Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2011., 23:46   #61
Franc,
ja bi ti savjetovao jedno jako jednostavno pravilo...a to je da trazis drugi izvor kvalitentnih info,jer ovdje ih neces ocito dobit..

jer ovu temu ocito dio forumasa prepoznao kao neku chat temu..njihovih zelja,prohtjeva i razmisljanja zasto je trava zelena a nebo plavo...
Ljudi koji nesto znaju o tome,ili se nezele javit ili nisu zgubidani na forumu..tako ili se uhvati Lonleyplanet-foruma,ili mozda postoji specijalan forum za takve probleme..gdje vjerujem da ces dobit visestruko kvalitentnije info(i koje ce bit cijepljene od suvisnih gluposti..nego sirove info-koje tebi trebaju)..

sto se tice smjestaja...to je kao i svagdej dosta slozeno...
tako da je tesko reci neki jednoznacan odgovor..
ovisi od kvalitete,uredenosti,lokacije...mikrolokacije..a tako se i cijene krecu..

samo cu it reci da na obali kambodze(sinakovil..siri centar..) mozes zivit u hotelu 3* za 300-400dolara mj,stan 200-300$..a sada ak ces gotivu to ce te kostat extra..
(tako da te cijene shvati kao orjentir..da vidis kako se krecu cijene...)
tako nesto ti je i po coastline vijetnama..

Inace vijetnam je dosta specificna drzava...koja ima ogrmnu obalu i u kojoj 50+% stanovnistva zivi ruralno..i imaju dva velika MEGALOPOLISA..kao sto su Sajgon(7milijuna) i Hanoj(4milijun)...koji se nerazlikuju od drugih megalopolisa po cijenama...
Sajgon,je podijeljen po distrktima..i tako zivjet u distruktu 1 ..je stvar prestiza...cijene doslovno idu u nebo....10k$ i viseeee....al nezaboravi da vijetnamaca ima 90milijuna i projekcija je da ce ih bit za 10tak godina 120milijuna...to su velikee brojke..
tako da su tu rente i vece,a o kupovini da negovorim...posebno o starim francuskim zgradama..koje su skoro pa neprocjenjive..
A vijetnam takodjer ima jednu specificnost..a to je "zivot na ulici"...koji je upravo zavladao djelomicno iz ovih gore razloga...

A ova statistika sto se tice vijetnama,je CISTI PROMASAJ koji nema veze s stvarnoscu...,a opcenito statistike su varljiva stvar..
kakvih 1€ litra mlijeka,pa jeste vi normalni...?!
a tamo u vijetnamu puno stvari,neprolazi koroz statistike,racune i tako...pa cak..pogledajte smjestaj..na netu,sve relativno skupo..dojdes na lice mjesta..birasss za smjesne pare..

Kazem ti,
to sto ti mislis naparavit..je rekao bi vec nekakvo nepisano pravilo imalo odvaznijih "zapadnjaka"..koji su dole i s puno manjim budgetima od 1000€....tako da ova rasprava je bezpredmetna...slijepcu(kao sto su neki na ovom forumu) objasnjavat da svijet nije crn..nema smisla..
evo ja cu ti reci...ja sam putovao dole 1mj dana sa svime..budget mi je bio cca 550€(tu racunaj dvije avio karte unutar vijetnama)..,volim pojest,popit i dobro se zabavit..
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 06:16   #62
comi1 mislim da si ti jedini koji ovdje pises gluposti, a neno i ostali su potpuno u pravu, pa ako ti se ne svidja nemoj citati i odi na druge topice .
Za Franceka
Ja sam bio kao turista na nekim mjestima koje ti spominjes, kao na primjer Dominikanska republika koju obozavam, ali nebi se usudio iznositi tvrdnje dali bi ti tamo bilo dobro ili lose ziviti tih 6 mjeseci . Svaka lokacija ima svoje za i kontra . Recimo u Cancunu sa tom lovom zivis, samo 80 km pokraj, Playa del Carmen, sa tom lovom ne zivis . Penzici europejci,ameri i kanadjani koji zive u Cancunu ili Playa del Carmen 6mjeseci u godini,kad je kod njih jaka zima, placaju najam stana ili kuce od 1500-2500 usd pa ti sad misli kolike su im penzije. Na C del sol placaju 450-900 eura , sto je puno manje, a po hr shvacanjima bilo bi logicnije da je obrnuto. Da se moze naci jeftinije, moze,ali ko sto Neno kaze treba vremena da se otkrije gdje i kako. Covjeku u tim godinama i naviklom na zivot u civilizaciji nije tako bas lako zivjeti 6mjeseci u nekim egzoticnim krajevima gdje cesto nestaje vode ili struje - Dominikana, gdje lokalno stanovnistvo govori potpuno nerazumljivim jezikom-mislim na Aziju, i mnoge ostale sitnice koje jednom 20godisnjaku na putovanju od 30tak dana uopce ne nedostaju .Ja sam sa 19g putovao i zivio u autu preko 3mjeseca, u autu ,bez da idem u kamp ,jer mi se cinilo preskupim i nepotrebnim placanje kampa. Sada to sigurno nebi ponovio. Sa 23 kupio kamp kucicu,haha.
Zakljucak:
Probaj skupiti sto vise informacija od ljudi koji tamo zive ili su zivjeli barem 6mjeseci, a ne od putnika-turista. Posto ides 6mjeseci i vracas se u Hr, nista te ne obvezuje ici opet na isto mjesto ako ti se nije svidjelo. Ako nadjes nekoga ko ce te uputiti i pomoci ti u prvim danima tvog boravka dok se ne snadjes- super . Ako odlucis za koju od lokacija kojima dominiram voljan sam ti pomoci bez da trazim ista za uzvrat . Samo da ti napomenem da na lokacijama koje sam ti ja spomenuo mozes pristojno zivjeti sa tom lovom, ali jako dobro paziti gdje i kako trosis , a ima puno vise mjesta nego u HR gdje je nemoguce odoljeti i ne izvaditi novcanik.
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 07:50   #63
Nije mi bas jasno iz onoga sto trazis da ti Gruzija dolazi u obzir ili sam krivo procitao, zar tamo nije prehladno ???
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 09:41   #64
Dečki hvala na doprinosu, nema potrebe da rasprava ide u krivom smjeru. Svi smo ovdje da pomognemo, barem ja tako to doživljavam.
Ovaj Forum mi nije jedini izvor informacija. Prikupljam informacije i na stranim forumima. kontaktiram sa strancima i sl.
Do sada sam došao do sljedećih zaključaka.
Vietnam, Kambodža, Burma sve plusovi (naročito cijene) osim jezika koji mi se čini skoro pa nerješiv problem. Tamo malo ljudi zna engleski i stranci kako pišu imaju vodiča za rješavanje nekih domaćih problema i potreba, kojeg angažiraju po potrebi za cca 5-10 usd dnevno. Cijene hotela su ok ali ne volim u hotelima neke stvari od oblačenja za doručak, ručak ili večeru, ili neki dress code do provjeravanja securitya tko ulazi i sl.
Dominicana, Kolumbija zasad mi se čini ok iako još nemam potpun info.
Cancun je ok, ali cijene su previsoke. na neki inačin normalno da je tako. Preblizu su SADu i Kanadi, to je američka rivijera i zakon ponude i potražnje...
Kenija mi je ok. Upoznao sam neke talijane koji žive u Milanu a u Keniji žive sa mistress (domaćom curom). Kupnja apartmana uz more sa privat security (što je normalno u siromašnim zemljama) cca 20 000 eura prije 5 god. Smjeste unutra mistress koja čuva apartman dok su oni u Italiji. I čini mi se da je nekako svijet podijeljen po interesnim zonama.
Karibi i Centralna amerika jea američka turistička destinacija, često i za vikend provode.
Africa je više europska destinacija u prvom redu ima engleza, talijana i francuza u njihovom frankofonskom dijelu, odnosno podijeljeni su prema načelu gdje je bila moja kolonija....
Azija je internacionalna ai ipak prevladavaju njemci, a ima i australaca.
Gruzija: Ljudi imaju pogrešan dojam. Južni dio Gruzije koji nije Kavkaz ima suptropsku klimu. I vrlo je raznolika zemlja iako mala. U siječnju u Tbilisiju temp. ide oko 20 pa i više, naravno ne svaki dan. Zna biti i recimo plus 5. Kiše i nema puno. Izuzetrno je pogodna za strance jer ima veliki interes za otvaranje prema svijetu (čitaj treba im lova)...I relativno je blizu sa jeftinim transportom. Iz Budimpešte let traje 2,5 sata a cijena povratne karte je oko 1800 kn što je veliki plus
U svakom slučaju treba još poraditi na informacijama. Ali kada se odlučim na takav korak (ako bude sve po planu) naravno da neću zatvarati sva vrata. Treba imati i rezervnu varijantu i određenu rezervu love. I kupiti kartu s otvorenim datumom povratka. Možda i naći neku agenciju da se pobrine oko svega. Nakon prikupljanja informacija otići osobno provjeriti i odlučiti...pa ako to nije to idemo nazad...u svakom slučaju biti će interesantan turistički doživljaj
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 10:00   #65
Ja bi ti savjetovao Bali, ugodna klima, cijene prihvatljive, Denpasar grad od kojih 500 tisuća stanovnika od ukupno cca 4 milje stanovnika, je malo je turistički razvikan, ali je dovoljno velik da se izgubiš u nekom selu ili omanjem gradu, milsim da bi si za cca 300 dolara mjesečno mogao srediti fini smještaj, a hrana je jeftina ukoliko ne moraš svaki dan jesti u restoranaima koji su prilagođeni zapadnjacima, što ugođajem a što cijenama.

Ljudi srdačni i nenenametljivi, ne pokušavaj stalno nekaj prodat i uvaljat već ćisto iz interesa da upoznaju nekog novog, žene izuzetno lijepe i vrijedne.

Dakle jako dobra klima, ukusna hrana, bogata povijest, izuurtno srdačan narod, prirodna ljepota... dobro povezana sa raznim LCC kompanijama pa ni izleti u druge države nisu neki bed, a ako imaš lovu evo ti jedan primjer što se može kupiti za po meni jeftine pare.

http://www.bali-information.com/Bali...g.php/Item/462
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 10:54   #66
+1 za Tajland.

Ne kuzim zasto pod Tajlandom svi odmah podrazumijevaju i spominju Pattayu, sex turizam i lude provode 24/7. Tajland je ogromna zemlja di stvarno mozes nac mjesto po svom ukusu, od samotnog otoka, svjezeg kontinenta i mirnih gradica, gusto naseljenih metropolisa pa do turistickih hot-spotova kao sto je Pattaya. I 1000 eura je SIGURNO dovoljno mjesecno za bas sve.
tempo_# is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 11:33   #67
Ako odlucis za Dominikanu, nikako nemoj ici u 10mjesecu kako planiras,jer garant pusis 1-2 snazna uragana , pa prije druge polovice 11mjeseca bolje da neides. Ako te jos koje informacije iz prve ruke u vezi Dominikane interesiraju Frenki je isto bio .Kolumbiju ti stvarno preporucam da izbacis sa liste potencijalnih , jer poznam mnostvo tih ljudi ono sto se kaze u dusu, radio sam sa njima i iako po forumu pisu vrlo pozitivno o njima to je samo onaj prvi dojam koji ostavljaju, ali vjeruj mi bolje ih se kloniti na duze staze. Ne generaliziram, od 10 , bolje se kloniti od njih 8 . Proveo sam jako puno vremena u drustvu svih latinoamerikanaca i za nijedan drugi narod ti nebi rekao tako nesto .
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 13:47   #68
Buda izvrstan prijedlog, to mi nije palo na pamet.
Tempo ja znam da je Tajland ogroman ali skoro svi pišu o Pattayi, Puketu, Bangkoku, sex turizmu, tu i tamo netko o Koh samuiu, Phi Phi, Krabi...Pa molim te ako imaš prijedlog GDJE u Tajlandu reci.
Što se tiče Kolumbije i latino amerikanaca čuo sam i ja neke priče ali sam mislio da se to odnosi općenito na Latine, naročito da vole biti "dugoprstići" i da su nepouzdani kao osobe. A ako je Kolumbija tako negativna u tom smislu to je veliki minus
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:00   #69
sve je to divno i krasno..ali cijelo vrijeme se pitam kako to da nitko nije pri odgovaranju u ovoj temi uzeo u obzir da je pokretac teme rekao da bi volio zivjeti u vecem gradu, uz more..i da ima ok zena, ne mladih (one od 18 godina) i ne prostituke..
ako su mu zene vazne a da zadovoljavaju ove kriterije, toga nece naci u Aziji (da nisu tako mlade, da nisu prostitutke, da su oko 3 banke a da lijepo izgledaju, a da su ujedno slobodoumne, slobodne itd)..
mislim da je ipak antemarineitor u pravu- mexico i juzna obala spanjolske.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:10   #70
Nasmijano nebo! Sad si me stavila u dilemu, nisam razmišljao na taj način. Hm, to baca novo svijetlo...samo nije mi jasno hoćeš reći da su tamo uglavnom sve mlade cure prostitutke ili sam ja nešto krivo skontao!!! Ili si možda prije mislila na sponzoruše, a što je bitna razlika, za mene u prvom redu u kultorološkom smislu. Kod nas je to jako negativan pojam dok čini mi se tamo je to pod normalno i ne samo tamo...Jednostavno muškarac ako hoće imati ženu mora imati novaca (pa u principu i kod nas je tako).
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:12   #71
Ili bolje rečeno što se ima više perja šanse kod žena sve više i više rastu. Ali molim nemojmo sad temu iskoristiti za raspravu u tom smislu (razlika između prostitutke i sponzoruše i sl.).
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:19   #72
@ Nebo

Kako ne, Denpasar, glavni grad Balija nalazi se na moru, ima 500 tisuća stanovnika, a kaj se tiče žena, po tebi ispada da su sve u Aziju sumnjivog morala, tu se nikako ne bi složio sa tobom jer nisam sreo ni jednu, istina nisam se kretao po razvikanim djelovima otoka koji vrve Australcima, Englezima...i ostalom ekipom koja je došla s jednim ciljem, ali to možeš naći i u Meksiku i u Španjolskoj i u Hrvatskoj... ako je to ono što tražiš, kao što rekoh monogobrojna su sela i gradići gdje bi se čovjek mogao utaboriti i odvojiti od mase polupijanih budala, stupanj obrazovanja je viši nego u drugim djelovima Azije, prosječna godišnja temperatura se vrti od 17-30 C, jedan od zadnjih ostataka hindu kulture u najmnogoljudnijoj muslimanskoj zemlji na Svijetu Indoneziji.

Vjerujem da bi se moglo ugodno živjeti tamo za malo novaca.

http://www.indo.com/tplan/weather.html
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:21   #73
uopce nisam mislila na to da su sve lakog morala, dapace! i meni ide na zivce sto se svi stereotipi svode na to. nego sam mislila na to da franc zeli starije cure koje nisu prostitutke a da su "slobodoumne"..a cure stare oko 30 godina na vise u Aziji su ili udane ili lose izgledaju (brzo stare u fizickom smislu) itd. nisu toliko slobodoumne u tim godinama. ipak je to drukciji mentalitet, druge vjere (znatno konzervativnije nego krscanke) itd. sve to treba uzeti u obzir jer obicaji, vjera itd. jako utjecu na ponasanje zena u odredjenim zemljama i podnebljima.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 26.04.2011. at 14:27.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:34   #74
A ja sam shvatio da Franc ne želi curice od +18 već neku ženu od 30 pa na više, a kad ono on je Gerry Gliter.

Kaj se tiče mentaliteta, konzervatizma te resto kaj si napisal, ako čovjek poštuje kulturu i običaje vjerujem da se ruše i određene barijere, pa ako bi bio 6 mj. tamo i nije mu do toga da viče huz jor dadi već nekaj drugo možda bi na nekoj od destinacija za koju se odluči mogao nači ženu od 30+ koja bi ga doživjela malo drugačije od debelog novčanika koji mora gledat 6 mj. u godini
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:39   #75
pa ja cijelo vrijeme pricam o curama od 30+
azijatkinje brzo stare (u smislu fizicke ljepote), a vjerujem da je francu bitno da neka od 30+ i lijepo izgleda (a da ne spominjem mentalitet, uloga vjere itd)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:44   #76
Quote:
Francek09 kaže: Pogledaj post
Buda izvrstan prijedlog, to mi nije palo na pamet.
Tempo ja znam da je Tajland ogroman ali skoro svi pišu o Pattayi, Puketu, Bangkoku, sex turizmu, tu i tamo netko o Koh samuiu, Phi Phi, Krabi...Pa molim te ako imaš prijedlog GDJE u Tajlandu reci.
Što se tiče Kolumbije i latino amerikanaca čuo sam i ja neke priče ali sam mislio da se to odnosi općenito na Latine, naročito da vole biti "dugoprstići" i da su nepouzdani kao osobe. A ako je Kolumbija tako negativna u tom smislu to je veliki minus
Pa evo ima dosta gradica uz more na istocnoj obali (poluotoka), kao npr. "Hua Hin" koji su tipicna vikend odredista Tajlandzana, dakle lokalni turisti. A s druge strane, ima bas dosta zapadnjaka tvojih godina koji su se odlucili tamo skrasiti s nekom Tajlandzankom ..Sjecam se da je bilo dosta novih zgrada s apartmanima uz samu obalu i golemi transparenti s cijenama objeseni s balkona.. Nema ludila svaku vecer kao u Pattayi ili Pathongu, ali ima sadrzaja.. cini mi se ok mjesto za ovo sto trazis..
tempo_# is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:51   #77
Quote:
Francek09 kaže: Pogledaj post
Nasmijano nebo! Sad si me stavila u dilemu, nisam razmišljao na taj način. Hm, to baca novo svijetlo...samo nije mi jasno hoćeš reći da su tamo uglavnom sve mlade cure prostitutke ili sam ja nešto krivo skontao!!! Ili si možda prije mislila na sponzoruše, a što je bitna razlika, za mene u prvom redu u kultorološkom smislu. Kod nas je to jako negativan pojam dok čini mi se tamo je to pod normalno i ne samo tamo...Jednostavno muškarac ako hoće imati ženu mora imati novaca (pa u principu i kod nas je tako).
kad joj pogledam avatar (vitka crnka na nekoj plaži) i uzmem u obzir da je krvuša, a možda i više ne bi me čudilo da ti iznese ponudu koju ne možeš odbiti.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:59   #78
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
pa ja cijelo vrijeme pricam o curama od 30+
azijatkinje brzo stare (u smislu fizicke ljepote), a vjerujem da je francu bitno da neka od 30+ i lijepo izgleda (a da ne spominjem mentalitet, uloga vjere itd)
Pa sada ne bi baš rekao da bi mi neka azijatkinja onak boje bijele kave izgledala loše sa 30+ ak ja imam 5 banki pa da nemam pojma kak brzo ostari, meni se čini baš suprotno, tam cure od 25+ izgledaju ko da imaju -18 pa to zapadnjake pali i zato je popularan taj medicinski turizam u tim zemljama, jedino ako imaju neki genetski problem pa rapidno propadaju od 30 na dalje.

A sad mentalitet i vjera, pih manje bitno, malo se ljudi školuju, povuci potegni, prihvati da TI nisi doma i da vrijede neka druga pravila i može to biti jedno nezaboravno iskustvo, možda čak i promijeniš vjeru, a i način gledanja na stvari.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 15:23   #79
Quote:
Buda83 kaže: Pogledaj post
Pa sada ne bi baš rekao da bi mi neka azijatkinja onak boje bijele kave izgledala loše sa 30+ ak ja imam 5 banki pa da nemam pojma kak brzo ostari, meni se čini baš suprotno, tam cure od 25+ izgledaju ko da imaju -18 pa to zapadnjake pali i zato je popularan taj medicinski turizam u tim zemljama, jedino ako imaju neki genetski problem pa rapidno propadaju od 30 na dalje.

A sad mentalitet i vjera, pih manje bitno, malo se ljudi školuju, povuci potegni, prihvati da TI nisi doma i da vrijede neka druga pravila i može to biti jedno nezaboravno iskustvo, možda čak i promijeniš vjeru, a i način gledanja na stvari.

Čovjek koji smatra da je uglavnom ispunio svoju životnu misiju i želi se manje više skrasiti u nekoj toploj zemlji sa ženama oko sebe ( a da nisu prostitutke, mogu biti umjerene sponzoruše) i pri tome izabere azijatkinju 30+,a da je prije toga uživao s ex SSSR djevojkama i ženama ide s konja na magarca u svakom slučaju. Pri tome (gledano isključivo fizičkim izgledom) nemam osobito mišljenje o Ruskinjama.
Ovo je naravno sve pod pretpostavkom da je izabrana Azijatkinja bez spolnih bolesti i da nije u društvu 60+ zapadnih europljana od svoje 12 nadalje. Vjerojatnost da češ na takvim mjestima naći neku koja sve to nije je prilično mala. Po meni je vjerojatnije da češ naletjeti upravo na neku takvu koja se s 30+ također odlučila skrasiti na sličan način ali iz čisto druge (financijske pobude).
Drugi par pitanja je gdje se čovjek može skrasiti s cca 1k eura mjesečno bez smještaja, hrane, a da ne živi asketskim životom već da tu i tamo i putuje i izvodi žene na izlaske, večere (neke umjerene sponzoruše, one high class svakako nemože) a da iste donekle liče na nešto i da nisu iz trećeg svijeta...
Isprika ako sam predirektan i neugodan.
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 15:23   #80
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
kad joj pogledam avatar (vitka crnka na nekoj plaži) i uzmem u obzir da je krvuša, a možda i više ne bi me čudilo da ti iznese ponudu koju ne možeš odbiti.

eh, samo sam krvusa ali ne i sponzorusa

trotter je jos bolje objasnio ovo o azijatkinjama.
(tko mi je kriv sto nisam tako rjecita)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 26.04.2011. at 15:36.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.