Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2016., 17:00   #21
Misliš, zato što ima samo jedno oko?
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 17:01   #22
Teško mi je povjerovati da te neko ne bi htio zbog toga što nemaš vozačku dozvolu. Kako god, nema tog pritiska ili osobe zbog koje bih se ja natjerao na nešto što ne volim. Jednostavno, ako te ta cura nije htjela zbog tog "problema" onda ima neka kojoj to neće biti bitno.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 18:25   #23
Nikakvo, položi vozački.
karlovčanke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 19:21   #24
Ja jedini iz svog društva imam vozačku, a šanse da sretnem curu s vozačkom su mi iz iskustva jako male. Općenito, nekoga kome je bitno dal vozim i što vozim.

Vjerojatno se krećeš u krivim društvenim krugovima. Kao onaj frajer kaj je plakao jer ne može u fensi cajka klubovima naći skromnu dragu curu.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 23:36   #25
Quote:
Spellforge kaže: Pogledaj post
Trenutno imam 25 godina, od rođenja lijevo oko mi je oštećeno i potpuno beskorisno. Tak da su mi doktori rekli da mogu zaboravit vozačku zbog slabe procjene dupine. To je bilo dok sam još klinac bio tak da mi to nije smetalo, čak i kad su me starci pokušali naučit vozit nije mi išlo. Frustriralo me jer ne vidim dobro i moro sam okretat glavu u lijevo da vidim lijevu stranu.

Al sad kad sam stariji pojavljuju se problemi kod pronalaska cure, kako sam primjetio ne smeta im to kaj nemam auto. Nego činjenica da ne mogu vozit. Sve je super dok to ne spomenem.

Bio upoznao jednu curu na stanici, pričali dva tjedan i zaljubili se. Kad sam joj reko za moj problem, rekla je da joj ne smeta. Za par sati samo je nestala, blokala na fejsu, ignorirala poruke i pozive.

Tak da ja vas pitam za savjet. Kako pronaći curu, ako nemaš vozačke?
Nađi muda i budi muškarac.
A i troll si. :klap:
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 09:02   #26
Položi vozački.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 15:14   #27
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
dodes u limuzini sa soferom i nema ni pol problema

objasnio
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 15:21   #28

Ja bih se zapitala pišam li možda po krivom drvetu. Jebla te vozačka. Vrši bolju selekciju mete.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 00:10   #29
Quote:
Spellforge kaže: Pogledaj post
Trenutno imam 25 godina, od rođenja lijevo oko mi je oštećeno i potpuno beskorisno. Tak da su mi doktori rekli da mogu zaboravit vozačku zbog slabe procjene dupine. To je bilo dok sam još klinac bio tak da mi to nije smetalo, čak i kad su me starci pokušali naučit vozit nije mi išlo. Frustriralo me jer ne vidim dobro i moro sam okretat glavu u lijevo da vidim lijevu stranu.

Al sad kad sam stariji pojavljuju se problemi kod pronalaska cure, kako sam primjetio ne smeta im to kaj nemam auto. Nego činjenica da ne mogu vozit. Sve je super dok to ne spomenem.

Bio upoznao jednu curu na stanici, pričali dva tjedan i zaljubili se. Kad sam joj reko za moj problem, rekla je da joj ne smeta. Za par sati samo je nestala, blokala na fejsu, ignorirala poruke i pozive.

Tak da ja vas pitam za savjet. Kako pronaći curu, ako nemaš vozačke?
Kupis bicikl, pa nadjes curu koja vozi bicikl. Ak ne ide ni to, onda pocnes trcati, pa nadjes onu koja hoda gdje god ide.
ekho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 07:07   #30
nikad nemoj to govorit curi, to joj trebaš reći tek kad se zaljubi u tebe tj. kad upadne u zamku.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 23:40   #31
Nemoj da ti pada samopouzdanje jer je jedna djevojka pobjegla zbog tog tvog problema. Budeš već naišao na zrelu žensku osobu kojoj će to biti nebitno. Glavno je da ideš kroz život tako da se ne osjećaš nesigurno zbog tvog fizičkog nedostatka.

I što te briga ako ne možeš voziti, neka te ona pokupi za dejt autom. Emancipacija. Ako je žena takav snob da joj je bitno što voziš i voziš li, vjeruj mi, traži dalje.
Ethereal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 13:30   #32
Quote:
Spellforge kaže: Pogledaj post
Trenutno imam 25 godina, od rođenja lijevo oko mi je oštećeno i potpuno beskorisno. Tak da su mi doktori rekli da mogu zaboravit vozačku zbog slabe procjene dupine. To je bilo dok sam još klinac bio tak da mi to nije smetalo, čak i kad su me starci pokušali naučit vozit nije mi išlo. Frustriralo me jer ne vidim dobro i moro sam okretat glavu u lijevo da vidim lijevu stranu.

Al sad kad sam stariji pojavljuju se problemi kod pronalaska cure, kako sam primjetio ne smeta im to kaj nemam auto. Nego činjenica da ne mogu vozit. Sve je super dok to ne spomenem.

Bio upoznao jednu curu na stanici, pričali dva tjedan i zaljubili se. Kad sam joj reko za moj problem, rekla je da joj ne smeta. Za par sati samo je nestala, blokala na fejsu, ignorirala poruke i pozive.

Tak da ja vas pitam za savjet. Kako pronaći curu, ako nemaš vozačke?

Na boldano-kojik?! Ponekad me sram zenskog roda...

Naci ces curu na nacin da gledas sto prije u razgovoru reci za svoj problem pa makar neces trositi previse vremena i energije na glupace, a neka normalna ce vec naici. Nadam se da jednostavno nisi imao srece do sada, mozda se i kreces u krivim krugovima ili ti se svidaju djevojke koje su poprilicno povrsne (moze biti napadna sminka, odjeca i sl u pitanju), sigurno postoji neki obrazac pa razmisli i o tome.

Iskreno vjerujem kako postoji gro normalnih djevojaka kojima taj tvoj hendikep ne bi predstavljao apsolutno nikakav problem.

I da, slazem se s ovim Etheralom gore.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 20:28   #33
baš si u velikom problemu .... jer, bolje da ti vozaš curu nego ona tebe.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 22:11   #34
Rekla bih da nije stvar u autu, nego u tome kako ti izgleda oko. Cura je vjerojatno mislila da moze preci preko toga, ali shvatila je da ipak ne moze. 99% sam sigurna da nije do auta. A opet, ovo je US gdje su sve zene sponzoruse, a muskarci neiskvareni i posteni.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 22:50   #35
Pretpostavljam da zivis s roditelja i bez auta si. Ajde reci ti meni pravo, gdje bi sevio?

Razumijem te, meni je bila slicna situacija pa sam se bacio na cure koje imaju svoj smjestaj ili auto. Ipak mislim da imas drugih problema dok ti je nedostatak prijevoza samo zgodan izgovor
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 08:03   #36
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Rekla bih da nije stvar u autu, nego u tome kako ti izgleda oko. Cura je vjerojatno mislila da moze preci preko toga, ali shvatila je da ipak ne moze. 99% sam sigurna da nije do auta. A opet, ovo je US gdje su sve zene sponzoruse, a muskarci neiskvareni i posteni.
Pise da su se upoznali,dva tjedna spikali i zaljubili se sto demantira da je u pitanju njegovo oko i naglasio je da tek nakon sto je spomenuo da nema auto ni vozacku ova ga odjbala pa sad il ovaj laze za razlog il je ova fakat sponzorusa a oboje moze biti tocan odgovor

Na boldano odgovaram da sam neiskvaren i posten
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 10:21   #37
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Pise da su se upoznali,dva tjedna spikali i zaljubili se sto demantira da je u pitanju njegovo oko i naglasio je da tek nakon sto je spomenuo da nema auto ni vozacku ova ga odjbala pa sad il ovaj laze za razlog il je ova fakat sponzorusa a oboje moze biti tocan odgovor



Na boldano odgovaram da sam neiskvaren i posten


Ponavljam, mislila je da ce joj se moci svidjeti bez obzira na oko, ali zakljucila da se ipak ne moze navlaziti.
On se mozda zaljubio u nju, ona sigurno nije u njega. Da je, ne bi joj smetao niti problem s okom niti cinjenica da ne vozi.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 10:29   #38
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ponavljam, mislila je da ce joj se moci svidjeti bez obzira na oko, ali zakljucila da se ipak ne moze navlaziti.
On se mozda zaljubio u nju, ona sigurno nije u njega. Da je, ne bi joj smetao niti problem s okom niti cinjenica da ne vozi.
Cemu ga onda gnjavila 2 tjedna ahhh vi zene,ni same ne znate kaj i ko vam je dobar ni sto trazite i zelite (izuzetak za pojedinke) mislim ova se samo lijepo poigrala sa njegovim osjecajima
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 11:02   #39
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Cemu ga onda gnjavila 2 tjedna ahhh vi zene,ni same ne znate kaj i ko vam je dobar ni sto trazite i zelite (izuzetak za pojedinke) mislim ova se samo lijepo poigrala sa njegovim osjecajima


Za razliku od muskaraca koji uvijek znaju kaj traze.

Kaj? Cura nema pravo predomisliti se? Zasto si flertanje i svidanje okarakterizirao kao gnjavazu? Pa nisu bili u vezi dva mjeseca, nego su se dva tjedna dopisivali/vidali/stogod i zakljucila je da to nije to.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 11:12   #40
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Za razliku od muskaraca koji uvijek znaju kaj traze.

Kaj? Cura nema pravo predomisliti se? Zasto si flertanje i svidanje okarakterizirao kao gnjavazu? Pa nisu bili u vezi dva mjeseca, nego su se dva tjedna dopisivali/vidali/stogod i zakljucila je da to nije to.
Napisao sam "izuzetci" kod zena a tako i muskaraca jer nismo svi isti

Pa ja komentiram ono sto sam procitao a procitao sam da su se zaljubili,ne samo on vec i ona,to vise nije flertanje po meni
Zanimljivo mi je da je bas nakon eto 2 tjedna,bas nakon sto je on rekao da nema auto ni vozacku bas je tad odlucila ga iskljuciti sa svih mogucih kontakata sto je po meni jako bezobrazno ako mu je vec davala nadu tih 2 tjedna!
Ako je odustala mogla je biti barem fer prema njemu pa ga otkantati na neki lijep nacin a ne ovako! Bit ce da sam i ja jos uvijek u nekoj bajci iako sam prosao surov zivot
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.