Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2007., 16:47   #41
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
Mnogi glumci, redatelji, scenaristi i ostali kadar je ostao bez posla.
Mnoge tehnike, spec. umjetnički žanrovi i sl su zanemarivani...
Istina. ali, mi smo imali rat. Nećemo sada tko je započeo, tko je imao više novaca, kako smo se prvih godina borili, skoro bez oružja itd. Pa, normalno da smo morali malo tih godina pasti, pogotovo s kamerom i zvukom. Ali, kriv je rat. A, to što su umjetnički žanrovi zanemareni je nekako i normalno, ali ne možemo reći da ih nije bilo. Manje, što je normalno, ali kada je rat završio, pa čak i malo prije smo se počeli popravljati. Rat je bio kvragu.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 16:51   #42
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
Usporedi recimo Gospu ili neki drugi hrvatski fil poslije 92. sa recimo Neretvom?
Usporedi Velo misto sa bilo kojom hrvatskom serijom poslije 90...
OK. Ali, zašto se hvataš za takve filmove. Gospa??? Uzmeš najgore primjere, pa u bilo kojoj drugoj kinematografiji ima loših filmova, samo se kod nas prikazuje najbolje od najboljeg. Uzmi recimo španjolsku kinematografiju, od nje vidimo samo najmanji dio, dva filma godišnje, ako i toliko. Sve kinematografije imaju loše, srednje i dobre filmove u jednoj godini, a i nemoj zaboraviti da ih oni snimaju tri, do četiri puta više.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 16:52   #43
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Neretva je govno nad govnima u koje je spiskano više para nego što desetljetni državni budžet Republike Hrvatske nakon 90-te.
To je dobrim dijelom istina.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 16:53   #44
Quote:
lambuel kaže: Pogledaj post
Čekaj, promakao ti je moj post ili smatraš da "U okruženju" ne vrijedi pogledati?

Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
to je amaterska igrarija!
I to automatski znači da nije vrijedan gledanja?
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 16:53   #45
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
Ti nisi normalan...
A, gle, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 16:54   #46
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
to je amaterska igrarija!
S tim ću se složiti.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:09   #47
Quote:
UmpaUmpa kaže: Pogledaj post
Šta je sa Spasiteljem? Je li preporučen samo kao još jedan film s ratnom tematikom ili možda kao nešto vrijedno gledanja?Ako je ovo drugo,može biti vrijedan ali samo kao vrhunaravna bljuvotina kojom su četnici pokušali zamazati oči nekome ko živi na dovoljnoj udaljenosti pa ne zna da se ono opisano u filmu nije moglo dogoditi ni u nekoj paralelnoj stvarnosti.
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:52   #48
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
Šta je sa Spasiteljem? Je li preporučen samo kao još jedan film s ratnom tematikom ili možda kao nešto vrijedno gledanja?Ako je ovo drugo,može biti vrijedan ali samo kao vrhunaravna bljuvotina kojom su četnici pokušali zamazati oči nekome ko živi na dovoljnoj udaljenosti pa ne zna da se ono opisano u filmu nije moglo dogoditi ni u nekoj paralelnoj stvarnosti.
Jesam napisao da su dobri, ili povjesno precizni? Ne. Samo sam ih naveo. Svi strani filmovi o DR koje sam pogledao nemaju veze s mozgom. Naveo sam i behind enemy lines, trecerazredni hollywoodski trash...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:50   #49
ovaJeste gledali Snajperista
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:52   #50
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
ovaJeste gledali Snajperista
Koji je to?
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:53   #51
Imam topic o njemu.
TAj film je čista komedija. Mislim, nije zamišljen kao komedija, ali jest komedija
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:55   #52
Mislim iz koje je države. Hrvatski nije, osim ako nije još neki šugavi amaterski film.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:01   #53
šugavi amaterski američki film
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:02   #54
Čini se da me ne zanima.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:04   #55
https://www.forum.hr/showthread.php?t...ght=snajperist
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:06   #56
https://www.forum.hr/showthread.php?t...ght=snajperist
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 16:39   #57
Asa ti jeben, Risonja na topiku o filmovima o domovinskom ratu, čudim se kako nije preporučio reportaže i dokumentarce iz riznice RTRS

Nažalost, istina je da nema doborg filma o Domovinskom Ratu. Jedini film koji ima imalo veze s time jest Put Lubenica, koji je meni u globalnim okvirima jako dobar film, a u hrvatskim jebeno genijalan. Nažalost, veze s Domovinskim Ratom su zbilja minorne, samo utoliko što je riječ o branitelju i njegovom životu nakon rata.
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 16:44   #58
Quote:
poirot kaže: Pogledaj post
Asa ti jeben, Risonja na topiku o filmovima o domovinskom ratu, čudim se kako nije preporučio reportaže i dokumentarce iz riznice RTRS

.
vratija se poirot
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 16:44   #59
nego, što si učinio sa sadom but treuo?

nisi ga valjda ubio ?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 16:56   #60
jesan, dosadija mi
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.