Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 18:47   #7401
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
ja sam pupo

da ga jebeš ja sam uvjerena da sam trudna. o kako li će mi se to obit o glavu 24.8
Drzim fige da si u pravu!

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 17.08.2017., 18:55   #7402
Meni je nesretnik produzio cikluse! Ok, cilj je bio produljiti kratku lutealnu, ali nisam znala sto sve jos dolazi u paketu

Evil, imas neke simptome, pored pikanja u jajnicima ili bas feeling?



Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Old 17.08.2017., 19:14   #7403
BHL osjetim sise tu i tamo, pikanje tu i tamo, cijelu jutro mi je bilo mučno. smrde mi ljudi po dućanu maximalno

jedino me može psihica malo zezat jer očekujem jelte pošto radimo
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 17.08.2017., 19:16   #7404
Nadam se da nije psiha na djelu, drzim fige za plusic


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Old 17.08.2017., 20:37   #7405
Ivanche ne znam je li ti netko odgovorio ili ne, ali watery isto spada u plodne iscjetke. On uglavnom prethodi eggu, ali i neke zene imaju samo watery.

Alonssa slažem se sa napisanim da ako se problemi nastave i nakon reguliranja hormona štitnjače, da treba traziti dalje, a ne se koncentrirati samo na štitnjaču kao problem.

Novartis cesto svi ti problemi koje si imala i idu ruku pod ruku.

Lucky dobro došla!

Slugterra iz nekog razloga sam 2 puta na listi, jednom sa datumom, a drugi put bez. Ako mozes ovo bez datuma izbrisati kada ces sljedeci puta uredivati tablicu. Tnx
Inače, na toliki TSH i trudnocu mislim da ce ti svaki doktor dati terapiju.

Monika cestitam!!

Elinga ~~~~~~~~~~~~~~
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 17.08.2017., 20:39   #7406
Kod mene nista posebno. Danas sam 5 DPO. Polako me počinju svrbiti testići
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 17.08.2017., 21:21   #7407
blizanka uopće nisam skužila to za tablicu, brišem te bez datuma

ivanche prije svega me strah spontanog na tu vrijednost tsh. anti tpo je 0,81, a anti tg je 4,09. Zbilja ne znam što bih mislila, što više odmiče dan, ja sam u većem bedu, strah me lošeg ishoda. Sutra idem kod dr, ali tko će dočekati
Šta me sve čeka ako mi dijagnosticiraju gd, čisto da znam otprilike, ti si to prošla?
Slugterra is offline  
Old 17.08.2017., 23:02   #7408
Quote:
Slugterra kaže: Pogledaj post
blizanka uopće nisam skužila to za tablicu, brišem te bez datuma

ivanche prije svega me strah spontanog na tu vrijednost tsh. anti tpo je 0,81, a anti tg je 4,09. Zbilja ne znam što bih mislila, što više odmiče dan, ja sam u većem bedu, strah me lošeg ishoda. Sutra idem kod dr, ali tko će dočekati
Šta me sve čeka ako mi dijagnosticiraju gd, čisto da znam otprilike, ti si to prošla?
Sutra ides doktoru, to je ono bitno. Zao mi je zbog losih nalaza. Moras mislit pozitivno, jer ces dobit terapiju, i brzo ce se vrijednosti normalizirat. Ne kuzim se stvarno pretjerano u stitnjacu, pa ne kuzim odnose u vrijednostima.
Imala sam gd, bila sam na ogtt-u u 11-om tjednu dok mi je jos bilo ful zlo, i normalno da je i taj nalaz bio los (isto oko 5.4 nataste). I tako sam od onda hodocastila na vv barem jednom mjesecno, obicno i cesce jer ne bi uspjela natiskat dovoljno krvi, ili bi se krv zgrusala dok sam cekala dok ju predam. Pa bi me onda gnjavili da moram doc za tjedan dana opet, i tako stalno. Bas mi se zamjerilo, pogotovo sto mi je svaka vrijednost bila i vise nego uredna svaki put.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 18.08.2017., 00:00   #7409
Kako ste spominjale TSH, vrag mi nije dao mira i otisla sam privatno izvaditi, nekako sam se debljala, a nis drugacije ni jela nisam niti ista, pa sam i tu malo posumnjala... nalaz je 5,54. Ocito da nije dobro i morat cu zvati doktoricu da vidim sto dalje

I hvala na cestitkama svima!
Monikag5 is offline  
Old 18.08.2017., 00:19   #7410
Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
nekako sam se debljala, a nis drugacije ni jela nisam niti ista, pa sam i tu malo posumnjala... nalaz je 5,54. Ocito da nije dobro i morat cu zvati doktoricu da vidim sto dalje
Možda griješim, ipak nisam mjerodavna, ali to nije toliko hipo da bi se debljala. Žene štitnjačarke u mojoj obitelji (a sve redom su štitnjačarke, zato i pratim stanje od 2. srednje jer će kad-tad pošandrcat) su počele dobivati na kilaži na dosta većoj vrijednosti TSH.

Endokrinolog će te svakako na pregledu pitati za kilažu i on će ti znati bolje reći.
minesota is offline  
Old 18.08.2017., 00:28   #7411
Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
Kako ste spominjale TSH, vrag mi nije dao mira i otisla sam privatno izvaditi, nekako sam se debljala, a nis drugacije ni jela nisam niti ista, pa sam i tu malo posumnjala... nalaz je 5,54. Ocito da nije dobro i morat cu zvati doktoricu da vidim sto dalje

I hvala na cestitkama svima!
To je blago povecanje i kao sto minesota kaze, tesko da se samo zbog toga debljas. No, buduci da planiras trudnocu svakako je pozeljno da vidis je li samo TSH problematican ili i jos sto god (ft3, ft4, AntiTpo...) jer moze (i ne mora!) imati utjecaja dalje na planiranje i tok trudnoce
*Aria* is offline  
Old 18.08.2017., 00:37   #7412
Quote:
blizanka kaže: Pogledaj post
Kod mene nista posebno. Danas sam 5 DPO. Polako me počinju svrbiti testići
ja sam 7 dpo i svrbi me jako test, ali je prerano. debelo prerano
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 18.08.2017., 06:50   #7413
Imam ga!
Elinga is offline  
Old 18.08.2017., 07:24   #7414
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 18.08.2017., 08:44   #7415
Jutro!
Sto se tice stitnjace, da, 5 nije toooooliko visok nalaz jer moze biti i puno visi, ali neki imaju simptome hipa pa tako i debljanje vec na 3. Svaka od nas reagira drugačije. Ipak su to hormoni.
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 18.08.2017., 08:45   #7416
Elinga!!! aaaaaaaaa baš mi je drago!!! Neka ti je sretna i uredna!!
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 18.08.2017., 09:00   #7417
Elinga cestitam!!! Krasan plus Neka ti bude skolska!

Blizanka hvala ti sto si mi odgovorila. Znam da je watery plodan, al meni se nekako cini da mi uvijek ide egg pa watery, pa me to buni malo. Al pokrili smo svakako.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 18.08.2017., 09:32   #7418
Elinga čestitam, pa mi ćemo biti terminuše!!!

Cure inače vas čitam, ali je tolika strka kod mene da niš ne stignem.
BitterSweet is offline  
Old 18.08.2017., 09:44   #7419
Elingaaaaa
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 18.08.2017., 10:56   #7420
Pa ovo je samo takav plus, vidi se iz aviona! 😃😃 Nije te prevario osjecaj. I jos si dokazala da nije kljuc svega opustit se, hvataju se bebe i kad si pod stresom - to mi daje nadu 😂

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
zp123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.