Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2005., 12:57   #21
Nije bitno ali može biti indikativno:
od 248 brojeva iz mog VIP imenika jos mi niko nije poslao promjenu broja u tele2. U stvari baš nikog i nema u mojoj firmi i okolici da je prešo!!!
750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 13:10   #22
valjda ti je jasno da će doć sad neki nadobudni prištavac i rec: moji cijeli kvart je prešo na tele a ti si budala jer glupo je platiti više *
__________________
*ma rašpam nokte i pričam glupostiBolje picek u krevetu nego pjetao u kokošinjcuzaboli me ako te smeta moj post[SIZE=1]goli picek; nije za decu i srčane bolesnike
cekpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 13:42   #23
Re: malo o Tele2 od stvarnog korisnika

Quote:
prk kaže:
Samo da malo umanjim iluzije o Tele2. Za razliku od mnogih koji ovdje pričaju praznu priču ja sam svakodnevno sudionik vrlo loše usluge Tele2. Nažalost, naavno jer kamo sreće za mene da je suprotno. Uzeo sam Tele2 ali i na svu sreću sam ostavio i T-Mobile. što se desilo od tada? I dalje najviše koristim T-Mobile jer Tele2 većinu stvari koje trebam nema...pritom ne mislim da prezahtevne usluge već na neke koje postoje odavno i na koje smo svi navikli. Također one sve predradnje izlazak iz Zagreba, pa roming pre komplicirano je NIJE JEDNOSTAVNO...
Kakav si ti to "stvarni" korisnik kad ti je taj roaming tako kompliciran? Ti uopce pojma nemas da si u nacionalnom roamingu kad se maknes os Tele2 odasiljaca. I ja koristim Tele2 karticu...

Quote:
prk kaže:
I povrh svega toga nemoram dodatno napominjati da moji pozivi s Tele2 uglavnom se naplaćuju 1,39 kn, što i NIJE JEFTINO.
Za razliku od 2.90 kn min kad nazoves sa Vip.0 paketom van mreze ili Vip.me ili Simpa. Osim ove Vipove promotivne akcije najjeftiniji poziv van mreze ima T-Mobile tarifa 700, a za to moras platiti svaki mjesec 700kn.

Quote:
prk kaže:

Svi oni koji Tele 2 shvaćaju kao nekakav bunt prema monopolu su ili samo klinci ili ljudi bez imalo mozga u glavi ili pomagači Tele2 jer moje iskustvo kao njihov korisnik je da su to isto neki drugi ljudi koji imaju svoju računicu da nam uzmu pare...a zaluđenost buntom koji oni sami potenciraju samo POVODLJIVE MANGUPE navode na glupe korake!!!!!
Kako zgodno, a registrirao si se neki dan i ima dva i pol posta.

Ja sam npr. cuo da je genijalni marketing jednog od nasih duopolista dosao na genijalnu ideju da njihovi zaposlenici s ovakvim izjavama izlecu na newsima i forumima
Fblade is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 13:45   #24
Re: Re: Re: malo o Tele2 od stvarnog korisnika

Quote:
cekpi kaže:
možda na tom stupnju da se treba gasit i palit mob i unosit pin sa još nekim pizdarijicama*
Covjek prica o roamingu van Zagreba, a ne van drzave. Dakle, o nacionalnom roamingu koji se obavlja potpuno automatski. Drugim rijecima moras disati i biti ziv da bi mogao pogledati na mobitel i vidjeti da ti se prebacio na VIP. Ne znam, nekima je to mozda i komplicirano
Fblade is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.