem na supruzi i radnoj okolini
Kako zaustaviti ovaj začarani krug?
Tako da ga uistinu učiniš krugom: nađeš novu ljubavnicu koja će ti odagnati misli sa problema sa ljubavnicom broj jedan.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
covjek jebe sastrane u sretnom braku. subjektivan dojam njega samoga. sad cete ga vi uciti jel sretan ili nije
Čovjek je u sretnom braku jer je sretan (zato što ima ljubavnicu, dobro, BIO je sretan) i u braku je. Također ne vidim problema.
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.

Zadnje uređivanje Teta2U : 20.03.2012. at 19:42.
TrashHarvester is offline  
Old 20.03.2012., 19:15   #86
nakraju ce on upoznati zenu i ljubavnicu ,pa ce svako vece u troje da se hebu i svi sretni i zadovoljni
adryy is offline  
Old 20.03.2012., 19:15   #87
Meni nekaj nije jasno.
Koji bi to bio izlaz iz te situacije sa kojim bi ti bio zadovoljan? Ne razumijem? Ne mozes utjecat na pravo te zene da zadrzi svoje dijete, dakle abortus ne dolazi u obzir koliko shvacam.
Sta bi se to trebalo onda dogoditi a da bi po tvom svi bili zadovoljni?
Recimo, hipotetski, da ti zena bas i oprosti nevjeru. Ti si ocito tip muskarca koji ima potrebu za vanbracnim sexom (necu ulaziti sad u razloge zasto ti je brak ocito u zescoj banani) prema tome, isto bi ocito ponovio s nekim drugim. Nema te zene zdrave pameti koja bi svjesno ostala u braku sa covjekom koji jadan brizan na poslovnom putu ne moze drzat slic zatvoren
Ili mozda i nju netko tjesi dok si ti na putu, u tom slucaju si siguran.
Opet, zena ce ti ziher saznat kad tad, ne kuzim te, fakat Mislis uvjerit ljubavnicu da drzite to skriveno od tvoje zene?

Ili bi po tebi najbolje za sve bilo da priznas zeni, ona da ti oprosti, ljubavnica da rodi i da zivite svi skupa jednu idilicnu Santa Barbara pricu. U tom slucaju, hipotetski te pitam, bi li nastavio varati zenu s nekom drugom (ili istom) ljubavnicom?


A mozda si troll. U tom slucaju, mozda bi ti malo sexa dobro i doslo da ti ispuni zivot.
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 20.03.2012., 20:13   #88
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Naravno ovakve iznimne situacije gdje ljubavnica zatrudni je njena neodgovornost u sprečavanju začeća.
Da si ti bio odgovorniji mogao si i sam spriječiti začeće. Ikad čuo za kondom? Spriječava ne samo trudnoću nego i prenošenje raznih spolnih bolesti.

Nego čemu ova tema? Ako je ljubavnica već rekla da neće abortirat preostaje ti samo test očinstva. Ako je negativan spašen si, ako je pozitivan nadam se da ćeš se potrudit biti što je moguće bolji tata u danoj situaciji i izvršavat sve ostale obaveze.
A šta se tiče braka sumnjam da će tu biti spasa. Čak i ako supruga kojim čudom ostane s tobom nikada to neće biti isto i vjerojatno će se taj brak pretvorit u jednu dugu i mučnu agoniju.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Old 20.03.2012., 20:18   #89
mene ovo s ljubavnicom podsjeca na ovo

Hvali se neki starac od 78 godina doktoru:

- ''doktore, opalio sam jednu slatkicu 60 godina mlađu od mene i uskoro ću postat otac!'''

Doktor potapša starca po ramenu te mu kaže:

- ''da ja tebi ispričam jednu zgodnu priču. Bio jedan lovac i ode on u lov na medvjede. I tako naleti on na velikog medvjeda, te posegne za puškom, no tada shvati da je slučajno ponio kišobran umjesto puške. Svejedno je uperio kišobran u medvjeda i na njegovo čudo kišobran opali i ubi medvjeda...''

- ''nemoguće! Kišobran ne može pucati. Sigurno je netko opalio iza njegovih leđa, a da on to nije niti znao...''

- ''upravo tako, deda. Upravo tako''
_slatk_i is online now  
Old 20.03.2012., 20:39   #90
Quote:
Tabby kaže: Pogledaj post
Ok, reci kako bi trebala tvoja žena reagirati sa razumjevanjem? Znajući da je varaš, imaš trudnu ljubavnicu ... ??
Ne znam kako bi reagirala ali vjerojatno bi u prvom naletu osijetio da nam brak na kušnji.
Vjerojatno bi se zapitala što nam nedostajalo da sam imao potrebu za ljubavnicom no možda bi se najviše naljutila što je to bila moja osobna sekretarica.
Smatram da sam svih ovih godina pružao joj visoki standard i neprocjenjive zajedničke trenutke.
Sa druge strane ukoliko bi se odlučila za razvod izgubio bih polovicu imetka stečenog u braku s njom.
Oceanheart is offline  
Old 20.03.2012., 20:48   #91
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Ne znam kako bi reagirala ali vjerojatno bi u prvom naletu osijetio da nam brak na kušnji.
Vjerojatno bi se zapitala što nam nedostajalo da sam imao potrebu za ljubavnicom no možda bi se najviše naljutila što je to bila moja osobna sekretarica.
Smatram da sam svih ovih godina pružao joj visoki standard i neprocjenjive zajedničke trenutke.
Sa druge strane ukoliko bi se odlučila za razvod izgubio bih polovicu imetka stečenog u braku s njom.
Neće valjda osobna sekretarica sad dobit otkaz? Nemoj još da te ona tuži pa da dobije polovicu tvoje polovice
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Old 20.03.2012., 21:38   #92
Trebao si biti pametniji i korititi kondom. Ne znam, jedno je avantura jednom, dvaput drugo je konstantno varanje ako je brak super. vjerujem da i u dobrim brakovima može doći do avanture,ne vjerujem u monogamiju, ali isto tako nisam za varanje, no da sam svjesna da možda u vezi od npr. 20 godina, može doći do jedne avanture može..tako da, oprostvo mi je, ali ovo s tvojim slučajem je teže..nisi smio dozvoliti da zatrudni. ne znam koji savjet ti je potreban, ali teško da će proći samo tako, kada te ucjenjuje.
someonenew is offline  
Old 20.03.2012., 22:04   #93
Quote:
someonenew kaže: Pogledaj post
Trebao si biti pametniji i korititi kondom. Ne znam, jedno je avantura jednom, dvaput drugo je konstantno varanje ako je brak super. vjerujem da i u dobrim brakovima može doći do avanture,ne vjerujem u monogamiju, ali isto tako nisam za varanje, no da sam svjesna da možda u vezi od npr. 20 godina, može doći do jedne avanture može..tako da, oprostvo mi je, ali ovo s tvojim slučajem je teže..nisi smio dozvoliti da zatrudni. ne znam koji savjet ti je potreban, ali teško da će proći samo tako, kada te ucjenjuje.
Kondom nisam koristio jer ga koristim često u seksualnom odnosu sa suprugom koja zbog nekih ginekoloških problema nije u mogućnosti trenutno upotrebljavati druge metode kontracepcije.
Ljubavnica mi ispočetka dozvoljavala sex bez kondoma a i često smo upražnjavali analni odnos koji sa suprugom nisam nikad imao.
Ovo što sugeriraš da nisam smio dopustiti da zatrudni je čisti propust ljubavnice koja se pri snošaju (prekinutom ) nije dovoljno zaštitila i sada je ovo sve postalo mučno.
Upravo me u vrijeme obiteljske večere nazivala a ja sam nakon prvog poziva isključio mobitel i vodio razgovor praveći se da pričam sa poslovnim partnerom.
Sada mi je polako i teško pogledati suprugu i s njom voditi ljubav kada sam sve više svjestan da ovo neće dobro završiti.
Oceanheart is offline  
Old 20.03.2012., 22:08   #94
Čitam i ne vjerujem, neki savjeti još bolji...

Moj savjet da se zakopaš 2 metra ispod zemlje i sebe i ljubavnicu i ženu ...
Padilla is offline  
Old 20.03.2012., 22:16   #95
Sretan brak? Ti to ozbiljno? Ajde vidi film Kobna privlačnost (Fatal Attraction) iz 1987-e...
http://www.youtube.com/watch?v=k1QuLIPFZL0
Nicco is offline  
Old 20.03.2012., 22:17   #96
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Kondom nisam koristio jer ga koristim često u seksualnom odnosu sa suprugom koja zbog nekih ginekoloških problema nije u mogućnosti trenutno upotrebljavati druge metode kontracepcije.
Ljubavnica mi ispočetka dozvoljavala sex bez kondoma a i često smo upražnjavali analni odnos koji sa suprugom nisam nikad imao.
Ovo što sugeriraš da nisam smio dopustiti da zatrudni je čisti propust ljubavnice koja se pri snošaju (prekinutom ) nije dovoljno zaštitila i sada je ovo sve postalo mučno.
Upravo me u vrijeme obiteljske večere nazivala a ja sam nakon prvog poziva isključio mobitel i vodio razgovor praveći se da pričam sa poslovnim partnerom.
Sada mi je polako i teško pogledati suprugu i s njom voditi ljubav kada sam sve više svjestan da ovo neće dobro završiti.
Dobro, o nije sasvim tvoja krivica. donekle se slažem, ja se ne bi olako upuštala u sex bez kondoma, prvenstveno radi bolesti a onda i moguće trudnoće. možda je to planirala, ostati trudna...

gledaj, velika vjerojatnost je da će saznati.

sada, znam jedan par koji je nakon dugogodišnje , možda dvije godine varanja rođeno i dijete..žena je saznala, nije joj bilo lako, i mislim da joj je dugo trebalo da pređe preko toga...ali muž je odlučio prestati s avanturama, potrudio se i sada su slavili 25 godina braka...nekako to sada nakon 10 godina od saznanja po meni dobro funkcionira.

opet mislim da je to možda bilo moguće jer se i prema njoj dobro ponašao...izuzev varanja..tijekom braka..nije ju zapostavljao...

ne znam kako ćeš riješiti, ali možda ćeš ipak morati priznati.
someonenew is offline  
Old 20.03.2012., 22:20   #97
Quote:
someonenew kaže: Pogledaj post
Dobro, o nije sasvim tvoja krivica. donekle se slažem, ja se ne bi olako upuštala u sex bez kondoma, prvenstveno radi bolesti a onda i moguće trudnoće. možda je to planirala, ostati trudna...

gledaj, velika vjerojatnost je da će saznati.

sada, znam jedan par koji je nakon dugogodišnje , možda dvije godine varanja rođeno i dijete..žena je saznala, nije joj bilo lako, i mislim da joj je dugo trebalo da pređe preko toga...ali muž je odlučio prestati s avanturama, potrudio se i sada su slavili 25 godina braka...nekako to sada nakon 10 godina od saznanja po meni dobro funkcionira.

opet mislim da je to možda bilo moguće jer se i prema njoj dobro ponašao...izuzev varanja..tijekom braka..nije ju zapostavljao...

ne znam kako ćeš riješiti, ali možda ćeš ipak morati priznati.
Supruga ce kad tad saznati 100%,mislis da ce ljubavnica sutjeti? a i ako odluci sutjeti nekako ce se procuti.Zato mu je bolje da sve kaze
sarajka89 is offline  
Old 20.03.2012., 22:21   #98
još nisi rekao čime te ljubavnica ucjenjuje, ili sam nešto propustila
UVschutz is offline  
Old 20.03.2012., 22:22   #99
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Supruga ce kad tad saznati 100%,mislis da ce ljubavnica sutjeti? a i ako odluci sutjeti nekako ce se procuti.Zato mu je bolje da sve kaze
ma da sigurno...bolje mu je reći....
someonenew is offline  
Old 20.03.2012., 22:28   #100
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Ovo što sugeriraš da nisam smio dopustiti da zatrudni je čisti propust ljubavnice koja se pri snošaju (prekinutom ) nije dovoljno zaštitila i sada je ovo sve postalo mučno.
ekskvizmi, kakoj to baš samo i jedino njen propust
postoji neka...uobičajeno dopunska kontracepcija za poseban zaštićaj ljubavnice plodnice, pilulne nekonzumentice?
do tell
scarletlemur is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger