Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2010., 22:35   #61
Quote:
Ella of Frell kaže: Pogledaj post
bravo :klap: iako nakon onoliko postova sinoć (zapravo jutros ) nije ni bilo teško
btw, nisam kovrčava
i crna sam. umjetno, ali ipak crna
Nisam primjetio danas več onaj dan kad smo ja i Trešnjica postali prijatelji,ona te odala.

A za boldano,moje iskusno oko je primjetilo da se ispod te crne lasi skriva brineta
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 22:40   #62
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
Nisam primjetio danas več onaj dan kad smo ja i Trešnjica postali prijatelji,ona te odala.

A za boldano,moje iskusno oko je primjetilo da se ispod te crne lasi skriva brineta
ma ovdje svi imaju dobar vid, izgleda
osim mene i trešnjice
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 22:57   #63
Quote:
Ella of Frell kaže: Pogledaj post
ma ovdje svi imaju dobar vid, izgleda
osim mene i trešnjice
Ma kako vi nemate dobar vid molim te.Pa vi ste obje jučer vidile duplo!

Di ćeš bolje
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 23:00   #64
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
Ma kako vi nemate dobar vid molim te.Pa vi ste obje jučer vidile duplo!

Di ćeš bolje
akhm..molim lijepo! srami se
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 23:05   #65
ne offtopičarite!!!! ccc..:P
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 23:06   #66
Quote:
~*MiSs-AnDy*~ kaže: Pogledaj post
ne offtopičarite!!!! ccc..:P
pardon
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 23:21   #67
Quote:
~*MiSs-AnDy*~ kaže: Pogledaj post
ne offtopičarite!!!! ccc..:P
Zanijeli smo se ja i Ella i zaboravili da nije ovo chat

Ako modu smeta neka briše
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 03:42   #68
Quote:
very_confused1 kaže: Pogledaj post
u mojoj školi su listovi za odgovore iz fizike u jednom razredu prošli kroz ruke svih učenika
također.
nosupergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 13:56   #69
Quote:
nosupergirl kaže: Pogledaj post
također.
I je li ti krivo sad zbog tog?

Ako je,mogla si to prijavit jer će netko na taj način uzet mjesto nekom tko je to više zaslužio.Sad budi frajerica() i reci koja škola je to barem kad već priznaješ to što si priznala?

Zadnje uređivanje Nixxx : 11.05.2010. at 14:16.
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:10   #70

Žensko Nixxx, žensko je. Brzo editiraj.


Isto mi je rekla jučer jedna maturantica da su se za vrijeme engleskog stalno došaptavali.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:20   #71
Quote:
-Cyclone- kaže: Pogledaj post

Žensko Nixxx, žensko je. Brzo editiraj.


Isto mi je rekla jučer jedna maturantica da su se za vrijeme engleskog stalno došaptavali.
Eto editirao sam.

E pa nisam joj ja kriv što ne piše neki prepoznatljiv ženski nick,a ne ovo nosupergirl,šta joj to znači pobogu?!

Pa doobro,što se tiče došaptavanja ili da netko baci pogled na susjedni papir toga naravno ima svugdje,pogotovo kod nas ovogodišnjih maturanata jer se većina zna s profesorima,a ne znam koliku glupost bi morao napravit ili koliko bi morao netko bit uporan u svom prepisivanju i sličnom da mu profesor uzme ispit iz DM i time zaključi budućnost za ovu godinu.

Mada ja jesam za strože mjere,definitivno!
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:24   #72
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
Eto editirao sam.

E pa nisam joj ja kriv što ne piše neki prepoznatljiv ženski nick,a ne ovo nosupergirl,šta joj to znači pobogu?!

Pa doobro,što se tiče došaptavanja ili da netko baci pogled na susjedni papir toga naravno ima svugdje,pogotovo kod nas ovogodišnjih maturanata jer se većina zna s profesorima,a ne znam koliku glupost bi morao napravit ili koliko bi morao netko bit uporan u svom prepisivanju i sličnom da mu profesor uzme ispit iz DM i time zaključi budućnost za ovu godinu.

Mada ja jesam za strože mjere,definitivno!

A što ti znači ono girl u nicku?

Ali mislio sam na došaptavanje preko cijelog razreda uz profesore koji su to vidjeli. Sad ne znam je li zaista bilo tako, ali koliko vidim ovdje, vjerujem da je.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:28   #73
Quote:
-Cyclone- kaže: Pogledaj post
A što ti znači ono girl u nicku?

Ali mislio sam na došaptavanje preko cijelog razreda uz profesore koji su to vidjeli. Sad ne znam je li zaista bilo tako, ali koliko vidim ovdje, vjerujem da je.
Eh Cy CY pa ako iz ovoga nisam joj ja kriv što ne piše neki prepoznatljiv ženski nick,a ne ovo nosupergirl,šta joj to znači pobogu?! ne shvaćaš ironiju ne znam iz čega ćeš....
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:32   #74
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
Eh Cy CY pa ako iz ovoga nisam joj ja kriv što ne piše neki prepoznatljiv ženski nick,a ne ovo nosupergirl,šta joj to znači pobogu?! ne shvaćaš ironiju ne znam iz čega ćeš....

A nisam uopće vidio ona dva smajlića. Vidio sam samo zbunjenoga.
ne znam kako mi je to promaklo.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 15:01   #75
Quote:
-Cyclone- kaže: Pogledaj post

A nisam uopće vidio ona dva smajlića. Vidio sam samo zbunjenoga.
ne znam kako mi je to promaklo.
Jebga,greške se događaju i nama najboljima...
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 22:14   #76
Quote:
Countess kaže: Pogledaj post
Ali toga je bilo i prije. Stvarno mi nije jasno zašto se za državnu maturu od samog početka povlači toliko negativnih komentara, kad se sve ovo događalo i prije mature? Kako vam ovakve stvari prije nisu smetale?
a da? kak se to točno prepisivalo kad si sjedio pred komisijom od troje ili četvero ljudi?
i jesu ti možda profesori postavljali glupa i nepotpuna pitanja?
rekla bih da sranja ovakvih razmjera nije bilo prije državne mature.
super! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 22:25   #77
Lik koji je sjedio pokraj mene na engleskom je doslovce izdiktirao esej svojoj susjedi
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 23:32   #78
naravno da je bilo prepisivanja na DM... Rekli su mi da su jedna dvojica ispred mene stalno ramjenjivali liste s odgovorima, a pokraj mene su si slali poruke preko mobitela. E da, također sam čuo da su se u drugom razredu šetali okolo po razredu i pisali točne odgovore po ploči!





Mislim da ovdje nitko ne laže, jer su oni doista uvjereni u ono što su čuli.

"It's not a lie, if you believe it" - George Costanza

Problem je to što brdo ljudi, a pogotovo školaraca ne zna razliku između glasine i istine, te će gotovo sve povjerovati što mu "frend" kaže...

Istina državna matura nije nikako jednaka za sve, i nismo nikako spremni za nju... Rađe pročitajte ovo: http://www.slobodnifilozofski.com/20...e-pala-na.html nego da tu trkeljate o stvarima za koje mislite da razumijete.
I ako je netko stvarno svjedočio prepisivanju velikih razmjera, naravno da neće ništa o tome govoriti, jer mu se naravno "neda" zamarati nečijim propustom, ili se naravno jednostavno boje da ne bi najebali.

jimmy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 10:03   #79
Quote:
super! kaže: Pogledaj post
a da? kak se to točno prepisivalo kad si sjedio pred komisijom od troje ili četvero ljudi?
i jesu ti možda profesori postavljali glupa i nepotpuna pitanja?
rekla bih da sranja ovakvih razmjera nije bilo prije državne mature.
Nisam komentirala strukovnu maturu nego prijemne ispite, ali i na toj maturi se dalo prepisivati. Dvoje ljudi uđe u učionicu, izvuku pitanja i pišu odgovore ispred profesora. IPhone u tim situacijama čini čuda.

Osim toga, "komisiju" su činili tvoji profesori, i velika većina njih je tokom ispitivanja pomagala učenicima, govorila im odgovore ili im jednostavno progledala kroz prste zbog sitnica koje nisu znali.

Bilo je sranja ovakvih razmjera i prije mature, ali prije nitko o njima nije pričao jer nije cijela država polagala potpuno iste ispite u isto vrijeme.

Sad se odjednom drami oko toga, jer smo, kao, prije državne mature bili korektna i lijepo ustrojena država sa pravilnicima koji nisu dopuštali prepisivanje ni u kojem segmentu školovanja.

Daj, poštedite me.
__________________
We are the fools of Time and Terror: Days
Steal on us, and steal from us; yet we live,
Loathing our life, and dreading still to die"
Countess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 12:02   #80
Quote:
Countess kaže: Pogledaj post
Nisam komentirala strukovnu maturu nego prijemne ispite, ali i na toj maturi se dalo prepisivati. Dvoje ljudi uđe u učionicu, izvuku pitanja i pišu odgovore ispred profesora. IPhone u tim situacijama čini čuda.
Ili jednostavno otvoriš skriptu. ups
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.