Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 06:36   #2641
Zg, muško, oko 180 cm visok i oko 80 kg težine, crnokos, dosta dobrog fiz. izgleda, 34 god. i preferiram mlađe i mladolike cure, niže rastom, više slatke nego zgodne (ali mogu se i zgodne javit ). "Drag, simpatičan, sladak", tako me obično opisuju. Imam završen faks, radim nešto, situiran sam i prilično sam slobodouman.
Najbitnije mi je da sam s curom "na istoj valnoj dužini", tj. da postoji nekakva privlačnost, simpatije, povezanost...obično se bolje slažem s curama koje se vole puno smijat, iako zapravo nema pravila. Često su mi bivše i cure s kojima sam se zabavljao znale reć da sam im kao prijateljica (haha), što u prijevodu znači da smo imali super komunikaciju i da su mi dosta toga govorile što inače nisu imale običaj govorit likovima (zapravo nikad nisam niti imao prijateljicu u smislu da je druženje bilo isključivo prijateljsko).
Imam razne interese i malo mi je bezveze sad tu nabrajat sve, a u krajnjoj liniji nije toliko ni bitno.
Nisam za neka beskonačna dopisivanja, ako se nekoj učini moj oglas zanimljiv i vidi se u opisu, može se javit da razmijenimo slike (obavezno novijeg datuma!) i možda još pokoju poruku prije susreta uživo (preferiram komunikaciju uživo u odnosu na tipkanje).
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 07:46   #2642
Želim upoznati osobu za:
-dopisivanje
-kavu
-sok
-alkoholna pića
-šetnju
-trčanje(eventualno)
-izlete
-koitus
-plivanje
-kino
-izložbu
-kazalište
-smijeh
-druženje
-prijateljstvo
-vezu
-nešto između
-suze
-loše kuhanje
-živciranje
-fotkanje
-gledanje filmova
-upoznavanje grada
-bungee
-paintball
-planinarenje
-ostalo(umetnuti u PM po želji)

Naravno, može i all in one. Neke stavke su ekskluzivno za žensko građanstvo

Momak/muškarac od 31. Još kratko 31. Zabreg.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:49   #2643
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,37 god,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo i moguće ozbiljne veze.Prije svega malo dopisivanja naravno.Avanture isključene ! Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:01   #2644
Trazi se cura iz slavonije-20 pa nadalje,

-cura kojoj nije najbitnije kak ce se obuc, nasminkati,
koje cipele obuci

kojoj je svejedno tko sta prica, ima svoj stil, ne pusi modu i te spike,

voli pogledat filmove, igre, citati, i zivotinje

ja- takav isti lik

cekam te
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 15:09   #2645
Ne želim vise biti sam...ako kažem da sam normalan,zgodan,pametan, zabavan,duhovit - nećeš vjerovati...sto je druga opcija ?
Volio bi upoznati zanimljivu ženu koja se voli smijati i ljubiti i s kojom bi mogao ugodno razgovarati i družiti se. Prvenstveno tražim osobu, prijateljicu.... jednu ženu za puno susreta a ne puno žena za jedan susret
Živim u Rijeci i imam 45 godina, pa je poželjno i da si ti u Rijeci ili okolici
kigor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 10:56   #2646
Pozdrav

Dakle, muškarac u najboljim godinama , imam 36 godina, živim u Zagrebu, samostalan, sportski tip, dosta sam visok, zaposlen, obrazovan, otvoren, empatičan i kada treba i romantičan.. Vidite kako mi idu rime

Volio bih upoznati žensku osobu koja zna što želi, koja je otvorena, koja se ne boji životnih izazova i normalnih muškaraca .

Više o meni na PM. Dakle, slobodno se javite .
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:28   #2647
Muško u ranim tridesetima iz Osijeka, visoko obrazovan, zaposlen u struci, živim sam. Visok, crn, zgodan. Po prirodi sam introvert, ali dosta vesele naravi, draža su mi mala privatna kućna druženja, od bančenja i noćnih izlazaka. Hobiji su mi čitanje, teretana, rekreacija, serije, filmovi, glazba. Još uvijek se na neki način školujem i konstantno radim na sebi. Dosta sam duhovit, imam neki svoj specifičan smisao za humor, ali znam biti i ozbiljan kada treba.

Tražim curu otprilike svojih godina,vesele naravi, iskrenu, sa gardom, ali maznu, koja zna što želi i očekuje od života, da mi pravi društvo u dugim i hladnim zimskim noćima, da sa mnom kroz prozor toplog stana promatra kako pada snijeg dok su joj ruke na vrućoj šalici čaja ili kave. Da joj je draže subotom navečer ostati kod kuće, da zamotani u dekicu gledamo seriju ili film, nego da visimo u zadimljenoj birtiji punoj pijane dječurlije. Da ju nije sramota otići na masni burek ili pak ćevape s puno luka. Da voli povremeno otići na dobar rock koncert ili kino. Da voli duge šetnje po gradu i boravak na svježem zraku.

Dakle, tražim tebe, da upravo tebe koja sada ovo čitaš i prepoznala si se u oglasu. Javi se. Još danas.

PS-neću odgovarati na poruke profile s 0 ili malo postova.
__________________
Pošalji Sliku

Zadnje uređivanje dablouseven : 17.01.2018. at 14:45.
dablouseven is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:28   #2648
kutina

Da probam ponovo,decko 30 god.iz kutine.trazim curu za upoznat,za otic na kavu.iz kutine ili okolice.vise o sebi preko poruka,da sad ne duljim ovdje....
marko kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:38   #2649
Još jednom
Student, 23 godina, 194cm, polu aktivan. Zbog sjedilackog nacina zivota studenata inzenjerskih studija ne stignem izlaziti koliko bih volio pa tako ni upoznavati nove ljude. Volim pse, stranu i domacu glazbu, lose horore i dobru pivu. Politicki i religijski nisam aktivan al nemam nikaj protiv dok mi netko ne nabija svoja uvjerenja.. Uz faks radim kolko stignem, nešto i treniram. Ako je ostalo jos nes neotkriveno budem u inboks. Htio bih naci neko zensko bice za razgovor i mogucu pivu ako si kliknemo ( -+3 godine razlike). btw Zagreb
Dosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:44   #2650
.
.
Ljubav je ono što nas čini boljim, što nas pokreće da se svaki dan budimo sa osmijehom na licu.



Traži se djevojka iz Zagorja ili Zg

Imam 30 godina, ostalo PM
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:49   #2651
Top ponuda. Predstavljamo vam nakupinu stanica u obliku momka od 32 godine. Iz Zagreba. S njim možete pjevati, plesati, zabavljati se, smijati, čitati knjigu, razgovarati, gledati televiziju, filmove, serije ili pak samo se izležavati, ne raditi ništa i buljiti u plafon ili u nebo. Bit će vam ugodno društvo u svakoj situaciji. Odličan je za ispunjavanje slobodnog vremena. Ako se osjećate usamljeno, ako ne vidite svijetlo na kraju tunela, rado bi upoznali nekog novog na koga možete uvijek računati i koji će uvijek biti uz vas i biti vam oslonac onda je ovo prava ponuda za vas. Požurite i pohvalite se prijateljima da ste nabavili svoju nakupinu stanica. Ova ponuda je za vas potpuno besplatna. Zato požurite i budite prva koja je nabavila svoju nakupinu stanica. Ponuda je ograničena.

P.S.
Osoba sam s invaliditetom. U kolicima sam mada nisam oduzet. Ostalo u PP-a. Znam da smo homofobno, šovinističko, i rasističko društvo. I imamo kroničnu fobiju od propuha. Razne markičke, batareli, bartulice i ostali štakori koji su zbog nekih sitnih interesa, o kojima ne bih sada, ispuzali iz svojih mračnih i sluzavih skrovišta nimalo ne pomažu situaciji. Upravo supotno. Ustvari, dok postoje komentari tipa "neznam tko bi htio biti u vezi s invalidom, a da nije psihički bolestan" nemamo o čemu pričati. A, kao što rekoh, oni već navedeni ne pomažu. Do sada se baram moglo nabrojati na prste jedne ruke one koji bi htjeli biti u vezi s invalidom. Evo par informacija ako u ovom virtualnom mestu obitavaju oni koje bi se moglo nabrojati na prste jedne ruke. Ili su takvi već odavna izumrla vrsta.

P.P.S.

Ok, ovaj bjesomučan ispad u P.S.-u nije bilo baš privlačan. Ali niti život nije privlačan generalno. Probati ću se sad malo "iskupiti". Ako uopće netko i dođe do ovog dijela. to ću, valjda, vidjeti u slijedečih mjesec dana.
Volim sport. Posebno hokej. Idem na svaku domaću utakmicu Medveščaka. Tako da ako ovjde postoji neka ljubiteljica hokeja neka mi se obavezno javi. Ustvari, na vrhu mojih omiljenih sportova se gužvaju hokej, rugby i odbojka. Volim i čitati. Čitanje, uz sport, se nalazi na vrhu mojih prioriteta. Volim i gledati filmove i serije, ići u kino, muziku... Moje najomiljenije kino je "kino Europa". Tamo idem često. Po meni, tamo se prikazuju najbolji filmovi. Eto, to bi bilo to za sada. How soon is now?

Zadnje uređivanje Hell Boi : 20.01.2018. at 15:27.
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:44   #2652
Pozdrav svima! Ako ovdje obitava mlada cura 21-25 godina, a da je iz ZG-a, studira ili radi...zna što bi od života ili što bi sa sobom, koja voli putovati, koja se uzbudi i oko jednodnvenog izleta, voli onaj osjećaj uzbuđenosti prije samog putovanja rano ujutro...e pa neka se slobodno javi.

Ja sam također iz ZG-a, 23 su mi godine, zaposlen i ne baš aktivan u pronalasku neke slične osobe ženskoga roda. Kažu, sve to krene spontano, pa što ne bi krenulo i odavde. Imam hobija...puno, od nekih sam odustao...neke nove raširenih ruku prihvatio i tako. Bicikl i jutarnja vožnja sa slušalicama i isto tako rano jutarnja šetnja ili vožnja sa biciklom su mi rituali duhovnog povezivanja sebe sa Svemirom. Catch that!
Charlie Winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 00:58   #2653
Quote:
Tino kaže: Pogledaj post
Ovim putem tražim slobodnu žensku osobu,isključivo iz Zagreba.Nemam nikakvih kriterija jedino da si normalna,iskrena i psihički stabilna osoba. Izgled mi nebitan jer nisam neki ljepotan pa ljepoticu ne tražim. Ukratko o meni: 33 god,iz ZG-a, visok 170 cm, mršav, normalan, iskren, romantičan,situiran.Tražim gore navedenu osobu za početak za druženje,možda i veza/zajednički život jednog dana ali bez forsiranja,šta bude,bude.Za početak mi se možeš javiti na PM.
Čekam te...
Oglas još aktivan
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:23   #2654
Trazim zensku osobu koja bi sa mnom na proljece, kad se vrijeme proljepsa, otisla na Plitvicka jezera na jednodnevni izlet. Pozeljno je da si iz ZG ili KR..

Dugo nisam bio a drustvo mi nije bas za takve stvari a ak cu cekati njih, necu docekati..

Ne trazim curu ni ista tome srodno..


Jedini uvjet je da volis prirodu..


Sent from my Lenovo P70 using Tapatalk
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:23   #2655
Tražim jednu rockericu - finu i toplu, usamljenu, mlađu i slađu, zgodnicu super karaktera, otvorenog uma te odličnu poznavateljicu Dolores O'Riordan za jada-jada i sweet talk u ovim grozomornim vremenima.
(Molim pročitati par puta pa tek onda se javiti ako su ispunjeni uvjeti)

https://www.independent.ie/entertain...-36508900.html
https://www.rollingstone.com/music/n...l-days-w515782
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 23:46   #2656
Da pokušam! Mladić od 30 godina, zaposlen, brbljav, društven, traži djevojku sličnih karakteristika, godine nevažne, istočna Slavonija (Brod, Osijek, Vinkovci, Vukovar...)
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 03:08   #2657
Pod hitno mi trebaju "metalni" prijatelji.
Moje društvo je počelo obilaziti jazz klubove i ostala pomodna mjesta...

Vidim da Dark Tranquility dolazi u Zg i nemam s kime ići
A rado ne bih išla sama...

Pa ako ima itko sličnih interesa, bila bih zahvana da se javi.

Ako ima ikakve veze, ja sam Ž, 31g.
__________________
i ne želim niti jedan suvišan podatak...
Mmps is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:44   #2658
Tražim curu za dopisivanje, kroz kraće vrijeme i nalaženje a moguća je i ozbiljna veza.Ako voliš kave, odlaske u kino i moderne društvene igre, javi se putem PPa.Ja sam M, imam 31 god., živim u ZG a kako sam mobilan i šira okolica dolazi u obzir.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:37   #2659
Pozdrav!

Tražim nekoga za druženje sa područja Rijeke. Imam 35 godina i trenutno sam solo. Obožavam čitati i učiti neke nove stvari.
Često se izgubim u psihologiji ili nekoj mistici a u zadnje vrijeme me počela zanimati i astrologija.
Znam programirati jednostavne aplikacije u javi a zanimaju me još kriptovalute, nove tehnologije, gaming i dr.
Po karakteru sam tipičan škorpion, otvoren i direktan. Dosta sam spiritualan a pri tome naravno ne mislim u smislu vjernika.
Volim životinje i imam mačka od 2 godine.

Imam dosta bogato životno iskustvo i mogu razgovarati o svemu, ali preferiram neke malo dublje razgovore.

Uglavnom ovi neki solo interesi su mi uzeli mnogo vremena pa sam malo zapostavio socijalni život. Osim toga selio sam se jako mnogo puta pa je i to utjecalo.
Sada to želim promijeniti, upoznati neke nove ljude i raditi na socijalizaciji te možda steći neke nove prijatelje.
Tako da u obzir dolaze oba spola, neovisno o izgledu ili godinama, bitno je samo da imamo neke teme o kojima možemo pričati.

Neka (hetero) ljubavna veza nije isključena, dapače, ali to mi trenutno nije primarno i ako do toga dođe onda neka bude spontano.

Što se fizičkog izgleda tiče visok 180, 72kg, vježbam dosta često i vide se neki rezultati.

I to je to. Dakle, ako netko ima slične interese i/ili jednostavno želi ponekad na kavu, družiti se doma, šetati, možda ići u kino ili ako je
imao neko bogato životno iskustvo o kojem želi razgovarati, bilo bi mi drago da se javi. Cheers!
__________________
"YOU CAN WORK HARD BUT IF YOU DON'T WORK SMART, YOU WILL WORK FOR THE REST OF YOUR LIFE"
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 21:25   #2660
Make her laugh, then make her moan.

Studentica, skoro pa inženjerka, iz Zagreba od 23 godine traži svoju bolju polovicu. Napola dijete, napola žena. Osjećajna i kreativna ali i strastvena i ambiciozna. Glazba, kuhanje i uređenje prostora moja su strast. Ako se vodiš poslovicom „bolje da ljulja nego da žulja“, stvorena sam za tebe. Ukoliko voliš pse i djecu imaš još dva plusa kod mene. Tražim onog jednog koji će zasjeniti sve one prijašnje. Muškarca koji ima ciljeve u životu ali isto tako neće preći preko svih samo bi ih ostvario. Onog s kojim bi sve moglo imati smisla, da skupa gradimo odnos na dobrim temeljima ali da isto tako da se ne izgubimo kao individue. Nekoga tko bi mi bio potpora i oslonac u životu isto kao i ja njemu. Da se možemo skupa smijati kao mala djeca ali i zabavljati kao odrasli. :P Nekoga kome bi mogla svakodnevno izmamiti osmijeh na lice. Da skupa putujemo i zabavljamo se… Da se šećemo proljetnim danima po Zrinjevcu… Da se grijemo zagrljeni pod dekicom gledajući naše serije i filmove…

E sad, možda previše tražim.
Šta misliš?

Zadnje uređivanje dream_in_zagreb : 28.01.2018. at 21:26. Reason: smajlici
dream_in_zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.