Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2013., 10:24   #181
Zadnja verzija koja se može jailbrekati za sada je 6.1.2. Ako kupuješ novi ipad vjerojatno je na njemu iOS 7. Jedino ako uzimaš polovni možda je vlasnik ostao na 5.1.


Sent from my iPhone 3gs using Tapatalk pro
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 07:23   #182
Evo i recenzije najnovijeg iPada - iPad Air
Bizarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 23:55   #183
Trebam preporuku bluethoot tipkovnice za iPad 3. Zanima me rade li naša slova na takvim tipkovnicama ako u postavkama ipada namjestim da je hardverska tipkovnica croatian pc?


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 18:49   #184
Isto pitanje. Hvala.

Sent from my HTC One using Tapatalk now Free
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 15:42   #185
trebam pomoc....dali postoji neki player za ipad pomoću kojega mogu film iz ipada prebaciti putem apple tv-a na telku...gledat ga na tv-u

hvala vam na pomoci
suomy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 17:51   #186
Quote:
suomy1 kaže: Pogledaj post
trebam pomoc....dali postoji neki player za ipad pomoću kojega mogu film iz ipada prebaciti putem apple tv-a na telku...gledat ga na tv-u



hvala vam na pomoci

Trebao bih moći putem airplaya.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kruno_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 12:26   #187
Quote:
suomy1 kaže: Pogledaj post
trebam pomoc....dali postoji neki player za ipad pomoću kojega mogu film iz ipada prebaciti putem apple tv-a na telku...gledat ga na tv-u

hvala vam na pomoci
Quote:
Kruno_21 kaže: Pogledaj post
Trebao bih moći putem airplaya.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Apple Tv je skup sport ( ca. 99€) i da preko Airplay bi morao ići!

No pošto sam novi u svijetu ipada i iOS-a tražio sam alternativu baš zato jer nemam apple tv ( i neću ga ni kupit), moja konfiguracija je:

1. Philips 55 PFL 6158K ....žicom vezan za router ( i wifi) uključen Wifi Smart Screen....
2. Notebook žicom na routeru, hardisk media dozvoljen pristup za share ( instalacijom DIVX instaliran je i DIVX media server)

3. suprugin PC u mreži izlistan i media dozvoljen pristup iz kućne mreže...

Philips ima aplikaciju My Remote ( koja uredno prenosi TV program na iPad Air + 4g LTE) sve radi čak i daljinski OSIM ....osim Simply share ..mada TV uredno izlista iPAD u mreži no pristup video snimakma na iPadu .....nitčevo!

izlista uredno Foldere ...i Camera roll i Photo i video ....no u njima ništa iako su preneseni na iPad!

E pa onda sam instalirao na iPAd Twonky Beam ( iPad app) koja ima inačicu i za iPhone ( Twonky mobile) s kojm mogu "skinut" sa kućne mreže ( bilo to sa supruginog PC-a ili mog Notebooka) video ili film ....dritto na iPAd....i onda prikazat na iPAD i samo klik na BEAM IT....i voila .....ureno pošalje na BIG SCREEN na TV! ....Twonky ne želi skinut na iPad DIVX filove i gunđa ( not suportet file) ali ako kliknem da beama sa Notebooka na TV UREDNO OBAVI POSAO! Isprobano sa svim mogućim video oblicima!

Mogućnosti Twonky beama za iPad Air...
1. play media from internet
2. play media from homenetwork on this device or your Tv
3. play media from this device
4. download media to this device for playback later
5. posebno za youtube menu....

poslije sam za 6€ dokupio modul DTCP kojim mi streama Tv programm trenutno na Tv prijemniku prikazan...no za to radije koristim original Philips app..jer mogu ugasiti LCD i sliku imat imat samo na iPAd...


istu stvar bi trebala radit i app Belkin media play ( koja je powered by twonky) i još je nisam isprobao! No upravo je skidam da usporedim sa Twonky i ostalima što ona može!

E ako netko zna kuda iOS sprema video koji je putem iTunes sa računala prebačen na iPAd .....tjedan dana skidam apple sve svece po katoličkom kalendaru i njihovim restrikcijama! Iako sam do nabave iPada bio protivnik svih kemijanja sa uređajima ( Android rootat npr) iPad će biti izgleda prvi koji ću morat rasturit sa JB-kom!

My Remote mi sa S3 uredno radi sa Simply share od philipsa.....ili sa twonky beam ( ima i android app) ....

No i svaki ozbiljniji proizvođač TV-a ima svoju app....Samsung, LG, Panasonic....ako ne tvornički onda od Zappo TV!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 12:00   #188
Ima li netko da je instalirao na iPad IOS7 ali da ne koristi originalni punjač, već zamjenski koji nije Apple-ov? Je li točno da se ne može puniti preko njega sa novim iOS-om?
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 14:25   #189
Kako skinuti sa youtuba pjesme na ipad i prebacit ih u mp3? Koja aplikacija?
os24a is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:24   #190
To ne može bez jailbreaka. Moraš prvo na računalo skinuti, tamo pretvoriti u mp3 pa preko iTunesa ili iTulsa ubaciti u ipad.


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk.
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 10:42   #191
Imam problemčić s Ipad 3. Preko App Store imam podešeno automatsko skidanje update i kad ga skine ručno ga pokrenem. Sve je radilo do 08.10, a nakon toga je skinuo 5 update i kad ga kliknem otvori mi dotičnu aplikaciju a ne započne update. IOS je 7.0.4. i napravljen je jailbreak, ali već duže vrijeme nisam ništa mijenjao. Svaka pomoć dobro došla, hvala
bbbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:50   #192
Nedavni update na IOS 8,0 mi je dobro usporio Ipad2 , sad mi nude IOS 8,10...dali ga je netko instalirao i kakva su poboljsanja....jeste li uopce nezadovoljni sa Ios 8 ?
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 00:10   #193
8.1 je dosta bolji i brzi od 8.0
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:31   #194
Da, i moj se ipad oporavio, a baš bio kašljucao na 8.0. Ponekad mi je touch na Safariju znao zaštekat, al sad opet sve ok.
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:37   #195
Trenutno imam verziju 5.1.1 s JB. Na koju razinu bi ga trebao doći, a da ne izgubim JB? I kako?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 19:56   #196
Možeš ga podiči samo najnoviju koja je 8.1.1 koja je jučer izašla. Možda još stigneš na 8.1 ako ga apple još potpisuje. Za 8.1 ima jailbreak a za 8.1.1 nema još pa ako trebaš jailbreak bojim se da si zakasnio. Podižeš iOS tako da ipad spojiš na iTunse i klikneš ažuriraj.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 13:48   #197
dali mi netko zna reći koju aplikaciju trebam da bih mogao na Ipadu normalno raditi sa wordom i excelom?
julka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:12   #198
Postoji tema o Potražnji aplikacija.
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 15:55   #199
Quote:
davor2210 kaže: Pogledaj post
Možeš ga podiči samo najnoviju koja je 8.1.1 koja je jučer izašla. Možda još stigneš na 8.1 ako ga apple još potpisuje. Za 8.1 ima jailbreak a za 8.1.1 nema još pa ako trebaš jailbreak bojim se da si zakasnio. Podižeš iOS tako da ipad spojiš na iTunse i klikneš ažuriraj.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
Hvala. Znam za podizanje preko itunesa.
Žao mi je JBa jer imam neke app koje su skupe, a i teme su mi puno bolje nakon JBa.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 16:24   #200
Izašao je JB za 8.1.1 pa slobodno podiži i ponovo jailbreakaj.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.