Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2016., 18:34   #41
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Aaa sada vidim da je licitacija na pomolu. Cure, navalite
Ah...tek sad sam vidjela...
Znaci vec sam izgubila...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:36   #42
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
I
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:37   #43
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ah...tek sad sam vidjela...
Znaci vec sam izgubila...
Nisi nisi, svi smo na dobitku
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:38   #44
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Svjesna sam svog izgleda i zašto mi stalno prilaze muškarci, ali nikako da bude jedan kompletno normalan. Uskoro ću 25. i to me polako počinje brinuti. Razočarana sam, imam 2 dulje veze iza sebe i nekoliko kraćih. Jedan je bio pravi, onaj kakvog želim i sanjam- ali ostavio me radi druge koja mu je očito pokazivala da ga više cijeni. Tu žalim, neopisivo, što mu nisam davala do znanja da mi je stalo do njega i njegovih kvaliteta.

Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".

Bit će tu kad sam u nekom svom sranju,PMS-u i neće me izbjegavati i reći da sad nema vremena i da se javim kad se smirim- odnosno nije mi podrška.

Nije ljubomoran i ne provjerava s kim sam i da li je bilo dečki kad odem van s curama

Nije previše predvidiv i zna me iznenaditi nekom sitnicom, porukom ili slično

Kad je samnom može se pretvoriti u veliku bebu i biti samo moj micek, u društvu gospodin

Slobodan u svojoj seksualnosti i dominantan u krevetu- da se ja mogu sam opustiti,a on mi naređuje što i kako

Eto, zaljubila sam se dok sam ovo pisala

Polako, ali sigurno gubim nadu da ću ga naći. Iako je dosta toga što sam napisala stvar zdravog razuma, to se čini kao jako rijetka pojava.
Cure, suosjećate li samnom?

Molim u startu da forumaši puste nama ženama idealiziranje, potporu i razgovor. Suzdržite se dokazivanja ili ispitivanja kakva sam ja kad to želim.
iako bi prvo postavio pitanje što nudiš,odnosno kakva si ti-vidim da si stopirala odmah to.

nisam dama,ali dat ću si zapravo da odgovorim-nisu ni muškarci što su bili,pa ću se uplesti

ovako,kažu da curice od 13,14 su ekvivalentne dečkima od 16-17 godina,brže ulaze u pubertet-ali bojim se da sporije izlaze.

govoriš o nekom,kao što sama kažeš,idealu.

ja bi želio 4-5 cura staviti u jednu osobu i imati ideal,ALI ne mogu.

Zaista je nevjerovatno glupo da osoba od 25 godina u istom postu traži ideala,i ponaša se tako glupo.

Ništa osobno.
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:39   #45
Evo opet je krenulo ja super,lijepa,savršena ali nigdje naći pravog muskarca jer ih nema vise. Meni nije jasno kako vam se vise da lamatati po istome?
Na Us oglasima na jedan ženski dolazi najmanje 10 muških. Ali neee u dečkima je uvijek problem.
Vikendom u izlascima na samo letimičan pogled dolazimo do zaključka da gotovo svaka cura ima najmanje po 10 uleta od strane dečkiju. Cure i žene stoje i čekaju,ni guzicom da mrdnu malo.
Prosječnom dečku i muškaracu toliko žena ne uleti cijeli život.
E sad drage djeve razmislite malo o tome i napokon donesite neke zaključke jer ovakva demagogija je nevjerojatna i prelazi sve granice.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:44   #46
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Evo opet je krenulo ja super,lijepa,savršena ali nigdje naći pravog muskarca jer ih nema vise. Meni nije jasno kako vam se vise da lamatati po istome?
Na Us oglasima na jedan ženski dolazi najmanje 10 muških. Ali neee u dečkima je uvijek problem.
Vikendom u izlascima na samo letimičan pogled dolazimo do zaključka da gotovo svaka cura ima najmanje po 10 uleta od strane dečkiju. Cure i žene stoje i čekaju,ni guzicom da mrdnu malo.
Prosječnom dečku i muškaracu toliko žena ne uleti cijeli život.
E sad drage djeve razmislite malo o tome i napokon donesite neke zaključke jer ovakva demagogija je nevjerojatna i prelazi sve granice.
Ja uletavam, ali me uvijek izguraju one sa vecim sisama
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:49   #47
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
Autorici predlažem da nabavi ili udomi nekog psa.

muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:49   #48
di je ona napisala da je savrsena?
napisala je kakav profil muskarca je zanima.

nije uopce stvar kolko muskih uleti,vec profil istih,koji je ugl nesto od onog sta san nabrojala.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:50   #49
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Svjesna sam svog izgleda i zašto mi stalno prilaze muškarci, ali nikako da bude jedan kompletno normalan. Uskoro ću 25. i to me polako počinje brinuti. Razočarana sam, imam 2 dulje veze iza sebe i nekoliko kraćih. Jedan je bio pravi, onaj kakvog želim i sanjam- ali ostavio me radi druge koja mu je očito pokazivala da ga više cijeni. Tu žalim, neopisivo, što mu nisam davala do znanja da mi je stalo do njega i njegovih kvaliteta.

Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".

Bit će tu kad sam u nekom svom sranju,PMS-u i neće me izbjegavati i reći da sad nema vremena i da se javim kad se smirim- odnosno nije mi podrška.

Nije ljubomoran i ne provjerava s kim sam i da li je bilo dečki kad odem van s curama

Nije previše predvidiv i zna me iznenaditi nekom sitnicom, porukom ili slično

Kad je samnom može se pretvoriti u veliku bebu i biti samo moj micek, u društvu gospodin

Slobodan u svojoj seksualnosti i dominantan u krevetu- da se ja mogu sam opustiti,a on mi naređuje što i kako

Eto, zaljubila sam se dok sam ovo pisala

Polako, ali sigurno gubim nadu da ću ga naći. Iako je dosta toga što sam napisala stvar zdravog razuma, to se čini kao jako rijetka pojava.
Cure, suosjećate li samnom?

Molim u startu da forumaši puste nama ženama idealiziranje, potporu i razgovor. Suzdržite se dokazivanja ili ispitivanja kakva sam ja kad to želim.
Ovakav može imati svaku, a žena koje udovoljavaju iste standarde je uistinu jako malo. Je li posjeduješ isto što i tražiš ?

Opis ti je također kontradiktoran. Uspješni ljudi rade sve planski, ambiciozan čovjek sve planira i zna što će raditi svaki sljedeći dan. Ne može osoba istovremeno biti predvidiljiva i nepredvidljiva. Život uspješnih ambicioznih ljudi je svakodnevna rutina i ponavljanje istih stvari u kojima su izvrsni.

Osoba kakvu si opisala je sto posto nekoliko puta kvalitetnija osoba od tebe, jer si opisala savršenu osobu. Takva osoba em ne postoji, em neće tebe odabrati.

Problem žena je što bi one vjernog ambicioznog zavodnika koji je zna izjebati kao najveću kurvu, a istodobno će biti vjeran samo s njom. E pa drage žene takav je morao negdje skupiti praksu, jebajući mnogo žena.

Također, uspješan i ambiciozan muškarac ne može imati mnogo vremena za vas, jer se mora baviti zanimanjem i strukom u kojoj je uspješan. Samim time teško će biti naročito dobar sportaš jer ne može sve stići, a posve zasigurno neće biti dobar jebač jer ne može opsluživati 3 ljubavnice uz svoju izvrsnost u struci. Nitko ne može biti dobar u svemu, jednostavno čovjek nema toliko vremena.

Budite realni u biranju partnera, osoba može biti dobra vjerna, vrijedna, ali ne može biti super u svemu.

Opisanog nećeš naći nikad, jer ne može čovjek istovremeno imat vremena za tvoja sranja kao što si sama napisala, vježbat kako tebe dobro izjebat, istodobno biti sportaš i ugovarati vrhunske poslove s partnerima. To draga ne ide. Djevojački snovi su ti u glavi, pravi život još nisi skužila.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:50   #50
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ja uletavam, ali me uvijek izguraju one sa vecim sisama
to je kad uletavaš dječacima, a ne muškarcima
muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:52   #51
Quote:
muflonka kaže: Pogledaj post
to je kad uletavaš dječacima, a ne muškarcima
Kad se radi o sisama svi su oni djecaci u dusi
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:54   #52
mislim da je poprilicno simptomaticno da je upravo prva rijec opisa savrsenog princa (PRINCA! ) ni vise ni manje nego - ambiciozan.

kao i sto je prva rijec sljedece recenice opisa - situiran.

(a zena ima 25. znaci po tome sudeci, tip je nasljednik ili dobitnik na lutriji )
divota.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:54   #53
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ja uletavam, ali me uvijek izguraju one sa vecim sisama
Evo kod mene bi prošla sa dobrom guzicom bez obzira na sise.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:54   #54
Draga Laralalas, od srca ti želim da takvog i nađeš!
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:57   #55
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislim da je poprilicno simptomaticno da je upravo prva rijec opisa savrsenog princa (PRINCA! ) ni vise ni manje nego - ambiciozan.

kao i sto je prva rijec sljedece recenice opisa - situiran.

(a zena ima 25. znaci po tome sudeci, tip je nasljednik ili dobitnik na lutriji )
divota.
Naravno jer ambiciozan i situiran djevama je pravi ekvivalent za ljuuuuuubav.

Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:59   #56
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Evo kod mene bi prošla sa dobrom guzicom bez obzira na sise.
Ja znam sto nudim, ali ne znam sto dobivam
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:02   #57
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ja znam sto nudim, ali ne znam sto dobivam
Pa ovisi sto tražiš?
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:05   #58
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Ovakav može imati svaku, a žena koje udovoljavaju iste standarde je uistinu jako malo. Je li posjeduješ isto što i tražiš ?

Opis ti je također kontradiktoran. Uspješni ljudi rade sve planski, ambiciozan čovjek sve planira i zna što će raditi svaki sljedeći dan. Ne može osoba istovremeno biti predvidiljiva i nepredvidljiva. Život uspješnih ambicioznih ljudi je svakodnevna rutina i ponavljanje istih stvari u kojima su izvrsni.

Osoba kakvu si opisala je sto posto nekoliko puta kvalitetnija osoba od tebe, jer si opisala savršenu osobu. Takva osoba em ne postoji, em neće tebe odabrati.

Problem žena je što bi one vjernog ambicioznog zavodnika koji je zna izjebati kao najveću kurvu, a istodobno će biti vjeran samo s njom. E pa drage žene takav je morao negdje skupiti praksu, jebajući mnogo žena.

Također, uspješan i ambiciozan muškarac ne može imati mnogo vremena za vas, jer se mora baviti zanimanjem i strukom u kojoj je uspješan. Samim time teško će biti naročito dobar sportaš jer ne može sve stići, a posve zasigurno neće biti dobar jebač jer ne može opsluživati 3 ljubavnice uz svoju izvrsnost u struci. Nitko ne može biti dobar u svemu, jednostavno čovjek nema toliko vremena.

Budite realni u biranju partnera, osoba može biti dobra vjerna, vrijedna, ali ne može biti super u svemu.

Opisanog nećeš naći nikad, jer ne može čovjek istovremeno imat vremena za tvoja sranja kao što si sama napisala, vježbat kako tebe dobro izjebat, istodobno biti sportaš i ugovarati vrhunske poslove s partnerima. To draga ne ide. Djevojački snovi su ti u glavi, pravi život još nisi skužila.

dakle:

navedeni NE MOZE imati svaku,jer bogu fala ukusi i kriteriji i zelje se razlikuju.

uspjesni ljudi planiraju,i neuspjesni planiraju,no isto tako nije niko operiran od skretanja s tracnica i iznenadnih situacija.

za nepredvidivost ne triba ne znan kakvo planiranje,dovoljno je po ure izletit s posla da vidis partnericu,ili ju iznenadit kad god cin god,bez posebnog povoda. ne radi niko 24/7.

svakako moze imati vrimena i za hobije i drustvo i druge aktivnosti osin posla,vidjeno x puta.

nadalje,uopce nije problem s kolko je zenskih doticni bija,nek je on skupija iskustvo,svakako je dobrodoslo, onda ga moze prakticirati s partnericon.
ukoliko nisu oboje tip otvorenog braka,vjernost se podrazumijeva.

jednostavno,covik ima sasvin dovoljno vrimena za sve,ako mu je stalo.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:08   #59
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Pa ovisi sto tražiš?
Rekla sam da mora biti ubracen kao i ja da bi oboje bili svjesni problematike
I mora biti bar malo stariji od mene
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:08   #60
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislim da je poprilicno simptomaticno da je upravo prva rijec opisa savrsenog princa (PRINCA! ) ni vise ni manje nego - ambiciozan.

kao i sto je prva rijec sljedece recenice opisa - situiran.

(a zena ima 25. znaci po tome sudeci, tip je nasljednik ili dobitnik na lutriji )
divota.
najbolje mi je,s one druge teme,poželjan muškarac je situiran i ne živi s roditeljima.

a to traži osoba od 25-30 godina koja živi s mamom i tatom.

pa brate mili,izborili ste se za ravnopravnost spolova!
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger