Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2010., 20:19   #61
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
zašto pitanje ne postavljaš u postu
koji je predviđen za problem sa MMS-om?
na nalazim temu..
karlito is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 00:19   #62
iPhone 3g (8Gb)

stavljala sam zaporku na tipkovnicu i sad neznam koja je....kako to da rijesim nemogu nista radi na njega pise mi telefon je deaktiviran pa ako tko zna kako to mogu rijesiti neka mi javi........HVALA
anita.basljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 00:23   #63
iPhone 3g (8Gb)

stavljala sam zaporku na tipkovnicu i sad neznam koja je dali mi moze ko pomoci oko toga,pise mi iphone je deaktiviran softer imam gore 3.1.2
anita.basljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 04:21   #64
Mislim da ćeš morati restore napraviti.
I onda vratiti podatke sa backupa prije nego si stavila pass.

Evo link: http://support.apple.com/kb/HT1212
iForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 18:15   #65
Quote:
Kruno_21 kaže: Pogledaj post
Da daj malo vise informacija.. Da li ga zelis jailbrejkati? odnosno koristiti crackane aplikacije.. tj. one kooje se placaju, a ti ih skines s neta stavis na fon i to je to..
Nemojmo je sada zbunjivati, vidiš da je jedva uspjela pjesme prebaciti znaći da je početnik.

Moj savjet ti je da daš nekome tko zna jailbrakeati telefon, ako ćeš koristiti krekirane aplikacije.

Moje osobno mišljenje i savjet je da to izbjegavaš, nego da odeš malo na youtube ili www.mackorisnik.com forum i pročitaš si teme sa aplikacijama, odnosno pogledaš filmove sa iPhone aplikacijama da vidiše čemu koja služi.

Naravno, sada JAKO PUNO ovdje ovisi što voliš, što radiš na telefonu, što općenito radiš u životu i dali tvoje prijateljice/prijatelji, rodbina, itd imaju iPhone.

To sve kažem jer imaš aplikacije ZA SVE I SVAŠTA.

Neke od aplikacija koje bi ti ja preporučio i koje će ti poslužiti (naravno, ponavljam, ne znam što radiš u životu, što voliš, pa svaka kupovina aplikacija je indvidualna i na neki način osobna):

• Whatsapp ($0.99) - za besplatno sms-anje, chatanje, slanje audio i video isječaka, slika, itd sa drugim osobama koji imaju istu aplikaciju (app radi preko neta)
• Skype (free) - svi znamo što je Skype
• Shazam (free) - za prepoznavanje pjesma (kada čuješ neku pjesmu, a htjela bi znati ime, staviš iPhone kraj zvučnika, upališ i ako tu pjesmu ima u svojoj DB, napiše ti ime i izvođača).
• Calcbot ($1.99) - Najbolji kalkulator, ako ti treba za posao
• Facebook (free) - svi znamo...
• Twitter (free) - također znamo
• BeejiveIM ($9.99) - najbolji MSN, Google Tak, ICQ, Mysapce IM, pa i Facebook client
• TVRaspored (free) - Hrvatska aplikacija za TV program
• MAXtv vodić (free) - ako imaš MaxTV - totalna must have aplikacija (možeš si namjestiti snimalicu preko aplikacije, itd)
• Croatia traffic & weather ($2.99) - najbolja HR aplikacija za promet, jedna od najbolji promet aplikacija općenito, a možda i najbolja HR aplikacija općenito.
• VLC (free) - kao i na kompu, player da vrti sve na iPhoneu da ne moraš pretvarati u .mp4 i ostale iPhone formate

itd...

Tu imasš još IM+ za chat, pa Remote za puštanje muzike u iTunesu sa svog iPhonea putem Wi-Fi, pa Night stand - odlična "clock" aplikacija, Dropbox ako ga koristiš, itd... u nedogled.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:17   #66
[iPhone 3g]

znam da se na 3gs moze napraviti da saljes preko blututa na sve mobitele dali je to moguce napraviti an 3g? Narvno cyidiu imam ....
ljuc130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:36   #67
Quote:
ljuc130 kaže: Pogledaj post
znam da se na 3gs moze napraviti da saljes preko blututa na sve mobitele dali je to moguce napraviti an 3g? Narvno cyidiu imam ....
...naravno da je moguće, ali samo na nižem fireware-u...
...3.1, 3.1.2 ili 3.1.3...
...koristi aplikaciju iBlueNova...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:42   #68
ja imam 4.2.1. jeli je na tom moguče ?? ak nije kak da vratim na stari??
ljuc130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:12   #69
...ako si pročitao što sam pisao, vidjet češ da i nije baš moguće na bilokojem iOS4.xx...
...na stari možeš vratiti samo ako na početnoj stranici Cydia-e, gore imaš sa zelenim slovima upisan SHSH...
...malo koristi tutorijale sa ovog foruma, nisu ih drugi korisnici pisali radi broja postova, nego kao uputstva za upotrebu...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:43   #70
nasao sam ispod jednio openssh access how to
ljuc130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 13:04   #71
Quote:
ljuc130 kaže: Pogledaj post
nasao sam ispod jednio openssh access how to

...ako nemaš u crvenom pravokutniku upisan svoj SHSH,
zaboravi na downgrade firmware-a...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:37   #72
Imam shsh kak dalje?
ljuc130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:47   #73
...a kako ću ti objasniti, ako se iz tebe moraju izvlačiti podaci..?
...valjda si svjestan da moraš imati upisan neki SHSH, nisi rekao koji,
pa ti nitko nemože pomoći savjetovati reći, koji iOS trebaš skinuti sa interneta...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 19:58   #74
gle meni pise sma ovo shsh: 4.0,4.0.1.,4.0.2,4.1,4.2.1 , ja imam ios 4.2.1. i htjeo bi imat 3.1.2 da mogu imat bouetooth
ljuc130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 20:05   #75
...žalim slučaj, nećeš moći...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 21:06   #76
znači nikako se nemoze vratiti na početni softver?
ljuc130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 21:13   #77
...sorry, promaknula mi informacija da je riječ o 3g iUređaju...
...skini firmware odavdje:
Kod:
http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/iPhone/061-7265.20091008.Xsd32/iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw
...klikni tipkom na Shift, a s mišem na Restore u iTunes-u...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:08   #78
da taj zip folder raspakliram ili ?? di da stavim??
ljuc130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:16   #79
...trebaš kod sebe u postavkama računala, namjestiti da ti nisu skrivene extenzije za poznate vrste datoteka...
...nakon toga, ta datoteka će inati naziv xyz.zip ili xyz.rar... ...izbriši .zip, i preimenuj u .ipsw, tako da dobiješ xyz.ipsw...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:22   #80
di je to na kompjuteru ??
ljuc130 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.