Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2012., 12:24   #1
" Ti imaš nju, ja imam njega "

U vezi sam s dečkom 4 godine. Najbolja prijateljica je u vezi sa svojim dečkom par mjeseci duže, a međusobno smo svi jako bliski.
Prije mjesec dana slavila sam rođendan. Na kraju smo ja i njen dečko ostali sami. Pokušao je biti samnom, ali ja nisam ništa htjela. Nakon toga smo se ponašali kao da ništa nije bilo, ispričao mi se i sve smo pripisali alkoholu.
Do sinoć. Sve se brzo odvijalo i našla sam se u krevetu s njim.
Nisam nikad varala dečka i potpuno sam sigurna da ni on nju ne vara. Također, sigurna sam i da dečko i prijateljica neće ništa saznati. Problem je što neznam kako postupiti kada se to sljedeći put dogodi (imam osjećaj da hoće) jer mi se jako sviđa. Neću se moći kontrolirati.
Sve bi bilo lakše da se mogu udaljiti od njega, ali previše smo bliski i bilo bi prečudno. Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Što da radim?!!!!
nana12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:28   #2
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
U vezi sam s dečkom 4 godine. Najbolja prijateljica je u vezi sa svojim dečkom par mjeseci duže, a međusobno smo svi jako bliski.
Prije mjesec dana slavila sam rođendan. Na kraju smo ja i njen dečko ostali sami. Pokušao je biti samnom, ali ja nisam ništa htjela. Nakon toga smo se ponašali kao da ništa nije bilo, ispričao mi se i sve smo pripisali alkoholu.
Do sinoć. Sve se brzo odvijalo i našla sam se u krevetu s njim.
Nisam nikad varala dečka i potpuno sam sigurna da ni on nju ne vara. Također, sigurna sam i da dečko i prijateljica neće ništa saznati. Problem je što neznam kako postupiti kada se to sljedeći put dogodi (imam osjećaj da hoće) jer mi se jako sviđa. Neću se moći kontrolirati.
Sve bi bilo lakše da se mogu udaljiti od njega, ali previše smo bliski i bilo bi prečudno. Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Što da radim?!!!!


strah te, da ćeš ih povrijediti, al nakon karanja-nema kajanja.
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:29   #3
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
U vezi sam s dečkom 4 godine. Najbolja prijateljica je u vezi sa svojim dečkom par mjeseci duže, a međusobno smo svi jako bliski.
Prije mjesec dana slavila sam rođendan. Na kraju smo ja i njen dečko ostali sami. Pokušao je biti samnom, ali ja nisam ništa htjela. Nakon toga smo se ponašali kao da ništa nije bilo, ispričao mi se i sve smo pripisali alkoholu.
Do sinoć. Sve se brzo odvijalo i našla sam se u krevetu s njim.
Nisam nikad varala dečka i potpuno sam sigurna da ni on nju ne vara. Također, sigurna sam i da dečko i prijateljica neće ništa saznati. Problem je što neznam kako postupiti kada se to sljedeći put dogodi (imam osjećaj da hoće) jer mi se jako sviđa. Neću se moći kontrolirati.
Sve bi bilo lakše da se mogu udaljiti od njega, ali previše smo bliski i bilo bi prečudno. Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Što da radim?!!!!
poslije jebanja nema kajanja, jedna stara
plavusica99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:30   #4
au, pa odgovor se sam nameće...predložite i njima dvoma da se svi zajedno družite
...mislim pošto ste već toliko čvrstog karaktera da niste izdržali da završite u krevetu a partneri vam već tooooliko znače- jedina fer solucija bi bila omogućiti njima isto...mislim kad vam već toliko znače...
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:31   #5
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
U vezi sam s dečkom 4 godine. Najbolja prijateljica je u vezi sa svojim dečkom par mjeseci duže, a međusobno smo svi jako bliski.
Prije mjesec dana slavila sam rođendan. Na kraju smo ja i njen dečko ostali sami. Pokušao je biti samnom, ali ja nisam ništa htjela. Nakon toga smo se ponašali kao da ništa nije bilo, ispričao mi se i sve smo pripisali alkoholu.
Do sinoć. Sve se brzo odvijalo i našla sam se u krevetu s njim.
Nisam nikad varala dečka i potpuno sam sigurna da ni on nju ne vara. Također, sigurna sam i da dečko i prijateljica neće ništa saznati. Problem je što neznam kako postupiti kada se to sljedeći put dogodi (imam osjećaj da hoće) jer mi se jako sviđa. Neću se moći kontrolirati.
Sve bi bilo lakše da se mogu udaljiti od njega, ali previše smo bliski i bilo bi prečudno. Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Što da radim?!!!!

Uzivaj!

I nauci sto je to diskrecija i kako biti maksimalno oprezan!
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:34   #6
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
U vezi sam s dečkom 4 godine. Najbolja prijateljica je u vezi sa svojim dečkom par mjeseci duže, a međusobno smo svi jako bliski.
Prije mjesec dana slavila sam rođendan. Na kraju smo ja i njen dečko ostali sami. Pokušao je biti samnom, ali ja nisam ništa htjela. Nakon toga smo se ponašali kao da ništa nije bilo, ispričao mi se i sve smo pripisali alkoholu.
Do sinoć. Sve se brzo odvijalo i našla sam se u krevetu s njim.
Nisam nikad varala dečka i potpuno sam sigurna da ni on nju ne vara. Također, sigurna sam i da dečko i prijateljica neće ništa saznati. Problem je što neznam kako postupiti kada se to sljedeći put dogodi (imam osjećaj da hoće) jer mi se jako sviđa. Neću se moći kontrolirati.
Sve bi bilo lakše da se mogu udaljiti od njega, ali previše smo bliski i bilo bi prečudno. Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Što da radim?!!!!
Ne razumijem zašto nema takvih dilemi i razmišljanja prije nego se to dogodi.
Što god ti mi sad rekli, ti ćeš svejedno kasnije učiniti po svome.
I kao što si i sama napisala, dogodit će se to opet, i što ćeš učiniti- pojebati ćeš se. I jebati ćete se dok netko ne sazna ili eventualno dok se ti ne zaljubiš a on te odjebe po kratkom postupku jer ne želi ostaviti djevojku. Jednostavno.

Ostavi se toga dok još imaš šanse.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:34   #7
Tebe je sad strah da ćeh ih povrijedit?
Quote:
dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Ta rečenica je trenutno smiješna.
Kovrčava mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:34   #8
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
Problem je što neznam kako postupiti kada se to sljedeći put dogodi (imam osjećaj da hoće) jer mi se jako sviđa. Neću se moći kontrolirati.
ovo se clasha s
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Što da radim?!!!!
hajde, omaklo vam se jedan put, ali ti već planiraš sljedeći susret? i pri tom ne želite povrijediti najbliže osobe
barem se potrudi ne biti licemjerna.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:36   #9
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
Problem je što neznam kako postupiti kada se to sljedeći put dogodi (imam osjećaj da hoće) jer mi se jako sviđa. Neću se moći kontrolirati.


Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
Sve bi bilo lakše da se mogu udaljiti od njega, ali previše smo bliski i bilo bi prečudno. Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Što da radim?!!!!
Taj brod sa povređivanjem vama dvije najdraže osobe je isplovio.

Šta napraviti? Makar jedno od vas dvoje će prekinut svoju vezu, moguće i oboje. Grupica će se destabilizirat nastavili se vi ševit ili se oboje pravili blesavi kao da se ništa nije desilo.
Ako nijednom od vas to ne destabilizira vezu i to vaše društvance, utoliko gore; to bi značilo da oboje imate pocinčane želuce.
Do you hear that Mr. Anderson? That is the sound of inevitability.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:49   #10
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
au, pa odgovor se sam nameće...predložite i njima dvoma da se svi zajedno družite
...mislim pošto ste već toliko čvrstog karaktera da niste izdržali da završite u krevetu a partneri vam već tooooliko znače- jedina fer solucija bi bila omogućiti njima isto...mislim kad vam već toliko znače...
Ne losa ideja
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:50   #11
jebi to.
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:50   #12
jednog dana kad bude malo nacugan, ti dečku svom reci da te jako pali kad bi on tvoju frendicu poseksao, pa vidi kak će reagirat jer koliko kužim ti bi se i dalje htjela hopa cupa sa frendičinim dečkom.
Samo znaj, takve stvari nikad nefunkcioniraju na duži period :P
mariocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:53   #13
Quote:
Kovrčava mala kaže: Pogledaj post
Tebe je sad strah da ćeh ih povrijedit?Ta rečenica je trenutno smiješna.
Bravo kovrčava.Inače ne volim kovrčave cure,ali moram se složiti s tobom.
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:16   #14
Bože moj koliko kontradiktornosti u tome svemu!!
Malo bi se je.. a da nam ne uđe. Nažalost nema toga i poslije j... nema kajanja (ili ima ali je kasno).
Živi ti lijepo svoj život i pusti neka sve ide svojim tokom ili lijepo prekinite s partnerima i budite skupa.
OK povrijediti ćete ih za neko vrijema ali možda je to za njih bolje nego ovako.
A i prijedlog o 4-ki možeš uzeti u obzir
TaurusDomestic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:42   #15
zesci debilizam ako se mene pita...

Najbolja frendica, hahaha.

Nedo Bog ikome frendicu ko sta si ti jer kada najbolje frendica spava s deckom najbolje frendice onda je to dno dna...

Uostalom, niti jedna prava frendica nebi ni pomislila na decka svoje naj frendice ako joj je stalo do nje.. ali ti to ocito ne shvacas, zasluzujes da te se zgazi, da te on odjebe kad se zaljubis, da sve kaze frendici i da ona odjebe i njega i tebe... zalim te iskreno.

Lp
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:52   #16
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
zesci debilizam ako se mene pita...

Najbolja frendica, hahaha.

Nedo Bog ikome frendicu ko sta si ti jer kada najbolje frendica spava s deckom najbolje frendice onda je to dno dna...

Uostalom, niti jedna prava frendica nebi ni pomislila na decka svoje naj frendice ako joj je stalo do nje.. ali ti to ocito ne shvacas, zasluzujes da te se zgazi, da te on odjebe kad se zaljubis, da sve kaze frendici i da ona odjebe i njega i tebe... zalim te iskreno.

Lp
Da. S druge strane cetvorka bi rijesila sve ukoliko bi i ovo dvoje pristali.
To vise nije nikakvo prijateljstvo, ja ne bih mogla toj curi i decku na oci.
Ili cetvorka ili dupli raskid i prekid 'prijateljstva'. Sto kaze ona: 'Pored ovakvih prijatelja, neprijatelj mi ne treba'
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:52   #17
ovo kao da je pisalo dijete od 17 godina, potpuno nesvjesno onog što je napravilo 'najdrazim i najblizim osobama'.

Nju 'jebe' kak da se suzdrži da ga ne zajaši čim ga vidi, ne to kaj je sjebala dečka, frendicu...

jebali se jeste, dobro vam je, pa jebite se i dalje, kaj sad
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:53   #18
Predlažem dupli fuck:dobro se izjebi sa dečkom najbolje prijateljice, a istu zajedno sa svojim momkom jebi u mozak.
Ili ga to ispadne trodupli fuck? U svakom slučaju koristi kondom, to ti je jedini dobar savjet od mene.
Beggar90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:55   #19
Nemreš bit j***na i poštena. Da ga j***š.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:59   #20
Cime ces to "slucajno" sad pripisat?Sama si kriva i zasluzujes da nosis posljedice svojih djela.
Hannibal_DC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger