Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 13:21   #21
Quote:
Zmajko10 kaže: Pogledaj post
A ako nisam onda je to rezultat malog samopuzdanja , plašljivosti i psihe, i da je tako vjerojatno bi se više potrudio oko toga .
Samopouzdane osobe, ružne ili lijepe, nemaju potrebu kačiti svoje fotke online da bi na temelju tuđih komentara dobile pravu "sliku" o sebi.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:26   #22
Isto kao sto kazu sve su zene lijepe,svaka nesto ima...tako i kod muskaraca!
Nekome si lijep,nekome nisi...to je sasvim normalno.Pa naci ce se cura kojoj si lijep,a a ko ne po tome onda ce te zavoljeti zbog tvojih osobina.Koliko sam se ja zacudio curama,kada sam ih vidio sa pojedinim gaborima(sorry na izrazu),a cure su top ili vrh.Dakle nije bas sve ni do izgleda.
Inace ja sam sebi lijep!
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:30   #23
najlakše je reć "solo sam jer sam ružan i tu ne mogu ništa", al priznat sam sebi da si eventualno šupak ili idiot, e to je već zajebano. s obzirom na to da su me znali privuć i ne tak lepi dečki jer su bili super, vedri, šarmantni, zabavni i inteligentni, ne može mi nitko prodavat spike da je sve u izgledu.

karakter i higijena mogu čovjeka daleko dovest.

lijenost, defetistički stav i igranje žrtve mi ne bi bili privlačni ni na fassbenderu.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:35   #24
Bitan je meni i karakter i to jako.Da li se sa tom osobom osjecam dobro u drustvu.Sto se tice izgleda sve igra,osim pretilosti(nazalost).To ne mogu vidjeti i ne podnosim.Elegantno popunjena ili pinku vise je okej,al pretilost ipak ne!Preko toga ne mogu proci.
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:44   #25
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Čitam i ne vjerujem.
Ne znam jesu ovi komentari sprdancija ili ne, ali meni je to van svake pameti.
Ne mogu vjerovati da stvarno postoje takvi biseri koji idu svoju sliku uploadat online i tražiti "ocjenu" nepoznatih ljudi.
Zar se čovjek stvarno sveo na takvo što ?
Uostalom, šta ćeš s tom ocjenom?
Nosit sa sobom uokolo i pokazivati curama: "Heeej, gle tamo neki x ljudi na netu su me ocijenili super ocjenom, kako se ti usuđuješ odbiti me?!"
Osvrni se malo oko sebe, vidjet ćeš da ima i lijepih i ružnih u vezi.
Poradi malo na socijalizaciji, ostalo će doći s vremenom, ali se moraš malo i ti potruditi.
Hahaha jebote, jesam se nasmijao na ovom, sad neznam više jel to zato što je smiješno ili toliko tragično da automatski u nevjerici izvrćem na tragikomediju, ali jednostavno odbijam vjerovati kuda mi to idemo kao vrsta, tj. podvrsta čovjekolikih majmuna najbolje rečeno...
Da, komentari su sprdancija, očito, ali linkovi za koje nisam ni u snu pretpostavljao da postoje (iako me više ništa ne čudi) su svesrdno potkrijepili da hrlimo prema nečemu što je dno dna jednog civilizacijskog dostignuća. Dekadencija Rima, šta više reći...

Boldano je dobar savjet ali još si mlad pa ti neće biti lako i trebat će rada na sebi iako si na vrijeme primjetio da imaš problem, nisi ga negirao u nadi da će se, da karikiram, svijet promijeniti u tvoju korist. Problem je isključivo u tvom stavu prema samom sebi i prema okolini, promatraj oko sebe kako te ljudi doživljavaju, i poznati i nepoznati i probaj zaključiti zašto te tako doživljavaju.
Cilj je osjećati se dobro, sigurno i kvalitetno u vlastitoj koži bez obzira na druge, a metoda dolaska do toga leži isključivo u tebi samome, i tek kad se spoznaš. Ti si ti i samim time imaš moć okrenuti "svoju svojost" u vlastitu korist, a ne da te drugi obilježe prema njihovom osobnom subjektivnom doživljaju tebe.

Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
Ma da i jesi ispodprosječan, nisi zato sam. Stvarno je to izlizano već i dosadno za ponavljati. Radi ti na toj psihi, samopouzdanju i plašljivosti u svakom slučaju.
To.
Najteže je sebi priznati neke stvari koje nas koče u životu a bez toga nema ni napretka.
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:45   #26
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Inace ja sam sebi lijep!
ovo mi je tak slatko
ne, fakat, bilo bi super kad bi više ljudi to moglo iskreno reći za sebe. ili si barem ponavljati dok ne povjeruju (fake it till you make it)
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:48   #27
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
ovo mi je tak slatko
ne, fakat, bilo bi super kad bi više ljudi to moglo iskreno reći za sebe. ili si barem ponavljati dok ne povjeruju (fake it till you make it)
Pa naravno da cu to reci,imam i diplomu za to(potvrda).Cure s kojima sam bio su tako rekle,al sam uvijek drzao za sebe da dobro izgledam.Isto tako dosta ovisi i o obleki.Na to dosta zena pada,to je isto kljucan segment.Ono tipa auto i slicno,necu jer mi se neda o tome.Za sebe bih dao jednu dobru 4
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:04   #28
Slobodno mi posaljite sliku svoje face u pm. Bit cu vrlo iskrena.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:06   #29
Još gore od toga da ti kažu da si ružan je da ti kažu da si lijep. Koju ćeš onda ispriku imati?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:07   #30
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
ovo mi je tak slatko
ne, fakat, bilo bi super kad bi više ljudi to moglo iskreno reći za sebe. ili si barem ponavljati dok ne povjeruju (fake it till you make it)
Uopće nije loše, zašto ne ? I to nije laganje sebe ni u kom smislu. Na kraju krajeva nitko se ne rađa sa tim stavom i svatko ga kroji prema sebi i prema okolini u kojoj se nalazi. Upravo okolina je ta koja nas kvari i nameće nam svojevrsne trendsetterske standarde. Gledaj ovako, danas si prema nekom standardu zgodan, sutra se standard promijeni i upadneš u suprotnu skupinu, šta napraviti u takvom slučaju ? Jedino rješenje je okrenuti se sebi i napraviti sebe istinski zadovoljnim sobom. Ovo nije egoizam već nešto što bi svi trebali imati u sebi, neki su to pronašli, neki još traže, a neki nisu, neki traže i cijeli život pa ne nađu i to je surova realnost. Evo neki dan vidim djevojku koja je jedan svoj "nedostatak" dodatno naglasila i djelovala je baš poprilično samouvjereno u tome i upravo je to ono što ju je meni učinilo simpatičnom i privlačnom. Šteta ipak mi se učinila premlada za mene ali da mi je ova pamet i one godine eeee... Misliš li da djevojke/žene drugačije percipiraju od nas ? Sve ti je to ista partija šaha samo je pitanje da li ćeš ostati obični pijun ili odlučiti napredovati.
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:09   #31
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Slobodno mi posaljite sliku svoje face u pm. Bit cu vrlo iskrena.
Evo, Narikača je odlučila biti lovac umjesto pijuna
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:10   #32
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Slobodno mi posaljite sliku svoje face u pm. Bit cu vrlo iskrena.
jel' ocjena uključuje i parametar unutarnje ljepote?
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:13   #33
nekako imam osjećaj da je većina odgajana da sebe ne promatra na taj način da su si super. malo mi je to tužno. većina mojih prijateljica su nesvjesne toga koliko su lijepe i što ih čini lijepima.

s muškarcima moram priznat da sam manje o fizičkom izgledu raspravljala u tom pogledu.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:13   #34
Kome treba fotka?Toliko sam siguran u sebe da ce forum podrhtati 7,3 richtera
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:18   #35
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
nekako imam osjećaj da je većina odgajana da sebe ne promatra na taj način da su si super. malo mi je to tužno.


vjerujem da odgoj nema puno veze s time, osim ako roditelji ne rade sve umjesto djeteta, pa naprave od njega invalida.

samopouzdanje je nešto što čovjek gradi kroz životna iskustva i zapravo najmanje ima veze sa fizičkim izgledom, ako ćemo pravo. radi se o kroničnom manjku samopouzdanja nažalost.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:19   #36
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
jel' ocjena uključuje i parametar unutarnje ljepote?
Ne.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:20   #37
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Ne.
e jebiga onda.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:21   #38
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
vjerujem da odgoj nema puno veze s time, osim ako roditelji ne rade sve umjesto djeteta, pa naprave od njega invalida.

samopouzdanje je nešto što čovjek gradi kroz životna iskustva i zapravo najmanje ima veze sa fizičkim izgledom, ako ćemo prav nemaju, već sa kroničnim manjkom samopouzdanja nažalost.
čak ne mislim samo na odgoj nego nam je kultura takva da se ljubav prema sebi samome često pogrešno shvaća kao samoljublje u negativnom smislu.

agreed za boldano
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:27   #39
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
nekako imam osjećaj da je većina odgajana da sebe ne promatra na taj način da su si super. malo mi je to tužno. većina mojih prijateljica su nesvjesne toga koliko su lijepe i što ih čini lijepima.

s muškarcima moram priznat da sam manje o fizičkom izgledu raspravljala u tom pogledu.
Pa znaš šta, ima i u tome nešto. Zamisli samo da su svi odmalena odgajani u uvjerenju da su najbolji, najljepši itd. Kao prvo imali bi najezdu malih Napoleona bez ikakve doze samokritičnosti, to bi u većini bili gazitelji svega pred sobom.
Kao drugo, kakve bi posljedice bile kada bi se isti iz nekog razloga uvjerili u suprotno ? Jednom rječju raspad sistema. Zato sam protiv takvog odgoja i stvaranja razmaženih derištadi, kao da ih nemamo dovoljno već.
Svatko do svoje ljepote mora doći sam, i to je za mene činjenica.
Bilo vanjske bilo unutarnje... (@wild rider7 )

Aj i neš prigodno onda
https://www.youtube.com/watch?v=UBqizmQrDwY
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:34   #40
ne pričam o tome da trebamo odgajati egomanijake, nego da je u redu usaditi ljubav prema sebi samome kao jednako važnu kao ljubav prema drugome. a mi smo često sebični po defaultu bez pravog samopoštovanja i bez da cijenimo ono što imamo za ponuditi svijetu. ono, moraš voljet sebe da bi volio druge.

neću dalje filozofirat, napokon se sunce ukazalo, ne valja kvarit dan. pusabok
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.