Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2007., 23:54   #1
Zenski kickbox...

Moja curu bi htjela trenirati kickbox pa me zanima ima li gdje u osijeku kickbox za zene onako rekreativno, 2 do 3 puta tjedna te koliko su cijene i jel ima još cura?
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 00:13   #2
E lega, tesko da ces u Os naci samo za cure... Nije Osijek bas tako velik i razvijen grad... U Svetom Duhu se pojave cura, dvije povremeno, barem koliko sam ja skuzio.

Jel ti isto tu treniras?
zbunjola_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 20:02   #3
Quote:
zbunjola_os kaže: Pogledaj post
E lega, tesko da ces u Os naci samo za cure... Nije Osijek bas tako velik i razvijen grad... U Svetom Duhu se pojave cura, dvije povremeno, barem koliko sam ja skuzio.

Jel ti isto tu treniras?
ma trenirao sam mjesec,dva ali planiram ponovo doć kad sredim sve u školi...
Medjutim cura bi mi htjela rekreativno da se malo rastegne i za kondiciju jer joj se to svidja...Znam da je bilo 2,3 cure u Svetom Duhu,medjutim ne bih je htio poslat medju 40 muskih da trenira nego onak ako ima negdje di ima 10ak cura...
A moram i ja sebi nac negdje di da idem trenirat....
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 20:29   #4
A sumnjam da ces tako sto naci u Osijeku.. Pa ima par kickboxing klubova, ali nemas nigdje gdje nisu poglavito muskarci..

A zasto ti ne bi vise u Svetom Duhu? Ne svidjaju ti se neke stvari ili?
zbunjola_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 22:34   #5
Quote:
zbunjola_os kaže: Pogledaj post
A sumnjam da ces tako sto naci u Osijeku.. Pa ima par kickboxing klubova, ali nemas nigdje gdje nisu poglavito muskarci..

A zasto ti ne bi vise u Svetom Duhu? Ne svidjaju ti se neke stvari ili?
naprotiv,Sveti duh je super klub...
Imao sam problema u školi pa sam se morao svega odreći ali sad bih se vratio...jesi ti u Svetom duhu?
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 15:40   #6
Da jesam u svetom duhu sam. Volio bih redovitije dolaziti na treninge, ali ili ne stignem ili imam zdravstvenih problema.. Tako da je to rekreativa cisto, iako ne kazem da mi ne izgleda privlacno makar jednom se probati "posorati" u ringu pod pravilima... Cist da vidim kak je to... Ali vrlo brzo od takvih misli odustanem kada vidim Rosu, koji ima godina kao ja, a gradjom i tehnikom je svjetlosnim godinama ispred mene... Kad si zamislim sta bi mi tako netko u ringu uradio...
zbunjola_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:02   #7
Quote:
zbunjola_os kaže: Pogledaj post
Da jesam u svetom duhu sam. Volio bih redovitije dolaziti na treninge, ali ili ne stignem ili imam zdravstvenih problema.. Tako da je to rekreativa cisto, iako ne kazem da mi ne izgleda privlacno makar jednom se probati "posorati" u ringu pod pravilima... Cist da vidim kak je to... Ali vrlo brzo od takvih misli odustanem kada vidim Rosu, koji ima godina kao ja, a gradjom i tehnikom je svjetlosnim godinama ispred mene... Kad si zamislim sta bi mi tako netko u ringu uradio...
A ne možeš se usporedjivati s Rosom koji je prvak Europe ...Taj bi skoro svakog iz te dvorane pokidao ko beba zvečku ...
zamoli trenera da ti da neki lagani sparing s nekim tvoje gradje da vidis kako je...
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 12:22   #8
Pusti Rosu,teraj svoje,i on se nadobivao ohoho batina da bi postao prvak Europe io to bi tek trebalo bit poticaj da je neko iz tvog kluba to napravio a ne nesto sta ce ti umanjit zelju za borbama.
Veliki pozdrav legama iz Osijeka,Rosi,Tomi,Nacyu i ekipi
nakmuay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 23:54   #9
I, jel se upisala?
Budem i ja uskoro, al mislim da cu prije u teretanu navratit
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 19:57   #10
Ima u Osijeku baš baš ženski kickboxing klub, u centru Rekreacijski centar ''Beck'' u naselju Vladimira Nazora.
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.