Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2007., 23:05   #41
pod satom je nekome zvonio mobitel, ali bio je ispod klupe i čula se vibracija.

profesorica:daj isključite taj vibrator već jednom!!!
Imperium is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 21:55   #42
pod zemljopisom prozove profa curu i pita da joj pokaže na velikoj karti svijeta sve kontinente!a cura dođea ne pišu mi!!! (1.srednje)
razoyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 00:58   #43
Quote:
razoyn kaže: Pogledaj post
pod zemljopisom prozove profa curu i pita da joj pokaže na velikoj karti svijeta sve kontinente!a cura dođea ne pišu mi!!! (1.srednje)
ovo je žalosno
Imperium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 17:03   #44
Još kao djeca gledali smo na vjeronauku jedan film o Isusu, pa poslije filma časna nas priupita: Ima li tko kakvih pitanja u s vezi filma?, a jedna glupača reče: A što to tako miriše iz druge sobe!!!
vikend ratnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 18:34   #45
1. razred srednje, zemljopis.I pita zenska frenda iz razreda:
-Daj mi reci glavni grad Španjolske?
frend: -pa...neznam
profka: -evo pomoci cu ti, po tom gradu zove se jedan od najpoznatijih nog. klubova....kao ima jos i jedan...
frend: ....Real
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 22:53   #46
ja sam čuo da je ovaj jedan tip na pitanje:"koju je zapadnoeuropsku državu napoleon bonaparte htio osvojit?" odgovorio:"FRANCUSKU"
bubasvaba6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 02:56   #47
kolega nakon valjda 1000 puta spominjane Cauchyjeve definicije... "Kaučii"
------
Sastavljamo skriptu
Ja: "hehe napisao je dualni kompliment, ha ha" (mjesto komplement)
on "ha ha ha, joj zamisli da netko u ispitu napise dualni umjesto dvostruki...."
saskvač is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 16:53   #48
kad sam završavao srednju školu profesorica iz zemljopisa izvede mog prijatelja na plocu i pita ga gdje je Pula. On joj odgovori da je ne moze pronac....ona ga pita gdje je hrvatska, a on proge rukom preko cijele azije i kaze - evo....tu je negdje. haha mozda vam sad nije smijesno, ali trbali ste bit tamo
Nedoreceni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 20:27   #49
Kad je lik iz mog razreda gadao nastavnicu it zemljopisa gumicama ona popizdila uzela stap,on skocio prek stola i bjezi a ona vice:"dodi vamo".Trebali ste bit tamo kad ga je uhvatila.
neven ciganović is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 10:49   #50
Quote:
Mell@ny kaže: Pogledaj post
Išao Crnogorac u bordel i ne znajući odabere transvestita.
Navalio junačina na njega sa stražnje strane i u pola posla uhvati rukom za nešto u međunožju pa uzvikne:

" Uh djevojko, pa ja te probi' !!! "
odlican
pecinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 21:31   #51
Quote:
neven ciganović kaže: Pogledaj post
Kad je lik iz mog razreda gadao nastavnicu it zemljopisa gumicama ona popizdila uzela stap,on skocio prek stola i bjezi a ona vice:"dodi vamo".Trebali ste bit tamo kad ga je uhvatila.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 23:24   #52
radimo mi ove godine (6.r.) pjesmu 'bura na braču' i kao "uvod" u pjesmu profa kaze: bura puse sa mora na kopno a jugo sa kopna na more....
ja joj kazem da je obrnuto a ona: Ne...
poslije kad sam nasao u knjizi je skuzila da je pogrijesila.... jebo ju tvrdoglavu...

a jedna frendica je u nizima mjenjala sloveniju i slavoniju... pokazivala bi slavoniju i rekla: slovenija...

ili kad je druga frendica umjesto 'pikčr' procitala 'pičkr' i to dvaput... profa nis...
fps_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 00:07   #53
Meni je bilo najbolje u 6 raz.kad je jedna cura ( malo priglupa ) izjavila

-osijek je največi grad dalmacije
-delfin je jednak pingvinu samo što jedan leti a drugi hoda
-glavni grad kine je japan
-največi plananski lanac je tibetaja
-novi zeland se mora odcjepiti od australije kad govori engleskim jezikom
-tražila rusiju po africi ( ujužnom djelu ) i još govori : a gdje si se sakrila mala državice da te sad vidim
-cezar je sagradio dioklecijanovu palaču
-berlinski kongres se ogržao 1874godine ( nadam se da sam pogodio godinu ) al neznam u kojem gradu
-galipolje je jedno ad največih hrvatsih bitki protiv turaka

i još mnogo njih ali se nemogu sjetiti ( jedino ono sa berlinskim kongresom nije rekla )
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 00:21   #54
jednog u mom razredu profa iz povjesti je pitala neko pitanje na koje je bio odgovor kapitalisti, (nisam slušala pitanje)a ovaj odgovori kapitalci.
harrypotterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 00:31   #55
i jednom je jedan kad smo imali kviz morao pročitat pitanje i kaže on sava. mi ga gledamo, a ovi iz njegove grupe se deru pitanje pročitaj, a ovaj: aha, koja rijeka teče ispod savskog mosta. inače ako se dobro sječam on jednom nije znao odgovor na to pitanje
a kad smo morali iz prirode nabrajat zaštičene životinje,skoro svi su za pjegavu crvenkrpicu govorili crvenkapica, jer su krivo pročitali.
harrypotterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 00:56   #56
U školi moju frendicu izvede na ploču,pita je ona di je Hrvatska,a izvela je pred kartu Hrvatske i frendica kaže "Neznam" prvo smo mislili da se zeza i pitamo je poslije kako to nije znala ,a ona kaže nisam je mogla nač
Opasny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 01:04   #57
Evo jedne moje,sjedim u kafiču s frendicama i frendovima i pričamo nešto o kineskoj robi i jedna cura kaže bila sam u kineskom restoranu,a ja kažem ah sad je sve njihovo kinesko, i svi mi se počeli smijat i na kraju sam se izvukao s forom da sam se šalio,,,,to je bilo davno
Opasny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:32   #58
Pitala učiteljica zemljopisa jednog za 2, i pita ga kojim jezikom se govori u SAD i u Kanadi, i on naravno nezna, veli mu učiteljica:"Jesi kad gledao američke filmove? kojim se jezikom govori u filmovima?".
i on odgovara:"Aha, Mađarski".
 
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 15:22   #59
Quote:
Opasny kaže: Pogledaj post
U školi moju frendicu izvede na ploču,pita je ona di je Hrvatska,a izvela je pred kartu Hrvatske i frendica kaže "Neznam" prvo smo mislili da se zeza i pitamo je poslije kako to nije znala ,a ona kaže nisam je mogla nač
Glupi ste jer se zezala kad je rekla da je nije mogla nać(što se btw piše sa mekim ć). A ako ste mislili da se zeza šta ste je onda pitali kako je nije mogla nać?
Itchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 15:24   #60
Quote:
Dj Pajo kaže: Pogledaj post
Pitala učiteljica zemljopisa jednog za 2, i pita ga kojim jezikom se govori u SAD i u Kanadi, i on naravno nezna, veli mu učiteljica:"Jesi kad gledao američke filmove? kojim se jezikom govori u filmovima?".
i on odgovara:"Aha, Mađarski".
meni to zvuči ko šala jer ne vjerujem da neko može bit toooooliko glup!
Itchy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.