Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2015., 18:56   #21
idem ja u repere
__________________
isn't it good to be lost in the wood. isn't it bad so quiet there in the wood. meant even less to me than i thought. clover honey pots and mystic shining feed
šumski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 19:27   #22
ajmo list
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 20:49   #23
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
tipični list
možda ima(š) pravo, a možda i ne. nakotilo se šutnje. ljudi se neznaju i ne usude se više zajebavat. možda je i u tome dio problema.
kakgot, meni zasad ne odiše negativno.
kud baš da se ovdje ne usude zajebavat, pa jedan od modova je troll samo takav, svi su opušteni i razumni, ne cenzuriramo, ne maltretiramo, ne baniramo i ne kartoniramo samo tako... da, tu i tamo ak procijenimo da situacija to traži moramo napravit neke stvari i kad treba nekome opalit virtualni šamar i dobije ga, ali generalno mislim da nikog ne treba bit strah ovdje pisat, stvarno trebaš bit biser da najebeš na ovom podforumu
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 20:52   #24
Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
kud baš da se ovdje ne usude zajebavat, pa jedan od modova je troll samo takav, svi su opušteni i razumni, ne cenzuriramo, ne maltretiramo, ne baniramo i ne kartoniramo samo tako... da, tu i tamo ak procijenimo da situacija to traži moramo napravit neke stvari i kad treba nekome opalit virtualni šamar i dobije ga, ali generalno mislim da nikog ne treba bit strah ovdje pisat, stvarno trebaš bit biser da najebeš na ovom podforumu
očito sam ja taj biser
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 21:02   #25
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
očito sam ja taj biser
a ti si zadnja osoba ikad koja ima razloga i prava prigovarat za bilo kaj, nisi dobio ni četvrtinu od onoga kaj si trebao, mogla sam te u permu poslat sto puta do sad s tim tvojim konstantnim kopipejstom bez ikakvog svog komentara, spamanjem, naskakivanjem na forumaše, konstantnom nekonstruktivnosti itd., ali vidi ti to, još si tu.

nikome, ali stvarno nikome nisam istu stvar objašnjavala tri godine kao mod i još i prije toga di griješi, crtala i izrađivala tutorijale, molila, popuštala, bla bla, tak da ti je najbolje da šutiš kaj se toga tiče.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 21:16   #26
Quote:
wolfpack kaže: Pogledaj post
ja sam danas podgrijao sarme od jucer. dobro mi doslo.
Na gablecu daju samo jednu
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 21:26   #27
Čeeet! Jebemu, ovo je nešto najbolje kaj sam danas doživio... ravno iza Franckovog toplog napitka od bijele čokolade i kokosa.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 21:33   #28
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
tenk, tenks..
Fali
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 21:58   #29
Ćao svima.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 22:09   #30

evo prvo čudo ovog Božica
ja cu samo citat i pratit svađe ,imam filing da ce biti zanimljivo
__________________
Ljudi su kao kamenje. Nepravilni, teški i rasuti. Mučno je to dovesti u red, skupiti i složiti po nekom pravilu, a pojedinačno je još mučnije svaki komad klesati.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 22:23   #31
Iggyju je dosadno od 1969.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 22:35   #32
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
ja cu samo citat i pratit svađe ,imam filing da ce biti zanimljivo
ko se ne svađa - pussy
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 22:57   #33
BARACK Obama sve je popularniji među mlađim biračima, a svoj je status "najcool američkog predsjednika ikad" potvrdio kada je u intervjuu za People Magazine izjavio da mu je najdraža ovogodišnja pjesma "How Much A Dollar Cost" Kendricka Lamara, prenosi Huffington Post.

Kendrick je inače jedan od najpopularnijih američkih glazbenika, a pokupio je i najviše Grammy nominacija koje su objavljene prije nekoliko dana, među kojima je i ta pjesma koja se našla na njegovom hvaljenom albumu "Pimp A Butterfly".

Iako predsjednik nikad nije skrivao ljubav prema hip-hopu, za osobu od njegove funkcije to je prilično iznenađujuće, budući da reperi u svojim stihovima često kritiziraju vladu i politiku vladajućih. Za razliku od njega, prva je dama za omiljenu pjesmu izabrala "Uptown Funk" Marka Ronsona i Bruna Marsa, a najavila je i da planira objaviti hip-hop album kojim bi promovirala zdraviju Ameriku.
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 23:07   #34
prvi put se ABBA pojavljuje na sceni na Melodifestivalenu 1973 sa pjesmom Ring Ring s kojom završavaju tek 3. za utjehu te godine SWE osvaja 5. mjesto na Eurosongu. sljedeće 1974 ABBA pobjeđuje i putuje u Britaniju.Zanimljivo Britanija je ABBI dala 0 bodova!!! padom disca i ABBA polako tone u zaborav. posljednji put su se zajedno pojavila 2004 i povodom toga snimili "last video ever" https://www.youtube.com/watch?v=8L6T6Yj5u4k
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 23:07   #35
manchild, evo opet ti s c/p ovo neće bit tvoje kopipejst igralište, tu i tamo možeš stavit ali nemoj slučajno da to bude svako malo jer kak sam ti rekla već, u tom slučaju nebu dobro.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 23:08   #36
1974

1974. Eurovizija je održana u V. Britaniji pošto je Luksemburg iz financijskih razloga odbio ugostiti i ove godine. Eurovizija se održavala u Brightonu, razvikanom ljetovalištu Londonaca, u zgradi od ispranih opeka, bivšoj konjušnici princa od Walesa. U dvorani svi su se divili engleskoj pedantnosti. U dvorani je posebni tehničar ravnalom mjerio visinu mikrofona za svakog pojedinog pjevača kako dotični ne bi morao sam podešavati visinu stalka za mikrofon. Na svjetlećoj ploči prije nastupa svakog solista ili grupe, posebne su žarulje isprekidano palile i gasile svjetla uz imena zemalja. To je prisutnoj publici bio znak da mora luđački pljeskati, jer što bi god bi se o dotičnoj zemlji i njenoj pjesmi mogli misliti, trebalo je da pljesak bude "po žnjorici". Italija je poslala pobjednicu iz 1964. Gigliola koja je bila druga, odmah iza Švedske grupe ABBA koje je pobijedila te postala jedna od najuspješnijih grupa ikad. Mnogi su tad prigovarali da kako ABBA može pjevati o bitci u kojoj je poginulo mnogo ljudi!
Olivia Newton John također bila ovdje i nastupala za Britance no konkurencija je bila prejaka i bila je 4. što joj nije naškodilo u karijeri. Kasnije je glumila u filmu «Briljantin» te glumila u mega popularnoj seriji s početka 80-tih «Xanade» te imala najveći hit 1981. Physicall!. Kasnije je pobijedila i rak dojke! Nizozemci su poslalo hippy duet Mauth & McNeil i otpjevali i na pozornici se usput dobro zabavili i bili 3. Duet se ubrzo nakon toga raspao, a Maggie McNeal je 1980 ponovno pjevala i bila 5. Muški član dueta je umro 2004. u 69. godini. Francuska je tjedan dana prije Eurovizije otkazala sudjelovanje jer joj je umro predsjednik iako su već imali izabranu pjesmu. Portugalska pjesma je na radiju bila signal kojim je počelo rušenje diktatorskog režima u toj zemlji.

Na festival u Opatiji pobijedila je Korni grupa sa pjesmom "Moja generacija (generacija ¨42)" sa solistom Zlatkom Pejakovićem. Kritika je bila podijeljena: dok su jedni smatrali da Europi, pogotovo na tlu Britanije ne možemo prodavati pop glazbu, drugi su bili puni hvalospjeva jer, eto, napokon na Euroviziju nije poslan šlager. Završili su na 12. mjestu.

Zbog prošlogodišnjeg skandaloznog glasanja ove godine se glasanje vratilo na stari način, ali je EBU promijenio redoslijed tako da se nije glasalo po redoslijedu izvođenja nego je bio napravljen novi ždrijeb tako da ne bi došlo do skandala iz 1969 (4 zemlje pobjednice). No i takav način glasanja pokazao je da nema budućnosti te se od sljedeće godine glasalo 12, 10, 8 - što se održalo do danas.




da, ovo je moj tekst!
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 23:21   #37
Golden Girls - Showbiz Chicken

https://www.youtube.com/watch?v=4RZQTloQuVs
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 00:03   #38
manchild, chat i generalno forum ne služi za spamanje kojekakvim linkovima i copypasteovima, nego za komuniciranje među članovima i za iznošenje svojeg mišljenja. ovo što si ti naslagao nema veze s tim. ako tako zamišljaš chatanje, bolje da ne dolaziš. ili obratno, ako tako nastaviš (ili bilo tko) ja sigurno neću dolaziti.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 01:05   #39
Samo da čestitam kolegici na prvo otvorenoj temi ikad.

Bilo je iznenada pa nisam stigel zalijati, no zato bum sutra uz edelvajs snoufrešššš kad već snega nema
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:10:56 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 01:32   #40
zaboravih napisati 1988 je onaj bradati član Abbe napisao pjesmu za Eurosong pod nazivom "grad svjetlosti" ali se nije proslavio - sa svojim pjevačem bio tek 12., za usporedbu Srebrna Krila bila 6.


Tanita Tikaram obradila pjesmu "The day before you came"

https://www.youtube.com/watch?v=kG1oek1xSyY
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.