Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2014., 14:43   #1
preporuka krav maga klub

S obzirom da vec postoji tema molim da ne lockaju jer ima previse stranica za nac nes suvislo. Zanima me bas jedan u Zagrebu klub Krav Mage koji je jako dobar tj. uglavnom da nesto i naucim i da me trening zadovolji. Da ima postenog sparinga i kontakta. S obizrom da sam imo neke ozljede kraljeznice na treningu. Iako mi su mi doktori rekli da cu moc kad odradim terapije vratit se treningu i to. Malo sam razmislio i manjeg mi je opterecenja na vrat. Pa sam kao alternativu mislio krenut trenirat krav magu ionako mi fali par stvari. Inace trenirao sam 4godine kyokushin, 5 godina thai box, 4 godine ultimate fight do 11 mjeseca 2013. kad sam imo ozljedu, 2 godine ko klinac nanbudo al nije vrijedno spomena. I sad trazim jedan jako dobar klub krav mage. Da se nastavim dalje bavit borilackim itd. Zanimaju me obrane od nozeva i tak to, da se vise toga prakticira. I da je intezivniji trening. Da nije 2 put tjedno itd. NAvodno su dobri u Subosu ili kod Velesajma? Pa vas molim za savjet da dodjem pogledat, neki kontakt od nekog instruktora da s njim porazgovaram itd. ? mislim da je bar priblizno realno, inace ovim svime kaj sam trenirao sam se poceo bavit uglavnom radi samoobrane, netucem se po vani niti mi je to ideja. 25 godina imam i odraso sam na tome. Pa eto s obzirom na situaciju u kojoj jesam htio bi se bavit time.
Citer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.