Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2011., 21:11   #1
Filorga

Evo ja sam danas iz dosade, njuškajući po ljekarni kupila njihovu masku meso-mask. Prije nisam čula za njih. Masku još nisam probala, nadam se da je dobra. Ako netko ima kakva iskustva s njima, nek ih podijeli na ovoj temi.

Jedan više, manje nasumični link o njima;http://www.poliklinikabagatin.hr/tretmani-koze.php
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 21:51   #2
ja sam već potrošila tu jednu meso masku,dobra mi je bila. nisam ništa drugo probala.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:03   #3
Probala sam upravo sad SLEEP AND PEEL®Resurfacing night cream i peklo me po čelu dosta prvih 10-ak minuta; sad više ne

Uglavnom ne bi je kupila sigurno zbog toga ali kužim zašto me peklo - unutra su uspjeli utrpati 6 AHA i BHA kiselina!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 23:16   #4
evo ja sam se narofljala s tom maskom i držala je pola sata kako piše u uputama. (volim stvari koje se rofljaju )
koža mi je ok, al' takva je bila.
@jasmin, jel' mogu očekivati kakve specijalne efekte od ove maske?
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 09:22   #5
pa gle ništa revolucionarno al dobra je za hidratizaciju.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 16:23   #6
sinoć kupila iso age i njihovu kremu za oči. probala ovu za oči i na prvu je jako fina..vidjet ćemo za cca tjedan-dva kako će djelovati.

Mopsly-kakva ti je bila sleep &peel? razmišljala sam i o njoj...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 18:01   #7
Mopsly, može li tvoj komentar? hvala
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 19:24   #8
zar se slabo kortisti njihova kozmetika?
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 19:49   #9
Ja sam već napisala svoj komentar na onu SLEEP AND PEEL®Resurfacing night cream - mene je pekla (inače nemam ni malo osjetljivu kožu - mogu namazati sve o plave Nivee do Chanel kreme na lice ) i nije mi apsolutno ništa napravila ni dobro ni loše na licu
Imala sam dosta testera pa sam je koristila skoro dva mjeseca
Mene osobno nije ni hidratizirala uopće
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 11:59   #10
cvijetić , kakav je dojam o kremama?
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 17:45   #11
htijela bih kupit njihovu bb kremu, znate gdje se moze nabavit testeri u ljekarnama nikad nemaju :/
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 09:53   #12
imaju testere BB krema u ljekarnama, pa donesi svoju teglicu da ti pretoče malo.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 11:58   #13
da dignem ovu temu, kakve su Vam njihove kreme, serumi?vrijedi li to tih para ?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 10:25   #14
da li Filorga ima nešto okoloočno što je superiorno u odnosu na ostale brendove tog cjenovnog ranga?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 13:47   #15
Meni ne. Optim-eyes je bazna njega za moj pojam. Ništa spektakularno nije radila.
Nisam još ništa našla za okoloočnu njegu od bilo kojeg brenda da sam potpuno zadovoljna.

Inače, Meso+ serum mi je odličan, C-recover serum izvrstan, Hyal defence i Hydra filler dobre kreme; zanima me još Skin absolute day, mislim da ju nisam probala.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 06:35   #16
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Meni ne. Optim-eyes je bazna njega za moj pojam. Ništa spektakularno nije radila.
Nisam još ništa našla za okoloočnu njegu od bilo kojeg brenda da sam potpuno zadovoljna.

Inače, Meso+ serum mi je odličan, C-recover serum izvrstan, Hyal defence i Hydra filler dobre kreme; zanima me još Skin absolute day, mislim da ju nisam probala.
baš sam dobila testere i veselim se isprobavanju
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 07:39   #17
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Optim-eyes je bazna njega za moj pojam. Ništa spektakularno nije radila.
Nisam još ništa našla za okoloočnu njegu od bilo kojeg brenda da sam potpuno zadovoljna.

Inače, Meso+ serum mi je odličan, C-recover serum izvrstan, Hyal defence i Hydra filler dobre kreme; zanima me još Skin absolute day, mislim da ju nisam probala.
Potpisujem sve. Na popis odličnih bih dodala Sleep and Peel.
Optim-eyes je zapravo flop u paleti izvrsnih proizvoda. Nisam probala njihovu drugu okoloočnu jer su mi rekli da je za starije gospođe s dubokim borama i obješenom kožom. Možda bih trebala uzeti i nju
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 19:37   #18
da i ode pitan

iskustva sa serumima? za kakv tip koze je taj meso +?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 14:29   #19
Vec nekoliko mjeseci koristim Filorga Time filler eyes kremu, pa mislim da je doslo vrijeme za recenziju.
Kupila san ju prvenstveno zbog komentara na forumu da zaista rjesava tamne podocnjake, sto mi je bolna tocka. Nije pomogla. Mooozda ih je smanjila 5%, sto je za mene nista. Dobro, glupa sam sto sam nasjela na to, opet.
Obecaje i gusce trepavice-nula bodova, bar meni. Anti age efekt: isto nisam primjetila, mada je to nezahvalno za tvrditi.
Sama po sebi kremica, nije losa, ok teksture, minimalan miris, ne trosi se brzo. Dobra podloga za sminku, i rekla bih za neku normalnu kozu oko ociju, za jako suhu bi bila preslaba...ali za skoro 400kn ocekivala sam vise. Ovaj efekt sam mogla dobiti i za 50kn.

Inace, Filorga mi se cini kao dobar brand pa cu ipak isprobat jos ponesto od njih, bez obzira sto me se ova okoloocna nije dojmila.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 15:00   #20
do 24.12 je filorga na popustu u farmaciji 30%
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.