Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2006., 13:29   #41
Quote:
vesela sova kaže:
Sinko gleda i Boba graditelja i teletabise, ali na moju veliku sreću super mu je i Pčelica Maja. A ona je em empatična, em pustolovno raspoložena, em sklona pomaganju i rješavanju problema, em ima razumijevanja i interesa za drugačija bića i običaje, em znatiželjna, ma hrpu lijepih osobina, a sve bez ikakve makljaže, i s krasnom uvodnom pjesmom.
A i roditeljima budi nostalgiju.

moj isto voli pcelicu maju , pustam mu obavezno na hrvatskom jeziku, da si bolje nauci jezik.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 14:39   #42
jos mu nisam pustila pcelicu maju, mozda bi trebala poceti s tim. sad je trenutno lud za pink panterom. (bob ga je pustio - ali samo nakratko)
Lady Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 08:35   #43
moj tabi ima 8 mjeseci i počel je gledati hipnotizirano tabise. e, isuse, ne postoji niš drugo za njega tad...ja prolazim pored njega, ali me ne šljivi ni 5 promila
tabisi su zakon
ali, nevjerovatno je kak se zabulji sa smiješkom na usnama..to mi je tak super. i čim počnu, onak oduševljeno počne pričati
micek moj mali, mali moj tabi...sad muž i ja sve govorimo u tabi formi. kad idemo mijenjati pelene, onda velimo tabi pelena, pa tabi kašica, pa tabi pa pa...
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 14:48   #44
Quote:
traxdata kaže:
moj tabi ima 8 mjeseci i počel je gledati hipnotizirano tabise. e, isuse, ne postoji niš drugo za njega tad...ja prolazim pored njega, ali me ne šljivi ni 5 promila
tabisi su zakon
ali, nevjerovatno je kak se zabulji sa smiješkom na usnama..to mi je tak super. i čim počnu, onak oduševljeno počne pričati
micek moj mali, mali moj tabi...sad muž i ja sve govorimo u tabi formi. kad idemo mijenjati pelene, onda velimo tabi pelena, pa tabi kašica, pa tabi pa pa...
Bez brige, oplakat ćete vi te debele kretene , kao i ja 2002. kad sam umjesto svjetskog prvenstva gledao tabi tost....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 15:20   #45
Quote:
Galileo kaže:
Bez brige, oplakat ćete vi te debele kretene , kao i ja 2002. kad sam umjesto svjetskog prvenstva gledao tabi tost....


i više se naša mačka ne zove fleki, nego nunu :-))
i onda kad nam dođe na krevet, onda vičemo: gle micek moj, evo tvoje nunu..di je nunu, micmicmic...
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 15:27   #46
Quote:
zale kaže:
Znam taj osjecaj...

Ste gledali Bob the buildera?
da gledali, moj je htio spavat s Bobovom kacigom, a alat mora biti na krevetu
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 15:36   #47
Quote:
traxdata kaže:
tabisi su zakon
Definitivno jesu, narocito u situacijama kad si sam u kuci sa bebom od 6 ili nesto mjeseci, a hoces ko covjek da odes u wc.

Mojoj mladjoj su sad cetiri i pol i sad su joj one price vec zanimljivije nego sami teletabisi i njihova oskudna konverzacija.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 23:35   #48
Moje dijete ima 2 godine i 4 mjeseca.
Zapravo se i ne sjecam koliko je mala bila kad je pocela reagirati na tabise...
Prijatelj nam je tada na DVD sa VHS kazete sprzio 2 epizode..... Ne znam da li trebam napominjati da je DVD unisten!!!!

Imamo jako veliku zbirku crtica...i svi su jako lijepi, ali niti jedan ne dolazi u obzir! Jednostavno to ne mogu shvatiti.....
Segrt Hlapic je bio malo u modi, ali samo dok je bio prikazivan na TV, ali tabisi su zakon....
Da, PO nam je na monitoru..... Strasno!!!!
Nabavila sam jos 2 DVD-a. Zvala sam cak Getro na Vrbanima da ih pitam da li imaju tabise.....
Vrijede mi jako jako puno jer je to jedino od crtica sto nju zanima!
a gluposti da poticu homoseksualnost...... Ha ha ha ha ha ha ha ha ha
kao dijete, koje nema niti godinu dana moze uopce u svojoj glavi i pomisliti sto je peder.....???? Cak i starija dijeca!????
Pa dijeca iz normalne okoline ne znaju sto je peder do puberteta!!!!!!!

Koliko god da me Tabisi nervirali jer nam je TV nedostupan..... mislim da su oni dobronamjerni, da ih ipak kroz igru i pjesmice uce...
Moja bebica se uz njih samo upristojila. Lijepo pozdravlja, kaze dobro jutro, laku noc... Relativno cesto kaze i O-Oo (a znate i sami). Sve je to i dio kucnog odgoja, ali lijepo je kad se jos negdje moze nesto dobro cuti.

I vrijeme je za Tabi pa-pa
__________________
Martach
martach is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 10:38   #49
Quote:
tash@ kaže:
da gledali, moj je htio spavat s Bobovom kacigom, a alat mora biti na krevetu
I moj mora cesto imati svoj odvijac i cekic u krevetu da moze zaspati.
 
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 12:40   #50
Quote:
Rajna kaže:
Definitivno jesu, narocito u situacijama kad si sam u kuci sa bebom od 6 ili nesto mjeseci, a hoces ko covjek da odes u wc.

Mojoj mladjoj su sad cetiri i pol i sad su joj one price vec zanimljivije nego sami teletabisi i njihova oskudna konverzacija.
Bogu hvala, i moj mlađi (2,5 godine) je već prešao na Finding Nemo, Ledeno doba 1 i 2, Pticu trkačicu.... Pa se i za taju nađe ponešto.... A ni oni Pokemoni nisu za bacit.... Eh, da, slavim i što se stariji (6,5 godina) napokon odrekao onog kretenskog Yu-Gi-Oh-a.....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 01:31   #51
Walt Disney

Quote:
Galileo kaže:
Bogu hvala, i moj mlađi (2,5 godine) je već prešao na Finding Nemo, Ledeno doba 1 i 2, Pticu trkačicu.... Pa se i za taju nađe ponešto.... A ni oni Pokemoni nisu za bacit.... Eh, da, slavim i što se stariji (6,5 godina) napokon odrekao onog kretenskog Yu-Gi-Oh-a.....
Ma svi su ti crtići ludilo. Kad sam ja bio klinac, u igri je bio Kalimero i to na crno-bijelom TV-u. Sad imam klinca i hrpu crtića na DVD-u. Zanima me jel ima netko crtane od Walt Disney-a. Ako ima jel mi može ispržiti. Ja sada kupujem pržilicu, pa sam slobodan ponuditi ove koje imam.
namještajViktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 19:56   #52
teletabisi su mi oduvijek bili debilni, pa ne bum valjda svojemu sinu to priustila.

moj je trenutno zaludjen snoopy-em. i to orginalnim, na engleskom, naravno.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:01   #53
pa jesu debilana, ali mogu u miru otići na wc
danas smo gledali ona 2 žapca, pončo i toro, oni su mi super...
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 15:52   #54
A kaj velite na Miffy i na Hopla... To moja mala (2 g.) obožava.
Lesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 19:32   #55
Tko ima kablovsku ima ih svaki dan oko 8-9 sati ujutro na OBN na hrvatkom jeziku.
Ja sam snimio dvije kazete, pa ih gledamo svaki dan. Dok je budan ništa osim toga i Bildera. Pčelicu Maju ne šljivi ni pola posto
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 19:37   #56
Hopla obožava. a to i je nekak za njihov uzrast. počeo je pratiti i Bildera, zanimljiv mu je..
ali tabisi su broj 1 još uvijek..
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 23:13   #57
Moja gleda crtiće(2 i pol ima),Žutokljunac i sve što ide uz njega...u kojem terminu su ti teletubbiesi na drugom?Nisam znala da su opet krenuli.
darja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 23:16   #58
ma nema ih više, išli su prije otprilike godinu dana. e da, žutokljunac je zakon, svako jutro ga gledamo kad se probudimo. to nam je nekakav ritual, gleda žutokljunca i cica, pa kad prođe ide u drugu sobu mijenjati pelene
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 17:33   #59
Quote:
traxdata kaže: Pogledaj post
ma nema ih više, išli su prije otprilike godinu dana. e da, žutokljunac je zakon, svako jutro ga gledamo kad se probudimo. to nam je nekakav ritual, gleda žutokljunca i cica, pa kad prođe ide u drugu sobu mijenjati pelene
Kablovska, bosanski program OBN ali na hrvatskom, Ujutro oko 8-9
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.