Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2011., 04:18   #1801
I da ne zaboravim jednom ili dva puta mi je rekao da je vidjao dok su zivjeli zajedno da je S nosila neke zamotuljke u crvenom koncu u donjem vesu. U par navrata sam, ni sama ne znam zasto spominjala da joj napomene da me se ona i njena majka ostave na miru sto se tice magije. Nije me ozbiljno shvatao jer vjerovatno je bilo ocito da je to jednostavno izletilo iz mene. Kao da je neko drugi rekao. Elem, pocela sam da trazim uzrok. Zvala sam tupave linije za proricanje i sve je bilo nesto traljavo. onda sam naletila na jednu gospodju Zlatu. koja mi je rekla da mi je nabaceno kod hodze. Zaprepastila sam se. Nisam mogla da vjerujem. Njen savjet je bio da odem kod hodze i to da skinem. Pitala sam da li to moze preko molitvi i rekla je da moze ali dugo traje. Prihvatila sam to dugo. postila sam. post mi nikada nije teze pao. Zivjela sam u magnovenju od danas do sutra i do njegovog javljanja. Nismo vise bili zajedno. Ne mogu vam opisati taj pakao kada minute rtraju kao godine. Nisam zeljela d idem kod hoze ne zbog toga sto sam nacionalista. Ne, daleko od toga. jednostavno sam mislila nije moja vjera i pomoci ce mi i ovako i onako jer Bog je jedan. Rekla mi je gospodja zlata da su dvije zenske osobe u pitanju, starija i mladja. Onda je poceo haos. Slupali su se sa motora i T je zavrsila u koritu. Njemu nije nista strasno bilo. Molila sam u crkvi za nju da se oporavi. Jer nisam tip osobe koji drugima zeli zlo. Bio je u kontaktu sa mnom. Nije to vise bio taj covjek. Spavali smo, ali.... nadala sam se da je to to jer ko zna ta sam mislila. oporavila se i na taj nacin mu usla u kucu i upoznala se sa njegovom djecom, sarmirala ih kao i njegovu tada bivsu zenu S. Pocela je da dolazi da izvoljeva. Cula sam razne price po gradu. vodio ju je svuda sa sobom. Sve je imala sto sam imala ja. Uvijek je govorio da je ne voli i ja sam to znala kao i svi okolo ali je i dalje bio sa njom. Toliko je bila navalentna da je na kraju sa njegovom djecom i sa S otisla na more. Kakve li ironije! Javio mi se za rodjendan. Ja sam se pravila hladna. Uvijek me je to nerviralo ma koliko smo se svadjali uvijek smo pronalazili put jedno do drugog, ali uvijek. Ja sam u medjuvremenu, uspjela da iscupam negdje broj jednog hodze nedaleko od mog grada. Nazvala sam ga i pitala za nas dvoje. Rekao mi je da nastavim sa molitvama a onda da odem na neko mjesto kod hodze nekog da mi pomogne. kada sam pitala za njega samo je rekao ' To je trebao znati da ce mu se desiti'. Piala sam ga mogu li da dodjem kod njega. Poceo je da se izvlaci. Tad sam sabrala dva i dva. Hodza koji ti napravi nece skidadati to isto.
smile on me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 04:32   #1802
(Kasnije sam doznala da je S i njena majka jako dobra prijateljica sa prvim hodzom sa kojeg sam zvala). Igrom slucaja sam nastavila da trazim i kopam dok nisam iskopala jednu gospodju koja me je uputila kod drugog hodze koji mi je pomogao jako malo. Pitala sam i nju i hodzu za M. oboje su zatresli glavom i rekli da je jako zeznuto. I M sam predlagala da ide sa mnom ali nije htio ni da cuje. Nastavila sam da kopam dalje. dosla sam do jos jednog hodze mnogo dalje. On mi je pomogao, dolazila sam polako sebi. Gubila sam sve vise kontakt sa M. Zivot mu se okrenuo naopacke. djecu je zarad T istjerao iz kuce, nju je u par navrata udario, pokusavao je da je otjera od sebe i da je ostavi ali mu se bacala pod auto, zvala danima, docekivala na radnom mjestu itd. Sa roditeljima se svadjao. radio gluposti, mrsavio, uzasno izgledao, dozvoljavao je da na njegove oci meni pravi scene u gradu. Tada sam mu zalupila vrata. Nismo se culi dva mjeseca sto je bio rekord. pokuavao je da me kontaktira nisam se javljala. Nedostajao mi je i dan danas mi nedostaje onaj covjek. Zadnji put kad smo se culi na kratko preko neta rekao je da ima zacepljenje vena i da ga sve nesto koci. Nisam htjela nista da govorim jer bih napravila kontra efekat. Opet sam zalupila vrata. Postavila sam uslov ona in ja out. Ne znam zasto ne mogu da se otresem svega toga. Nesto me vuce da pokusam da pomognem i njemu ali ne znam kako. Zasto me vuce? Zasto sam toliko vezana? Gospodja koja mi je rekla da nam je spakovano rekla je da sam se dobro izvukla ali da je on u komi teskoj. Novca nema, ne izlazi, agresivan je... sto se ispostavilo kao tacno. Prije neki dan mi je poslao poruku jesam li ja ostavila ikonu u njegovoj kuci priznala sam da jesam i da sam otavila da ga cuva jos prije godinu dana poslije njihovog pada. Sta imam ja tu da trazim? Zasto ve ovo? pokusavala sam da se bacim na druge stvari ali.... kao da imam nedovrsenog posla. Sta mi je ciniti? Bojim se da mi se ne obije od glavu. Receno mi je da smo neki sudbinski spoj. Moj mozak ne zeli to ali srce kaze drugacije. ne mogu da nadjem vezu u kojoj cu se osjecati dobro sve nesto vuce nazad. molim vas pomozite mi. Sta da radim? Imam samo povremeno neke napade suza ali to je sve. tugu stalno nosim sa sobom... prati me ali sam je suzbila u sebi i pocela sam normalno da zivim. Help!!!!
smile on me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 04:35   #1803
P.S. Ni on sam ne zna sta ga drzi uz nju, koliko sam cula. majka njegova ne zeli ni S ni T da vidi u svojoj kuci. Mene je voljela i nadam se da jos uvijek voli. Ona koliko znam ima nekoliko likova sa kojima se redovno sexa pored njega. Vjerovatno on to zna jer pobogu ja sam lagala mnoge stvari ikako ga nikad nisam prevarila a ona govori istinu i to je ok pa neka radi sta hoce.
smile on me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:49   #1804
a puno si joj pomogao

odi k nekome tko se bavi time pa neka ti pogleda jesi li pod kakvim urokom . samo nemoj ići kod šarlatana iz novina
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 01:22   #1805
jel netko zna nekog dobrog (da nije "muljator" i da ne traži ogromne novce) da mi pomogne riješiti taj problem....
jer već noćima ne spavam... tj pokušavam spavati ali uz upaljeno svijetlo i tv da radi cijelu noć...
fkt sam već luuuudaa....
niki. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 17:29   #1806
Thumbs up

Quote:
niki. kaže: Pogledaj post
jel netko zna nekog dobrog (da nije "muljator" i da ne traži ogromne novce) da mi pomogne riješiti taj problem....
jer već noćima ne spavam... tj pokušavam spavati ali uz upaljeno svijetlo i tv da radi cijelu noć...
fkt sam već luuuudaa....
Ništa strašno; događa se...čupavac je tu iz nekog razloga..možda si ga sama na neki način pozvala nekim svojim ritualom.

Problem možeš sama riješiti bez "dobrog muljatora"...mač i vlast su u tvojim rukama.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 17:41   #1807
Quote:
smile on me kaže: Pogledaj post
P.S. Ni on sam ne zna sta ga drzi uz nju, koliko sam cula. majka njegova ne zeli ni S ni T da vidi u svojoj kuci. Mene je voljela i nadam se da jos uvijek voli. Ona koliko znam ima nekoliko likova sa kojima se redovno sexa pored njega. Vjerovatno on to zna jer pobogu ja sam lagala mnoge stvari ikako ga nikad nisam prevarila a ona govori istinu i to je ok pa neka radi sta hoce.

Prvenstveno trebaš odlučiti što želiš.
Nemoj se baviti pretpostavkama i nebitnim stvarima..prošlost ne možeš promjeniti, budućnost nitko ne zna kakva će biti..živi danas i sada odluči kojim smjerom želiš ići.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 17:48   #1808
Dobro i zlo su isprepleteni.
Postoje i jedno i drugo..kao što postoji svjetlo i tama.
Prevladavajuća koliličina jednog ili drugog poziva nas na promjenu.
Oduvijek je postojalo i jednog i drugog. Danas je nešto više naglašeno zbog izgrađenog "biznisa" i dostupnih medija..
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 00:45   #1809
Quote:
smile on me kaže: Pogledaj post
P.S. Ni on sam ne zna sta ga drzi uz nju, koliko sam cula. majka njegova ne zeli ni S ni T da vidi u svojoj kuci. Mene je voljela i nadam se da jos uvijek voli. Ona koliko znam ima nekoliko likova sa kojima se redovno sexa pored njega. Vjerovatno on to zna jer pobogu ja sam lagala mnoge stvari ikako ga nikad nisam prevarila a ona govori istinu i to je ok pa neka radi sta hoce.

Prvenstveno treba voljeti i cijeniti sebe, ako smo dobri prema sebi, biti ćemo i prema drugima. Posveti se sebi i onome što tebe raduje, posveti se poslu, radi i prekovremeno ako treba jer će ti misli biti zaokupljene nečim drugim, odi na fitness, pilates, u duge šetnje, odi sa prijateljicama na kavu, uživaj u sunčanom danu, radi šta god te veseli. Imaš slobodu (jako bitna stvar), gospodar si sebe i svoga vremena, ti određuješ što želiš u životu i vjeruj ako jako želiš da više ne patiš i da želiš biti sretna, to će se i dogoditi. Ali, moraš raditi na sebi i na tome. Pusti prošlost iza sebe, to ti ništa dobroga ne nosi, život je kratak, kakav god da je, ima i lijepih stvari, ustvari ima ih jako puno i treba uživati u malim stvarima. ispuši to sve iz sebe, sve te crne i negativne misli. Nije sve u urocima, vjeruj mi, puno toga određujemo i mi sami. Nisi jedina koja je bila u toj situaciji, ali šta će ti to? Šta će ti ljudi zbog kojih si nesretna?? Napravi selekciju i počni se družiti sa pozitivnim i nasmijanim ljudima, uživaj u sunčanom danu, prošeći po gradu, obiđi parfumerije, dućane, ma šta god te veseli, ne moraš ništa kupiti, samo da vidiš i osjetiš lijepe stvari. Teško je izbaciti te misli koje te proganjaju, paraju kao nož, ali vjeruj mi ako radiš na sebi i ako zaista želiš živjeti punim plućima, tako će i biti. I samo ćeš se jednoga dan probuditi i zapitai- o Bože, ma šta mi je to trebalo, pa to nisam bila ja???!!! Vrijeme zaista liječi sve, ali stvarno. Koliko god da vrijeme brzo prolazi, u ovakim situacijama vrijeme je najbolji saveznik jer napravi svoje i zaista s vremenom sve prođe, kao da je rukom odnešeno sve ružno. Treba imati hrabrosti i napraviti rez i raditi na tome da sve to prođe. Raditi na sebi.
Sretno!
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 11:01   #1810
ORNIT, molim te, može li i meni broj telefona od tog vidovnjaka na pp? ili nek mi pošalje netko tko ga je dobio od Ornita ukoliko on možda više nije na forumu slučajno! please hvala puno
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 15:03   #1811
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Ništa strašno; događa se...čupavac je tu iz nekog razloga..možda si ga sama na neki način pozvala nekim svojim ritualom.

Problem možeš sama riješiti bez "dobrog muljatora"...mač i vlast su u tvojim rukama.
to je i meni palo na pamet da je to nešto došlo iz nekog razloga... ali zašto..? nisam ga sigurno pozvala nekim svojim ritualom jer... s nikakvim ritalima se ne bavim...

pod što misliš da su mač i vlast u mojim rukama..?
niki. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 22:30   #1812
Quote:
niki. kaže: Pogledaj post
to je i meni palo na pamet da je to nešto došlo iz nekog razloga... ali zašto..? nisam ga sigurno pozvala nekim svojim ritualom jer... s nikakvim ritalima se ne bavim...

pod što misliš da su mač i vlast u mojim rukama..?
Ponekad ljudi istražuju i nesvjesno uđu u područja u kojima se izgube.
Postoji nama nevidljivi svijet.. kada se dogodi da nešto od toga vidimo onda se obično uplašimo...

Niti jedan ratnik ne ide u borbu bez oružja a niti poziva nekoga da se bori umjesto njega. Život koji svaki pojedinac živi.
To je tvoj zadatak - tvoja bitka...vjerujem i pobjeda.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 22:53   #1813
"Nema ljepše
nade od one
što je nikla iz tuge
i nema ljepših
snova od onih što
ih rađa bol"

Ivan Cankar

Ovo sam davno pročitala u jednim dnevnim novinama i izrezala tekst i nosim ga uvijek u novčaniku, dođe mi kao neka pisana amajlija i svaki put kad mi je malo teško, to pročitam i mogu reći da je pisac u pravu.
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 22:14   #1814
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Ponekad ljudi istražuju i nesvjesno uđu u područja u kojima se izgube.
Postoji nama nevidljivi svijet.. kada se dogodi da nešto od toga vidimo onda se obično uplašimo...

Niti jedan ratnik ne ide u borbu bez oružja a niti poziva nekoga da se bori umjesto njega. Život koji svaki pojedinac živi.
To je tvoj zadatak - tvoja bitka...vjerujem i pobjeda.
u redu, s tim se slažem.. niti ne tražim da se netko umjesto mene ide boriti ali... ovdje sam tražila samo neki savjet.. ako je netko imao neko slično iskustvo... i kako se uspio suprotstaviti se tomu... samo malu pomoć...

istina, strah je nešto najgore što se može dogoditi... a moj strah polako prelazi u ljutnju jer mi je već dosta da se bojim i noćima ne spavam...
niki. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 23:08   #1815
Mislim da to naprosto tvoja podsvijest radi, u strahu si ili krizi zbog nečeg.

Jesi li se tada općenito osjećala loše, imala neke strahove, osjećala se nelagodno u tom stanu ili sl.?

Doživjela sam nešto slično kao ti, ne baš isto... u trenucima kad mi je inače bilo teško, prijateljica mi je bila teško bolesna, jako sam se brinula, ja sam imala nekih svojih problema, jednostavno jedan težak i krizni period. Mislim da tad mozak radi sto na sat i naša podsvjest nam šalje svakakve slike. Eto... mislim da je to. Kad se smiriš, neće biti nikakvog čudnog čovječuljka ni sl... Pokušaj zaviriti u sebe, je li te nešto muči, tišti, jako plaši?

Nemoj tome pridavat preveliku pažnju, to je sve podsvjest i mašta, živi i diši punim plućima.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 00:29   #1816
Ne vezano za temu ali jesi li ikada probala meditirati? To će ti sigurno pomoći da se opustiš i pobijediš strah. Snagom psihe vrlo lako možeš svoj dom učiniti ugodnim za život.
Postoji puno tehnika meditacije i svatko bi trebao pronaći onu koja mu najbolje odgovara. Garantiram ti da ćeš se već nakon tjedan dana osjećati puno bolje. Vjeruj mi. Samo probaj. Barem 10 min dnevno.

Evo tehnike koja meni jako odgovara:

Probaj se sjesti u neki udoban položaj, bilo kakav, bitno da ti je udobno. Izravnaj leđa i zažmiri. Diši potpuno prirodno, onako kako ti odgovara i samo se koncentriraj na protok zraka. Od nosa do trbuha i nazad. Samo prati svoje prirodno disanje i ako ti misli slučajno pobjegnu samo ih opušteno vrati nazad na svoje disanje. Nemoj se boriti sa mislima, samo polako vrati svoju koncentraciju nazad na disanje. Kada se potpuno smiriš probaj zamisliti da je zrak koji udišeš jedna snažna svjetlost koja se sa svakim udahom širi po tvojemu tjelu. Zamisli da ta svjetlost prolazi kroz svaki dio tebe i polako se skuplja u točku na sredini tvoga čela. Cijelo vrijeme budi opuštena i koncentriraj se samo na disanje i svijetlost koja postaje sve veća. Nakon toga probaj zamisliti kako se svijetlost sa tvoga čela širi cijelom prostorijom tvoga doma.

Ako ti ovo zvuči smješno, probaj barem jednom ;-)
Evo jedan primjer: Link
__________________
► GitHub:
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 02:24   #1817
Quote:
mistik2010 kaže: Pogledaj post
ORNIT, molim te, može li i meni broj telefona od tog vidovnjaka na pp? ili nek mi pošalje netko tko ga je dobio od Ornita ukoliko on možda više nije na forumu slučajno! please hvala puno
Evo ti jedna kontakt adresa, dosta je na nivou i nije sarlatan...


[email protected]

srezno. lijep pozdrav
ornit
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 22:48   #1818
Jedna sam od onih koja nije vjerovala u uroke i kojekakve priče o magijama,vjerovatno što nisam imala problema.Imam kćer koja je bila odlična učenica,jedno veselo dijete puno života.Unazad 3 god se razbolila,vrtoglavice,padanje u nesvjest...dijagnoze nema.Zatim nervoze,strah anksioznost,pokušaj suicida,razne nesreće...sve je to bez ikakvog objašnjenja.Svega je svjesna i moli me da joj pomognem a ja neznam više na koji način.Molim vas ako mi ikako možete pomoći vašim savjetom i da me uputite kod neke provjerene osobe za skidanje uroka i magija
ballea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 22:58   #1819
Jedna sam od onih koja nije vjerovala u uroke i kojekakve priče o magijama,vjerovatno što nisam imala problema.Imam kćer koja je bila odlična učenica,jedno veselo dijete puno života.Unazad 3 god se razbolila,vrtoglavice,padanje u nesvjest...dijagnoze nema.Zatim nervoze,strah anksioznost,pokušaj suicida,razne nesreće...sve je to bez ikakvog objašnjenja.Svega je svjesna i moli me da joj pomognem a ja neznam više na koji način.Molim vas ako mi ikako možete pomoći vašim savjetom i da me uputite kod neke provjerene osobe za skidanje uroka i magija
ballea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 14:03   #1820
Quote:
ballea kaže: Pogledaj post
Jedna sam od onih koja nije vjerovala u uroke i kojekakve priče o magijama,vjerovatno što nisam imala problema.Imam kćer koja je bila odlična učenica,jedno veselo dijete puno života.Unazad 3 god se razbolila,vrtoglavice,padanje u nesvjest...dijagnoze nema.Zatim nervoze,strah anksioznost,pokušaj suicida,razne nesreće...sve je to bez ikakvog objašnjenja.Svega je svjesna i moli me da joj pomognem a ja neznam više na koji način.Molim vas ako mi ikako možete pomoći vašim savjetom i da me uputite kod neke provjerene osobe za skidanje uroka i magija


Dijagnoza i objasnjenje uvjek postoje .
Dajem ti primjer mozda ima boleriju ,jer te simptome sto si ti rekla ,vrtoglavice ,padanje u nesvijest ,anksioznost moguci su zbog bolerije .Poznato je da bolerija u krajnjem stadiju napada mozak,moze da napravi trajna ostecenja na mozgu ,opadanje kose ,halucinacije ,strah .Nivo energije u tjelo je znatno nizak,zbog toga se javlja depresija ,poznato je da su depresivne osobe sklonu samoubojstvu .Ako prezive postane sto bi se reklo baksuz ,nista mu ne ide od ruke.Jednostavno se prepusti sudbini ,ocekuje pomoc od drugih ,nezna kako da pomogne sebi ...teska situacija a to sve zbog jednog krpelja.
Jel joj pucaju il opadaju mozda nokti na nogama ? kakva joj je koza?Jel izlgleda na mjestima kao objeseno,izgleda starije ? Koliko puta dnevno jede i dali uopste jede? kakva joj hrana odgovara?Voli kiselo? Jesul joj se pojavljivale fleke na tijelu ,kao crveni krugovi?



Nadji encijan,pravi joj caj od encijana .
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.