Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 21:46   #1
Natalne karte - pitanja II dio

Tema na kojoj možete postaviti pitanje vezano za osobnost, financije, ljubav, posao, zdravlje..itd.

Kako postaviti pitanje?


1. Pitanje mora biti jedno i jasno. Nema ponavljanja pitanja i forsiranja odgovora.

Primjer 1: 'Da li ima nešto novo na polju ljubavi?' Uz ovakvo pitanje potrebno je navesti trenutni status osobe (slobodna ili zauzeta) . Ukoliko je osoba slobodna, kada je završila zadnja veza, a ukoliko je osoba zauzeta, od kada je u vezi.

Primjer 2: ' Što me očekuje na poslovnom planu?' Uz ovakvo pitanje potrebno je navesti da li je osoba zaposlena ili ne. Ukoliko nije, kada je završio zadnji posao, a ukoliko jest, od kada traje zaposlenje.



2. Postavljaju se pitanja koja su isključivo vezana uz vlastitu natalnu kartu.



3. Da bi se dobio odgovor na postavljeno pitanje potrebno je postaviti natalnu kartu.

Natalnu kartu možete napraviti na www.astro.com. Kako izraditi kartu možete pročitati ovdje, a za postavljanje linka možete koristiti Tinypic.

Kako postaviti sliku natalne karte na topic?

- izrađenu natalnu kartu kopirati u komp
- otvoriti tinypic, izabrati "browse" i uploadati sliku
- kada se pojave linkovi, izabrati treći link i kopirati ga na ovaj topic





Napomena!

• Odgovor astrologa na postavljeno pitanje treba sadržavati kratko astrološko objašnjenje.

• Stara tema Natalne karte pitanja zatvorena je zbog nejasno postavljenih pitanja, pa shodno tome i teškoća na odgovaranja istih.


Pitanja koja ne budu u skladu sa gore navedenim uputstvima biti će automatski brisana!

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 18.05.2009. at 00:58.
Saradonija is offline  
Old 03.11.2008., 22:13   #2
posto se otvorila nova tema, kopirati cu post iz prosle

Zanima me ljubav i posao.... trenutno nisam u vezi, a zadnja veza mi je zavrsila u 7. mjesecu.. sto se posla tice, jos sam student, ali me zanima da li se vidi neka mogucnost rada u inozemstvu kroz koju godinu

Unaprijed hvala

http://tinypic.com/view.php?pic=2lm1cpk&s=4

posto je samo jedno pitanje, onda takodjer ljubav... kada ocekivati nesto ozbiljno i kvalitetno?

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 04.11.2008. at 18:11. Reason: spajanje postova
ivazgb is offline  
Old 04.11.2008., 11:34   #3
Quote:
PSY kaže: Pogledaj post
Evo, mozda sad imam vise srece.

Ljubav?

Unaprijed hvala!


http://tinypic.com/view.php?pic=wwk8s4&s=4
Onda ovak; Ljubavna veza u kojoj sam trenutacno, dali ce potrajati?

Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
još uvijek pitanje nije postavljeno u skladu s pravilima...dakle od kada si u vezi?


A sorry!!
Od veljace ove godine.

Zadnje uređivanje Saradonija : 04.11.2008. at 12:19.
PSY is offline  
Old 04.11.2008., 13:06   #4
Pozdrav! Mene zanima, kad ču početi kakvu ozbiljniju, trajniju vezu. Trenutačno sam bez partnera, večinoma imala sam kratkotrajnije i beznačajne veze. Zanima me i, ako možete vidjeti, kada ču diplomirati ili možda i magistrirati na fakultetu, trenutačno sam 3. godina.
Rođena: 18. 04. 1987, u 8.20 a.m., Rijeka

http://interactive.0800-horoscope.co...4.24&lat=45.20

Hvala več unaprijed!
SamaraM is offline  
Old 04.11.2008., 13:30   #5
Napomena:

Ovaj topic je iznova otvoren upravo iz razloga što su mnogi forumaši stavljali općenita pitanja iz kojih je teško dati astrološki odgovor koji nije čitaba.

Također ograničili smo postove na jedno pitanje iz razloga da bi što više forumaša dobilo brže odgovor.

Dakle, SamaraM stavi jedno pitanje u skladu s uvodnim postom.
Fish 1968 is offline  
Old 04.11.2008., 14:29   #6
Pa u tome primjeru, molim za prvi dio pitanja - kad ču imati neku ozbiljniju vezu?
SamaraM is offline  
Old 04.11.2008., 14:42   #7
Ostala sam bez posla 26.septembra. Jos nisam nasla novi. (mada astrologija mi ide od ruke ) Kada ce se pojaviti nesto interesantno, dobro placeno i na duze staze. Posljednji posao je bio projekat koji je trajao 18 mjeseci i bas sam se naputovala http://i29.tinypic.com/r22cdg.jpg
papavero is offline  
Old 04.11.2008., 14:57   #8
16 ili dana ili mjeseci je stalan posao. ako je u pitanju 16 mjeseci prije toga ćeš imati više povremenih poslova. kasnije ću obrazložiti.
Suspirium is offline  
Old 04.11.2008., 15:01   #9
ovako u vezi sam od 2 mjeseca ove godine
prije toga imala sam u 9 mjesecu 2006 jednu vezu kratkog daha(upoznali se negdje u 6 mjesecu,veza u 9,a prekid u 11:-))
uglavnom sto ocekivati od sadasnje veze,meni je super,lijepo,volim ga itd,kao i on mene
karta je na pdf natalne karte članova
Maddie is offline  
Old 04.11.2008., 16:08   #10
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
16 ili dana ili mjeseci je stalan posao. ako je u pitanju 16 mjeseci prije toga ćeš imati više povremenih poslova. kasnije ću obrazložiti.
Suspirium, molim te nemoj odmah na početku i ovu temu "izkasapiti". Dakle, quotaj post na koji odgovaraš i stavi astrološko objašnjenje. Ako trenutno nemaš vremena ne moraš pisati...neće pitanje uteć'.
Fish 1968 is offline  
Old 04.11.2008., 22:26   #11
može mi netko što napisati,SARDIako imaš volje,jer život mi je postao pravo sr...,dal ima što opasno u toj pl/ma, jer se osjećam već pol mortus
Leda13 is offline  
Old 04.11.2008., 22:48   #12
Quote:
Leda13 kaže: Pogledaj post
može mi netko što napisati,SARDIako imaš volje,jer život mi je postao pravo sr...,dal ima što opasno u toj pl/ma, jer se osjećam već pol mortus
Dakle osjećaš se ko da si jednom nogom već u grobu? Ali pazi sad ovo, ne prijeti ti smrtna opasnost, bez obzira što ti onaj zločesti malefični tranzitni Saturn približava se smrtnoj 8.kući (zbog njega si i postavila ovo pitanje) već zato što ti tranzitni Jupiter harači 12.kućom, kuća koja zahtjeva odmor, mir i izolaciju neke vrste. Taj Jupiterov tranzit prolazi 12.k. svakih 12 godina, i eto sad je opet tu i zahtjeva da usporiš, da se odmaraš, blokira neke aktivnosti i planove, jer kaže da je ovo vrijeme pasive i povlačenja, a ne aktivnosti i djelovanja. A tebi je to naravno živi užas, jer ti si živahni Blizanac, sa radoholičarskim podznakom u Jarcu. A zbog Mjeseca u Škorpionu odmah prvo gledaš crno i mračno i misliš se zbog aspekta Merkur/Pluton kakva me to zla kob i sudbina prati i kakvi će me to gromovi još udarit, najbolje da onda umrem jel...
Vjeruj mi bit će bolje poslije nove godine kad ti tranzitni Jupiter pređe iz 12.k. u 1.k., vratit će ti vjeru i volju za životom, dat ti snage i život će ti se činit malo manjim sranjem...
S obzirom da ti je Mars u Biku...jesi li se ulijenila, vježbaš li štagod ili peglaš kauč zadnjih godinu dana? šalim se malo, al stvarno u ovom periodu trebala bi čim više boraviti na svježem zraku, jer trenutni tranziti i previše pritišću psihu, da ne govorim o tim nekim problemima koji su te stisli jel...previše razmišljaš...relax..
Saradonija is offline  
Old 04.11.2008., 23:01   #13
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Dakle osjećaš se ko da si jednom nogom već u grobu? Ali pazi sad ovo, ne prijeti ti smrtna opasnost, bez obzira što ti onaj zločesti malefični tranzitni Saturn približava se smrtnoj 8.kući (zbog njega si i postavila ovo pitanje) već zato što ti tranzitni Jupiter harači 12.kućom, kuća koja zahtjeva odmor, mir i izolaciju neke vrste. Taj Jupiterov tranzit prolazi 12.k. svakih 12 godina, i eto sad je opet tu i zahtjeva da usporiš, da se odmaraš, blokira neke aktivnosti i planove, jer kaže da je ovo vrijeme pasive i povlačenja, a ne aktivnosti i djelovanja. A tebi je to naravno živi užas, jer ti si živahni Blizanac, sa radoholičarskim podznakom u Jarcu. A zbog Mjeseca u Škorpionu odmah prvo gledaš crno i mračno i misliš se zbog aspekta Merkur/Pluton kakva me to zla kob i sudbina prati i kakvi će me to gromovi još udarit, najbolje da onda umrem jel...
Vjeruj mi bit će bolje poslije nove godine kad ti tranzitni Jupiter pređe iz 12.k. u 1.k., vratit će ti vjeru i volju za životom, dat ti snage i život će ti se činit malo manjim sranjem...
S obzirom da ti je Mars u Biku...jesi li se ulijenila, vježbaš li štagod ili peglaš kauč zadnjih godinu dana? šalim se malo, al stvarno u ovom periodu trebala bi čim više boraviti na svježem zraku, jer trenutni tranziti i previše pritišću psihu, da ne govorim o tim nekim problemima koji su te stisli jel...previše razmišljaš...relax..
Sardi
hvala ti na iscrpnom odgovoru,sve što si navela total si me u žicu pogodila,sem onog o peglanju radim ti punom parom,jest više mozgom ,al psiha strada,osim toga moj još pod upitnikom razvod me je doveo do tog stanja sive zone ma šala jaka sam ja sve ću ja to prebroditi,samo je problem što sam do sada bila previše posvećena poslu ,pa su moja prijateljstva postala malo udaljena,a sad mi svakako trbaju, no moram se svakako početi mjenjati u svakom pogledu i mjenjati listu prioriteta.
hvala ti od srca Sardi na odgovoru i potpori

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 05.11.2008. at 11:28. Reason: caps lock
Leda13 is offline  
Old 05.11.2008., 00:07   #14
S obzirom da se postavljaju konkretna pitanja, kažu li zvijezde išta o mom braku i potencijalnoj djeci, planiram se udati 27.6.2009.

http://tinypic.com/view.php?pic=9024p2&s=4

hvalaaaa!
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Old 05.11.2008., 00:28   #15
dakle moj je jedan od većih strahova hoću li propasti financijski i zbrajati svaku kunu, može li mi itko reći je li to opravdan strah ili zvijezde kažu drugačije?

http://tinypic.com/view.php?pic=9024p2&s=4
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Old 05.11.2008., 13:48   #16
Ja mislim da Jupiter sa ovime nema nikakve veze.


Moj je mišljenje da će ti ovo stanje u glavi proći za najviše 3 tjedna, da ne moraš ići ni u kakvu izolaciju i slične stvari.

Ja bi istaknuo najosjetljiviju i najaagresivniju točku tvog horoskopa a to je Mars 90 Saturn. Dakle Saturn je kod tebe u sjedištu u vodenjaku u polju ličnosti, ali Mars je u izgonu u Biku, u polju 3 - um, donošenje odluke, mentalno stanje čovjeka. I taj Mars je uzrok svih tvojih problema. On ne može skršiti Saturna (tebe) jer Saturn je vrlo jak u ovakvoj situaciji. Dsruga nesretna stvar u cijeloj priči je tvoj siroti Mjesec. On je svega stupanj od svoga pada što je odlično za neke stvari ali ne i za psihu. Napada ga i Mars i Saturn i to ti odmah moram reći će ti donijeti ozbiljne zdravstvene probleme.

Mars u tranzitu uvijek nosi između ostalog i energiju polja 3 - um u tvom slučaju.

8.10, baš na moj rođendan je prešao preko tvojeg Mjeseca sa kojim natalno formira opoziciju. I tada sve to kulminira oko 20-og listopada kada Mars aktivira T-kvadrat u tranzitu između Marsa i Saturna.

Dakle Mars iz Škorpiona više neće ništa napadati ali će zbog incercije ti efekti ostati prisutno još neko vrijeme. venera u tranzitu radi 180 tvoje sunce. i dakle kad venera napusti strijelca i uđe u jarca i kad mars napusti škorpiona biti ćeš puna energije opet.

zato šta tvoj mars u biku nije energičan mars, to je više blokada energije a kad je ušao u škorpiona traži promjenu frekvencije koja je njemu jako teška. ovo tumačim kao prolaznuf fazu.

No
Suspirium is offline  
Old 05.11.2008., 14:02   #17
Quote:
blaah kaže: Pogledaj post
S obzirom da se postavljaju konkretna pitanja, kažu li zvijezde išta o mom braku i potencijalnoj djeci, planiram se udati 27.6.2009.

http://tinypic.com/view.php?pic=9024p2&s=4

hvalaaaa!
Evo da se ja oprobam u ovoj prilično bezopasnoj prognozi. Meni se čini da zvjezde kažu da ćeš ostati u drugom stanju upravo na početku ljeta 2009
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 05.11.2008., 15:53   #18
papavero:

Kod tebe će dosta često biti zeznuto davati predikcije jer ju retrogradne planete koče a ti imaš upravo Jupiter i Saturn R i to u umetnutom polju. Ovo sugerira potencijal kojemu će trebati mnogo vremena da se oslobodi.

Međutim to vrijeme je blizu, Saturn se približava svojem povratku na natalnom mjesto.

Ako vidimo da si Riba podznak, a Sunce u 12. ako vidimo da je Mjesec (iznimno važan kod tebe) na samom MC-u u znaku Strijelca, ako vidimo da je Merkur zakoračio u 12 polje i to baš u Ribe, i ako to sve povežemo sa 7 poljem dobivamo nekoliko ključni informacija čime bi se mogla baviti

- javni posao u svakom slučaju Strijelac / Vaga
- no djeluješ iz pozadine nisi glavni akter


11. polej uvijek govori o međunarodnim korporacijama i kod tebe je sam vodenjak vrlo naglašen, a sve skupa će ukazivati na sklapanje ugovora, međunarodnu suradnju - no moraš se strpiti. Saturn još nije došao na svoje mjesto.

ono što je sigurno odavdje je da ti odlaziš iz svoje države i to dosta daleko. Mjesec u Strijelcu na MC tome svjedoči.

Dakle tečejem 2011 ćeš raditi za stranu firmu.

no htio bih ti istaknuti još neke stvari koje su ovdje prisutne.

1. dar za učenje stranih jezika, no volja nije uvijek dovoljno jaka, brzo pamtiš, brzo upijaš informacije, bila bi odličan prevoditelj za engleski i španjolski.

2. mjesec 60 merkur - pa to je kazalište to je scena, no više mi se nekako čini da se ti diviš tim stvarima nego što bi se istima bavila. No čisto da ti kažem imaš potencijal.

3. jupiter vladar ac-u vagi, saturn vladar dispozitra 2. u 7 također 0 Ju, a sve 120 Sunce izražava jednu vrlo humanu osobu ali ovo je često pozicija koja izražava i osobu koja se kad tad počinje baviti pravom ili politkom.

Ako gledamo kratkoročno.

A u sljedećoj godini dobivaš ili ponudu za brak ili odlaziš definitivno iz zemlje u kojoj živiš.
Suspirium is offline  
Old 05.11.2008., 16:18   #19
Smile

Nisam sigurna da li je feedback dozvoljen na ovom topicu, ali svakako zelim da se zahvalim na iscrpnom odgovoru koji se odnosio na moje pitanje za posao. bavim se prevodjenjem na projektima medjunarodnih organizacija (english italiano) i nadam se da me nece Saturnom povratak tresnuti kako ne treba.
papavero is offline  
Old 05.11.2008., 16:23   #20
eto drago mi je da sam pogodio, jel i ćorava kokoš je nekako slučajno pogodila da se ti baviš prevođenjem i to baš engleskog i talijanskog (ja sam napisao slično) . eto vidiš kako imam sreće i iskustva u radu
Suspirium is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.