Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 15:11   #1
Azijska kozmetika vol. III (pročitati uvodni post)

Link na staru temu.

Link na koristan uvodni post stare teme.

Uživajte!

******************************

Cijenjene potencijalne korisnice Azije, kako bismo vam olakšale istraživanje i kupnju, neke od nas su navele proizvode koji su nam se pokazali odličnima za naš tip kože.
Prosim lepo da bacite oko na te popise prije nego što na temu uletite s "Molim vas preporuku seruma, srednje tridesete, hvala!" Žene ovdje su gostoljubive i rado će vam pomoći (samo fali da vam na odlasku s teme krenu vikati "Nemojte šta zamjerit!"), ali neće se ljutiti ako malo i same istražite.

Popis će se nadopunjavati kako tko što napiše, ako imate čime pridonijeti, slobodno! (Ne morate imati favorita za sve kategorije, ja sam ih npr. navela samo par)



Nikita Durango - prije suha i dehidrirana, sad normalna koža

Wendy01 - normalna do masna ljeti, suha do normalna zimi, osjetljiva

menni - normalna do masnija

Lady Grey - normalna, u toplo doba godine masnija T-zona

frupy - mješovita

Frecume - mješovita

Prokleta - masna



.............
Moraš kupit sve!
Prokleta
Carla Marx is offline  
Old 06.11.2017., 15:12   #2
Prijavak
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 06.11.2017., 15:25   #3
Ja sam se dugo otimala da gledam gothamistu jer sam kontala da mi stvarno ne treba još neko ko će me nagovarati da kupujem nove stvari ali sam sinoć pokleknula

Sad imam pitanje za vas. Da li ste isprobale onu rutinu 7 skins i kako ste zadovoljne rezultatima kad je suha koža u pitanju?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 06.11.2017., 16:10   #4
Prijavak!

7skins.... znam imati i po 10skins kad me ulovi, a redovito imam 5skins...
Da, da...to funkcionira.
Bitno je da je dovoljna kapljica od svakoga. Bez oblijevanja. 50lipa max.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 06.11.2017., 16:21   #5
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Prijavak!

7skins.... znam imati i po 10skins kad me ulovi, a redovito imam 5skins...
Da, da...to funkcionira.
Bitno je da je dovoljna kapljica od svakoga. Bez oblijevanja. 50lipa max.
Da ali ona koristi 7 slojeva istog tonera. Zato me zanimalo.Ja sada imam 2 tonera+serum+kremu+spf . Ne znam broji li se to u skins sve ili trebam imati 7 slojeva tonera + serum,krema,spf.

Znači isplati se probati. Taman da brže potrošim ove jeftine tonere što me spriječavaju da bankrotiram na aziji
Ja sam vidjela pomak kad sam uvela 2 sloja tonera umjesto jednog.I to jaaaako vidljiv pomak.
Od večeras krećem sa 7 skins pa ću nakon par dana napisati dojmove.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 06.11.2017., 16:24   #6
Psssst! Jel sigurno da izađem? Nema novih hajpova?


Nego, hoće netko od naših iskusnih dama koje mogu lijepo sročiti neku uvodnu riječ na temu, upozorenje, broj udruge za odvikavanje od ak?
(Znate koje ste)
Svizac15 is offline  
Old 06.11.2017., 16:29   #7
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Sad imam pitanje za vas. Da li ste isprobale onu rutinu 7 skins i kako ste zadovoljne rezultatima kad je suha koža u pitanju?
Nisam suha ali si povremeno napravim 7 skin. Ne cesto jer se ne sjetim, i obicno kad imam day off. Koristim kiku i super mi je, bas full nahrani i ishidratizira.
Pazi samo da to ne radis sa hijaluronskim tonikom.


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 06.11.2017., 16:34   #8
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Da ali ona koristi 7 slojeva istog tonera. Zato me zanimalo.Ja sada imam 2 tonera+serum+kremu+spf . Ne znam broji li se to u skins sve ili trebam imati 7 slojeva tonera + serum,krema,spf.

Znači isplati se probati. Taman da brže potrošim ove jeftine tonere što me spriječavaju da bankrotiram na aziji
Ja sam vidjela pomak kad sam uvela 2 sloja tonera umjesto jednog.I to jaaaako vidljiv pomak.
Od večeras krećem sa 7 skins pa ću nakon par dana napisati dojmove.
Ne mogu sad ponovo pogledati taj video jer sam na poslu (da, mogu poskrivećki surfati, al ne mogu baš gledati yt ), ali koliko se sjećam, ne treba svaki dan stavljati svih 7 skinova, već samo 1 - 2 puta tjedno, ako me pamćenje dobro služi

I pripazi da u tim tonerima koje ćeš koristiti za ovu metodu nema puno iritansa (alkohola, npr.) jer bi ti moglo zasmetati nešto što ti inače ne smeta kad ih koristiš u manjoj količini (1 - 2 skina)
kukumka is offline  
Old 06.11.2017., 16:34   #9
Meni opcenito najvise odgovaraju tonik rutine,najbolji mi tako sve djeluje,svakog tonika po mrvicu,zavrsim sa scinic aoi,ulje i nekad stavim sleeping pack nekad ne

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 06.11.2017., 16:35   #10
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Psssst! Jel sigurno da izađem? Nema novih hajpova?
Haha, luda si sto gradi


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 06.11.2017., 16:41   #11
Bdw, netko je spomenuo caj iz lidla za aha masku jer ima visoki postotak hibiskusa.
Teekanne, muller, hibiskus 100%

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 06.11.2017., 16:46   #12
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Psssst! Jel sigurno da izađem? Nema novih hajpova?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 06.11.2017., 17:09   #13
tu sam!

gledam sto bi iduce narucila
upalio mi se jedan hormonalni gad koji se s vremenom na vrijeme javlja u vrijeme nezgodnih dana u ciklusu i sad razmisljam sto bi mogla uzeti za efikasno suzbijanje takvih situacija.
cosrx patches su mrak, ali kod ovog konkretnog gada nikad ne pomognu (uvijek je na istom mjestu - upaljen, bolan i velik)

prijedlozi?

(ostatak lica kao bebina guza, kucam u drvo, zahvaljujuci ginsengu i povratku na sum linije)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 06.11.2017., 17:18   #14
Prijavak!

Stiglo mi innisfree seed ulje - trebalo im je samo 7 radnim dana, pouzdan seller f2plus1, svaka čast

I aprilskin snow maska koju mi je poslao ovaj naš ludi, slatki svizac

A Muji ulje još putuje iz Japana...

A budući da sam danima bila na putu i minimalnoj rutini večeras ću se počastiti duugom i šarenom rutinim!

@frupy - jesi probala sa serozincom?
Frecume is offline  
Old 06.11.2017., 17:19   #15
Jel koristio netko Sidmool Royal Honey Peptide Propolis Deep Moisture Sleeping Pack?

Svrbe me prsti, nisam niš kupila još od 16.10...
kukumka is offline  
Old 06.11.2017., 17:22   #16
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Nisam suha ali si povremeno napravim 7 skin. Ne cesto jer se ne sjetim, i obicno kad imam day off. Koristim kiku i super mi je, bas full nahrani i ishidratizira.
Pazi samo da to ne radis sa hijaluronskim tonikom.


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Upozorila je i ona da ne može AHA i alkohol ali nije rekla za hijaluron.Čak preporučuje Hada Labo premium što meni nekako nema smisla jer cure kažu da ih i jedan sloj isušuje
Svejedno neću.

Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Ne mogu sad ponovo pogledati taj video jer sam na poslu (da, mogu poskrivećki surfati, al ne mogu baš gledati yt ), ali koliko se sjećam, ne treba svaki dan stavljati svih 7 skinova, već samo 1 - 2 puta tjedno, ako me pamćenje dobro služi

I pripazi da u tim tonerima koje ćeš koristiti za ovu metodu nema puno iritansa (alkohola, npr.) jer bi ti moglo zasmetati nešto što ti inače ne smeta kad ih koristiš u manjoj količini (1 - 2 skina)
Znači ne svaki dan.To sam propustila nekako. Mislila sam za probu upotrijebiti ružinu vodicu ili Afrodita toner od kamilice.

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Bdw, netko je spomenuo caj iz lidla za aha masku jer ima visoki postotak hibiskusa.
Teekanne, muller, hibiskus 100%

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Ja sam isto našla neki čisti hibiskus za 30-ak centi.Držim 5-6 minuta i super odradi posao a ne iziritira.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 06.11.2017., 17:24   #17
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post

@frupy - jesi probala sa serozincom?
eeeeeeee, bravo
sutra trcim po njega. bas me zivcira ta kvrgetina.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 06.11.2017., 17:37   #18
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sam isto našla neki čisti hibiskus za 30-ak centi.Držim 5-6 minuta i super odradi posao a ne iziritira.
Kakav učinak vidiš od te maske? Nisam još probala.
satin doll is offline  
Old 06.11.2017., 17:39   #19
@menni
@frupy, tu ti nemrem pomoći, imala sam nekad isto patches ali od Etude..
(Ak ti treba brzo rješenje za bitni događaj to se da)
Inače isprobala sam onaj Sooryehan first essence u kombinaciji sa IFGS i oduševita saam..

Ova kiša me baci u depru a bome i minus, neznam jel smijem napisati šta sam tržila..

@frecume
P.S. Kako sam ja postala vorumski luđak?
Svizac15 is offline  
Old 06.11.2017., 17:46   #20
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Kakav učinak vidiš od te maske? Nisam još probala.
Lice bude jako jako glatko kao poslije mehaničkog pilinga. Stavljala sam je 3 puta do sad i nikako nisam radila mehanički piling u zadnjih mjesec dana a lice mi je skroz glatko i proizvodi za njegu mi se dobro upijaju.
Da napomenem, moja koža je suha i brzo "ogrubi" pa mi je često trebao piling.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.