Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2011., 14:36   #1
subaru WRX dijelovi?

s obzirom na nepistojne cijene kod nas ima li netko iskustva gdje bi se mogli dijelovi kupiti po nekoj razumnijoj cijeni? austrija? SLO? njemacka? italija? drugdje u EU?

trebam brtve, mozda hladnjak, remenje, zatezace... - uglavnom "potrosni" materijal...
xls is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 16:55   #2
Dobrodošao u svijet Subarua .....

Dakle ovako - potrošne djelove ti imaju svi proizvođači koji drže do sebe (SKf, Hella, Behr, ATE, Federal-Mogul ....), jedino je jebada naći koji ti odgovra jer pederi iz subarua prodaju jedan model ko da ga je poplava donjela - što su imali to su ugradili pa ispadne da ti filtri nisu isti, pločice kočnica mogu bit tri razne itd. Dok ne pohvataš što je što ... najebo si. Ponekad ni tablice od samog Subarua nisu ispravne (recimo moj kao nema klimu .... a kupljen s njom) što će ti potvrditi svi dileri.

Ako trebaš neki specifični dio ..... knjiga ti u Hr pada na dva slova - Eurorent i Lončarić u sv.Nedelji. Oba imaju visoke cijene (s tim što je lonac ko "poluslužbeni" malo umjereniji). Od ostalih - SamAuto Muggia - tamo ja nabavljam djelove za svojeg (koje ne mogu bliže).

Za potrošne djelove - ciljaj provjerene - ili odi u Brežice u BHS, dobiješ i povrat poreza a drže većinu premium marki.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 21:34   #3
e-bay majka
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 21:42   #4
traži ih u inozemstvu...ovdje i ako nađeš preskupo je...još bi bilo najbolje ako nađeš nekog u oglasniku (iz bilo koje zemlje) da prodaje taj subaru za djelove ili djelove s njega
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 22:56   #5
Quote:
RENT-A-IDIJOT kaže: Pogledaj post
e-bay majka
Mda ... samo gro strana iz Amerike prodaje čisti i nepatvoreni šrot. Ako se hoće tako opskrbljivat onda nek dobro pročita forume NASIOC ili slične jer vrlo je lako naletit na šrot ... a onda će bit skupo.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 09:36   #6
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Dobrodošao u svijet Subarua .....

Dakle ovako - potrošne djelove ti imaju svi proizvođači koji drže do sebe (SKf, Hella, Behr, ATE, Federal-Mogul ....), jedino je jebada naći koji ti odgovra jer pederi iz subarua prodaju jedan model ko da ga je poplava donjela - što su imali to su ugradili pa ispadne da ti filtri nisu isti, pločice kočnica mogu bit tri razne itd. Dok ne pohvataš što je što ... najebo si. Ponekad ni tablice od samog Subarua nisu ispravne (recimo moj kao nema klimu .... a kupljen s njom) što će ti potvrditi svi dileri.

Ako trebaš neki specifični dio ..... knjiga ti u Hr pada na dva slova - Eurorent i Lončarić u sv.Nedelji. Oba imaju visoke cijene (s tim što je lonac ko "poluslužbeni" malo umjereniji). Od ostalih - SamAuto Muggia - tamo ja nabavljam djelove za svojeg (koje ne mogu bliže).

Za potrošne djelove - ciljaj provjerene - ili odi u Brežice u BHS, dobiješ i povrat poreza a drže većinu premium marki.
hvala na info.

sada trebam potrosni materijal, dakle nista egzoticno (ocito osim sto je subaru, a pogotovo jos ovaj model).

eurorent cijene imam i cine mi se opasno bezobrazne, zato i trazim alternativno rjesenje.

imas mozda neke konkretne konatket od ovih koje si naveo (mail, kontakt osobu). koje su cijene u odnosu na eurorent?

hvala unaprijed
xls is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 15:21   #7
Quote:
xls kaže: Pogledaj post
hvala na info.

sada trebam potrosni materijal, dakle nista egzoticno (ocito osim sto je subaru, a pogotovo jos ovaj model).

eurorent cijene imam i cine mi se opasno bezobrazne, zato i trazim alternativno rjesenje.

imas mozda neke konkretne konatket od ovih koje si naveo (mail, kontakt osobu). koje su cijene u odnosu na eurorent?

hvala unaprijed
kaj nema dijelova u intercarsu

imas za intercars web katalog http://ekataloghr.intercars.com.pl/

p.s. u katalogu su i cijene u krznenim
p.s2 intercars je u radnickoj
Panj_u_šumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 15:45   #8
možda ovo pomogne

http://www.willhaben.at/iad/kaufen-u...?adId=29631011
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 16:11   #9
Quote:
xls kaže: Pogledaj post
s obzirom na nepistojne cijene kod nas ima li netko iskustva gdje bi se mogli dijelovi kupiti po nekoj razumnijoj cijeni? austrija? SLO? njemacka? italija? drugdje u EU?

trebam brtve, mozda hladnjak, remenje, zatezace... - uglavnom "potrosni" materijal...
Lagerkomerc, Krešo, Intercars, ostatak Eurorent - dođe za 2-3 dana, ono što sam ja trebao nije bilo pretjerano skupo. Na internetu imaš specijaliziranih trgovina samo za Subaru, a i Ebay je tu, nađe se sve, novo ili polovno samo treba tražiti i biti strpljiv.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 19:28   #10
ako su kakvi high perfomance dijelovi il kakva prerada... imam osobu za tebe... Poznati je meštar za subaru-e i miceke... i njegovi projekti su često extremni tako da covjek zna sto radi i koje djelove uzima..
CDRW ako uzimas s prave adrese... nema zajeba...
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 10:42   #11
Quote:
RENT-A-IDIJOT kaže: Pogledaj post
ako su kakvi high perfomance dijelovi il kakva prerada... imam osobu za tebe... Poznati je meštar za subaru-e i miceke... i njegovi projekti su često extremni tako da covjek zna sto radi i koje djelove uzima..
CDRW ako uzimas s prave adrese... nema zajeba...
Apsolutno se slažem - zato sam mu i napisao forume vlasnika Impreze (jer ih kod nas ima 10 uvrh glave) pa nek prouči iskustva. Da se ne zajebe u startu.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:18   #12
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slažem - zato sam mu i napisao forume vlasnika Impreze (jer ih kod nas ima 10 uvrh glave) pa nek prouči iskustva. Da se ne zajebe u startu.
pokusati cu to rjesiti cim prije, nemam volje ni vremena narucivati iz USA jer sam sve pripremio za servis. najradje bih sve kupio ovdje, ili ako bas mora SLO, austrija ili nesto tu blizu.

svakako hvala na info...
xls is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:38   #13
Pa rekao sam ti - pogledaj tko su distributeri kod nas - Lageros (SKF), AutoKrešo (Gates, Dyco, Federal-Mogul), Mikra-Matik (GKN, Mann) ....

Ako hoćeš u Deželu - zovi Bosch service u Brežicama ili BHS (Maja ili Sandi) - možeš i mail poslat, znaš valjda pronaći ....
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.