Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2011., 00:08   #2061
jesam! stitnjaca mi je sasvim u redu. srecom.

eto,poslje niza pretraga dosli smo do zakljucka da je to jednostavno moj gastritis.
ali ja ok zivim sa njim,naucila sam s vremenom.
tako da se ja u principu sasvim ok osjecam u svom tijelu. hehehe kako ovo glupo zvuci
ali ugl hocu reci da sam zdrava samo zgoljava!

a valjda ce sve bit ok,samo se bezveze brinem.

hvala cure!

javim sta je ginic reko!
Monica888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 17:47   #2062
evo bila kod ginekologa!
kaze naravno i on da mozemo odma radit na bebi ali on kaze da mozda necu odma moc ostat trudna dok ne prodju dva ciklusa

ugl morala sam radit bris jer sam imala ureaplazmu dva puta,sad cemo vidt za 7 dana sta ce bit. ali ok,svjesna sam da to nije nista strasno. a i bar sam ja redovita kod ginica!!
Monica888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 17:17   #2063
Zdravo svima...Planiramo trudnocu skoro dve godine ali ne ide. mozete li mi reci kako ste koristile Ulje nocurka, koliko kapi,kasicica ili kako se vec pije????
Bekace is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 17:54   #2064
Quote:
Bekace kaže: Pogledaj post
Zdravo svima...Planiramo trudnocu skoro dve godine ali ne ide. mozete li mi reci kako ste koristile Ulje nocurka, koliko kapi,kasicica ili kako se vec pije????
kapsule...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 18:06   #2065
OK znam za kapsule ali ima i ulje kao ulje u tecnom stanju pa ne znam sta da uzmem...
__________________
Mi smo Andjeli sa jednim krilom, mozemo leteti samo ako se zagrlimo...
Bekace is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 08:54   #2066
Bekace, ako se već dvije godine ništa ne događa odi na MPO.

Mi smo pokušavali 6 mj i nije mi vrag dao mira i otišla sam ginu, poslao nas je komplet na sve pretrage i ispostavilo se da muž ima loš spermiogram, nije bilo šanse da zatrdunim uz takav nalaz ali smo znali otkud krenuti. On je pio vitamine i popravio spermiogram, mene su u međuvremenu poslali na uzv hsg pretragu ( prohodnost jajovoda) i uspjela sam ostati trudna drugim pokušajem inseminacije.

Moja je preporuka ne gubiti vrijeme, ovo navedeno gore je kod nas trajalo godinu i dva mjeseca, znači otkad smo krenuli raditi na bebi do kad nisam ostala trudna
__________________
Kapetan rođen 14.03.2012 <3
Kitteey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 13:37   #2067
Ma do sad smo odradili sve preglede i sledeceg meseca idem na HSG, ali sam primetila da plodne sluzi uopste nema a ovulacija mi je potvrdjena folikumetrijom i to dva puta, pa reko do HSG-a da probamo alternativu
__________________
Mi smo Andjeli sa jednim krilom, mozemo leteti samo ako se zagrlimo...
Bekace is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 14:17   #2068
Čini mi se da je za plodnu sluz dobar ananas svježi, trebalo bi ga jesti češće, sjećam se da sam ga i ja jela u jednoj fazi.
HSG ti može samo pomoći jer inače po statistikama jako puno žena začne unutar 6-9 mj nakon te pretrage ( a i ja sam među njima )
Javi rezultate
__________________
Kapetan rođen 14.03.2012 <3
Kitteey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 18:34   #2069
ananas je za debljanje endometrija a za sluz čaj marulja ili ulje noćurka...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 19:50   #2070
Marulju sam pila i nista se nije popravilo, pocela sam sa nocurkom pa cemo videti. hvala na savetima i javljam obavezno, a do tada nastavljam sa pa cemo videti dal nocurak deluje
__________________
Mi smo Andjeli sa jednim krilom, mozemo leteti samo ako se zagrlimo...
Bekace is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 21:04   #2071
bok svima

mene zanima dali bolna ovulacija može biti simptom trudnoće?
hvala na odgovorima
mamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 22:03   #2072
pa budući da se ovulacija događa prije trudnoće, ne znam kako bi mogla biti simptom... simptom trudnoće je nešto što se javlja nakon začeća
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 19:29   #2073
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
pa budući da se ovulacija događa prije trudnoće, ne znam kako bi mogla biti simptom... simptom trudnoće je nešto što se javlja nakon začeća
ok, možda sam krivo postavila pitanje.mislila sam da li je ta ovulacija bolnija, kada iapk dođe do začeća?

Zadnje uređivanje mamini : 12.11.2011. at 19:34.
mamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 21:21   #2074
Pa zasto bi bila? Ti stalno ovuliras, tijelo ne zna dal ce taj mj doci do zaceca...
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 08:43   #2075
Hej cure.
Ako sam promašila temu ispričavam se.
Trebala bih napraviti ona 4 brisa. Moja privatna giniekologica me šalje u Rockfelerovu po epruvete.
Zanima me da li se te epruvete moraju podići isti dan kada se radi pretraga ili ih recimo mogu podići danas a sutra ići raditi briseve?
I da li se možda te epruvete mogu kupiti negdje da ne moram ići u bolnicu po njih?
Hvala!
__________________
2012
2014
mogvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 09:23   #2076
Quote:
mogvaj kaže: Pogledaj post
Hej cure.
Ako sam promašila temu ispričavam se.
Trebala bih napraviti ona 4 brisa. Moja privatna giniekologica me šalje u Rockfelerovu po epruvete.
Zanima me da li se te epruvete moraju podići isti dan kada se radi pretraga ili ih recimo mogu podići danas a sutra ići raditi briseve?
I da li se možda te epruvete mogu kupiti negdje da ne moram ići u bolnicu po njih?
Hvala!
...na zdravlju imaš posebnu temu: 4 ciljana ginekološka brisa pa pitaj tamo...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 22:22   #2077
ne znam da li smijem tu oglašavati,ako ne smijem neka maknu post,prodajem lh trakice za ovulaciju(33kom) ,toliko mi je ostalo,a više mi ne trebaju,ostala trudna iz prve , za 100kn sa poštarinom
ponudastvari is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 18:00   #2078
Quote:
Bekace kaže: Pogledaj post
Marulju sam pila i nista se nije popravilo, pocela sam sa nocurkom pa cemo videti. hvala na savetima i javljam obavezno, a do tada nastavljam sa pa cemo videti dal nocurak deluje
Ja pila kapsule nocurak za plodnu sluz 1300mg od Natural Wealtha ali nista nije pomoglo ali pila sam samo 15 dana (do 15estog dana ciklusa)pa je mozda bilo jos rano za rezultate..probat cu i ja snjima i ovaj ciklus evo danas mi je prvi dan novog ciklusa pa cu vidjeti i ja..ali u prvom cillusu s nocurkom ama bas nista sluzi nisam primjetila vise.a ovaj ciklus idem i na folikulometrije+ciljane..
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 19:56   #2079
Niti meni kapsule noćurka nisu pomogle...a budući da sam pročitala da mogu djelovati i na hormone, ne želim ih više piti
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 20:09   #2080
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Niti meni kapsule noćurka nisu pomogle...a budući da sam pročitala da mogu djelovati i na hormone, ne želim ih više piti
kako mogu djelovati na hormone???meni je ovaj put menga dosla cak jedan dan ranije a inace mi uvijek kasni nekoliko dana prosli ciklus mi je kasnila 9dana stigla je na 40dc a sad mi menga stigla na 31dc sto je super..neznam kako nocurak nepovoljno djeluje na hormone,ja znam samo da se nesmiju piti nakon ovulacije jer u slucaju da do zaceca dođe mogu nepovoljno djelovati na plod pa se piju do ovulacije i znam da meni nisu pomogle u prvom ciklusua za ostalo ne znam
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.