Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2011., 18:18   #41
Quote:
a7x kaže: Pogledaj post
mopsić je prekrasan, tak je drag i sladak


A tek tvoj šlampavi klemponja, tamo mlad, pa vec radi gluposti

Zakon je
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 18:26   #42
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post


A tek tvoj šlampavi klemponja, tamo mlad, pa vec radi gluposti

Zakon je

ma kad je u parku full se oslobodi sa Benom i nema šanse da mu išta pokvari veselje i igru
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 17:15   #43
mi smo danas bili prvi puta u trnskom
i bas nam je bilo lijepo
pesonju su svi vidjeni psi stavili na njegovu trenutnu poziciju, sto ce reci - tamo negdje u rang s mravimaal se istrcao, iskakao, dosta vremena proveo u rupi ispod klupice skrivajuci se i sad spava vec dva sata u svojoj kutiji

zao mi je jedino da su one spravice strgane i - koliko sam vidjela - ljudi bas ne kupe za psima - ja sam isla pokupit za nasim pa sam skoro ugazila u tri hrpice razlicitih velicina i stupnjeva raspadanja
takodjer, na jednom dijelu (kod ulaza, onog blize superandriji) je rupa u ogradi pa obratite paznju, ja cu probat iskopat cija je to briga pa javit da dodju pokrpat
SpaceDancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 13:25   #44
jel gotov taj park u utrinama? anybody? da svratimo danas, al nismo baš blizu, pa pitam? fala.
Chavela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 09:24   #45
Quote:
Chavela kaže: Pogledaj post
jel gotov taj park u utrinama? anybody?
Nije.
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 22:19   #46
Meni nisu jasni ti ljudi koji ne skupljaju iza svog psa,pa ako imaš psa onda imaš i odgovornost da se brineš o njemu,pa tako i skupljaš drek,ako ne zbog nikoga onda zbog sebe da ti ili tvoj pas ne bi stao u to. Ne može se više hodat normalno po livadi iza moje zgrade,nekoliko sam puta i stao u drek. A kaj se tiće toga da pustim psa samo tako bez lajne u taj park nisam baš za to. Bojim se najviše agresivnih pasa. Već sam imao loše iskustvo. Vlasnik je šetao Boksera bez lajne i taj je pas došao do mog i ugrizao ga i moj je zacvilio,a da ga nisam potegnuo sa lajnom i svojom brzom reakcijm(skoro sam ga zadavio,ali morao sam to napraviti) spasio moglo se dogoditi i nekaj puno gore.A kaj bi tek bilo da moj nije bio na lajni ne želim ni zamišljati.
ZDENISLAVSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 23:05   #47
Quote:
ZDENISLAVSKI kaže: Pogledaj post
Bojim se najviše agresivnih pasa. Već sam imao loše iskustvo. Vlasnik je šetao Boksera bez lajne i taj je pas došao do mog i ugrizao ga i moj je zacvilio,a da ga nisam potegnuo sa lajnom i svojom brzom reakcijm(skoro sam ga zadavio,ali morao sam to napraviti) spasio moglo se dogoditi i nekaj puno gore.A kaj bi tek bilo da moj nije bio na lajni ne želim ni zamišljati.

hm,ne znam što zapravo reći,razumijem strah i brigu za ljubimca ali opet neke stvari koje nama izgledaju strašno su za njih sasvim normalne , ne kažem da bokser nije ugrizao tvoga,dapače,vjerujem da ima ohoho pasa koji se vole malo zaletiti na druge ali to nije razlog da ne pustiš svoga sa vremena na vrijeme da se igra sa drugim psima mislim da dok su ljudi normalni i psi će bit

evo večeras smo bili tamo oko 20h i neki mali pes od 9kg se zaletio na moga i isto ga gricnuo, ovaj je cvilnuo i počeo trčat za njime, na kraju su se sat vremena natjeravali uokolo
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 23:16   #48
Quote:
a7x kaže: Pogledaj post
evo večeras smo bili tamo oko 20h i neki mali pes od 9kg se zaletio na moga i isto ga gricnuo, ovaj je cvilnuo i počeo trčat za njime, na kraju su se sat vremena natjeravali uokolo
Dosao sam tamo danas u 3h i nikog zivog nije bilo pa sam otisao na nasip :/
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 23:34   #49
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Dosao sam tamo danas u 3h i nikog zivog nije bilo pa sam otisao na nasip :/
aaaaaaaaaa to sam ja kriva -.-' pretpostavila sam da ćeš do nasipa tak da nismo ni išli popodne na igralište...sad mi je tak jer je Ben cijelo vrijeme bezvoljan i baš bi mu Jackie dobro došao za igru
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 23:57   #50
Quote:
a7x kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaaa to sam ja kriva -.-' pretpostavila sam da ćeš do nasipa tak da nismo ni išli popodne na igralište...sad mi je tak jer je Ben cijelo vrijeme bezvoljan i baš bi mu Jackie dobro došao za igru
Da steta jer sam bio i sa stafordicom koja bi sigurno Reva izmorila... Na nasipu je opet bilo stene CC, a i jedan prekrasni dogo . Bas je bilo puno ljudi i pasa...

Zadnje uređivanje Jackie10 : 23.01.2012. at 00:04.
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 05:30   #51
Jel gotov taj park u Utrinama, pa da se i mi dođemo igrati?
Tabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 09:54   #52
fali jedan veći dio ograde prema sr njemačke, a ni vrata nisu postavljena... ne znam jel vam to smeta
čini mi se da bi moglo brzo biti gotovo
malikali is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 10:30   #53
Nebi baš rekao da vole malo gricnuti i da je to dio igre. Meni baš i nije izgledalo dio igre kad je Bokser ugrizao moga,a ni mome psu vidio sam to po njemu,zato sam ga i povukao sa lajnom skoro ga zadavivši. A vlasnici tog psa tak skulirani ko da ništa nije bilo,a da je taj pas nedaj Bože usmrtio moga još bi ja bio kriv kak sam to čuvao psa,a njihov je bio bez lajne ne moj i on je prišao mom i još oni govore pusti nek se igraju neće mu ništa. Poludio sam bio,digli su mi tlak na 500. Ima puno slučajeva da su agresivni psi izgrizli na smrt nekog psa i uvijek je to bio neki agresivni pas. Ja bi uveo puno stroži zakon za držanje tih pasa. U Americi ne smije bilo tko biti vlasnik takvog psa imaju stroge zakone kaj se tiće toga. Ako za posjedovanje oružja treba imati dozvolu i ne smije ga imati bilo tko samo tako, ne vidim zakaj to nebi bilo tak i sa agresivnim psima.
ZDENISLAVSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 11:41   #54
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Da steta jer sam bio i sa stafordicom koja bi sigurno Reva izmorila... Na nasipu je opet bilo stene CC, a i jedan prekrasni dogo . Bas je bilo puno ljudi i pasa...

ma znala sam da ak fulam da ću fulat epski , ništa morat ćemo se onda svi dogovorit za jedan od narednih vikenda ak bude ovako lijepo vrijeme
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 12:22   #55
Ja sam sa svojom išla u Vrbane u park i Trnsko. U Vrbanima sam bila samo jednom- vlasnici su naprosto čudni(nisu svi da , ali oni koji su tada bili tamo jesu), nemam nikaj protiv pit bula niti bilo koje druge pasmine ali kada vidim da im je vlasnik sirovina i onak stoje i ne korigiraju svoje pse na vrijeme, nego kao da se nada da se psi malo "igraju" sa krvi i komadima mesa drugog psa, takav sam dojam dobila....
Uglavnom nikada više se nisam vratila....
Trnsko mi je ok, ima normalnih pasa i par ludih koji se kao igraju da grizu mislim mogu se oni igrati brate kako žele , ali nema da mi grizu mog psa. Ja svom psu dopuštam da se "igra" i od malena se igrala sa jednim JR i izdaleka izgledalo je ko da se kolju a bili su BF, mislim to su bili koma zvuci ali zna se da pas nikada ne cvili, nikada nema krvi ili nema režanja i takvih gluposti...
U svakom parku ima jedan postotak pasa koji su agresivni ili su vlasnici idioti i boli ih briga kaj im radi pas, nažalost to odmah treba skupno napast takve vlasnike jer inače će svi patiti zbog manjine.
Tabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 12:30   #56
ali neke pasmine se jednostavno tako igraju
naši se toliko zanesu u igri da tek kasnije primjetimo krvavo uho. zaraste i ajmo dalje. neće mu otpasti, niti ga boli.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 15:40   #57
TIMBALANDICA kojeg ti psa imaš vjerojatno nekog agresivnog sudeći po slici? Tak da nije isto uspeređivat tvog psa i mog cavaliera.
ZDENISLAVSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 15:50   #58
Zašto bi moj pas bio agresivan? po čemu to zaključuješ?
ma nemoj, a tvoj cavalier je baš super i dobrica samo zato jer je cavalier??
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 15:50   #59
Mog psa je ugrizla mala čivava, i mala ranica je bila dovoljna da se bakterije uvuku i kasnije sam imala oko 2 mj. problema sa tim. A da samo ne govorim koliko je to novaca sve došlo- uglavnom preko 1000 kn. Ne kažem da je možda taj ugriz bio glavni uzorak ali je sigurno pomogo u svemu, a i veterinar je to potvrdio. Svaka otvoren ranica pa iako je savim mala je opasna za peseke, zato jer kopaju, idu u blato itd... Zato nikako ne dozvoljavam da mi psa grizu, jer se kao igraju, jer to nije igra..bez uvrede tako se ti psi mogu zaigrati i sa klincima i malo škljocnuti zar ne? Ja to svojoj ne dozvoljavam, i ona to zna....
Sumljam da ikakva igra u kojoj se neki pas ozljedi može biti ugodna...možda se varam, ali u parku za pse mislim da se treba poštivati neki red...
Tabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 15:59   #60
znam, ali ne mogu ja svom psu zabraniti kako se on igra. kako da mu kažem? daj nježno se igraj?
jbg, koliko ja znam svaki pas si nađe parnjaka koji mu odgovara za igru.
neki pas je više osjetljiv,neki manje.

ma vidiš i sama koji pas tvom psu odgovara za igru
a to što nekada se ogrebu, ozlijede, ja to ne mogu spriječavati...jbg,to je sve njima igra. tebi je možda grubo ali što ćeš...
da tvom psu nije odgovarala takva igra ili bi se okrenuo i otišao ili bi zarežao i pokazao tom drugom psu da mu se ne sviđa takva igra.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.