Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2009., 17:28   #1
Košara za psa

zanima me zna li netko gdje se može kupiti velika košara za psa (za njemačkog ovčara) da je onako popunjena, tapacirana i slično, za spavati i koliko košta...
hvala
__________________
Legally Blonde
lois_lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 18:13   #2
Mislim da ima u Pet centru, ali ne znam točnu cijenu jer mi je uvijek bilo preskupo. Imala sam jednu običnu pletenu, nije bila podstavljena i moji su ju psi pojeli.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 18:33   #3
hahaha, to se i ja bojim, da izvalim hrpu love pa da ju moja kimi pojede a gdje si kupila tu običnu košaru?
__________________
Legally Blonde
lois_lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 20:00   #4
Ja sam u Pet centru gledala wc, tj. plastična kao kutija za mačji pjesak, ovo http://www.pet-centar.hr/images/stor...ni-s-rubom.jpg

Ne sjećam se cijene, al je bilo dosta. U offertissimi sam kupila istu takvu za 20kn. Tak da se slažem da su im cijene možda malo pretjerane oko takvih nekih stvarčica.

Što se tiče košare za psa, odustali smo od toga, jer Ben neće spavat u tome. Spavao je donedavno kod nas na krevetu, a otkad smo u sobu donjeli fotelju spava na njoj (makar mu je premala ) ili na podu kraj našeg kreveta. Nigdje drugdje neće spavat.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 00:12   #5
Joj, nemam pojma. To je kupljeno još kad sam dijete bila, ali je bila na tavanu.
Inače, da, slažem se i mislim da je to preskupo.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 14:28   #6
Kupi običnu pa je sredi
__________________
Izrada plana za mrsavljenje
teretana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 15:25   #7
Platnenu uzimat nemoj!
Moja ju takla nije cijelu godinu i onda dosa petar 13.
Tocno ju je tada odlucila izgrist...
Kosara i nije toliko losa. Al skuplje su te malo bolje kosare..
Sigurna sam da ih imas u svakom bolje opremljenom pet shopu!
nik3_th3_b3st is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 18:25   #8
hvala svima.. i ja mislim da ću uzeti običnu, ne tapaciranu, jer mi je mama baš rekla kak je kimi pojela svoj jastuk na kojem je spavala, tak da ne vrijedi. a moram joj nešto kupiti sad za preko zime, žao mi da spava na betonu, a tuka spava na balkonu na golom betonu, a ima kućicu bolju nego ja problem je što ako ode u kućicu moglo bi joj nešto promaći, nedajbože da jež neki prođe a da ga ona ne vidi
__________________
Legally Blonde
lois_lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 19:21   #9
kad se smrzne 3 noci zaredom otici ce spavati u kucicu....
jolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 15:18   #10
Tak je i Ben, dobio prije par dana kućicu, al ne, on na betonu. Smrznuo se pa sad spava u kućici.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:05   #11
Ja sam mojoj beštijici prvo sama napravila krevetić koji me izašao jako jeftino cca 70 kn...kupila sam mu spužvu i obložila je jastučnicom koju sam napravila od dekice, malo volje, 10 min.posala i to je to...trajalo je 2 dana,a onda je cijeli stan bio u kaosu, spužve na sve strane... tako smo zaključili da nije zaslužio trošenje 500 kuna na krevet u petcentru jer bi i on vjerojatno tako završio... Sad spava na svojoj dekici, nju ne uništava, i ona mu je super, imam ih 2-3 tako da ih svako malo operem i njemu super !
__________________
bolje piti dobro vino i voziti loš auto, nego piti loše vino i voziti dobar auto...
Od dobrog vina te ne boli glava, a ako i razbiješ auto nema veze, ionako je loše..
Zelena zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:09   #12
Moja ima svoju vlastitu fotelju, no nju ćemo hititi i dobiti će običan krevetić.
Spiritovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 13:37   #13
Moj spava na fotelji, koja mu je premala, al se stisne gore. Ili na podu, na nekojm prsatarom prekrivaču, mini tepihu, nekaj takvog. Jedino to ne potrže i ne razbaca... To je od prvog dana njegovo i on to nosi s jedne strane sobe na drugu i spava na tome.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 10:54   #14
Za one koji žive u Zagrebu.... Imate košare za kupit u Držićevoj ulici ( preko puta autobusnog kolodvora, odmah pored Inine benziske ). Sve dimenzije i jastuci za iste. Uvijek ih možete malo doradit kod kuce sa starom posteljinom. Mi smo svome psiću obložili košaru sa posteljinom i ubacili dva velika jastuka i stvarno je zadovoljan. Vidim po tome što ga više ne nalazim u svome krevetu. On zadovoljan, ja još više....
angry martica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 13:11   #15
Mi imamo ogromnu pletenu košaru ( dogo i bulldog stanu skupa unutra), a platili smo je s jastukom nekih 150 kn i još se čudim cijeni no bila je u nekom gift shopu sasvim slučajno naletili na nju. Inače su slične košare ( pletene s jastukom) u petovima daleeeeko skuplje no često znam vidjeti kod bakica na placu pletene košare raznih veličina, a može se i naručiti po mjerama i cijene su jako pristupačne, a jastuk se sašije bez problema, a i kupi sam iumetne, a ionako mislim da je bolje da se jastuk iz košare može vaditi i prati u veš mašini nego da je tapicirana košara ( kako to oprati?).
Na našu žalost našim psima je ista košara isti tren previše ličila na nešto fino za gristi pa smo im je izuzeli dok je bila relativno neoštećena i sad je na kavezu i mačke nam spavaju u njoj kao u apartmanu s obzirom na veličinu
Našim je presvučena tvrda spužva ( mama mi sašije navlaku od materijala za tpiciranje namještaja) za sad najbolja opcija za krevetić, udobna, topla, dobro izgleda u kući, a ostane čitava relativno dugo no kad je i dokusure ( desi se da im nakon nekog vremena jednostavno pukne u glavu da to treba grist pa ju skrše samo odjednom ) nije strašna investicija nabaviti drugu spužvu i presvlaku ( skupa nekih 200-injak kn za veliki krevetić od tvrde spužve, makše su jeftinije skupa s presvlakom ).
Uz to navlaku skinem i operem ( iskuham u mašini), a spužvu našpricam nekad octom nekad alkoholom i ostavim da s eizrači sat-dva vani i dezinficirano i bezmirisno 100 %
white alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 23:11   #16
Quote:
jolf kaže: Pogledaj post
kad se smrzne 3 noci zaredom otici ce spavati u kucicu....
Moj jos nije svojevoljno otisa, spava na otiracu ispred vrata, mislim da nam je to treci u zadnja 2 mj., 2 je vec raspara, kao i dekicu. Nadam se da ce se ipak predomislit kad jos malo zahladi i uzivat u kucici
**Anchy** is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 23:21   #17
www.drvenarija-pospaic.hr
imok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:29   #18
Košare za največe pasmine i njihove štence prilikom okota,ima u šopu?
Ima li onih plahtica za svakodnevno mijenjanje?
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 23:53   #19


Betty spava na krevetiću moje kućne izrade.....
__________________
http://campyoprema.blogspot.com
campy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 09:07   #20
Jastučići za mačke i pse svih veličina i boje koje želite
link
wumac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.