Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 01:25   #21
Ooo Spadalica ime promenila ...ja zaboravila da se i zvala drugacije

Cestitamo i kumi :klap:

Inace Aysha i meni je bas ovaj u srcu :

Quote:
aysha kaže: Pogledaj post


I nije zbog titule...nego zbog folikula

iako je tehnicki genijalan
adalet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 07:14   #22
Dobro jutro lipe moje,
Evo s pogledom unatrag medalja za vol1. zasluženo

aysha canim prelijepo, veselo i navdušeno otvaranje kako priliči i tebi i ekskluzivnom Otelu Uvojak koji odiše romantičnim stilom i interijerom, veselim raspoloženjem i neizmjernom ljubaznošću. Želim da nam ovo novo zdanje pruži mnoštvo zajedničkih druženja uz puno lijepih trenutaka veselja.
veselo buđenje





bujrum

ajte ćaos
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 07:33   #23
Dobro jutro Otelski narode, evo jedan, taze, frišak za buđenje

amibel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 08:11   #24
jutreko Otelijerke



fino ste bome uredile ulaznu portu Otela :topek:

Quote:
Lilly 77 kaže: Pogledaj post
Da se upisem... Znači otvoren Otel..mašala! Hoće li biti konkurs za portira ili nastavljam sa radom do penzije..? Aysha, prekrasan prvi post, neka ima umuta,ostalo ćemo lako..

Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Evo i mene!
Kud mice mace tu i ja.
u sinoćnjem uzbuđenju, te epka, te zatvaranje, te otvaranje sam previdila cmokić poslati našim dragim lilly i dragonici


mislim, ovo je ono početno hvala-molim-izvolte ali proći će nas...znamo se već ohohoho ali svejedno lijepo se je svima javiti

Quote:
Romanaromani kaže: Pogledaj post
Dobro jutro lipe moje,
Evo s pogledom unatrag medalja za vol1. zasluženo

cijeli ti je post ali koristim ovaj dio da se nadovežem, naime htjela sam već i u uvodniku navesti i to al mi se nekako činilo da će post biti predug iovako je aman.

Tri zahvale:
1. Mrs. Nikolini koja je otvorila temu Kerima&Fatme i tako nam stvorila mjesto za koje valahi na početku nisam vjerovala da će zaživjeti ...iz toga se izrodila jedna divna atmosfera, kuckalo se jer smo našle mjesto srca svoga, i na koncu smo dogurale do 2.vol. - hvala joj!
2. witchici i ostalim modovima koji nas ovdje ne udaraju po prstima i ne gnjave upozorenjima - čistač je zgodno imati virt. prostor u kojem ne trebaš paziti kako ćeš što...jel, jest da nam se ne upisuje u radnu knjižicu al božemoj-nemreš i ovce i novčeke
3. mi smo svi gledatelji raznoraznih serija koje nam navdušene prevoditeljske ekipe posluže na razumljivom jeziku, svima njima jedno Veliko Hvala za trud, brzinu i volju - bez njih teško da bi bilo svega ovoga

ami
baš mu crvena stoji
šteta da gifići glasa nemaju jer Enginove intonacije kojima je rešetao Husejna su bile maestralne
i još jedan uhhhh! moment bio je kad ga je odgurnuo tamo u kancelariji - možda i ponajbolje što sam ja od njega vidjela, tako snažno, tako uvjerljivo...briljantno!

spadalici i kumi čob joj čestitke za novi nick, nisam ni skužila ja je drugačiju i ne znam

nadam se da će i ostatak ekipe naći put do nas ;putokaz;

mah-mah
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 10:48   #25
Jutro žene, otpozdravljam svima još iz Vol 1 kome nisam stigla jučer, lijepo vas je svih vidjeti i čitati.
aysha hvala na prvoj kavici, Romana i hvala na doručku

Pozdravljaju vas prvi domaćini našeg Otela u čiju čast je ovaj objekt onomad otvoren



da bi postao zvijezda turističke ponude, hvaljen, ali i osporavan (naravno, sa sigurne udaljenosti kako to obično biva),citiran, i uvijek pun (a nekad i pre-bookiran), te nova ultimate destinacija za celebrity vjenčanja.


I tako, prva sezona u i oko prvog Otela je trijumfalno završena (ma šta neki mislili o tome ) jednog listopadskog dana, lijepog kao da je rujanski.
A druga, u novom zdanju „Otela Uvojak“ 2.0, je počela predivnim i nadahnutim ayshinim uvodom (iako, ništa manje nismo ni očekivali) i umutom da će biti još bolja i da će gosti biti na visini zadatka .
Jer osoblje, od diretura nadalje, je naravno neprikosnoveno i nezamjenjivo i bez konkurencije .

Za one čija smjena ne počinje u ranu zoru, buđenje uz kavu, vrhunsku, kao i sve što naš Otel nudi




I još weather report/bollettino meteo/vremenski izvještaj: želim vam ugodan ovaj predivan sunčani dan kasnog ljeta, još jedan kao da je rujanski :ljubac svima:

.
Ivančica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 11:43   #26
Aysha, hvala na otvaranju, zaista je svecano.
Hvala i komsiluku na lijepim zeljama i sampanjcu.
Hvala svima vama sto postojite i uljepsavate mi dane.

Quote:
aysha kaže: Pogledaj post
Ovom leže lanci, bageri i gradnja. S dva prsta čudo stvori: TeKnički:

Najvise vas volEm sto ste tako nenormalne.

A da se ne zaboravi, da se od zaborava sacuva, plus je i prigodno jer Omerce momce trci sa svojom torbicom na ledjima prema Elif i avionu...
Jedna nezaborav torba...

Quote:
08.04.2012., 19:03 #653
aysha
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2011.
Postova: 1,461
Tko o čemu - ja o torbama
________________________________________



Sigurna sam da ćete se smijati kad vam ovo kažem. Kad su se pojavili tipovi za 69. a pogotovo onaj o odbjeglom groomu, prva stvar koja mi je pala na pamet bilo je kakvu će torbu mladoženja ponijeti. Stvarno!
To me toliko svrdlalo da sam iste večeri krenula s pretpostavkama: kofer – čak ni koferčić - ne dolazi u obzir – pa ne ide zauvijek!; s rukama u džepovima se nikamo ne putuje, bar ne na par dana; sportski ruksak – suviše liči na Enginov RL; neka seljačija od torbe – o ne! neće mu valjda to uvaliti, garant će biti nešto bolje; i tako, tko o čemu ja o torbama...
...i... dođe i perşembe...odbrojavaju se zadnje minute i ukaza se çanta.Šta da vam kažem o radosti mojoj pregolemoj kad sam je ugledala.
Kad je djelićem epizode kraljicom postala jedna pristojna, muška bež torba u kojoj stane donji veš i par majica, četkica za zube i britvica (o sadržaju sad možemo naširoko) meni bi nešto drago što ni tu, na tom običnom detalju nisu falili. Premašili su moja očekivanja.

Torba koju je zamislio provući neopaženo razotkri putnika koji zastade na hodniku pribit unakrsnim ispitivanjem triju žena. Jedva je izvrdao do vrata. Od vrata nadalje spada u neku drugu priču.

Da se vratim na accessories. Ostao mi je još u sjećanju njihov povratak iz Ildira sa prvog ročišta. Te su umorne večeri borše frcale iz kamiončića. Njihova je prtljaga otkrivala i nesviklost na veliki grad i skromno imovinsko stanje ali i njihovu nostalgiju za zavičajem. U šarenim se plastičnim cekerima kočoperilo ljekovito bilje i sirevi, s osobitom pažnjom donešeni kao folklorna „ornamentika“ rodnoga kraja koja će ih neko vrijeme draškati mirisima i okusima.
Te su noći bili tako svoji sa tim torbacima da mi se sjadio njihov nostalgičan povratak, njihova zadaća istrajavanja u velikom gradu, njihov prokleti usud što ih je povezao u zamršeni čvor odnosa koje se ni Alexander the Great ne bi usudio mačem taknuti.
Sve je bilo, pa čak i prtljaga, natopljeno prostom ljudskom povratničkom tugom što se u kućerku u Goksu prelila u sirotinjsku radost što su se dokopali doma i imali gdje razastrijeti svu silu zavičajnih đakonija.
I onda je u košmaru istovara, u tom komešanju iznošenja bljesnula jedna divna istina. Ljude ili volimo ili ne volimo. Kad ih volimo volimo i njihovu unutarnju i njihovu izvanjsku prtljagu. Pamtimo svaku, pa i najbezvezniju stvar poput putne torbe primjerice. „Znam da je ova u sredini tvoja“ hrabro je ispalio Kerim svojoj dragani koja mu je tog popodneva prvi put prihvatila ruku.

Ta mi je rečenica pala na srce. Tresnula je snagom moćnijom i od slavnijih ljubavnih inačica koje su da vam pravo kažem već do zla Boga dosadne i neinventivne.
Moja memorijska kartica spakovala je to priznanje voljenoj u posebnu garderobu. Naknadno sam, silom prilika, tu ugurala još jednu torbu jer ona jednostvano nije mogla ostati nepospremljena. Pogađate – to je bila ona koju je netom oslobođeni uznik odbacio na asfalt i koja se u slowmotionu raspala od miline jer je njemu sretnome oslobodila ruku za dugo očekivani zagrljaj.
Putujemo dalje. Ja opet u oblake do četvrtka a vi kako hoćete.


Na zalost link na originalni post vise ne vrijedi, jer za cijelu tu Umutavu temu cini se na ovom forumu nije bilo mjesta...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:19   #27
iva, matrix

hahahahaha još se smijem kako sam zabrijala da je rujan, al iskreno sad sam došla izvana i vruće je kao u kolovozu...lupa južina sva sam ko da me vile nosaju dobro ive možeš to uzeti kao lajtmotiv savkog svog javljanja samo se ne udaljavaj

obećajem da neću servirati zeleno ili bar neću pretjerivati namig-namig

red je da i se mi pohvalimo kako smo dobre domaćice
taman je vrijeme ručka
nadam se da ova grančica ruzmarina ne smeta

i desert




Tek je zadovoljan


i tako...

moram još demonstrirati kako vjetar puše

trep-trep
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:02   #28
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post

hahahahaha još se smijem kako sam zabrijala da je rujan, al iskreno sad sam došla izvana i vruće je kao u kolovozu...lupa južina sva sam ko da me vile nosaju :rofl : dobro ive možeš to uzeti kao lajtmotiv savkog svog javljanja samo se ne udaljavaj .
Danas se nisam zafrkavala s tim, ovdje je takav divan sunčan dan, ugodno toplo, ali nije vruće ni sparno, (mislim, ja sam u sandalama i majici bez rukava) i gotovo potpuno tiho (u smislu bez vjetra), iako su bili najavljivali južinu (možda sutra).
Inače za ovo doba godine znači rujan-početak listopada je bilo karakteristično sa su s najmanje vjetra (ali to je bilo dok klima nije išla u kuki, tada je bilo normalno i da je u sedmom mjesecu sunčano i vruće)


Quote:
aysha kaže: Pogledaj post

obećajem da neću servirati zeleno ili bar neću pretjerivati namig-namig

red je da i se mi pohvalimo kako smo dobre domaćice
taman je vrijeme ručka
nadam se da ova grančica ruzmarina ne smeta
Bold
Ma cijela kompozicija slike, zajedno s ružmarinom: ako postoji raj (sektor mesojedi) ovako izgleda


Ali moraš servirati zeleno, tako da imam zašto žugat , a ko zna, možda mi se nešto i svidi.


Quote:
aysha kaže: Pogledaj post


:klopa :

Tek je zadovoljan


i tako...
da nastavimo zadovoljavati Teka,
a da nije isključivo čokoladni desert (iako, nema tog slatkog zadovoljstva do čokoladnog), malo voćnog osvježenja

Ivančica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:23   #29
Dobar dan!

Opasno ste krenule sa otelijerskom ponudom jela.... na sve one baklave, previše brate mili...

nego, ima li oĐe kakve muzike, a ?

uvojak

kod mene danas sunce sija, mašala.. red bi bio i da se štagod uradi , krečenje i tako to

e da, već par dana želim da odgovorim našoj dragonici ali zaboravim... nedavno je spominjala drage tragičarke... Nažalost, nisam s njima u kontaktu, one su izgleda zaboravile vorum.. a bile su baš super ekipa- mima sa svojim vježbama, vera wang- redovno posluživala doručkić, čara sa svojim ludostima, nata i njen Kivo.. nina.... ehh
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 17:29   #30
Da vidite kako nam se diretur izborio, da se Otel sinoć otvori:


Zadnje uređivanje amibel : 09.10.2014. at 17:38.
amibel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 17:59   #31
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post

baš mu crvena stoji
šteta da gifići glasa nemaju jer Enginove intonacije kojima je rešetao Husejna su bile maestralne
mah-mah
U to ime, uživajmo u bojama. Čini mi se magenta purpurna ili
Ne mari, stoji mu

amibel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 18:32   #32
ah uvojak lilly, baksam dursam tralalalalalalaaaalala
tragičarkama pozdrav ma gdje bile mah mah

baš sam i ja htjela muzičku ali nisam imala vremena tražiti, dok meso dok krompir dok palačinke... i tako

iva tebe nije teško zadovoljiti ko i Teka...aj nek je prvi ručak uspio a poslije ćemo već lako...sladoled izgleda gromski

bome na kontinentu (što bi reko malički Brzoja) puhalo bar na ovom mom sad sam išla mest terasu (mislim Otela jel) i bilo je smeća i za susjedova vrata by čob ;roflam

amibel
snimila sam sve gifiće između ostalog i ono odguravanje tu bi baš pasalo nešt malo sočnije muški npr "daj jebemti pusti me, štas me stiso"
a zinula sam kad sam ga viđela u crvenom, ono...baš doooobar, ni frizura mi nije pokvarila gušte (iako mi nije jasno što su ga ispeglali)
radeći gifiće (ja naučila ) uživala sam u Mutsa-finoj zurkici...rodila ga majka zafrkanog

nije mi jasno (imam rupetinu s KaraParama) otkud Omeru indicije da je Tajar ubica???

meni je epka bila dobra, baš bilo svega, naravno goruća stvar je ovaj bratski odnos, baš je obojao cijeli bolum
hebem ga i Husu jel baš morao ispast kreten na kvadrat, kakvo li će tek to biti razočaranje za Komisera, kad mu se ta kula sruši offfffff
a tek yenga kad sazna offfff offffff
a je nagazila Fatu, počupaše se ko dvi :klap:

evo njega u još jednoj kombinaciji s Umutom

zahvalan je bratemili
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 18:34   #33
Quote:
amibel kaže: Pogledaj post
U to ime, uživajmo u bojama. Čini mi se magenta purpurna ili
Ne mari, stoji mu

šta kažete za Omerovu jaknu
prvo sam mislila da nosi prslučić pa tek vidim da su rukavi druge boje

to moda? Tri boje - zeleno
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 19:24   #34
da malo proširimo orizonte

za naše dvije damice:

za onu koja još nije došla


i drugu - da nam ne ode



muzička: Vjetar
http://www.youtube.com/watch?v=fS7epbwFTlQ
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 19:44   #35
Čestitam vam na otvaranju Otela uvojak vol.2
Budite i dalje tako pametne, duhovite, lijepe i vrijedne

https://www.youtube.com/watch?v=tntOCGkgt98
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:07   #36
Kad god sam poželjela veselja i Umuta došla sam u Otel,dobila sam i ića i pića, što nije zanemarljivo,treba te kile održavati,kakva dijeta,sve su to moji zubi natukli
Naučila sam puno,još učim i veselim se druženju u novom Otelu
Što mogu kad su mi uvojci tako dragi ,srećom,Omeru će brzo narasti
Nazdravljam i sve vas
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:38   #37
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post
nije mi jasno (imam rupetinu s KaraParama) otkud Omeru indicije da je Tajar ubica???
Ja imam rupetinu u glavi , pa cu otprilike, koliko se sjecam. Kad pristignu pametniji neka ispravljaju.

Tayar je rekao Omeru kad je Asli onomad ubila Zerinku da kamere nisu radile u sobi, tako trazila vamilija, zbog jelte specificnog Aslinog stanja koje nije za javnost, da ne bi bilo traca i tako.
A onda kad je Metin sa snimkom Asli kako gura Zerinku dosao ucjenjivati Elif, ona je Omeru priznala istinu, jer zbog istine (presucivanja iste) pukla je tikva prvi put.
Situacija je jako sumnjiva, jer snimke koje do juce nisu postojale, sad su kaobajage ukradene iz Tayarove bolnice i u Metinovim rukama adut za ucjenjivanje.

Sem toga, kad je ubijen Aslin ficfiric od muza (kako se covjek zvao?) Omeru je bilo sumnjivo...ucitelj mu rekao da je oprostajno pismo pisano pod prisilom...
A onda je cimer (koji ga je i roknuo), zivahan i zdrav, umro od srcanog udara...i proradili Omeru klikeri...
Pa je Omerko posumnjao na Tayara i medikamente koji su mu kao vlasniku bolnice dostupni, a motiv je sto je Aslin muzek sevio Tayarovu ljubavnicu...

Uz sve, Tayarova ljubavnica je bila nestala, Tayar mu rekao da ga je napustila, spakovala se i otisla i da ne zna gdje je. A Omerce momce saznao da je nadjena na brodu, zavezana i ostavljena da umre od zedji.

Pa je Omer skontao da je Tayar kaznio ljubavnika svoje drage, svoju dragu, ali i da je glavni mutikasa koji se krije iza paravana uglednog bizMismena.

A sad moze biti i siguran u to (samo sto nema dokaza) jer je Tayara priveo sa nalogom, a odjednom nema ni naloga, ni tuzioca koji ga je potpisao (nestao covjek u nepoznatom pravcu). Neko posten to ne moze izvesti.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:38   #38
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post
Ovom leže lanci, bageri i gradnja. S dva prsta čudo stvori: TeKnički:

no fala kaj (ni)ste ostavile putokaz na staroj temi i samo da znate da mi se ne sviđa što ste stari otel samo tako napustile a da vrata za sobom zaključale niste.


i dajte mi napokon taj link LIJEPO VAS MOLIM!
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:43   #39
Pa adalet ugasila svjetlo umjesto zatvaranja vrata.

LinAk ces dobiti u PM.

EDIT: Ja gledala kod Ninocke, ali nema vise.
Trazim dalje.

Ne moze ti se poslati PM, cccc.
A ne znam smijem li linAk staviti javno.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 09.10.2014. at 20:54.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:51   #40
jel, pa nek se ja izubijam u mraku! krasno.

pa baš i ja tražim kod nine i nema. a uvijek ima.

jesam hvala
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.