Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2009., 16:18   #61
I kvalitetniji i profesionalniji rad, također...

EDIT: je li još uvijek ide RF ozvučenje sa C-crosserima? Sjećam se da mi je radio bio bezveze, ali kad sam ubacio CD, mijauuuu, kako je to sviralo za serijski setup
__________________
Nisu gole tete! (klik-klik...)
kvaka_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 12:52   #62
Smile

[QUOTE=doc holliday;20125920]
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
postoji podforum autoplin, postavi pitanje tamo.
najbolje je pitati ovlašteni servis s kime imaju ugovor za ugradnju plina. jer ne pašu uvijek svi u svaki auto.

Slažem se, samo kad sam pitala u Citroenu za ugradnju plina najprije su mi lupili ogromnu cijenu, a onda je ispalo da ni sami ne znaju kamo ga ugraditi, a garanciju svejedno gubiš. Ja radim prevelike kilometre dnevno da bi bila na benzinu, a o garanciji bolje ne bi

Ja sam pitao za plin na dva mjesta i plinsku bocu je moguće ugraditi umjesto rezervnog kotača i u ponudi mi je najveća boca koja ide umjesto rezervnog kotaća i to je 61/49 lit. tj, 61 litra je boca a punjenje 49 litara plina što bi bilo dovoljno za cca 300 km. Ali.... i jedan i drugi servis su mi rekli da motori 2.4 nisu preporućljivi za stavljat plin te da je upitno dali bi radili dobro. Za sad sam odustao od plina, a ako netko stavi nek javi kako se ponaša auto pa možda ga ipak i stavim !
Niramm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:59   #63
strpi se par dana pa ću probati nešto naći.

jer, taj motor 2,4 nije citroenov, koliko znam. oni ne rade takve motore.
mislim da je to mitsubishijev motor, a on nebi smio imati problema sa plinom. no, potražit ću podatke pa javim.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 10:09   #64
Smile

Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
strpi se par dana pa ću probati nešto naći.

jer, taj motor 2,4 nije citroenov, koliko znam. oni ne rade takve motore.
mislim da je to mitsubishijev motor, a on nebi smio imati problema sa plinom. no, potražit ću podatke pa javim.
znam da taj motor nije od citroena, to je čisti mitsubishijev motor, čak se i taj auto radi u japanu, a ne u francuskoj, ali ipak imam nekakvu sumnju u plin... možda sam u krivu, ali i čovjek koji radi u mitsubishiju mi je isto rekao tako da više nisam pametan. A i još nitko nije ugradio plin u c-crosser pa nebi htio biti prvi i napušiti se !
Niramm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:17   #65
Evo ja sam preuzela svoga prije sat vremena:mig. Slijedi vožnja do mora. U pregovorima za postavljanje plina. Serviser nije bio pesimist. Javim kad postavim plin.
doc holliday is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 20:55   #66
Thumbs up

od kada ste sjeli u citraća više Vas nema na forumu
dajte malo informacija svježih
butros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 08:10   #67
Quote:
butros kaže: Pogledaj post
od kada ste sjeli u citraća više Vas nema na forumu
dajte malo informacija svježih
Autoput potrošnja cca 9 litara, gradska vožnja 13 litara, 4wd nije za gledati! Čisti autobus kad sjedne u njega 7 ljudi. Klinici oduševljeni. I dalje čekam plin. Pozdrav
doc holliday is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 12:10   #68
meni je gradska potrošnja isto 13l, s napomenom da sam se dosta "kilavo" vozio. opet, auto je 170ks, pa nema ni potrebe za agresivom.
mene je osobno začudila velika elastičnost motora, s obzirom na kilažu.
sve u svemu, jako dobar auto.
navodno dolazi još crossera ali dizeli iz rusije, 10tak k skuplji.
gale86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 13:56   #69
Quote:
doc holliday kaže: Pogledaj post
Autoput potrošnja cca 9 litara, gradska vožnja 13 litara, 4wd nije za gledati! Čisti autobus kad sjedne u njega 7 ljudi. Klinici oduševljeni. I dalje čekam plin. Pozdrav
jesi li već negdje pitao za plin ?
Niramm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 12:49   #70
Zna li netko je li točna informacija da ovih dana dolazi nova količina Crossera kakvi su bili u ponudi prošli mjesec? U fazi sam kupnje novog vozila kompakt klase, pa ako je istina da su Crosseri po cijeni od 150000 kn mislim da bi mi i to moglo biti prihvatljivo. Ako imate kakvih novosti molim da mi javite, auto mi treba do kraja mjeseca...
Hvala!
Bubitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 14:00   #71
Quote:
Niramm kaže: Pogledaj post
jesi li već negdje pitao za plin ?
Ja sam žensko. Ako te zanima uvođenje plina može li na PM, nema potrebe za besplatnom reklamom. Thanks

Zadnje uređivanje doc holliday : 05.05.2009. at 14:54.
doc holliday is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 14:33   #72
Thumbs up

Quote:
Bubitza kaže: Pogledaj post
Zna li netko je li točna informacija da ovih dana dolazi nova količina Crossera kakvi su bili u ponudi prošli mjesec? U fazi sam kupnje novog vozila kompakt klase, pa ako je istina da su Crosseri po cijeni od 150000 kn mislim da bi mi i to moglo biti prihvatljivo. Ako imate kakvih novosti molim da mi javite, auto mi treba do kraja mjeseca...
Hvala!
za informaciju za ccrossera javi se na PM, informacija je dobra
butros is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 07:49   #73
Ja pokušavam skupiti neke ponude za ovog misterioznog benzinca... U auto-kućama uglavnom svi šute, neće o tom pričat, osim ako nekog poznaš ili ih cimaš. Navodno su benzinci cca.140k kn za jeftiniju verzijui 20-tak k skuplji za Exclusive. Da li netko ima još konkretne ponude, odnsono cijene, pa da usporedim? Netko je napomenuo da dolaze i jeftini dizel modeli (10k skuplji). Da li postoji neka pouzdana informacija o tome?
Thnx
vunnax is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 15:05   #74
PLIN INSTALIRAN Koja razlika u tankiranju
doc holliday is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 09:54   #75
Thumbs up Plin

Quote:
doc holliday kaže: Pogledaj post
PLIN INSTALIRAN Koja razlika u tankiranju
Kakva ti je boca stala ? dali je u vozilu ili umjesto rezervnog kotača? pošalji neke slike da vidimo kako to izgleda !
Niramm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 10:16   #76
Quote:
Niramm kaže: Pogledaj post
Kakva ti je boca stala ? dali je u vozilu ili umjesto rezervnog kotača? pošalji neke slike da vidimo kako to izgleda !
boca je umjesto rezervnog kotača, ako staviš u gepek nema zadnja dva sjedala. Rupa za punjenje je odmah do benzin tanka(nema Posebni otvor prema vani), dobiješ i adapter. Indikator po običaju nije osobito pouzdan, veličinu boce ne znam napamet. Pogledat ću ako te interesira. Vožnja najnormalnija
doc holliday is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 14:39   #77
garanciju od 2 g si naravno izgubio?
samoobrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 14:05   #78
Quote:
samoobrana kaže: Pogledaj post
garanciju od 2 g si naravno izgubio?
Apsolutno, čak i da sam ga dala ugraditi u citroenovom servisu. Izaber sam; ili čekaj Godota ili se jeftinije vozi
doc holliday is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 14:40   #79
Quote:
doc holliday kaže: Pogledaj post
Apsolutno, čak i da sam ga dala ugraditi u citroenovom servisu. Izaber sam; ili čekaj Godota ili se jeftinije vozi
hm...pretpostavljao sam...obzirom da su ti auti već po prodajnoj cijeni rizični...ne bi se ja zezao sa ugradnjom plina i gubitkom garancije ...takvi auti se i ne kupuju u načelu ako se nema para za gorivo jer spadaju skoro pa u luxsuznu klasu pa ....ok, svatko ima svoju računicu i svoj rizik...još čekam neke informacije o tim povoljnim crosserima, vi koji ste ih kupili (i moj frend između inih)sve je ok? naime, nešto mi ne štima u cijeloj priči a to je da se navodno prodaju ko alva, ali na cesti ih nema, bar po zagrebu...jer ako je prodano 200 auta takvih to bi se itekako primjetilo na zagrebačkim ulicima, međutim vidjeh jednog jedinog s probnim tablicama u zadnjih mjesec dana, a stalno sam po gradu...malo čudno
samoobrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 22:35   #80
Da li Crosser sa CVT automatskim mjenjačem ima polugice za promijenu brzina na volanu kao Mitsubishi?
Mickey1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.