Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2010., 16:42   #41
Quote:
ddejaaa kaže: Pogledaj post
forum nije u funkciji.
registrirana sam,kako pronaći da mogu postavljati pitanja??
ovak, ulogiraš se i odeš na poforum koji te zanima, ima ih više i onda tamo negdje mora biti da postaviš novo pitanje il tak nešto, al pazi samo ako takvo pitanje već ne postoji zato trebaš koristit tražilicu, ne znam možda ti zato nisi mogla postavit pitanje?!

i da, odgovorili su mi najnormalnije čak isti dan il drugi, uglavnom brzo odgovore
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 10:27   #42
e da jučer sam išla nešt vidit, al se nisam ulogirala. i izgleda da stvarno forum ne radi, pisalo mi je u dnu stranice ili tako nešto, nisam baš puno obraćala pažnju na to kak sam nabrzaka bila..tak da možda im trenutno nije u funkcijii il ga nadograđuju il kaj već...
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 14:44   #43
Quote:
lila_887 kaže: Pogledaj post
e da jučer sam išla nešt vidit, al se nisam ulogirala. i izgleda da stvarno forum ne radi, pisalo mi je u dnu stranice ili tako nešto, nisam baš puno obraćala pažnju na to kak sam nabrzaka bila..tak da možda im trenutno nije u funkcijii il ga nadograđuju il kaj već...
a što je ono s lijeve strane s upitnikom?piše FAQ.
iskreno,ja ne znam što je to,ali ni tamo ne mogu postavljati pitanja, ulogirana.
ddejaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 15:38   #44
e ovak ulogirala sam se sad i izabereš si forum pod koji trebaš postaviti pitanje (ali prije u tražilici provjeri da slučajno nema nešto takvog već, da ne otvaraš novu i/ili sličnu temu bezveze), a u toj postojećoj temi mislim da možeš najnormalnije ostaviti odgovor tj. u tvojem slučaju pitanje doktoru i oni će vidjeti da je na toj temi novi post....

a ako baš otvaraš novu temu onda ti kad dođeš na izabrai podforum piše nova tema, i tu možeš postavit pitanje... nadam se da sam ti dobro objasnila.. čitaj sve i trebala bi naći..

ali sad sam gledala kao da samo na nekim temama ne radi forum.. tak mi se čini... probaj uglavnom... negdje im se mora poslati mail.. ako ništa ima pod kontak upitnik gdje im se možeš javiti... nadam se da ćeš uspjeti
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.