Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 20:36   #1421
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ovo je najobičnija krema bez nekih posebnih karakteristika, sastojaka ni benefita. neće ti pomoći kod problema koji si navela.

ja sam imala onu prijašnju verziju u malo drugačijem pakiranju. nisam sigurna je li sastav u potpunosti isti, no ako ćemo prema ovom gore sastavu, zaista nemoj očekivati puno. glavni sastojak je glicerin, no prije njega je methylpropanediol koji daje rjeđu i brzoupijajuću teksturu. phenoxyethanol kao konzervans stvarno nije najbolji izbor za jako osjetljivu kožu + daje i pomalo slatkasti miris proizvodu. krema nije bezmirisna. kao što si rekla, Sigesbeckia Orientalis Extract je na samom dnu i samim time ne može biti glavni aktivni sastojak jer je koncentracija toliko mala da je zanemariva. osim rutina, to je ujedno i jedini biljni ekstrakt u čitavom proizvodi. sve ostalo su sintetičke komponente te su njega izvukli radi markeinške fore jer nisu imali što drugo izvući. mliječna kiselina je također na dnu, ne znam ima li ikakav efekt, ali kako spada u AHA kiseline, trebalo bi koristiti i kremu s faktorom preko ove pogotovo ako se radi o jako osjetljivoj koži.

ako ćemo o vrijednosti, ova krema ne bi trebala koštati više od 30 kuna, iako je i taj iznos previše jer stvarno ne nudi ništa konkretno.
Puno hvala, miss burleska, na iscrpnoj recenziji kreme nakon koje definitivno odustajem od kupovine dotične. Ostaje mi u novčaniku 130 kn. A što je još važnije, spasila si me od moguće grde reakcije na takvu lošu kremu. HVALA!
ugoriraste is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:52   #1422
Sad će netko reći da nije tako, ali meni nema do Nivea Soft kreme niti će ikada biti. Doduše, trenutno isprobavam Ziaja Manuka Tree dnevnu i noćnu kremu za mješovitu i masnu kožu (prvi put u životu koristim dnevnu i noćnu kremu), ali ništa to meni posebno nije napravilo/pomoglo, tako da - Nivea Soft i dalje top. Original i baby verzije koristila sam kao mala (kao i većina naroda ovdje, pretpostavljam), a sada su mi premasne za lice, no za tijelo itekako mogu ići.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:48   #1423
Slažem se da je nivea soft super krema
Prvi put sam probala zimi mazala njome ruke a kad mi usfali druga krema baš za lice onda nju imam.. Dobra je jako i za suhu kožu ili ako bude kakva iritacija.. Evo neki dan sam ju nanesla na noge jer su me komarci ispikali i pomoglo je..uglavnom krema za pet što drugo rec
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:57   #1424
mozda se nekome te nivea kreme i cine dobrima, ali sastav im je grozan: hrpa alkohola i mirisa, pa onda jos malo malo silikona, parafina i lanolina.
pa su onda kapnuli malo jojobinog ulja, valjda da ne ispadne da je u pitanju sama sintetika.

uglavnom...u moru danasnje ponude, ova krema je u svrhu mazanja lica ispod prosjeka u svakom pogledu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 09:05   #1425
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
Slažem se da je nivea soft super krema
Prvi put sam probala zimi mazala njome ruke a kad mi usfali druga krema baš za lice onda nju imam.. Dobra je jako i za suhu kožu ili ako bude kakva iritacija.. Evo neki dan sam ju nanesla na noge jer su me komarci ispikali i pomoglo je..uglavnom krema za pet što drugo rec
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mozda se nekome te nivea kreme i cine dobrima, ali sastav im je grozan: hrpa alkohola i mirisa, pa onda jos malo malo silikona, parafina i lanolina.
pa su onda kapnuli malo jojobinog ulja, valjda da ne ispadne da je u pitanju sama sintetika.

uglavnom...u moru danasnje ponude, ova krema je u svrhu mazanja lica ispod prosjeka u svakom pogledu.
what???? Nivea?

sastav blago rečeno loš

dobra je samo za njegu kožnih cipela
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 12:40   #1426
Kakve su vam Nikel kreme,vrijedi li te novce :-)
__________________
...ALBUM...
baloncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 13:25   #1427
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
what???? Nivea?

sastav blago rečeno loš

dobra je samo za njegu kožnih cipela
I kožnih jakni i torbi, molim lijepo
Iako nekad znam i patike ako klinci imaju kožne i novčanike.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:30   #1428
Quote:
baloncica kaže: Pogledaj post
Kakve su vam Nikel kreme,vrijedi li te novce :-)
Ja sam par stvari od nikela probala, okoloocnu, serum za prosirene pore, ulje oko ociju i ne znam sto jos, niti jedan proizvod me se nije nikako dojmio niti ista radio.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 15:04   #1429
Meni ide zaliha krema za lice prema kraju i stvarno ne znam što da nabavim. Godinama koristim Vichy Nutrilogie 1 ili 2, sad sam imala od Afrodite Collagen 4 D, imala sam i onu za suhu i onu za miješanu kožu (ove za miješanu imam još malo za potrošiti) i još malo mi je ostalo Afroditine kamilice (hidratantna).

Imam 33 godine, razmišljam da uzmem od Nuxea Nirvanesque (ta je protiv prvih borica), imala sam tester i u tih par upotreba krema mi se baš OK pokazala.

S ovom 4D Collagen od Afrodite nije da sam nezadovoljna, ali ko da jim nešto fali , ne znam, jednostavno nije mi to to.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 18:39   #1430
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mozda se nekome te nivea kreme i cine dobrima, ali sastav im je grozan: hrpa alkohola i mirisa, pa onda jos malo malo silikona, parafina i lanolina.
pa su onda kapnuli malo jojobinog ulja, valjda da ne ispadne da je u pitanju sama sintetika.

uglavnom...u moru danasnje ponude, ova krema je u svrhu mazanja lica ispod prosjeka u svakom pogledu.
slažem se u potpunosti

Quote:
baloncica kaže: Pogledaj post
Kakve su vam Nikel kreme,vrijedi li te novce :-)
probala sam većinu proizvoda i nije mi lako donijeti konačni sud. ako ćemo se ravnati prema sastavu, on je sasvim ok, bolji od većine proizvoda drogerijskog ranga, ali ti proizvodi opet nemaju neke značajnije aktivne sastojke koji bi opravdali cijenu. nekome u ranim dvadesetima i za nezahtjevnom kožom će ovi proizvodi vjerojatno biti dovoljni, ali osoba sa par godina više i nešto zahtjevnijom kožom će nakon korištenja većine proizvoda osjetiti da joj fali ono nešto za potpun efekt.

osobno mislim da vrijedi dati novac za kremu sa pasiflorom i karnizonom. i ona s peršinom je ok samo ima miris koji se većini neće svidjeti. za hidratantnu kremu s ružom, narančom i smiljem ne vrijedi dati lovu jer su to lagane glicerinaste kremice koje pružaju sam neku trenutnu njegu. hranjive verzije su za nijansu bolje. nikelhidris je iz luksuznije linije i imam osjećaj da se plaća samo skupa ambalaža jer je krema toliko bazična i nedovršena. ulje protiv bora oko očiju je isto promašaj, jako je teško i samo stoji na koži, dok oko ulja noćurka postoji podijeljeno mišljenje. i sama sam imala faze kad mi je bilo odlično i kad nije baš djelovalo. krema oko očiju s kestenom je isto bazična glicerinasta krema za nezahtjevnu kožu, ok je, ali fali tu nekih konkretnih sastojaka. nije me osvojio ni elisir protiv bora jer se ulje ne upija najbolje, cijedi se po licu, tekstura je previskozna zbog kombinacije badema i jojojbe te zapravo ne vidim neku svrhu. gel za čišćenje lica mi se ne sviđa jer isušuje iako mislim da je to opet dobar proizvod za masnu i mješovitu kožu jer temeljito čisti do škripave čistoće.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:00   #1431
miss burleska - slažem se sa svim što si napisala za Nikel. Imaju ok stvarčica, ali po meni ne vrijede tih novaca jer imaju a) nizak udio i broj aktivnih sastojaka po proizvodu i b) sastojci nisu ništa posebno, iako izbjegavaju očito loše sastojke (alkohol i sl.). Uglavnom, ok za mladu kožu kojoj ne treba previše.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:30   #1432
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
miss burleska - slažem se sa svim što si napisala za Nikel. Imaju ok stvarčica, ali po meni ne vrijede tih novaca jer imaju a) nizak udio i broj aktivnih sastojaka po proizvodu i b) sastojci nisu ništa posebno, iako izbjegavaju očito loše sastojke (alkohol i sl.). Uglavnom, ok za mladu kožu kojoj ne treba previše.

eto ja imam ta dva-tri favorita i to je otprilike to, a isprobala sam 90% asortimana. mislim kako bi čak te tri kreme pasiflora, karnizon i peršin bile dobre za većinu tipova kože jer su umirujuće, čine kožu elastičnom i hidratiziraju bez osjećaja težine. zanimljivo kako su mi oni najskuplji proizvodi, kao što su nikelhidris i eliksir protiv bora, možda najlošiji proizvodi i ničim ne mogu opravdat tu cijenu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 08:23   #1433
Koristeći ulja u zadnjih mjesec i pol zaključila sam da mi je krema postala potpuno sporedna. doslovno ih mogu umjeešati u skoro svaku (primjerenu tipu kože naravno) i dobiti odličan učinak
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 13:21   #1434
iKoja ulja?I da li se prije upiju u kožu ako su dodana kremi? Hoću reći,da li je bolji učinak samo ulje ili ulje +krema
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:42   #1435
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Koristeći ulja u zadnjih mjesec i pol zaključila sam da mi je krema postala potpuno sporedna. doslovno ih mogu umjeešati u skoro svaku (primjerenu tipu kože naravno) i dobiti odličan učinak


I ja.

Pogotovo kad uzmem u obzir i serume koji idu ispod kreme.

U toplije mjesece dnevna krema mi je postala skoro suvišna (jedini razlog je SPF), a u hladnijim mjesecima samo kapnem malo ulja u neku koja mi je OK sastavom i primjerena koži.

Iako ne odustajem od svoje HG kremice za noć (JJB The Creme), jer jednostavno mi odgovara koži.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 08:56   #1436
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
iKoja ulja?I da li se prije upiju u kožu ako su dodana kremi? Hoću reći,da li je bolji učinak samo ulje ili ulje +krema
upiju se bolje svakako u kombinaciji sa kremom!
koristim Ordinary
- Rose Hip Seed Oil
- Squalane
http://theordinary.com/product/rdn-1...-seed-oil-30ml
http://theordinary.com/product/rdn-1...-squalane-30ml

Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post


I ja.

Pogotovo kad uzmem u obzir i serume koji idu ispod kreme.

U toplije mjesece dnevna krema mi je postala skoro suvišna (jedini razlog je SPF), a u hladnijim mjesecima samo kapnem malo ulja u neku koja mi je OK sastavom i primjerena koži.
:klap:
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:39   #1437
za hidrataciju me ugodno iznenadila Clinique moisture surge intense (u Mulleru je super cijena one od 30 ml -168 kn dok je 50 ml 298 kn)
tek par dana koristim nakon presušivanja kože sunčanjem
ne znam kakav joj je komedogeni potencijal - ako prođe bez toga onda je
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 08:41   #1438
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
za hidrataciju me ugodno iznenadila Clinique moisture surge intense (u Mulleru je super cijena one od 30 ml -168 kn dok je 50 ml 298 kn)
tek par dana koristim nakon presušivanja kože sunčanjem
ne znam kakav joj je komedogeni potencijal - ako prođe bez toga onda je
imala sam tu kremu. meni je bila više umirujuća nego hidratantna. u startu mi se svidjela, kasnije je oduševljenja malo splasnulo. komedogeni potencijal nije toliko značajan više zbog teksture. jedino sad ako netko ima problema sa dimethiconeom, onda bolje izbjeći. jedan savjet - drži kremu na tamnijem mjestu koje nije na direktnom udaru sunca jer je dosta nestabilna i kvarljiva. vrlo često se tekstura orosi i razdvolji neko ulje.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:02   #1439
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mozda se nekome te nivea kreme i cine dobrima, ali sastav im je grozan: hrpa alkohola i mirisa, pa onda jos malo malo silikona, parafina i lanolina.
što se mirisa tiče, uzela nedavno nekakvu eveline kolagensku kremu, majko mila, toliko jak miris da nisam mogla spavati od mirisa..
morala sam se dići iz kreveta i ići prati lice..u životu nisam osjetila tako jak miris kreme za lice..ajde da je neki umirujuć, nježan i blag miris ali ono, disko..

sad mažem vrat s tim umjesto parfema..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:05   #1440
Jel netko korsitio bioderminu kremu za lice iz sebium linije?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.