Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2008., 19:17   #41
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Saznala sam prekjučer da sam trudna, a pobačaj nije dogovoren, nego samo mogu otići sutra tamo ako želim to napraviti. Nemam vremena za razmišljanje jer što prije obaviti pobačaj, to bolje. Dakle, odluku trebam donijeti brzo, ali Bože sveti, opet patetično mogu reći da ne mogu odlučiti o tome u 2 dana (ni nikada) jer sam kukavica i nisam ni sanjala da će mi se desiti..
hoću dobit odgovor koliko ti treba da završiš fakultet?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 01.12.2008., 19:18   #42
Quote:
billy001 kaže: Pogledaj post
meni je prijateljica imala istu situaciju prosle godine, identicnu i pobacila je. danas joj nije zao, i ja takoder mislim da je ucinila pravilnu odluku. na stranu eticka dilema oduzimanja zivota nerodenom ljudskom bicu. ali roditi ga i onda se netezati u nesredenoj zajednici je gore nego abortus. barem meni. osobno nisam ni ja za pobacaj, sve naravno ovisi o sotuaciji u uzoj i soroj okolini.
Ajde da je netko realan.
F10EXX is offline  
Old 01.12.2008., 19:20   #43
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Saznala sam prekjučer da sam trudna, a pobačaj nije dogovoren, nego samo mogu otići sutra tamo ako želim to napraviti. Nemam vremena za razmišljanje jer što prije obaviti pobačaj, to bolje. Dakle, odluku trebam donijeti brzo, ali Bože sveti, opet patetično mogu reći da ne mogu odlučiti o tome u 2 dana (ni nikada) jer sam kukavica i nisam ni sanjala da će mi se desiti..
Čekaj, a gdje to možeš otići? Ko ti je to sredio? Nešto ilegalno ili??

Nije čudo da se bojiš i da se ne možeš lako odlučiti, ali morat ćeš... i to vlo skoro.

ako ne sutra, onda zakoji dan. U svakom pogledu, rečenica "nema mi pomoći" ovdje nema mjesta. I u jednom i u drugom slučaju ne vidim koma situaciju. Nađi pozitivnu stranu stvari, gledaj prema naprijed i glavu gore, ajmo.
Deedy is offline  
Old 01.12.2008., 19:22   #44
Quote:
~reptile kaže: Pogledaj post
ako se odlučiš na porod, ne zaboravi da je tvoj partner zakonski obavezan plaćati alimentaciju.
Sigurno ce joj pomoci ako njemu dodje sa takvom spikom.
F10EXX is offline  
Old 01.12.2008., 19:25   #45
Nemoj se slucajno igrat napravit abortus ilegalno!!!

To treba izvest specijalist ginekolog i onda je velikom većinom bez posljedica! A kod neke babe u šupi možeš najebat da ni ne znaš koliko!
HHmischko is offline  
Old 01.12.2008., 19:25   #46
U bolnici bi to bilo..
Faks.. Još pola godine..
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:27   #47
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ne bih krivio nikoga za to, pa ni sebe. Za početak!
Donio bih odluku i suočio bih se s tim.

U svom životu sam se morao suočiti (barem u 2 navrata) s malo zajebanijim stvarima u životu od ove, pa zato i mogu reći ovo sa sigurnošću. Stojim iza onog što kažem, time ti pokušavam pomoći, vjeruj!
Različitih ljudi ima.. Neki se jako lako mogu suočiti s različitim životnim situacijama. Ja sam osjetljivo žensko. Što bi ti savjetovao svojoj curi da joj se to desi?
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:27   #48
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Sigurno ce joj pomoci ako njemu dodje sa takvom spikom.
Pa nije ona osvetnica na konju, koja ide utjerati dug; to je nešto što se zna.


Isto tako, ni on nije neka uplakana frajla kojoj se treba paziti što se govori, siroti, teško mu je jer je trudan i osjetljiv ovih dana!

koji k! nije on trudan; ni njemu ne bi škodilo malo ozbiljnosti, makar je ta priča o njegovom postupanju o ovoj situaciji dosta šturo prikazana, pa ne znam gdje ga uopće smjestiti. Ali nije ni primarno važno, naša autorica i njena odluka su najvažnije.
Deedy is offline  
Old 01.12.2008., 19:28   #49
Čuj, s obzirom na tvoje stavove, bolje ti lijepo ubrzaj fax i rodi. Jer one koje ja znam da su abortirale, uvjet da bude bez kajanja je da su sigurne u odluku.

Iako nisi rekla želiš li ti dijete?
HHmischko is offline  
Old 01.12.2008., 19:30   #50
cccc ni tablete ni kondom,

to je kad se ljudi seksaju prije braka.
Suspirium is offline  
Old 01.12.2008., 19:32   #51
Radila sam masu pretraga ovih nekoliko tjedana, dijagnosticirali mi endometriozu. Navodno da je nasljedno, moje tete po tatinoj strani nisu mogle zatrudnit. Sad ja vas pitam ljudi, dal da se ja ubijem, il što? Naime reče mi čiča ginekolog da su mi gotovo nikakve šanse da ću moć imat dijete....

Ovdje imaš priliku da ojačaš. Da se čeličiš. Da se razviješ kao ljudsko biće, da rasteš i odrasteš.

A jebiga, možeš se i ubit. Ljudi ginu svaki dan po bogzna kakvim rupama, pa nitko ne pita za njih.

Daj ženska ne cmizdri.
Perl is offline  
Old 01.12.2008., 19:33   #52
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Različitih ljudi ima.. Neki se jako lako mogu suočiti s različitim životnim situacijama. Ja sam osjetljivo žensko. Što bi ti savjetovao svojoj curi da joj se to desi?
Nisam rekao da je lako! Nimalo... Ali da je nužno- jest! Žao mi je, nema alternative tomu da se odlučiš. Ima samo alternative u tome ŠTO ćeš odlučiti.


Što bih savjetovao? Misliš što sam savjetovao kad smo išli ginekologu misleći da je trudna?? Rekao sam da svaku njenu odluku podržavam, bili smo tu nekih godina kao ti, tako bih i s jednom i drugom odlukom bio (i jesam) uz nju!

A ispalo je da joj se ciklus poremetio i da je test bio neki sjeban... i u k!

Imali smo nekoliko paklenih dana, nisam postao tata, nije bilo abortusa i šta sad.

Glava bi nam bila na ramenima i u toj i u drugoj situaciji.



Tako nešto nikog, pa ni tebe, neće i ne može slomiti! I zato olakšaj sebi, ne muči se negativnim mislima, jer nemaju mjesta.
Deedy is offline  
Old 01.12.2008., 19:34   #53
ubijena mozda se sad cini da nemate izlaza al sama si rekla da tip ima posao i vjeruj svaki roditelj ako voli svoje dijete ce ga podrzat i mozda te iznenade njegovi pa svako normalan zeli unuka/u.Moj savjet je nemoj ubit dijete nikom nije lako al treba se borit,razmisli mogla bi se cijeli zivot kajat zbog te odluke.Sretno!
euskal is offline  
Old 01.12.2008., 19:34   #54
najbolji su mi ovi dusebriznici koji dodju srati s visine o tome kako je trebala pazit

pa desi se to i uz pilule i kondome... kad ti je sudjeno ni najlon vrecica te ne zastiti... ni betonski blok

znalo se desit i da zena nakon menopauze ostane trudna... ljudi.. sve je moguce...

ne osudjujte... takvima koji su laki na okidacu se kad tad nesto takvoga dogodi.. zato bolje sutite ako vec ne znate nesto pametno reci
satori is offline  
Old 01.12.2008., 19:35   #55
Poruka autorici teme: Nemoj pobacit, budi razumna i rodi dijete!

Ma kako god ti sad bilo tesko, kad rodis to dijete vidjet ces koliko si sretna!

Budi jaka i rodi!

Pusti forum i ove koji pricaju suprotno!
monthy is offline  
Old 01.12.2008., 19:36   #56
Koje je njegovo postupanje.. Rekao je da bi najbolje bilo prekinuti to, ali da će podržati moju odluku. Realno, nije spreman za to. Realno, nisam ni ja. Realno, nije nitko oko nas. Realno, valja fore i pokušava me uveseliti, a ja se izderavam na njega, šizim, pizdim jer se osjećam sama u ovome. Jer sam nervozna, jer bih prebacila krivnju i odgovornost nekamo daleko, jer bih se uštipnula i probudila iz sna.
On je u stanju ponašati se kao da se ništa nije desilo. Možda je to njegov način da se suoči sa stresom, ako je, gadi mi se. Nisam dobila feeling da mu je stalo do onoga u meni niti pola posto koliko meni, iako on kaže da je. Pričali smo o soluciji da rodim, ali pričavši o tome, zvučalo je baš kao to - samo solucija, neostvarena. Moram biti zahvalna što nije pobjegao, što se udostojio pričati o tome, što mi je pokušao pružiti koliku toliku utjehu (koju ja ne osjećam)? Ne želim sada ni razmišljati da li bismo mi uopće opstali, a još više bismo li opstali s djetetom.
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:38   #57
kaj te briga kaj on misli!

da je lik ok., htio bi to dijete obzirom da ste dugo zajedno.

rodi dijete, a muskaraca ce jos biti kasnije u tvom zivotu!

njega sad malo pusti, a ak ti je toliko stalo do njega, mozda se i vrati kad se

dijete rodi, znam puno tih slucajeva!
monthy is offline  
Old 01.12.2008., 19:39   #58
Quote:
Perl kaže: Pogledaj post
Radila sam masu pretraga ovih nekoliko tjedana, dijagnosticirali mi endometriozu. Navodno da je nasljedno, moje tete po tatinoj strani nisu mogle zatrudnit. Sad ja vas pitam ljudi, dal da se ja ubijem, il što? Naime reče mi čiča ginekolog da su mi gotovo nikakve šanse da ću moć imat dijete....

Ovdje imaš priliku da ojačaš. Da se čeličiš. Da se razviješ kao ljudsko biće, da rasteš i odrasteš.

A jebiga, možeš se i ubit. Ljudi ginu svaki dan po bogzna kakvim rupama, pa nitko ne pita za njih.

Daj ženska ne cmizdri.

Eto, to me još dodatno utuče. Licemjerna ja, ako pobacim. Život koji je daleko od fer...
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:41   #59
imas jos jedan semestar faksa. Super. Stignes to odslusat dok beba ne dođe.

Netko je rekao, abortus ne mozes napraviti ako nisi sto posto sigurna da je to ono sto zelis. A ti to ne zelis, stoga brisi tu opciju jer ces cijeli zivot zalit i na kraju sebe unistit zbog toga.
Beba kad dođe treba pelene, hranicu i puno ljubavi. Imas rodbine i prijatelja pretpostavljam koji ti mogu pomoc s bebom, nije nikad sve bezizlazno i crno kako ti mislis da je. Najvaznije je da popricas s roditeljima i dragim po stoti put i reci mu kako se osjecas i sto trebas od njega i pitaj ga jel on to moze il ne moze. Prestani sve crno gledat i prihvati ovo kao sve ostalo u zivotu sta ide, sta ces sad? ne zelis pobacit, to se vidi da za to nisi spremna, stoga se suoci s tim da ces biti mama. Mora to bar nesto lijepo u tebi pobudit? Mama, malo njezno stvorenje koje treba samo tvoju ljubav. A i otac ce doc sebi, rekla si da nije berlav, da niste djeca. Pa onda se tako ponasajte. Vrtic kosta, skola kosta, al on radi kazes a i ti si pri kraju s faksom, znam u kakvoj drzavi zivimo i da posla ima al nema al opet se moze prezivit, imas gdje stat, kod svojih, kod njegovih, dok se ne snadjete drugacije, pa nije ni to smak svijeta mili Bože. Prestani panicarit, roditelje na razgovor i idemo dalje.
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 01.12.2008., 19:41   #60
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
najbolji su mi ovi dusebriznici koji dodju srati s visine o tome kako je trebala pazit

pa desi se to i uz pilule i kondome... kad ti je sudjeno ni najlon vrecica te ne zastiti... ni betonski blok

znalo se desit i da zena nakon menopauze ostane trudna... ljudi.. sve je moguce...

ne osudjujte... takvima koji su laki na okidacu se kad tad nesto takvoga dogodi.. zato bolje sutite ako vec ne znate nesto pametno reci
Nema veze, ne isplati se obraćati pažnju na neke. To su vampiri koji se hrane tuđom patnjom. Želiš li se uopće obazirati na takve? Vjerujem da ne.
ubijena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger