Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 09:03   #401
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
uvijek kad trazim


radi vašeg odgovora kolegice stavit ću vas na listu prijatelja
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 09:10   #402
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
uvijek kad trazim
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 11.01.2018., 09:13   #403
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Imate li vi fotografije s vaseg vjencanja?
iman u albumu, 20-30 komada kolko su onda fotografi radili... u prošlom tisućljeću... to su mi među prvim slikama u boji

ćer ih nikidan izvadila... a jesmo bili mladi
strange quark is offline  
Old 11.01.2018., 09:15   #404
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post

ćer ih nikidan izvadila... a jesmo bili mladi
i ludi

mene isprekida kad vidim te slike svoje a nema 4 godine da sam se oženija, baš ono...činim se mlad i glup na njima
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 09:21   #405
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
i ludi

mene isprekida kad vidim te slike svoje a nema 4 godine da sam se oženija, baš ono...činim se mlad i glup na njima
tako ja u subotu iša radit na gradilište i žena mi daje da sobon nosin ist, ja je posla u kurac nije mi se dalo te gambele brankeljat sobon i reka joj da ću doć do podne, a doša u 4

ka san doša umisto da me ki svaka prava žena napala di si dosad pičkat materna s kin si bija, ona me napala "kakos moga cili dan radit bez ist, nije tebi više 40 godina"

onda san skužija da san prdnija u varčak
strange quark is offline  
Old 11.01.2018., 09:37   #406
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
tako ja u subotu iša radit na gradilište i žena mi daje da sobon nosin ist, ja je posla u kurac nije mi se dalo te gambele brankeljat sobon i reka joj da ću doć do podne, a doša u 4

ka san doša umisto da me ki svaka prava žena napala di si dosad pičkat materna s kin si bija, ona me napala "kakos moga cili dan radit bez ist, nije tebi više 40 godina"

onda san skužija da san prdnija u varčak
jebate led, ja doša doma jučer nema ručka, pitam di je ručak, izmoren ka pas od ove cestogradnje, a nema ga, jednostavno nije spremljen nit će biti, a pas te jeba odma sam protestno otrča u tutto bene u interspara po par ćevapa, tako da kolega imate li koju sobu viška da mu udomite, bit ću miran i tih samo mi isti dajte..

a tek neki dan, pazi ovo....spavam snom pravednika u dječijoj sobi naravno jer je bračni krevet di se žena tu i tamo triba pojebat rezerviran isključivo za dicu, kad mi doleti noga u rebra u manirima Sub Zeroa iz street fightera, trgnem se jadan ni kriv ni dužan , sila nečista stoji iznad mene i dere se da što sam zaspa da maloj bočicu idem radit, ja se jadan dižem bauljam onuda dok sam popraćen savlom uvreda na svoj račun jer nema bočice...tek ujutro ja se sitija da sam zbilja bija probuđen na jedan fin način i kulturan prvi put, i da sam doša u kuhinju i pita se onako zbunjeno koji kurac ode radim u kuhinji tri ure su ujutro i vratija sam se leći...kakva greška...a ona je čekala s malom u drugoj sobi bočicu, i kad je čula di opet hrčem zaletila se još iz hodnika i odalamila me nogom...pa jel to normalno kolega...koji je broj plavog telefona ono?
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 09:45   #407
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
jebate led, ja doša doma jučer nema ručka, pitam di je ručak, izmoren ka pas od ove cestogradnje, a nema ga, jednostavno nije spremljen nit će biti, a pas te jeba odma sam protestno otrča u tutto bene u interspara po par ćevapa, tako da kolega imate li koju sobu viška da mu udomite, bit ću miran i tih samo mi isti dajte..
kolega, neman sobu viška, ali iman u dječjoj sobi krevet na sprat, gornji patos je slobodan jer je mali oša na faks. ako možete po cile dane slušat nickelodeon onda ste dobro došli...

iako bi van savjetova ako se želite odmorit ki čovik da bacite kamen u prozor najbliže policijske postaje i odležite u miru božjem tjedan-dva dana

Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
a tek neki dan, pazi ovo....spavam snom pravednika u dječijoj sobi naravno jer je bračni krevet di se žena tu i tamo triba pojebat rezerviran isključivo za dicu, kad mi doleti noga u rebra u manirima Sub Zeroa iz street fightera, trgnem se jadan ni kriv ni dužan , sila nečista stoji iznad mene i dere se da što sam zaspa da maloj bočicu idem radit, ja se jadan dižem bauljam onuda dok sam popraćen savlom uvreda na svoj račun jer nema bočice...tek ujutro ja se sitija da sam zbilja bija probuđen na jedan fin način i kulturan prvi put, i da sam doša u kuhinju i pita se onako zbunjeno koji kurac ode radim u kuhinji tri ure su ujutro i vratija sam se leći...kakva greška...a ona je čekala s malom u drugoj sobi bočicu, i kad je čula di opet hrčem zaletila se još iz hodnika i odalamila me nogom...pa jel to normalno kolega...koji je broj plavog telefona ono?
jebate i u mene bračni krevet pari okupljalište, ćer, mačka... najmanje ja i žena

počeli smo se zaključavat u sobu jer i mačka zna otvorit vrata da možemo spavat ki ljudi, jedino me jebe ka se dva tri puta po noći dižen pišat onda beštiman dok napipan ključ

al jebe me se ja san informatičar, oden na posal odmorit se
strange quark is offline  
Old 11.01.2018., 09:51   #408
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
kolega, neman sobu viška, ali iman u dječjoj sobi krevet na sprat, gornji patos je slobodan jer je mali oša na faks. ako možete po cile dane slušat nickelodeon onda ste dobro došli...
samo da nije peppa pig ko Boga oca vas molim

Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
iako bi van savjetova ako se želite odmorit ki čovik da bacite kamen u prozor najbliže policijske postaje i odležite u miru božjem tjedan-dva dana
uffff mudro, taman nedavno doša jedan kolega što je pešnija popa za 200 iljada kuna iz zatvora, kaže ludilo, hrana top, ležiš, dvi ure prošetaš i jebe ti se...dobija 6 miseci, izaša za 4




Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
jedino me jebe ka se dva tri puta po noći dižen pišat onda beštiman dok napipan ključ
ovo me podsjetilo na onu reklamu di oni muški čekaju red isprid zahoda, prostata ili tako nešto
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 09:54   #409
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
ovo me podsjetilo na onu reklamu di oni muški čekaju red isprid zahoda, prostata ili tako nešto
šta misliš da ja ne čekan? miljun puta san reka jebeš ti ka se prodaje stan pa ka kažu dvosobni, trosobni... mene samo zanima jel dvozahodski ili trozahodski, jebate kolko san dosad cupka isprid zahoda moga san do vladivostoka doć
strange quark is offline  
Old 11.01.2018., 09:58   #410
ili ka sidin na zahodu i lipo ki čovik u miru božjem čitan koju dobru knjigu i ka čujen izvanka oš brzo?

kažen ti ja kolega, zahod - to je najbitniji prostor ukući, šta više to bolje

ili ka iđemo negdi... ja se obučen sidnen u autu i potrošin u leru 10 litara žena još tracka facu ili rasteže kosu u zahodu... i sidne u autu unaprid ljuta jer zna da ću je poslat u kurac
strange quark is offline  
Old 11.01.2018., 10:00   #411
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
šta misliš da ja ne čekan? miljun puta san reka jebeš ti ka se prodaje stan pa ka kažu dvosobni, trosobni... mene samo zanima jel dvozahodski ili trozahodski, jebate kolko san dosad cupka isprid zahoda moga san do vladivostoka doć
bilo bi najlipje kad bi postoja stan da ima ove pizdarije koje muškim ne tribaju tipa kuhinja balkon itd... i da ima jedan soba recimo 20 m2 a unutra hi-fi, wlan, biljar pikado, kauč na razvlačenje i zahodska školja, a brava od ulaznih vrata na otisak prsta
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 10:02   #412
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ili ka sidin na zahodu i lipo ki čovik u miru božjem čitan koju dobru knjigu i ka čujen izvanka oš brzo?

kažen ti ja kolega, zahod - to je najbitniji prostor ukući, šta više to bolje

ili ka iđemo negdi... ja se obučen sidnen u autu i potrošin u leru 10 litara žena još tracka facu ili rasteže kosu u zahodu... i sidne u autu unaprid ljuta jer zna da ću je poslat u kurac
spremi ti dicu pa ćete brže biti gotovi a i nećeš bezveze sjedit u autu

al ti ustvari voliš u miru sjedit u autu, jel tak

ja nekad znam sjedit po 15 min pred zgradom kad je mali s mužem
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 11.01.2018., 10:03   #413
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post

ili ka iđemo negdi... ja se obučen sidnen u autu i potrošin u leru 10 litara žena još tracka facu ili rasteže kosu u zahodu... i sidne u autu unaprid ljuta jer zna da ću je poslat u kurac
ja sam ovaj problem riješija na lagan način, naime pošto imamo dva auta, ja ka se spremin u roku dvi tri minute jer sam uvik u istoj robi ja krenem i stignem na odredište a ona će doć s drugin autom kad se spremi eli, i tako se iščakulam s ljudima proveselin i taman odem i sritnem je po cesti ona taman ide tamo
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 10:07   #414
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post

kažen ti ja kolega, zahod - to je najbitniji prostor ukući, šta više to bolje
sad san se sitija kolega mi imamo dva zahoda u kući, samo je ovaj manji nabacan sa jedno 300 pari njenih cipela čizama štikli, jeb mi mater da me proliv uvati, ako bi i uspija i vrata mu otvorit, neb sigurno uspija sisti od pustih cokula na njega
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 10:29   #415
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Imate li vi fotografije s vaseg vjencanja?
Ponekad mi dodje onako pravi flashback kako jos nisam razvila slike
Imali smo fotografa koji nas je malo poslikao u crkvi i nakon obreda, te malo u restoranu. A nekako se spontano poklopilo da smo se slikali i sa svim uzvanicima. Pa ne znam bi li bio red da su uzvanici dobili te slike
Slike smo vidili samo nas dvoje,kumovi i moj brat i nevista
Bas smo grozni
nemam
sto ce mi to?
papir je bitan, tam di mozes popust dobit

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
21,00 je u krevetu

ne smiješ se pokunjit jebogaja, pa ti si tata

Igračke nekad pokupimo skupa a nekad ga natjeram, izvučem vreću za smeće pa da vidiš kak se skuplja
hint: najdražu igračku strpaš u vreću, onda ostale skuplja
u 23:00 je u krevetu, sada kad nema skole zaspi i iza ponoci.
neku vecer me napala, kad sam joj svjetlo pokusala ugasiti, da drugu djecu roditelji moraju tjerat citat, a da ja njoj zabranjujem.
sada cekam da sama zaspe

ne skupljam igracke. ona vjeruje u magiju da ako su igracke po podu, da nece doci cudovista iz ormara.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 11.01.2018., 11:51   #416
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
ja sam ovaj problem riješija na lagan način, naime pošto imamo dva auta, ja ka se spremin u roku dvi tri minute jer sam uvik u istoj robi ja krenem i stignem na odredište a ona će doć s drugin autom kad se spremi eli, i tako se iščakulam s ljudima proveselin i taman odem i sritnem je po cesti ona taman ide tamo


Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
nemam
sto ce mi to?
papir je bitan, tam di mozes popust dobit .
Pa ono, uspomene radi.
Ja skoro da i nisam htjela fotografa, pa smo naslo kompromis, nek opali koju da se nadje i gotovo.
Razvit cemo ih za neku okruglu godisnjicu i divit se kako smo bili mladi


Moja legne oko 22:00.
I to nam je sad super rano, kako je bilo
Da ne spominjem da lezim s njom dok zaspe, nazadovali smo od prosle godine , ali tjesim se da nece zauvik trajat.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 11.01.2018., 11:54   #417
moja u 9 spava kad je skola i nema karatea. kad je karate, oko pol 10 -10
sreca pa je taman dan posliej karatea vjeronauk prvi sat da se moze naspavati, inace ne bi dobro bilo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Old 11.01.2018., 12:02   #418
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post

Moja legne oko 22:00.
I to nam je sad super rano, kako je bilo
Da ne spominjem da lezim s njom dok zaspe, nazadovali smo od prosle godine , ali tjesim se da nece zauvik trajat.
još uvijek ležim

od njegove druge godine
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 11.01.2018., 12:04   #419
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
naravno da imam, svih 3677 komada
To je garant zenino maslo

Prosla sam tu torturu ko kuma: kuma "sminka" mladu, kuma "oblaci" mladu, poziraju u sobi/na balkonu/spaheru/ormaru.

Zaklela sam se da sebi to nikad necu priustit pa sam se toga i drzala.

Ustvari, bas bi bila baza recimo inat slike kako mlada sere, pere zube, kopa nos...to bi bas bila zabava, a ne ovo ustogljeno
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 11.01.2018., 12:05   #420
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
još uvijek ležim

od njegove druge godine
Nemoj mi to govorit

__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.