Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 08:59   #61
E ako sam redovna učenica, mogu otkazati ispit? Tj. povijest?
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 09:18   #62
da anavi pet dana prije ispita najkasnije
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 09:34   #63
Vidiš, meni onaj moj koordinator nije rekao.. Ja mislim da odjavljujem povijest :/ nekako mi se ne da imati lošu ocjenu iz nje :/ ne znam!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 09:47   #64
Mislim da ću i ja. Vidjet ću
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 10:18   #65
E, kako da otkažem? Mislim ajde mi pomozite sa savjetom. Moj prvi izbor je politologija (Prvo, nemam šanse, drugo roditelji mi nisu za to). Drugi i jedini izbori su pravo u sva četiri grada. Zg, Ri, Os i St. Ali u St nekako ne bih, jako mi je daleko (živim na samom istoku države). I sada, Zg moj prvi izbor za kojeg se jako bojim da ne upadnem, traži pig. A Ri ne traži ništa, nego ako želiš, nije obavezno pov. Ali meni nekako glupo izaći na ispt nespremna, i pasti možda (i lani sam izašla nespremna, 3 dobila, ali to je bilo na sreću). zato želim otkazati pov... moon girl, šta misliš?
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 10:30   #66
Vidi, tako je i meni jer sam i sama usredotočena na pravo. I to isto u Ri me zeza. Nemaš što izgubiti. Nitko od tvojih ne mora znati da si izišla na ispit, ako ti to stvara pritisak. Dvojka s ispita će ti donesti bodove, više nego da ne iziđeš na ispit. A dvojku ćeš dobiti, ako sam pogledaš knjigu. Doslovno
A ako padneš, tko mora to znati osim tebe=)?
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 10:45   #67
Anavi, imamo iste probleme, i meni su prva 4 izbora pravo.
I isto sad razmisljam da odjavim povijest. Nisam pocela uciti, i uz sve obaveze u skoli ne znam ni kada cu. A opet mislim da bi 2-3 mogla dobiti, i barem nesto bodova.
jojachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 10:58   #68
Da, tako i ja gledam, 2 je ipak neki bodovi... ali ajde da mene Rijeka privlači.. ali ono uopće me ne privlači!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 11:19   #69
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
I sada, Zg moj prvi izbor za kojeg se jako bojim da ne upadnem, traži pig. A Ri ne traži ništa, nego ako želiš, nije obavezno pov.

Pravo ZG, trazi bilo koji izborni?!
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 11:32   #70
Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
Pravo ZG, trazi bilo koji izborni?!
Mislim da ne, da traži pig, ne da mi se sada provjeravati, ali znam da moj pig zadovoljava!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 11:35   #71
Meni pise bilo koji izborni.

Uzeo sam Povijest i PiG (treba mi za Polit.), pa ce se valjda uzeti ono iz cega ostvarim vise bodova.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 11:51   #72
Ma da! Moguće! Ma meni tako svejedno što traže Bitno da ja uvjet ostvarujem!



edit: provjerila, da, svejedno im je
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 12:11   #73
Da li se zna otprilike kolko je ljudi prijavilo povijest?
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 14:56   #74
oko dvije tisuće
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:03   #75
može li netko prepisati, napisati, staviti službenu literaturu za povijest iz one brošure?
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:59   #76
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
može li netko prepisati, napisati, staviti službenu literaturu za povijest iz one brošure?
svi odobreni udžbenici od ministarstva računaj oko 30-40 novih izdanja
hrca991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:06   #77
Quote:
hrca991 kaže: Pogledaj post
svi odobreni udžbenici od ministarstva računaj oko 30-40 novih izdanja
joj, ma imaš u brošuri 3 ili 4 knjige...ako zna ko koje su neka napiše, ako ne neka šuti
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 17:34   #78
Puno vam se više isplati ovo http://www.skolskaknjiga.hr/hrv/page...21910&act=more
Opširnije je od pametnih bilježnica
Jeftinije je svega 179 kn, a obuhvaća gradive sve 4 godine, dok je jedna pametna bilježnic 120 kn

Isto tako, nakon svake cjeline imate pitanja, tablice, uparivanje ...
__________________
hic Rhodus, hic salta
livmed is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 18:00   #79
Quote:
livmed kaže: Pogledaj post
Puno vam se više isplati ovo http://www.skolskaknjiga.hr/hrv/page...21910&act=more
Opširnije je od pametnih bilježnica
Jeftinije je svega 179 kn, a obuhvaća gradive sve 4 godine, dok je jedna pametna bilježnic 120 kn

Isto tako, nakon svake cjeline imate pitanja, tablice, uparivanje ...
E to sam baš ja htio stavit
Netko mi je preporučio da si to nabavim, mislim da i budem, moram razvalit tu povijest, svaka literatura dobro dođe
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:29   #80
Ja je imam iako ne planiram upisat išta u svezi s povijesti, već iz nje učim za redovnu nastavu i dobra je jer objedinjuje nekoliko udžbenika
I na kraju još imaju rješenja za sve zadatke
__________________
hic Rhodus, hic salta
livmed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.