Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2017., 22:40   #2001
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Zaludenost partiji hm, ili cisti interes ili zaludenost ideologijom dok ispod
stola svi se financijski fudraju bez imalo rada i rizika. Sve priko ovih zaludenih jednih, drugih i trecih. Oni im to omogucavaju, jebe se bauka za dom spremni on ce to osudit par puta godisnje i dobit glasove da kupi jos koji stancic.
Da, i mislio sam na zaluđenost ove sitne boranije tu s foruma ili onih staraca iz imotske krajine s druge strane.
Čak ne bih rekao da oni imaju ikakav materijalni interes od partije, a ideologiju vidimo da gaze bez problema. To je jednostavno nešto više, motivacija meni nedokučiva.

Valjda se radi o istoj pojavi kao i kod navijanja za neki sportski kolektiv
Brick Top is offline  
Old 12.01.2017., 22:44   #2002
Veselo je danas za desničarske lešinare, Bujanec isporučio novu porciju strvine.
Gray is offline  
Old 12.01.2017., 22:45   #2003
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Veselo je danas za desničarske lešinare, Bujanec isporučio novu porciju strvine.
Hm, da, u svemu ovome je Bujanec glavni problem.
Rory Delap is offline  
Old 12.01.2017., 22:48   #2004
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Hm, da, u svemu ovome je Bujanec glavni problem.
Nit sam to napisao, nit se to može izvući iz mog posta. Ili se u svakom postu mora pisati disklejmer da je nasilje nad ženama loše? To je nešto što već ne znaš?
Gray is offline  
Old 12.01.2017., 22:49   #2005
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Da, i mislio sam na zaluđenost ove sitne boranije tu s foruma ili onih staraca iz imotske krajine s druge strane.
Čak ne bih rekao da oni imaju ikakav materijalni interes od partije, a ideologiju vidimo da gaze bez problema. To je jednostavno nešto više, motivacija meni nedokučiva.

Valjda se radi o istoj pojavi kao i kod navijanja za neki sportski kolektiv


Ja samo zna da bi i slijepi vidio da se radi samo o cistom interesu ili moci koji rezultira imovinskom koristi.

Valjda im je to kao nekako bolje da krade moj nego tuđi.
U svakom slucaju lopov do lopova, da si oni bar sposobni lopovi pa da daju i drugima, ovi moderni priposteni stezu remen svima osim sebi. I drze predavanja kako su drugi lopovi a oni posteni
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 12.01.2017., 22:51   #2006
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Ili se u svakom postu mora pisati disklejmer da je nasilje nad ženama loše? To je nešto što već ne znaš?
To je svakome deklarativno jasno. A onda dođe nešto ovakvo i hrpa ljudi se čudi kako agresijom doživljavamo čovjekovo urlanje, nabijanje, prijetnje da će krenut razbijat po kući (!) kao odgovor na njenih par riječi, kakve god one bile. Isti vrag kao 'zašto je nosila suknju' ili 'dobar je on, tuče samo kad se napije', s tim da žena čovjeka nije ispitivala nekakva nebeska izmišljena pitanja, već o ljubavnici po kojoj je skakao dok je ona hodala po kemoterapijama.
-SOMEBODY- is offline  
Old 12.01.2017., 22:53   #2007
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Hm, da, u svemu ovome je Bujanec glavni problem.
Lalovac je politički mrtvac, kako god ova priča završila. Ne vidim ga više kao kandidata na nikojoj funkciji jer će se uvijek izvlačiti ova snimka van. Ako se uspostavi da ipak nije kriv za nasilje u obitelji, a Bujanec ga je "ubio" objavljivanjem te snimke, onda bih rekao da je Bujanec ipak glavni problem.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 12.01.2017., 22:53   #2008
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Nit sam to napisao, nit se to može izvući iz mog posta. Ili se u svakom postu mora pisati disklejmer da je nasilje nad ženama loše? To je nešto što već ne znaš?
Ma ne, samo je zanimljivo kada neki političar sa desne strane napravi pizdariju onda je to strašno, eh, ali kad neki partijski napravi sranje onda se u 60% upisa ljudi toliko ne bave političarom i činom već onim tko je to iznio. Ne može se ne primjetiti to.
Rory Delap is offline  
Old 12.01.2017., 22:55   #2009
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Lalovac je politički mrtvac, kako god ova priča završila. Ne vidim ga više kao kandidata na nikojoj funkciji jer će se uvijek izvlačiti ova snimka van. Ako se uspostavi da ipak nije kriv za nasilje u obitelji, a Bujanec ga je "ubio" objavljivanjem te snimke, onda bih rekao da je Bujanec ipak glavni problem.
Ma kakvi politički mrtvac? Ni blizu tog. A i treba, na stranu što mlati ženu, ali taj je u tom SDP-u jedini pametan, pametan mislim u svom području djelovanja.
Rory Delap is offline  
Old 12.01.2017., 22:55   #2010
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Ma ne, samo je zanimljivo kada neki političar sa desne strane napravi pizdariju onda je to strašno, eh, ali kad neki partijski napravi sranje onda se u 60% upisa ljudi toliko ne bave političarom i činom već onim tko je to iznio. Ne može se ne primjetiti to.
Nije problem tko je iznio, vec nacin.

Uz razbijanje mobitela stavlja se slika natucene noge.

Dira se u izvornu snimku produzujuci ju da bi se stvorio jos gori dojam.

Cista manipulacija osudjenog narkodilera.
dokle-vise is offline  
Old 12.01.2017., 23:00   #2011
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Ma kakvi politički mrtvac? Ni blizu tog. A i treba, na stranu što mlati ženu, ali taj je u tom SDP-u jedini pametan, pametan mislim u svom području djelovanja.
Imaš neki dokaz osim medija?? Ako imaš molit ću te u DORH da se ćim prije riješimo zlostavljača.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 12.01.2017., 23:01   #2012
Quote:
dokle-vise kaže: Pogledaj post
Nije problem tko je iznio, vec nacin.

Uz razbijanje mobitela stavlja se slika natucene noge.

Dira se u izvornu snimku produzujuci ju da bi se stvorio jos gori dojam.

Cista manipulacija osudjenog narkodilera.
Imaš isto mišljenje o člancima s Indexa? Ovdje ne vredi Bujanec jer je osudjeni narkodiler, tamo vredi članak kada znaš da je vlasnik Matija Babić koji je pravomoćno osuđeni kriminalac?
Rory Delap is offline  
Old 12.01.2017., 23:03   #2013
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Imaš isto mišljenje o člancima s Indexa? Ovdje ne vredi Bujanec jer je osudjeni narkodiler, tamo vredi članak kada znaš da je vlasnik Matija Babić koji je pravomoćno osuđeni kriminalac?
Jesi ti poslušao taj njegov intervju s Lalovčevom ženom? Pa Bujanec joj doslovno stavlja riječi u usta i konstruira priču za vrijeme razgovora.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 12.01.2017., 23:03   #2014
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Imaš neki dokaz osim medija?? Ako imaš molit ću te u DORH da se ćim prije riješimo zlostavljača.
Imam izjavu žene i snimku na kojoj se čuje da čovjek nije baš blag. No ajde nema pravomoćne presude pa OK. No da te pitam nešto, vjeruješ li npr da je kriminalac Sanader ili Zdravko Mamić?
Rory Delap is offline  
Old 12.01.2017., 23:04   #2015
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Imaš isto mišljenje o člancima s Indexa? Ovdje ne vredi Bujanec jer je osudjeni narkodiler, tamo vredi članak kada znaš da je vlasnik Matija Babić koji je pravomoćno osuđeni kriminalac?
Imas problem.
Veliki.
S citanjem.

Ponovo:

Quote:
dokle-vise kaže: Pogledaj post
Nije problem tko je iznio, vec nacin.
dokle-vise is offline  
Old 12.01.2017., 23:05   #2016
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Ma kakvi politički mrtvac? Ni blizu tog. A i treba, na stranu što mlati ženu, ali taj je u tom SDP-u jedini pametan, pametan mislim u svom području djelovanja.
Ti ne poznas lijevo glasacko tijelo... Josipovic je kaznjen zbog sitnica i ljevica je dopustila da na vlast radije dodje ovo nis-koristi nego da podrzi bezveznjaka. Milanovic je samo bio pretjerano arogantan i bezobrazan u izricaju i izgubio je izbore od hrpe glupana koji su zbog bezvladja i sumnji na sukob interesa srusili vlastitu vladu. Kajin je bio jedan od najpopularnijih politicara svih vremena u Istri i onda je izveo manevar s jednodnevnim umirovljenjem i povlastenom penzijom i zauvijek izletio iz sabora te izgubio lokalne izbore protiv anonimnog Flega...

I ti svejedno mislis da covjek s ovakvim optuzbama za obiteljsko nasilje ima sansu kod osjetljivog lijevog birackog tijela?
Cak i ako se ne uspije dokazati da se radilo o nasilju, ali ostane sumnja o tome, Lalovac je pa-pa, moze slobodno u ured za procjenu rizika neke banke.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Old 12.01.2017., 23:05   #2017
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Ma ne, samo je zanimljivo kada neki političar sa desne strane napravi pizdariju onda je to strašno, eh, ali kad neki partijski napravi sranje onda se u 60% upisa ljudi toliko ne bave političarom i činom već onim tko je to iznio. Ne može se ne primjetiti to.
U ovom konkretnom slučaju se bave onim koji je to iznio jer se radi o poznatom lažovu, muljatoru i desnom propagandistu. Naravno da ti je to čudno, drugo se i ne očekuje. Šteta što ne radi search pa ne mogu kopat po tvojim postovima ovdje na Politici, da vidimo koga si ti sve branio a koga napadao.
Gray is offline  
Old 12.01.2017., 23:06   #2018
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Jesi ti poslušao taj njegov intervju s Lalovčevom ženom? Pa Bujanec joj doslovno stavlja riječi u usta i konstruira priču za vrijeme razgovora.
Nisam, stvarno mi se ne gledaju Bujančeve emisije jer je čovjek Stanković desne strane. Poslušao sam snimku i pročitao propćenje.
Rory Delap is offline  
Old 12.01.2017., 23:06   #2019
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Bujanec je rekao kako je upravo zbog toga što je čekala da prođu izbori da podnese prijavu postupila vrlo korektno prema mužu, iako nije morala.
jako pametno i mudro
ostati doma sa nasilnikom dok ne prođu izbori?
ma super
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 12.01.2017., 23:08   #2020
Quote:
dokle-vise kaže: Pogledaj post
Imas problem.
Veliki.
S citanjem.

Ponovo:
Pa i način nije problem, još pogotovo kad kažeš da se radi o narkodileru, barem od narkodilera ne očekujem da je sa fotošopom na ti pa me ta slika ne čudi.
Rory Delap is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.