Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2015., 18:34   #1
Što znači da je cura SLATKA

Decki, što znači kad curi kažete da je slatka? Bila sam na kavi s jednim dečkom kojemu se ja sviđam i na kraju kada je sve zavrsilo on mi je poslao poruku i napisao da sam nevjerojatno slatka.

Meni opcenito slatka zvuči kao nesto sto bi rekla za nekog tko nije dovoljno privlacan da kazem da je lijep ili zgodan. Slatka mi zvuci nekako bebasto kao da sam psić ili nesto.


Pa me zanima sto vi mislite o tome? Kada koristie tu rijec da bi opisali nekog i kako se osjecate kad vama to neko kaze.
yandiib is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 18:37   #2
Može biti svašta.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 18:44   #3
Teško je objasniti...

Jesi gledala New Girl?

http://www4.pictures.zimbio.com/zp/Z...MgOyfHzXGl.jpg

Zoey (cura s naočalama) je slatka, Cece (višlja) je zgodna.

Obje su privlačne ali na drukčiji način
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 18:44   #4
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Može biti svašta.
Mozes barem malo pojasniti?
yandiib is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 18:45   #5
Quote:
yandiib kaže: Pogledaj post
Decki, što znači kad curi kažete da je slatka? Bila sam na kavi s jednim dečkom kojemu se ja sviđam i na kraju kada je sve zavrsilo on mi je poslao poruku i napisao da sam nevjerojatno slatka.

Meni opcenito slatka zvuči kao nesto sto bi rekla za nekog tko nije dovoljno privlacan da kazem da je lijep ili zgodan. Slatka mi zvuci nekako bebasto kao da sam psić ili nesto.


Pa me zanima sto vi mislite o tome? Kada koristie tu rijec da bi opisali nekog i kako se osjecate kad vama to neko kaze.
Rekao ti je da mu se svidas. To je sigurno 100%, ne moras se dalje misliti. To je takav model muskarca koji to tako daje do znanja, meni se to ne svida ali nije se mogao suzdrzati pa je tako to rekao da nesto kaze, a da ne kaze previse.
Ali shvacam tvoj zenski mozak, da to ide sada analizirati na nacine koje ne moze shvatiti Isus, to sto ti je rekao.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 18:47   #6
Quote:
yandiib kaže: Pogledaj post
Decki, što znači kad curi kažete da je slatka? Bila sam na kavi s jednim dečkom kojemu se ja sviđam i na kraju kada je sve zavrsilo on mi je poslao poruku i napisao da sam nevjerojatno slatka.

Meni opcenito slatka zvuči kao nesto sto bi rekla za nekog tko nije dovoljno privlacan da kazem da je lijep ili zgodan. Slatka mi zvuci nekako bebasto kao da sam psić ili nesto.


Pa me zanima sto vi mislite o tome? Kada koristie tu rijec da bi opisali nekog i kako se osjecate kad vama to neko kaze.
slatka, fina u licu. odnosi se malčice i na osobnost.
ak si slatka ne mora značit da si nezgodna il neprivlačna.

kad bi moro birat uvijek bi sebi prije uzeo slatku nego zgodnu, al to sam samo ja.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 18:49   #7
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post

kad bi moro birat uvijek bi sebi prije uzeo slatku nego zgodnu, al to sam samo ja.
Pusti pusti, zajebe te fasada, al' kuzim na sto aludiras.

A opet u biti evo recimo meni da bi mi bila zgodna po svim nekim segmentima, mora mi paralelno s time biti i slatka, meni treba bit' sve. Osobnost, pamet, zgodna nadprosjecno, slatka, sve to treba balansirati, ali ne da balansira, nego da je takva spontana. Mislim da ajde se drzimo kriterija samo fasade.

Tak da autorice nemoj se previse opterecivati sto to znaci, to je svakako kompliment.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:00   #8
ma imaš prolaz čim ti je poslao poruku poslije, nije htio bit prenapadan da ti kaže odmah da si bomba, zgodna bla bla... Puno veći je problem dečkim kad im netko kaže da su slatki... bolje da mi izvadi zub nego to da kaže
__________________
When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful...
Skorpion80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:07   #9
mozda je sramezljiv ili pristojan...
lakse reci da si slatka nego lijepa si i zgodna
pogotovo da si zgodna... da ne ispadne da te zeli samo odvuci u krevet
ovo slatko znaci da mu se svidas

cek dok se malo opusti, bit ce svakakvih komplimenata tek ste bili na kavi...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:13   #10
to meni svi govore,slatka si ,smišna si blablabla ,a imam srice u ljubavi toliko da cu pocet poker za pare igrat
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:15   #11
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
to meni svi govore,slatka si ,smišna si blablabla ,a imam srice u ljubavi toliko da cu pocet poker za pare igrat


esil za kavicu?
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:16   #12
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post


esil za kavicu?
jedi govna
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.09.2015., 19:24   #13
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
jedi govna

volim te
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:27   #14
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
jedi govna
Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post

volim te


Nemam pojma cime sam ovo zasluzio...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:28   #15
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post


Nemam pojma cime sam ovo zasluzio...
ne trebaš ti ništa učinit ,takav si se rodija
ot-za autoricu ,možda je decko samo takav kao šta su gori rekli
nije od onih koji ce ko iz topa rec -ajme baš sli lijepa ,sviđaš mi se
nego onako vište vole malo nježnije izjave ili šta već
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:33   #16
To znači da na tebe gleda kao na prijateljicu ili sestru.
Ne gleda te kao objekt požude. Nebi te htio u krevetu.

Ili je to pristojan način da ti kaže da ne izgledaš spektakularno, sexy ili dovoljno privlačno da bi mu se falus diz'o na tebe.

Ali, ne znači ništa dobro za tebe
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:34   #17
Quote:
yandiib kaže: Pogledaj post
Decki, što znači kad curi kažete da je slatka? Bila sam na kavi s jednim dečkom kojemu se ja sviđam i na kraju kada je sve zavrsilo on mi je poslao poruku i napisao da sam nevjerojatno slatka.

Meni opcenito slatka zvuči kao nesto sto bi rekla za nekog tko nije dovoljno privlacan da kazem da je lijep ili zgodan. Slatka mi zvuci nekako bebasto kao da sam psić ili nesto.


Pa me zanima sto vi mislite o tome? Kada koristie tu rijec da bi opisali nekog i kako se osjecate kad vama to neko kaze.
Znači da je slatka. ..izgleda i ponaša se slatko i simpatično. Budi u meni zaštitničke osjećaje...prije svega je želim zagrliti, pomaziti i poljubiti...možda joj malo tepati. Naravno da to ne znači da mi nije privlačna i da je ne želim odvesti u krevet.

Slatke cure trebaju prihvatiti da su takve i ne trebaju zavidjeti opasnim jebačicama koje muškarci prije svega žele dobro izjebati.
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:37   #18
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Teško je objasniti...
NIJE! A u pm šta ga vi komplicirate ovdje preko svih hebenih granica... Curica mu se sviđa, rekao joj je da je slatka i izabrao tu riječ koju vi bezveze secirate do besvijesti. To je sve, nema nekog dubokog i skrivenog značenja, koji vama ljudima vrag?!?!

Baj d vej, što se tiče ovoga:

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Bio sam toliko slobodan i popravio sam tu sliku, evo:

http://oi60.tinypic.com/35danhe.jpg

:klap:
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:41   #19
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post


Nemam pojma cime sam ovo zasluzio...
nista osobno tebi
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
To znači da na tebe gleda kao na prijateljicu ili sestru.
Ne gleda te kao objekt požude. Nebi te htio u krevetu.

Ili je to pristojan način da ti kaže da ne izgledaš spektakularno, sexy ili dovoljno privlačno da bi mu se falus diz'o na tebe.

Ali, ne znači ništa dobro za tebe
a to znas kako?
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 19:44   #20
Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
a to znas kako?
Iskustvo, draga moja. Iskustvo
I nemali broj puta bi priupitala osobe muškog spola što im znači kada im je djevojka "slatka", "zgodna", "lijepa", "atraktivna" ili "jebozovna". I svaki put bi dobila slične odgovore za ove gore riječi

Slatkice bi većina ženila, ali tek kasnije u životu. Najnapetije su im ove što su atraktivne ili jebozovne.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger