Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2017., 14:29   #1
Generacija 2016/2017

Izvol'te
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 14:32   #2
Jeeeej.

Saćemo ovdje laprdat.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 14:38   #3
Woohooo!
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 14:43   #4
Brzo ce 4 mj pa me eto

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 14:49   #5
Evo i mene....
z25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 14:58   #6
Jupiiii! Pozdravljam otvaranje nove teme!
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 15:17   #7
Sto se tice spavanja ja sam za onu "ne diraj lava dok spava" ja svoje nikad nisam budila po noci...dojeni oboje, super napredovali, popiskene pelene...u bolnici su rekli da treba al ja svejedno nisam...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
__________________
buhtlica
buhtla_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 15:43   #8
ajd i ja da ostavim trag ovdije
nadine-bubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 16:22   #9
Samo da se prijavim na temu
Cujemo se u ozujku! Do tada vas skicam
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 16:40   #10
Polly, pitala si tamo za zubiće, moja isto tako od cca trećeg mjeseca, danas evo ima 6 i pol i ni jednog zubića

Normalno je oko trećeg mjeseca da krenu sliniti i trpati sve u usta... A i skužila sam npr da moju jedan dan muče zubići, pa tri dana ništa, pa opet jedan dan pa opet ništa.... To je valjda tako normalno dok ne izrastu.
__________________
Yes, it is possible for me to behave. I just don't want to.
Luxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 16:42   #11
👋

Pollly koliko kapi oleovita dajes, jednu ili dvije?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
crazydiamond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 18:47   #12
Evo i mene!
drzimfige is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 18:53   #13
Friska tema

Pollly, moj mali je sa dva mjeseca počeo baš jako sliniti, toliko da je teško spavao, nije znao šta bi sa slinom, baš se vidilo da mu smeta. Nije do zubiju, nego im u to vrijeme dosta proradi lucenje sline, sad će biti tako slinavi do godinu i nešto
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 19:23   #14
Jel mazete bebe s kakvim kremama? Moj ima bas jako suhu kozu, po licu se bas peruta i ne znam jel bi ga probala malo s cim trackati. Kad ga kupamo kapnemo u vodu malo bademovog ulja, ne koristim nista drugo osim kreme za guzu.

Od jucer je krenulo bas vristanje par puta dnevno. Ne znam sto mu je. Bio je inace skroz tiha beba, kad je gladan malo bi zaplakao, tutnem mu sisu i tisina. Ostatak vremena nesto mrmlja i eventualno malo zastenje. Milina. Ovo mi je sad grozno, nismo se muz i ja jucer prvo uopce snasli sto bi s njim i bas ga je tesko bilo umiriti. Inace je skroz normalan, jede, kaka, ne grci se, samo nekad jako zaplace. Mislili smo da je mozda zub jer je poceo dosta sliniti i stalno gura ruke u usta, ali malo je ipak rano buduci da nema puna dva mjeseca jos i vidim sad pisete da tako nekako krece slinjenje.

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 21:10   #15
Opa, nova tema!

Polly, za listu. Dečko, 3

1.2017.
Glo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 21:30   #16
Generacija 2016/2017

Jel vam se desava da place u snu dok se budi i ine moze se probuditi... al bas onako jako place i ne kuzi da spava. Moze potrajati i 10 tak min?

I mlataranje rukama od nervoze, udaranje i grebanhe po glavi onako narvozno?
drzimfige is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 21:40   #17
Izmaglica, možda ima upalu uha. Čula sam da od toga bebe bas tako naglo zaplaču. Probaj mu lagano povuci usnu resicu, te lagano pritisnuti prema unutra onaj mali okrugli komadić (ne znam kako da objasnim, onaj dio šta je spojen sa glavom ), pa ako je upala uha pobunit će se. Taj sam savjet ja dobila..
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 07:02   #18
Quote:
Crveni Mjesec kaže: Pogledaj post
Izmaglica, možda ima upalu uha. Čula sam da od toga bebe bas tako naglo zaplaču. Probaj mu lagano povuci usnu resicu, te lagano pritisnuti prema unutra onaj mali okrugli komadić (ne znam kako da objasnim, onaj dio šta je spojen sa glavom ), pa ako je upala uha pobunit će se. Taj sam savjet ja dobila..
To mi je i sestra prvo rekla. Probala sam mu sad tako malo pritiskati u uho, ali ne reagira. Bilo me strah kako ce po noci, ali je fino spavao, vidjet cu hoce i danas imati te napadaje placa.

Jel vi bebe podrigujete po noci? Obicno mi se probudi oko 1, 2, najede se i zaspi opet ko klada pa mi ga je zao buditi, ali onda se probudi oko 4 i krene tiskati i tiskati i jedva opet zaspi i tako svakih sat vremena do jutra.

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 07:36   #19
Quote:
Izmaglica kaže: Pogledaj post
To mi je i sestra prvo rekla. Probala sam mu sad tako malo pritiskati u uho, ali ne reagira. Bilo me strah kako ce po noci, ali je fino spavao, vidjet cu hoce i danas imati te napadaje placa.

Jel vi bebe podrigujete po noci? Obicno mi se probudi oko 1, 2, najede se i zaspi opet ko klada pa mi ga je zao buditi, ali onda se probudi oko 4 i krene tiskati i tiskati i jedva opet zaspi i tako svakih sat vremena do jutra.

Sent from my SM-T210 using Tapatalk


Podrigujem ga. Ako duže traje, vratim ga spavati. Ovo što ti opisuješ mi prolazimo navečer. Kao da se muči prdnuti i kakiti.
Glo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 08:10   #20
Quote:
Glo kaže: Pogledaj post
Podrigujem ga. Ako duže traje, vratim ga spavati. Ovo što ti opisuješ mi prolazimo navečer. Kao da se muči prdnuti i kakiti.
I mi ovo prolazimo pred spavanje.
I to bas izrazeno od prije par dana, bez obzira na podrigivanje.
Na sisi se pocne trgati, grciti, izvijati, plakati, stisce jadan, tu i tamo uspije prducnut...jedno sat, dva traju te epizode i onda uspije zaspati. Jutros smo imali i ovo sto opisuje Izmaglica. Budjenje uz stenjanje svakih sat vremena. Evo upravo sam ga uspjela uspavati, vidjet cemo na koliko dugo.
Ne znam kako da mu pomognem i olaksam. Imam filing da samo radi toga ne moze normalno zaspati i dodje mi plakati skupa s njim. Hajd, sat vremena uspijem izdrzati, ali bude li se pogorsavalo ne znam sto cu.
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.