Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2010., 14:42   #21
umjesto da tražiš prilike za susrete, potrudi se da susreta bude što manje... daleko od oka, daleko od srca...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 21:08   #22
Quote:
TDS kaže: Pogledaj post



I tada nestade struje... nastavak u sljedećoj emisiji

Djevojko draga, umjesto što gledaš te sapunice, uzmi svog muža pod ruku i pravac na sunce u šetnju, na terasu, nije bitno gdje, navečer se fino pomazite i uživajte jedno u drugom
a leptiriće iskoristi pa iznenadi muža nekakvom sexi vragolijom.

Ipak, prije toga se prisjeti da li su te napadali leptirići prilikom prvih druženja sa svojim mužem.

Sudeći po tvom postu, sumnjam, kao što sumnjam i u postojanost tvog braka.

Gadni su ti leptirići...kada tek sada otkrivaš kao porazno djeluju na tebe

da,sapunice su krive

Dobru ideju si mi dao,ne bih se nikad dosjetila da kvalitetno provedem vrijeme s mužem.

Sumnjaš u postojanost našeg braka?
Da,leptiriće smo imali itekakve..




Ovi odgoori da odrastem..
Kako vam se samo da logirati se da bi napisali tako nešto nemaštovito?



Basta,zboriš pravo! Mislim da u tome leži najveći problem
litlle miss x is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 22:38   #23
Ja sam u braku 2,5 godine i otada vidim samo nju, možda i mene jednako čeka, možda i nju, zanimljivo
martyne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 22:41   #24
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to. Ljuta sam na sebe,iznevjerila sam supruga. On to ne zna,ali bi mu srce slomilo da sazna.

Njega viđam,molim boga da ga ne vidim samo da ga zaboravim..S druge strane,samo želim da ga negdje sretnem.

On je u vezi,često ga viđam s djevojkom,koja ni ne sluti ništa.

Čak sam počela osjećati da su osjećaji obostrani.
Možda samo umišljam..

Ne znam što da radim,ovako varam supruga emotivno.
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.
Možda je samo hir,da bar je. Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.

Utješite me i recite da je hir jer se loše osjećam. Ko varalica najveća
I ne znam što bi se dogodilo da dođem u situaciju da ga prevarim s njim,toga se najviše bojim,mislim da bih pokleknula
ovo je neka zajebancija? trolanje?
Samo objasni nama neukima kak si se to ludo zaljubila u nekog lika kojeg samo vidjas na cesti sa njegovom djevojkom
autan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 23:43   #25
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to. Ljuta sam na sebe,iznevjerila sam supruga. On to ne zna,ali bi mu srce slomilo da sazna.

Njega viđam,molim boga da ga ne vidim samo da ga zaboravim..S druge strane,samo želim da ga negdje sretnem.

On je u vezi,često ga viđam s djevojkom,koja ni ne sluti ništa.

Čak sam počela osjećati da su osjećaji obostrani.
Možda samo umišljam..

Ne znam što da radim,ovako varam supruga emotivno.
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.
Možda je samo hir,da bar je. Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.

Utješite me i recite da je hir jer se loše osjećam. Ko varalica najveća
I ne znam što bi se dogodilo da dođem u situaciju da ga prevarim s njim,toga se najviše bojim,mislim da bih pokleknula
Tebi se izgleda,uvukla dosada u brak-dogadja se...
Ako doista volis muza,vjerujem da ce te nova zaljubljenost proci brzo.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 00:51   #26
Quote:
TDS kaže: Pogledaj post
Djevojko draga, umjesto što gledaš te sapunice, uzmi svog muža pod ruku i pravac na sunce u šetnju, na terasu, nije bitno gdje, navečer se fino pomazite i uživajte jedno u drugom
Toga bi se svega i njen muž mogao sjetiti; možda i u tom grmu leži zec.
Ženama se ovo dešava kad se osjećaju pomalo emocionalno zapostavljene.
Ne mislim da je itko kriv za to ili da treba tražiti krivnju, ali neka emocionalna praznina uvijek postoji kad ti se srce ispuni leptirićima za drugoga.
__________________
Faint heart never won fair lady. (Miguel de Cervantes)
Deluxe_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 07:38   #27
Quote:
litlle miss x kaže: Pogledaj post
da,sapunice su krive

Dobru ideju si mi dao,ne bih se nikad dosjetila da kvalitetno provedem vrijeme s mužem.

Sumnjaš u postojanost našeg braka?
Da,leptiriće smo imali itekakve..


Ovi odgoori da odrastem..
Kako vam se samo da logirati se da bi napisali tako nešto nemaštovito?
ne moraš se meni opravdavati, to što si meni odgovorila govori u prilog tome da želiš čuti samo ono što ti se sviđa, pa dobro.

Ja sam nemaštovit, a tebi bogami ne nedostaje mašte, pa sretno ti bilo
TDS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 10:25   #28
Quote:
Deluxe_ kaže: Pogledaj post
Toga bi se svega i njen muž mogao sjetiti; možda i u tom grmu leži zec.
Ženama se ovo dešava kad se osjećaju pomalo emocionalno zapostavljene.
Ne mislim da je itko kriv za to ili da treba tražiti krivnju, ali neka emocionalna praznina uvijek postoji kad ti se srce ispuni leptirićima za drugoga.
ovako nesto se dogadja tinejderkama od 12 do 15 godina
kad se zaljube u tipove s postera iz Brava

a jedno su leptirici a drugo biti ludo zaljubljen
jer radi se o osobi koju ona uopce ne poznaje, ok da joj je privlacan ali da se ludo zaljubila, ides
autan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:03   #29
Ista stvar je biti zaljubljen na osobu sa postera ili živu osobu, jer ionako je tu samo unutrašnja slika, iluzija...naravno kod osoba koje vidimo prvi put.
Znači mi ni ne vidimo realno tu osobu, i zato su česte pogreške koje mogu rezultirati brakom..ili još gore razvrgavanjem postojećeg.
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:41   #30
Quote:
autan kaže: Pogledaj post
ovako nesto se dogadja tinejderkama od 12 do 15 godina
kad se zaljube u tipove s postera iz Brava

a jedno su leptirici a drugo biti ludo zaljubljen
jer radi se o osobi koju ona uopce ne poznaje, ok da joj je privlacan ali da se ludo zaljubila, ides
Ne bih rekla da je baš tako.
Nigdje nije napisala da ga uopće ne poznaje, da je to netko koga je samo "vidjela na cesti", kao što su neki, čini se, shvatili. Pretpostavljam da ga ipak viđa negdje češće, zna odnekud, i da je ipak ponekad i komunicirala s njim, a ne samo vidjela slučajnog prolaznika i osjetila "kemiju" prema njemu.

Ne događa se samo tinejdžerkama da tako planu za nekim. Kemija i fizička privlačnost čudne su stvari , ponekad neuhvatljive i teško objašnjive. No, često iza toga ipak stoji bar mali osjećaj praznine u vlastitoj vezi.

A jesu li kod nje samo leptirići ili luda zaljubljenost, zna samo ona.
Nema smisla ovako omalovažavati da je djetinjasta i da se to događa samo tinejdžerkama. Kako onda objasniti one slučajeve kad u dugogodišnjim vezama i brakovima, naizgled sasvim stabilnim i uspješnim, netko 'plane' za nekim?!
__________________
Faint heart never won fair lady. (Miguel de Cervantes)
Deluxe_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:56   #31
pa sta prcni se malo s tim drugim. kaj, ne mora ovaj znat. jesmo zene il nismo.eh eh
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:57   #32
Quote:
žvl kaže: Pogledaj post
..to ne kužim?
sad me zanima šta se nalazi u tim PP?
Neki tajni recepti? Vradžbine?
ahahhahaha
fakat!
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:19   #33
Quote:
Deluxe_ kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla da je baš tako.
Nigdje nije napisala da ga uopće ne poznaje, da je to netko koga je samo "vidjela na cesti", kao što su neki, čini se, shvatili. Pretpostavljam da ga ipak viđa negdje češće, zna odnekud, i da je ipak ponekad i komunicirala s njim, a ne samo vidjela slučajnog prolaznika i osjetila "kemiju" prema njemu.
Po ovome sto je napisala ispada da ga samo srece negdje, a mozemo mi sad puno toga pretpostavljati medjutim iz prilozenog ispada tocno tako.

Quote:
Deluxe_ kaže: Pogledaj post
Ne događa se samo tinejdžerkama da tako planu za nekim. Kemija i fizička privlačnost čudne su stvari , ponekad neuhvatljive i teško objašnjive. No, često iza toga ipak stoji bar mali osjećaj praznine u vlastitoj vezi.
Za nekim koga samo srecu samo tinejderkama jer one zapravo i ne znaju sto ih je snaslo posto i ne razumiju sto je nekakva na oko privlacnost a sto zaljubljenost i luda zaljubljenost. A to da je kriva praznina u njenoj vezi to stoji jer obicno kad volimo i zelimo naseg partnera ne zudimo za drugim.



Quote:
Deluxe_ kaže: Pogledaj post
A jesu li kod nje samo leptirići ili luda zaljubljenost, zna samo ona.
Nema smisla ovako omalovažavati da je djetinjasta i da se to događa samo tinejdžerkama. Kako onda objasniti one slučajeve kad u dugogodišnjim vezama i brakovima, naizgled sasvim stabilnim i uspješnim, netko 'plane' za nekim?!
eto meni to izgleda tako po onome sto sam od autorice procitala a ocito nisam jedina
A to da se svasta dogadja u drugim brakovima naravno da se dogadja medjutim to uopce nema veze s ovim slucajem.
autan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:25   #34
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Ista stvar je biti zaljubljen na osobu sa postera ili živu osobu, jer ionako je tu samo unutrašnja slika, iluzija...naravno kod osoba koje vidimo prvi put.
to nije zaljubljenost vec fizicka privlacnost, pozuda, strast
osobu ipak trebas malo upoznati da bi se zaljubio a jos bolje ludo zaljubio
kako se zaljubiti u osobu s postera (osim ako si tinejder kad zapravo brkas osjecaje privlacnosti sa ljubavlju) s kojom nisi prozbrio ni jednu rijec i uopce ju ne poznajes
Nije izgled samo bitan d ase zaljubis u nekoga, izgled je bitan samo za tu sexualnu fizicku privlacnost i kad ljudi govore o ljubavi na prvi pogled zapravo govore o tome.
autan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 04:05   #35
Draga, nije ti to nista strasno. Samo ga vidjas, i imas taj predivan osjecaj "leptirica", a sta bismo mi svi ostali dali da ga (mislim na taj osjecaj pocetne zaljubljenosti) opet imamo s vremena na vrijeme. Previse se brines oko toga sta bi bilo kad ga upoznas. O tom ces se brinuti kad do toga dodje. Ma u ovoj fazi nije ti to nikakva emotivna prevara, sve ti je to prirodno i normalno sto osjecas.

Za sad, samo uzivaj u tom predivnom osjecaju. Ionako ga ne mozes po narudzbi ugasiti u sebi, pa zasto onda ne uzivati kad je vec tu. I izvijesti nas molim te ako i kad se upoznate. Drugo je razmisljati o tome da bi htjela biti s njim, a drugo je kad u stvarnosti do toga dodje. Tip ti se svidja, pa nisi ni ti od kamena. Ako si udana, nisi slijepa. Zar mislis da muskarci zive 40 godina u braku i nikad im se nijedna zena (osim njihove sopstvene) nije svidjela??

Sretno, to su najsladje "muke"!
White Pearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 05:34   #36
Reće jedna moja poznanica: "Drage moje, nema veze kaj ste vi udane i kaj volite svoje muževe, kroz vaš će život proći na tisuće muškaraca i ja se kladim da čete se u barem 3 zaljubiti"...
Sretna djevojka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 12:44   #37
[QUOTE=Udana i ludo zaljubljena u drugog[/QUOTE]

O ima nas još....
starakuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 12:51   #38
Quote:
White Pearl kaže: Pogledaj post
Draga, nije ti to nista strasno. Samo ga vidjas, i imas taj predivan osjecaj "leptirica", a sta bismo mi svi ostali dali da ga (mislim na taj osjecaj pocetne zaljubljenosti) opet imamo s vremena na vrijeme. Previse se brines oko toga sta bi bilo kad ga upoznas. O tom ces se brinuti kad do toga dodje. Ma u ovoj fazi nije ti to nikakva emotivna prevara, sve ti je to prirodno i normalno sto osjecas.

Za sad, samo uzivaj u tom predivnom osjecaju. Ionako ga ne mozes po narudzbi ugasiti u sebi, pa zasto onda ne uzivati kad je vec tu. I izvijesti nas molim te ako i kad se upoznate. Drugo je razmisljati o tome da bi htjela biti s njim, a drugo je kad u stvarnosti do toga dodje. Tip ti se svidja, pa nisi ni ti od kamena. Ako si udana, nisi slijepa. Zar mislis da muskarci zive 40 godina u braku i nikad im se nijedna zena (osim njihove sopstvene) nije svidjela??

Sretno, to su najsladje "muke"!
samo od razmišljanja i ostvarivanja, ako su osijećaji obostrani vrlo su mali koračići, toliko mali da ih ni ne osjetimo, a već smo zakoračili i kaj onda???
Muke više nisu slatke, postaju kao nezreli drenak
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 17:09   #39
1) Ispipaj muža kakav je po pitanju "tvoja žena s drugim". Možda mu je to fetish i možda ga to uzbuđuje. Ako je tako, prava si sretnica Flertaj, igraj se, sexaj. Samo svog muža nemoj zaboraviti izvještavati o svakom i ponajmanjem detalju

Ako točka 1 ne bude uspješna (što je puno puunooo vjerojatniji slučaj hihi), razmisli da li ti je baš toliko stalo do muža i općenito do Vas. Ali ozbiljno razmisli, a ne da lažeš sama sebe..

Ako ti do muža i nije baš toliko stalo:
2) Probaj nešto napraviti u vezi tih leptirića. Vidi da li je to samo ufuravanje ili ima nešto više od toga. Započni neku novu usporednu priču, isprobaj, uživaj.. Nadaj se da nećeš biti uhvaćena.. barem ne u trenutku ispitivanja da li je sve to vrijedno truda jer bi u protivnom lako mogla ostati bez ičega..

Ako ti je stalo do muža i do tvoje veze s njim:
3) Makni se od "trećeg". Izbjegavaj ga. Ako ti je baš toliko privlačan - maštaj i masturbiraj. Vrijeme sve liječi, kad tad ti neće više biti baš toliko napet. A raspamećene hormone i nakupljenu sexualnu energiju iskoristi za igru s mužem..
OzyyX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 23:27   #40
Normalno je da osjetiš fizičku privlačnost i prema nekome drugome, kao šta je netko već napisao ako si udana pa nisi slijepa. Ja sam udana i jako volim svog muža pa se isto bedasto ponašam kad mi je neki zgodan muškarac u blizini A ti leptirići su fizička privlačnost i nemaju nikakve veze s ljubavi. Ja sam davno jednom tako mislila da sam se zatreskala u drugog( ja i mm smo tada bili kratko u vezi),isto leptirići i lik privlačan. I meni bilo super tako,ali šta sad, ja se "zaljubila" u drugog. Ali taj drugi je isto išao napraviti korak prema meni,a znaš šta sam ja napravila??? - Pobjegla glavom bez obzira i onda mi je bilo jasno. Ja volim svog mm(dobro,tada mi je bio samo dečko) i ne bi ga mijenjala za nijednog,samo mi je bilo zanimljivo okupirat se malo nekim drugim i opet malo doživjet te famozne leptiriće i to je to. Ništa posebno
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.