Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2014., 01:15   #1
Lightbulb Pripreme uz Toni Miluna

Zanima me je li netko sprema matematiku uz njegovu pomoć i kako ide ?
ramona1995ck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 19:56   #2
Quote:
ramona1995ck kaže: Pogledaj post
Zanima me je li netko sprema matematiku uz njegovu pomoć i kako ide ?
Ja ću uskoro početi za B razinu, za A mislim da je ipak premalo da se samo njega sluša
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 17:19   #3
Ja sam se uz njega prošle godine spremala A razinu i spasio mi je život
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 14:24   #4
za B razinu se ne trebas pripremati uopce lol

za A razinu matura u 24 lekcije od Elezovica, toni milun je dobar za uvod u gradivo jedino, elezovic daje FER like zadatke u toj knjizi i to je najkorisnije
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 02:10   #5
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
za B razinu se ne trebas pripremati uopce lol
Speak for yourself, smartass.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 04:32   #6
Quote:
batsy kaže: Pogledaj post
Speak for yourself, smartass.
ak sam pametan zato sto mislim da je B razina sprdnja i mislim da bi je trebalo ukinuti onda bi se trebao poceti brinuti za opce stanje drustva, skolstvo zbilja odlazi u k vrlo brzo
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 11:23   #7
Spdnja jest, stvarno je lagana; ali to ne znači da se nitko ne mora pripremat i svi imaju pet iz nje.

I ne treba je ukinut, zašto bi ljudi koji nikad više neće vidjet matematiku morali polagat višu?

Molim te da se makneš s ove teme ako ljudima nemaš što pametno reć u vezi s temom, stvarno nije mjesto za pametovanje i opet pokazivanje kako si "master rasa" jer si na takvom fakultetu na kakvom jesi, nikom ne pomažeš i off topic si.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 13:57   #8
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Spdnja jest, stvarno je lagana; ali to ne znači da se nitko ne mora pripremat i svi imaju pet iz nje.

I ne treba je ukinut, zašto bi ljudi koji nikad više neće vidjet matematiku morali polagat višu?

Molim te da se makneš s ove teme ako ljudima nemaš što pametno reć u vezi s temom, stvarno nije mjesto za pametovanje i opet pokazivanje kako si "master rasa" jer si na takvom fakultetu na kakvom jesi, nikom ne pomažeš i off topic si.
ima fakseva na kojima ima matematike pa traze samo nizu lol

i reko sam vec po cemu je dobro ucit(zab. sam rec da treba naravno rjesiti sve prethodne mature, to se valjda podrazumjeva), ne pametujem nego govorim samo svoje misljenje
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 14:07   #9
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
ima fakseva na kojima ima matematike pa traze samo nizu lol

i reko sam vec po cemu je dobro ucit(zab. sam rec da treba naravno rjesiti sve prethodne mature, to se valjda podrazumjeva), ne pametujem nego govorim samo svoje misljenje
Pametuješ. I ne znam zašto bi se ukidala niža, meni kojem matematika nosi samo 5 % na faksu koji mi je na prvom mjestu stvarno ne treba da se mučim s višom razinom, jer imam još 4 predmeta prijavljena na maturi, ali ću se svejedno pripremat, jer iako mislim da imam solidne osnove iz matematike, nisam sveznalica i uvijek će se naći nešto što neću znat. I da, upravo zato što je niža razina sprdnja, ja ću se pripremit da dobijem barem 80-85 %
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 13:19   #10
Rješavajte stare primjere mature. To vam je najbolja vježba, nikakva plaćanja, škole, instrukcije. Ne bacajte novac.
U srednjoj nisam radila ni grafove trigonometrijskih funkcija, kamoli nešto složenije, a pisala sam A razinu. Uz Tonija Miluna sam shvatila gotovo sve i bez frke sam upala na PMF-matematiku.
__________________
"Može se bez Boga ići u pustinju, ali se bez njega ne može vratiti."
Kleopatrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 02:59   #11
Milun mi je pomogao,doduše malo on oduži te lekcije al ajd,kaže mi kolega šta je odao na repeticije od 12. miseca da isto nije baš najbolje rješio pa eto,nije do Miluna
ramona1995ck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.