Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2023., 15:08   #4321
Prijateljica mi je na veterini pa znam par općenitih informacija. Moj dojam je da je faks poprilično zahtjevan, prve 3 godine je doslovno učila svaki slobodni trenutak, a koliko sam skužila slobodnog vremena nema baš previše jer im je faks znao biti od 8 do 17. Sad, je li to tako ili je ona malo preuveličala , nisam sigurna U odnosu na mene i druge prijatelje koje studiraju nešto srodno npr. medicinu ili dentalnu medicinu, čini mi se da je ona najviše nad knjigom.
varicella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2023., 20:45   #4322
Upisi 2022/2023

Zna li netko s koliko bodova i s kakvim ocjenama se upisao posljednji student na Veterinu 2022/2023 godinu?
RenPer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2023., 20:57   #4323
Kako skinuti UGOVOR O STUDIRANJU ( za vet. faks? Traži me pas i lozinku a nigdje mi ne nudu da se prijavim .
Pomažem nećakinji srediti papirologiju i zapeo kod ugovora

Zadnje uređivanje bricki : 15.07.2023. at 21:00. Reason: Zaboravio napisati razlog pitanja
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2023., 23:28   #4324
Exclamation NATJEČAJ OTVOREN DO 31.08.2023.

Udruga Modro Zeleno promiče održivo poslovanje s naglaskom na obnovljive izvore energije te okuplja skoro 20 osoba, članova i donatora, koji ujedno brinu o zajednici u kojoj žive.

Udruga od akademske godine 2022./2023. stipendira jednu studenticu, a ove godine otvara dodatnu stipendiju po sljedećim kriterijima:
  • kandidat (m/ž) mora biti brucoš, redovni student Sveučilišta u Zagrebu,
  • kandidat (m/ž) se bira isključivo po socijalnom kriteriju,
  • stipendija traje do kraja kandidatovog (m/ž) redovnog obrazovanja ako uredno ispunjava svoje akademske obveze bez obzira na prosjek,
  • prijave svih kandidata će se interno razmotriti u prvom krugu selekcijskog postupka na temelju dostavljenog životopisa (CV) i popratnog pisma u kojem je potrebno obrazložiti svoju (i obiteljsku) ekonomsku situaciju,
  • selekcijski postupak u drugom krugu podrazumijeva da će najviše 10 kandidata biti pozvano da pristupe online razgovoru sa tri predstavnika Udruge,
  • predstavnici Udruge na temelju online intervjua odabiru ukupno 1 kandidata (m/ž) za stipendiju sa kojim se potpisuje Ugovor o stipendiranju,
  • stipendija uključuje 150€ mjesečno u novcu (rujan-lipanj, ukupno 10 mjesečnih isplata na tekući račun) te nematerijalni dio (mentorstvo životno i profesionalno iskusnih osoba (m/ž), mogućnost odrađivanja prakse ili dodatne zarade putem studentskog ugovora u partnerskim tvrtkama,
  • primanje državne ili bilo koje druge stipendije nije eliminirajući faktor.

Svoja dodatna pitanja ali i prijave možete poslati na mail [email protected] zaključno sa 31.08.2023.

Prijave poslane nakon 31.08.2023. se neće razmatrati.
HuGoZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2023., 22:54   #4325
Veterina je najteži fakultet. Dokazano je da su to najnježniji, najpametniji ljudi. Sa dragim očima, toplim pogledom i ljubav prema životinjama. A tko voli životinje, voli i ljude.

Upoznala sam jednog veterinara (dr.vet. Dragan Petrović) iz Zagreba. Inteligentan, prirodno pametan. Veterinar.

Dragan Petrović,
univ.mag.dr.med.vet.

Ima privlačne oči, seksi je.
N.Z90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.