Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2014., 03:09   #321
Quote:
kopam i sadim kaže: Pogledaj post
ja sam dugo godina pila zeleni caj, iskljucivo sencu iz bio&bio. isprobala sam sve moguce vrste zelenih cajeva i taj mi se bio najbolji. medjutim, nakon fokushime vise ga ne pijem
Mozes pojasnit molim te ti sa fokushimom?!
__________________
Svijet je lopta šarena..
Hitretz84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 15:56   #322
Nesreće u nuklearnoj elektrani Fukushima u Japanu, istjecanja radioaktivnog materijala u okolinu....
Nandy1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 02:30   #323
Kakve to veze ima sa cajem?
__________________
Svijet je lopta šarena..
Hitretz84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 10:47   #324
Pa zar ne znate da se sav zeleni čaj bere u okolici fukušime? DOH

Isto tako možeš reć da ne jedeš jagode zbog černobila. WTF?

Nema veze s vezom.
trashet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 00:22   #325
Zato sam i pitao kakve veze ima fukushima,meni je to za rubriku vjerovali ili ne
__________________
Svijet je lopta šarena..
Hitretz84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 20:08   #326
Je li netko pokušao piti zeleni čaj i je li mu pomogao u mršavljenju?

Hvala unaprijed!!!!![/QUOTE]


Haaj,evo ja sam prije par godina skinula 25kg naravno dijetom ali nebi mi toliko pomogla bez zelenoga caja koji sam pila dnevno 3 salice do litru+litru vode!jednostavno mi je preko noci ubrzao metabolizam da sam gubila kg nevjerovatno brzo!oduvijek sam imala probleme sa probavom(genetika) ali otkad ga pijem vise mi ne stvara probleme!samo ga nemoj piti kasno navecer(kao ja)jer je pun kofeina pa ces imati problema sa nesanicom!nadam se da sam pomogla
ana2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 22:11   #327
A koji čaj si pila?
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 16:09   #328
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
A koji čaj si pila?
Pijem od cedevite,jedini on ima valjda s okusom limuna jer mi je ovako jako ruzan za piti al probala sam i sam aromom vanilije i isto je super...mislim da svaki djeluje ako ga se pije svakodnevno i pazi na prehranu naravno
ana2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 16:40   #329
Ja pijem od messmera zeleni caj,ima ga u mülleru za kupit..mislim da je oko 20 i nesto kuna. Uglavnom meni je jedan od boljih cajeva. Pila sam i neki iz lidla sa okusom vanilije ali mi je bio preblag.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
__________________
"A friend is one who believes in you when you have ceased to believe in yourself."
Red Butterfly24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:27   #330
Ja sam kupila u Konzumu Frankov zeleni čaj i nema mi nikakav okus. Ultra slab je. Bezveze.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 21:48   #331
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila u Konzumu Frankov zeleni čaj i nema mi nikakav okus. Ultra slab je. Bezveze.

Kupi pravi zeleni čaj, u listićima, pa javi.
To što Frank prodaje ne spada ni u zadnju kategorija čaja. Čak im je i menta božemesačuvaj.
__________________
hik.
ellory is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 09:19   #332
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila u Konzumu Frankov zeleni čaj i nema mi nikakav okus. Ultra slab je. Bezveze.
Čajoteka u Rotondi (Jurišićeva 19.) ima sve vrste čajeva izvorno u listu sušenom. Samo takvi čajevi su pravi....ovo sve u filter vrečici je žali bože
satena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 17:35   #333
Quote:
satena kaže: Pogledaj post
ovo sve u filter vrečici je žali bože
Skoro sve Ima u Bio-bio https://www.biobio.hr/zeleni-caj-u-v...roizvod-10803/ Nesto najbolje sta san proba od zelenih cajeva
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 18:04   #334
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Skoro sve Ima u Bio-bio https://www.biobio.hr/zeleni-caj-u-v...roizvod-10803/ Nesto najbolje sta san proba od zelenih cajeva
Koja je to vrsta zelenog čaja? Puno mi je to novaca za čaj bez kategorije. Piše samo da je pun katechina. A koji čaj nije?
__________________
hik.
ellory is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 19:57   #335
A neman pojma, pise samo da je japanski sa nekog njihovog otoka.


Je, skup je, al ja svaku vrecicu upotrebim 2 puta, tako mi traje. A sta se tice okusa, daleko je najbolji.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 00:46   #336
Znači, sudeći po vašim komentarima, pijući zeleni čaj iz filtar vrecica po 10 kn nedobivamo nista? Znači da sam pio toplu vodu proteklih 2 godine.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 07:43   #337
Ja već par godina svako jutro drmnem ovo... izrazito velika koncentracija zelenog čaja. Jednostavno preko dana ne stigne popit tolko čaja, a kad zatopli mi ne odgovara. Ovo je jednostavnija varijanta, a nije ni skupo.

http://bit.ly/1t1kI3N
Raven81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 08:29   #338
Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
Znači, sudeći po vašim komentarima, pijući zeleni čaj iz filtar vrecica po 10 kn nedobivamo nista? Znači da sam pio toplu vodu proteklih 2 godine.
pa ima i topla voda svojih dobrobiti.
svakome tko pije zeleni čaj, a pogotovo zato jer se nada nekim zdravstvenim benefitima preporučam da uzmu pravi čaj. Pogotovo zato što danas stvarno ima izbora, i cijenovno je prihvatljiv. Neki čajevi u listićima (npr. Muller) ispadnu jefitniji od čaja iz vrećica, a razlika u kvaliteti je nemjerljiva.

Quote:
Raven81 kaže: Pogledaj post
Ja već par godina svako jutro drmnem ovo... izrazito velika koncentracija zelenog čaja. Jednostavno preko dana ne stigne popit tolko čaja, a kad zatopli mi ne odgovara. Ovo je jednostavnija varijanta, a nije ni skupo.

http://bit.ly/1t1kI3N

To ja tvrdim onima koji piju po litru kave dnevno. Popiješ malo guarane, i sve pet.
__________________
hik.
ellory is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:03   #339
Quote:
ellory kaže: Pogledaj post
pa ima i topla voda svojih dobrobiti.
svakome tko pije zeleni čaj, a pogotovo zato jer se nada nekim zdravstvenim benefitima preporučam da uzmu pravi čaj. Pogotovo zato što danas stvarno ima izbora, i cijenovno je prihvatljiv. Neki čajevi u listićima (npr. Muller) ispadnu jefitniji od čaja iz vrećica, a razlika u kvaliteti je nemjerljiva.

a koji zeleni čaj ti piješ? može slika čaja iz Mullera?
majica17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 15:33   #340
kapsule zelenog caja?

hm, skepticna.
s druge strane takodjer neman vrimena par puta dnevno ga kuvat,nit bi to uspila raspodiliti kako triba,a provala san ga skuvat pa nosit u bocici,al sve ostala boja po stijenkama boce
inace kupin u cajoteci, obicno stavin malu zlicicu na 2dcl vode.

a zanima me ako povecan dozu na istu kolicinu vode,jel se vridi isto ko da san ga pila dvaput
iako cini mi se jedanput san i stavila malo vise,pa mi je bilo grko ajme majko,cila san se najezila dok san ga pila.
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.