Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 04.02.2012., 16:05   #1
Talking Udio ženske erotike i odjevanja u aspektu xy ljubavi

Ovaaaj... s ovim segmentom se dosta često susrećem zadnje vrijeme pa mislim da je baš plodno tema za raspravu.

Htjedoh pitat, zašto se žena danas oblači isključivo erotično? Još više kakva su očekivanja takve žene u smislu upoznavanja, i kakvi tipovi žena stoje iza takvog oblačenja? Da li iščekuju seks na eks, da će upoznati više muškaraca, žele samo biti seksi.. ili žele biti zamjećenije od ostalih žena? Ili tako očekuju da će lakše privući ljubav svog života?

Inače meni uvijek su bile intrigantnije žene koje skrivaju svoju erotičnost. Osim što sam smatrao da su nježnije, romantičnije npr, nalazio sam i intrigantnije takvo što "razotkrit" upoznat njihovu narav i sve ostalo.

Danas zamjećujem da je teško naći tako diskretnu ženu. Na društvenim mrežama već se cure slikaju polako u grudnjacima, gole hebote čak i za one koje nebi nikad rekao da su to kadre učinit. Dečki takve slučajeve obično kvalificiraju kao "drolje".

Ono.. kakva točno žena može stajati ispod minice i razoktrivenog grudnjaka u javnosti, kakvih je sve više..? Nježna, romantična ili.. avanturistkinja?

Kakva su uopće vaša iskustva s curama koja se oblače "hot like hell"? Zanima me baš jer su mi takve uglavnom izgledale kao cure na koje se teško osloniti i izgraditi neki dublji odnos jer su im se upoznavanja sastojala samo od onih kojima je, moguće, "samo jedno na pameti", pa im je samim time bilo i mnogo teže pristupit.

Ukratko, zašto samo sexy? Zašto ne prikriveno i mistično više? I kakve su te "razoktrivene" cure u duši na kraju kak se kaže*
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger