Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2007., 14:00   #41
I meni, priti pliz
Jojo Ungh is offline  
Old 07.10.2007., 16:11   #42
Evo baš sam danas naručila jednog za probu. Ne patim na originale, pa ak valja zakaj ne! Ostat će mi više love za nekaj drugo.
littlefoot78 is offline  
Old 07.10.2007., 17:12   #43
Quote:
littlefoot78 kaže: Pogledaj post
Evo baš sam danas naručila jednog za probu. Ne patim na originale, pa ak valja zakaj ne! Ostat će mi više love za nekaj drugo.
kojeg si narucila i javi iskustva!
lioness is offline  
Old 08.10.2007., 14:54   #44
fm parfemi

Evo ja imam te parfeme i testere!Ako nekoga zanima!
zsani82 is offline  
Old 08.10.2007., 14:57   #45
fm parfemi

Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
neka se i meni javi predstavnik
Evo ja imam te parfeme i testere..pa se javi!
zsani82 is offline  
Old 08.10.2007., 15:44   #46
sto ti njoj ne posaljes pm?
Ja sam slucajno nasla oglas za ove parfeme u fotokopirnici prije neki dan..zvala sam tu zenu,danas cemo se vidjet da mi da neke testere
Živkitis is offline  
Old 08.10.2007., 17:18   #47
Ne zelim prekinuti icije zadovoljstvo u prodaji tih jeftinih parfema no sumnjiva mi je valjanost tih parfema u smislu sastava... Koji je sastav u njima?

Inace u parfemima se moze naci benzena (a benzen unistava centralni zivcani sustav) stoga pazite sta kupujete jer u danasnjem svijetu ljudi zaraduju na sve i svacemu. Ja sam za kupnju originala, nikakvih kopija. To je sve previse dobro da bi bilo istinito. Netko tu nesto krije.

No kako kod nas u Hrvatskojh ima puno ljudi koji cim vide nesto jeftino zagrizu. Nije to bas tako. A to sve je zbog opceg stanja u drzavi. A tu vrijedi i ona stara "Koliko para toliko muzike."
Nhemesis is offline  
Old 08.10.2007., 17:19   #48
I jos zaboravih nesto. To FM Vam je isto sto i refan samo se prave da nije tako...
Nhemesis is offline  
Old 08.10.2007., 17:26   #49
zanima me zašto neki predstavnici kažu da se ne može naručiti pojedini tester, nego samo paket svih...a neki kažu da je komad 2,25 kn.... zbunjena sam malo.....
i neka mi netko objasni poštarinu , dostavu.........kolike su cijene toga.......
littlefoot78- na koji si način ti naručila???

te me još zanima na koji princip radi ona narudžba preko neta......???
NoSili is offline  
Old 08.10.2007., 19:39   #50
Quote:
NoSiliCone kaže: Pogledaj post
zanima me zašto neki predstavnici kažu da se ne može naručiti pojedini tester, nego samo paket svih...a neki kažu da je komad 2,25 kn.... zbunjena sam malo.....
i neka mi netko objasni poštarinu , dostavu.........kolike su cijene toga.......
littlefoot78- na koji si način ti naručila???

te me još zanima na koji princip radi ona narudžba preko neta......???
Ja sam ti reko da se ne mogu kupit testeri, al danas sam tek na cijeniku vidio da ih ima u ponudi...sori nisam uopće skužio, a i nisam ni razmišljo da bi ih neko tražio za kupit uopće...
Cijena poštarine ti je oko 35kn, zavisi o težini paketa, ali tu je negdje...
stils24 is offline  
Old 09.10.2007., 00:55   #51
Quote:
Nhemesis kaže: Pogledaj post
Ne zelim prekinuti icije zadovoljstvo u prodaji tih jeftinih parfema no sumnjiva mi je valjanost tih parfema u smislu sastava... Koji je sastav u njima?

Inace u parfemima se moze naci benzena (a benzen unistava centralni zivcani sustav) stoga pazite sta kupujete jer u danasnjem svijetu ljudi zaraduju na sve i svacemu. Ja sam za kupnju originala, nikakvih kopija. To je sve previse dobro da bi bilo istinito. Netko tu nesto krije.

No kako kod nas u Hrvatskojh ima puno ljudi koji cim vide nesto jeftino zagrizu. Nije to bas tako. A to sve je zbog opceg stanja u drzavi. A tu vrijedi i ona stara "Koliko para toliko muzike."
istina. a sta mislis, da u originalima nema stetnih sastojaka? isto ih ne valja nanositi na kozu, zato se ja vec 2 godine parfumiram samo po odjeci! sve je to isto sr..., isto stetno..
drugo, zar stvarno mislis da "tekucina" jednog originala kosta tolko kolko kosta? ma klinac, pola para ode na dizajnersku bocicu.. kod kopija ne placas bocicu.. paa, jer je nikakva uglavnom, najobicnija, bez kerefeka, kristalica, cipke, lancica i statijaznam
ispricavam se zbog offtopica.
SmthSpecial is offline  
Old 09.10.2007., 01:36   #52
Quote:
Nhemesis kaže: Pogledaj post
Ne zelim prekinuti icije zadovoljstvo u prodaji tih jeftinih parfema no sumnjiva mi je valjanost tih parfema u smislu sastava... Koji je sastav u njima?

Inace u parfemima se moze naci benzena (a benzen unistava centralni zivcani sustav) stoga pazite sta kupujete jer u danasnjem svijetu ljudi zaraduju na sve i svacemu. Ja sam za kupnju originala, nikakvih kopija. To je sve previse dobro da bi bilo istinito. Netko tu nesto krije.

No kako kod nas u Hrvatskojh ima puno ljudi koji cim vide nesto jeftino zagrizu. Nije to bas tako. A to sve je zbog opceg stanja u drzavi. A tu vrijedi i ona stara "Koliko para toliko muzike."
samo ti kupuj originale, modnim kućama će biti drago
e i btw, fluor koji je sastavni element zubnih pasta je štetan za organizam, pa si sad ti misli dal je IKOJOJ industriji stalo do ljudskog zdravlja, pa i ovih koje tebi prodaju parfeme po 500 kn. Proizvodnja košta svega par eura po bočici parfema. Ajde malo razmisli...par desetaka mL tekućine...500 kn, pa tko tu onda nešto krije?
lkomarci is offline  
Old 09.10.2007., 17:12   #53
Da, istina je da sve sadrzi stetne sastojke pocevsi od hrane koju unosis u sebe do krajnje izmisljenih preparata koji ljudi koriste neumorno. No htjedoh reci da pola svjetske popularne svite koristi originalne parfeme jer su oni najprovjereniji i najkvalitetniji za razliku od nekih malih proizvodaca koji zele zaraditi na tudim brandovima a sto se tice kvalitete mirisa daleko su od originalnih. Originalni se proizvode u najstrozijim uvjetima i s najboljim mogucim strojevima, s najkvalitetnijim posebno uzgojenim biljkama, s vrhunskim strucnjacima, te duzim procesom itd.

Izuzev svega... sta vi mislite da ta firma koja vama prodaje te parfeme bi vam olako dala da uzivate u kvaliteti?

Po tome sto vam je netko rekao dobit ce te skoro originalini parfem za manje novaca? Zasto trositi na ambalazu? Koliko ima parfema koji imaju ambalazu kao i FM parfemi pa kostaju 5 puta vise nego doticni.

Tko voli nek izvoli. Dobro napravljena reklama za takve firme je 50 % prodaje. Reklame cine cuda.
Nhemesis is offline  
Old 09.10.2007., 18:02   #54
Quote:
Nhemesis kaže: Pogledaj post
Da, istina je da sve sadrzi stetne sastojke pocevsi od hrane koju unosis u sebe do krajnje izmisljenih preparata koji ljudi koriste neumorno. No htjedoh reci da pola svjetske popularne svite koristi originalne parfeme jer su oni najprovjereniji i najkvalitetniji za razliku od nekih malih proizvodaca koji zele zaraditi na tudim brandovima a sto se tice kvalitete mirisa daleko su od originalnih. Originalni se proizvode u najstrozijim uvjetima i s najboljim mogucim strojevima, s najkvalitetnijim posebno uzgojenim biljkama, s vrhunskim strucnjacima, te duzim procesom itd.

Izuzev svega... sta vi mislite da ta firma koja vama prodaje te parfeme bi vam olako dala da uzivate u kvaliteti?

Po tome sto vam je netko rekao dobit ce te skoro originalini parfem za manje novaca? Zasto trositi na ambalazu? Koliko ima parfema koji imaju ambalazu kao i FM parfemi pa kostaju 5 puta vise nego doticni.

Tko voli nek izvoli. Dobro napravljena reklama za takve firme je 50 % prodaje. Reklame cine cuda.
zašto kritiziraš sve to?? dali si ikada imao tako neki parfem....uglavnom, da je kao original...a pet puta manje plačen??
uglavnom....ljudi koji su pobali to, pohvalili su te parfeme... te smatram da onda nije bed naručiti parfem za 100 kn i uvjeriti se u to....ili razuvjeriti se....
NoSili is offline  
Old 09.10.2007., 19:03   #55
I veliki i mali proizvodjaci moraju postivati propise EU. Niti jedni ne smiju koristiti sastojke koji su zabranjeni, a sastojke cija upotreba je ogranicena smiju koristiti samo u dozvoljenim kolicinama. Sastojci moraju biti odredjene (propisane) cistoce. I jedni i drugi moraju navesti sastojke po INCI, parfemske sastojke smiju napisati kao "parfum", ali najiritantnije moraju posebno navesti. I jedni i drugi koriste i prirodne i sintetske sastojke. Medju prirodnim i medju sintetskim sastojcima ima stetnih i iritantnih (i zabranjenih, no njih se ne koristi).

Jedino sto mene zanima je jesu li FM parfemi testirani na zivotinjama, a za to mi treba link na sajt proizvodjaca (a ne uvoznika).
patientia is offline  
Old 09.10.2007., 19:04   #56
Quote:
NoSiliCone kaže: Pogledaj post
zašto kritiziraš sve to?? dali si ikada imao tako neki parfem....uglavnom, da je kao original...a pet puta manje plačen??
uglavnom....ljudi koji su pobali to, pohvalili su te parfeme... te smatram da onda nije bed naručiti parfem za 100 kn i uvjeriti se u to....ili razuvjeriti se....

Zar je kritizirati zabranjeno? Ja iznosim svoje misljenje a uopce me nije briga hoce li netko kupovati te parfeme ili ne. To je na savjesti svake osobe kao pojedinca.

Ovo kaj si napisala da je "kao original" ....nije.... niti ce ikad biti jer je svaki parfem ima jedinstvene sastojke koji u tim omjerima imaju svoje "autorsko pravo" tako da nijedna firma ne smije izraditi isti jer ce u protivnom biti kazneno gonjena.
Nhemesis is offline  
Old 09.10.2007., 19:23   #57
To sto nisu isti kao originali ne mora nuzno biti lose. Mnogi originali mi uzrokuju mucninu i glavobolju. Ako FM ukloni tu notu (zasad sumnjam na ambru) i naravno, ako nijedan sastojak kao niti zavrsni proizvod nije testiran na zivotinjama, mozda jednom i kupim nesto od njih.
patientia is offline  
Old 09.10.2007., 19:32   #58
ja sma dobila njihov parfem, dobar je, jedino malo intenzivniji.ali nikakvih zamjerki nema
girly-girl is offline  
Old 09.10.2007., 20:07   #59
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
To sto nisu isti kao originali ne mora nuzno biti lose. Mnogi originali mi uzrokuju mucninu i glavobolju. Ako FM ukloni tu notu (zasad sumnjam na ambru) i naravno, ako nijedan sastojak kao niti zavrsni proizvod nije testiran na zivotinjama, mozda jednom i kupim nesto od njih.
Htjedoh reci da ono sto mirisite u parfumerijama necete naci u FM-u. Kratko i jasno.

I kako li ce to sve biti smijesno kada svi pocnu kupovati parfeme u FM-u i kada vas netko priupita koji to parfem imas reci ces Armanijev npr. Code a neces reci repliku Armani Code-a.

Po meni je bezveze koristiti se tudim pripravcima ne bi li dosao do zarade kao sto cini ova firma. Neka budu fer pa nek naprave svoje mirise a ne ovako. Al neka, kada mogu zaradivati na vama njima odgovara. Sve je stvar zarade.
Nhemesis is offline  
Old 09.10.2007., 20:18   #60
Quote:
Nhemesis kaže: Pogledaj post
Htjedoh reci da ono sto mirisite u parfumerijama necete naci u FM-u. Kratko i jasno.

I kako li ce to sve biti smijesno kada svi pocnu kupovati parfeme u FM-u i kada vas netko priupita koji to parfem imas reci ces Armanijev npr. Code a neces reci repliku Armani Code-a.

Po meni je bezveze koristiti se tudim pripravcima ne bi li dosao do zarade kao sto cini ova firma. Neka budu fer pa nek naprave svoje mirise a ne ovako. Al neka, kada mogu zaradivati na vama njima odgovara. Sve je stvar zarade.
hebe se meni ko na meni zarađuje ako ja mirišim po omiljenom parfemu za 97 kn umjesto za 500...

taaako me zaboli tko proizvodi, i gdje i šta se iza toga "krije"...

a ti kupuj one od 500kn ako imaš para i misliš da je tako velika razlika.....
extreme is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.